Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Δικε μου αυτοι που αναφερεις ειναι κομμουνιστες για αυτο φορανε αυτα τα ρουχα,εμεις οι βασιλοφρωνες εχουμε αλλα γουστα
 

Επισκέπτης
Θα ελεγα οτι Δυτικη Ευρωπη οι γκομενες δεν με κοιτανε λιγοτερο απο Ρωσσια (μιλαω για Γερμανια που εχω παει μερικες φορες) δεν ξερω γιατι?Ισως το ντυσιμο?Ισως το στυλ?τι δεν μου αρεσει σε αυτες!ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΗΠΟΙΗΤΕΣ!οταν βλεπεις μια γυναικα με σπορτεξ παπουτσια τζιν παντελονι ενα απλο μπλουζακι κοντο μαλι και αβαφτη πως μπορεις να βγεις μαζι της! :rockon:Δεν ειναι  ελκιστικη.Για τους Ελληνες που λες το αντιθετο!ο Ελληνας τωρα τελευταια ντυνεται πολυ ασχημα!Μουσια κατι αντιανεμικα φουσκωτα μπουφαν και κατι ορειβατικα μποτακια :rockon:παντος δεν εχω δει κανεναν να φτανει στην Ντισκο και να γινεται αυτο που γινεται οταν φτανω εγω.Δεν ξερω γιατι αλλα τραβαω την προσοχη οπου παω :2funny:Αν δεις το βιντεακι μου στην Αρματα θα δεις οτι ηταν Ελεεινιδες διασημες στην παρεα.Οπου πηγαμε κοιταγε ο κοσμος εμενα δεν κοιταγε αυτες.Συντομα θα λυθει το μυστηριο :2funny:γιατι γινεται αυτο? :2funny:Αν δωσω συνενευξη σε καποια καναλια θα βγουν καποιοι ψυχολογοι θα αναλυσουν και θα πουνε γιατι γινεται αυτο :)Και εμενα εχει κεντρισει το ενδιαφερον μου γιατι οπου παω τραβαω τοσο πολυ την προσοχη :think:

ειναι γιατι δεν εχεις βγει ακομα μαζι μου μικρε μετα δεν θα σου δινει κανενας σημασια
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Θα ελεγα οτι Δυτικη Ευρωπη οι γκομενες δεν με κοιτανε λιγοτερο απο Ρωσσια (μιλαω για Γερμανια που εχω παει μερικες φορες) δεν ξερω γιατι?Ισως το ντυσιμο?Ισως το στυλ?τι δεν μου αρεσει σε αυτες!ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΗΠΟΙΗΤΕΣ!οταν βλεπεις μια γυναικα με σπορτεξ παπουτσια τζιν παντελονι ενα απλο μπλουζακι κοντο μαλι και αβαφτη πως μπορεις να βγεις μαζι της! :rockon:Δεν ειναι  ελκιστικη.Για τους Ελληνες που λες το αντιθετο!ο Ελληνας τωρα τελευταια ντυνεται πολυ ασχημα!Μουσια κατι αντιανεμικα φουσκωτα μπουφαν και κατι ορειβατικα μποτακια :rockon:παντος δεν εχω δει κανεναν να φτανει στην Ντισκο και να γινεται αυτο που γινεται οταν φτανω εγω.Δεν ξερω γιατι αλλα τραβαω την προσοχη οπου παω :2funny:Αν δεις το βιντεακι μου στην Αρματα θα δεις οτι ηταν Ελεεινιδες διασημες στην παρεα.Οπου πηγαμε κοιταγε ο κοσμος εμενα δεν κοιταγε αυτες.Συντομα θα λυθει το μυστηριο :2funny:γιατι γινεται αυτο? :2funny:Αν δωσω συνενευξη σε καποια καναλια θα βγουν καποιοι ψυχολογοι θα αναλυσουν και θα πουνε γιατι γινεται αυτο :)Και εμενα εχει κεντρισει το ενδιαφερον μου γιατι οπου παω τραβαω τοσο πολυ την προσοχη :think:
Σήμερα στις 13:14 μίλησα με το Γιοντώ στο τηλέφωνο και μου είπε ότι ο Λαζόπουλος έδειξε στην εκπομπή του κάποιο βιντεάκι σου (εγώ εκείνη τη στιγμή ήμουν έξω, θα σε δω στην επανάληψη). Δεν του στέλνεις και κανένα δικό μου να με έχει υπόψη; Άσχετο. Τελικά πότε θα ρθεις Αθήνα;
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Σήμερα στις 13:14 μίλησα με το Γιοντώ στο τηλέφωνο και μου είπε ότι ο Λαζόπουλος έδειξε στην εκπομπή του κάποιο βιντεάκι σου (εγώ εκείνη τη στιγμή ήμουν έξω, θα σε δω στην επανάληψη). Δεν του στέλνεις και κανένα δικό μου να με έχει υπόψη; Άσχετο. Τελικά πότε θα ρθεις Αθήνα;


Ζηλεψες τη δημοσιοτητα ΤΑΚΜΑΝ???    :grin:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ζηλεψες τη δημοσιοτητα ΤΑΚΜΑΝ???    :grin:
Η μεγαλύτερη πλάκα θα είναι, να δείξει ο Λαζόπουλος ένα από τα βίντεο που έχω αφιερώσει στην κυρία Νίκη, να δει η κυρία Νίκη τη συγκεκριμένη εκπομπή (είναι πολύ fun του Λαζόπουλου) και να μου κάνει πρόταση γάμου. Ντοιν. Κουλό ε;
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Η μεγαλύτερη πλάκα θα είναι, να δείξει ο Λαζόπουλος ένα από τα βίντεο που έχω αφιερώσει στην κυρία Νίκη, να δει η κυρία Νίκη τη συγκεκριμένη εκπομπή (είναι πολύ fun του Λαζόπουλου) και να μου κάνει πρόταση γάμου. Ντοιν. Κουλό ε;


Ακομα την κυρια Νικη σκεφτεσαι ρε συ μετα απο τα οσα σου εκανε και σε στεναχωρησε????Ξεχνα την επιτελους...
 

Επισκέπτης
Η μεγαλύτερη πλάκα θα είναι, να δείξει ο Λαζόπουλος ένα από τα βίντεο που έχω αφιερώσει στην κυρία Νίκη, να δει η κυρία Νίκη τη συγκεκριμένη εκπομπή (είναι πολύ fun του Λαζόπουλου) και να μου κάνει πρόταση γάμου. Ντοιν. Κουλό ε;

ναι αλλα φιλε ο δημητρακης ειναι εθνικογαμιστης εσυ τι θα πεις οτι εισαι πουρογαμιστης? :grin:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
ειδες η κουφαλα ο τακμαν  θελει να στρεψει τα βλεματα πανω του :grin:


Βιντεακι ΤΑΚΜΑΝ και δημητρακη μαζι...Φανταζεσαι?????Να καθονται σε ενα τραπεζακι και να ανταλλασουν αποψεις για τις γκομενες (κατω των 30 ο ενας ανω των 65 ο αλλος)....    :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σήμερα στις 13:14 μίλησα με το Γιοντώ στο τηλέφωνο και μου είπε ότι ο Λαζόπουλος έδειξε στην εκπομπή του κάποιο βιντεάκι σου (εγώ εκείνη τη στιγμή ήμουν έξω, θα σε δω στην επανάληψη). Δεν του στέλνεις και κανένα δικό μου να με έχει υπόψη; Άσχετο. Τελικά πότε θα ρθεις Αθήνα;
Ακομα δεν ξερω πότε θα ερθω?Υπολογιζω τελη Ιουνιου.Σου ειχα πει να κανουμε ενα βιντεακι μαζι το Φεβρουαριο αλλα τοτε που ηρθα ησουνα Αγγλια ημασταν ατυχοι.Ο Λαζοπουλος μονος του το βρηκε το βιντεακι δυστηχως δεν τον ξερω
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Βιντεακι ΤΑΚΜΑΝ και δημητρακη μαζι...Φανταζεσαι?????Να καθονται σε ενα τραπεζακι και να ανταλλασουν αποψεις για τις γκομενες (κατω των 30 ο ενας ανω των 65 ο αλλος)....     :grin:
Με τον ΤΑΚΜΑΝ θα κανουμε φοβερο διδυμο αυτος την μανα κ'εγω την κορη :2funny:Το κακο ειναι οτι δεν μπορω να τον πετυχω Ελλαδα οταν εγω ερχομαι Ελλαδα αυτος ειναι Αγγλια
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Με τον ΤΑΚΜΑΝ θα κανουμε φοβερο διδυμο αυτος την μανα κ'εγω την κορη :2funny:Το κακο ειναι οτι δεν μπορω να τον πετυχω Ελλαδα οταν εγω ερχομαι Ελλαδα αυτος ειναι Αγγλια


Αυτος τη γιαγια εσυ την εγγονη να λε ςκαλυτερα.....Η μανα του πεφτει μικρη....    :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Η μεγαλύτερη πλάκα θα είναι, να δείξει ο Λαζόπουλος ένα από τα βίντεο που έχω αφιερώσει στην κυρία Νίκη, να δει η κυρία Νίκη τη συγκεκριμένη εκπομπή (είναι πολύ fun του Λαζόπουλου) και να μου κάνει πρόταση γάμου. Ντοιν. Κουλό ε;
Δεν ξερω γιατι αλλα οταν το διαβαζω γραμμενο απο σενα μου φαινεται λογικο και σωστο.  :dunno:
Προσδιδεις στην τρελα και το περιεργο μια λογικη.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Δεν ξερω γιατι αλλα οταν το διαβαζω γραμμενο απο σενα μου φαινεται λογικο και σωστο.  :dunno:
Προσδιδεις στην τρελα και το περιεργο μια λογικη.
αχχχχχχχχχχχχχχ κσαλαφροσααααααααα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ααααααχαχααχχαχαχαχα :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειδικα οταν λεει για της ελληνιδες, καμια δεν γελαει κατω στο πλατο   ( προχωρηστε λιγο γιατι εχει ακτι μαλακιες στην αρχη)


:rockon: :rockon: :rockon:


 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
Θα ελεγα οτι Δυτικη Ευρωπη οι γκομενες δεν με κοιτανε λιγοτερο απο Ρωσσια (μιλαω για Γερμανια που εχω παει μερικες φορες) δεν ξερω γιατι?Ισως το ντυσιμο?Ισως το στυλ?τι δεν μου αρεσει σε αυτες!ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΗΠΟΙΗΤΕΣ!οταν βλεπεις μια γυναικα με σπορτεξ παπουτσια τζιν παντελονι ενα απλο μπλουζακι κοντο μαλι και αβαφτη πως μπορεις να βγεις μαζι της! :rockon:Δεν ειναι  ελκιστικη.Για τους Ελληνες που λες το αντιθετο!ο Ελληνας τωρα τελευταια ντυνεται πολυ ασχημα!Μουσια κατι αντιανεμικα φουσκωτα μπουφαν και κατι ορειβατικα μποτακια :rockon:παντος δεν εχω δει κανεναν να φτανει στην Ντισκο και να γινεται αυτο που γινεται οταν φτανω εγω.Δεν ξερω γιατι αλλα τραβαω την προσοχη οπου παω :2funny:Αν δεις το βιντεακι μου στην Αρματα θα δεις οτι ηταν Ελεεινιδες διασημες στην παρεα.Οπου πηγαμε κοιταγε ο κοσμος εμενα δεν κοιταγε αυτες.Συντομα θα λυθει το μυστηριο :2funny:γιατι γινεται αυτο? :2funny:Αν δωσω συνενευξη σε καποια καναλια θα βγουν καποιοι ψυχολογοι θα αναλυσουν και θα πουνε γιατι γινεται αυτο :)Και εμενα εχει κεντρισει το ενδιαφερον μου γιατι οπου παω τραβαω τοσο πολυ την προσοχη :think:

ισως ανεφερεσαι σε μεγαλυτερες ηλικιες κ σε περιοχες απο κεντρο κ δυτικοτερα...η νεολεια ντυνεται αρκετα πιο trendy ξερεις φθαρμενο τζηνακι,αμανικο,t-shirt,παιζει πολυ το tattoo επισης...εγω το ονομαζω στυλακι fame story το συγκεκριμενο...αυτο το στυλακι λοιπον μετραει πολυ στην ελλαδα...ντυνεσαι ετσι εισαι μαγκας,ντυνεσαι διαφορετικα εισαι φλωρος...ετσι ειναι εδω βαζουν ταμπελες χωρις να σε ξερουν με μοναδικο κριτηριο αν ανηκεις στην αγελη...αλλα το θεμα ειναι οτι ολοι αυτοι μοιαζουν με φωτοτυπια...προσωπικα τους βρισκω βαρετους...μεχρι κ οι γκομενες το ιδιο μαλακισμενο στυλ...στην ανατολικη ευρωπη οι γυναικες ντυνονται θηλυκα...ακομα κ στην αγορα της γειτονιας τους αν βγουν θα περιποιηθουν τον εαυτο τους...ειναι κοκετες...μπορει να μην βαλουν κατι ακριβο απαραιτητα,αλλα θα ειναι ωραιο...επισης εμενα προσωπικα μ'αρεσει κ το ντυσιμο που ειναι λιγο πιο retro θα ελεγα...που θυμιζει λιγο δεκαετιες 60-70...φορεματακια μεχρι το γονατο με λουλουδακια κ αλλα τετοια...αυτο το ντυσιμο εχει εγκαταλειφτει εδω...αλλα πανω απ'ολα ειναι η συμπεριφορα...η οποια κ στις ελληνιδες κ στις δυτικες κοντευει να γινει ενα με την αντρικη κ να μην μπορεις να ξεχωρισεις γυναικα απο αντρα...βεβαια δεν θελω να αγιοποιησω τις ανατολικες...κ αυτες εχουν πολλες αλλου ειδους μειονεκτηματα...πολλες απο αυτες σε κοιτανε αποκλειστικα σαν πορτοφολι,αλλα υπαρχει μια σημαντικη διαφορα...στην ελλαδα δεν μπορεις πια ευκολα να βρεις αξιολογες κοπελες...ακομα κ απο καλη οικογενεια να ειναι μπορει οι ιδιες να εχουν ξεφυγει...εξω αν μια κοπελα ειναι απο καλη οικογενεια,μορφωμενη κ με αρχες απο το σπιτι συνηθως θα σου βγει τζιβανι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom