Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε δημητρακη η ποκαχοντας δεν ηταν ρωσσιδα ινδιανα ηταν.σε δουλευει η γκομενα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ποιο κολπο..  :birdman:

υγ και συ μυκονακιας? πφφφ  :birdman:
τι σχεση εχεις με μυκονο ρε?στειλε πμ αν οντως εχεις σχεση. :grin: :grin: τα δυο τεραστια αβαταρ σου ειναι αυτο και ο γαλατης αλλα πρωτα ο ηλιας.θεα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Να παρε κ'αλλο γκομενακι.Που του λεω ελα να βγουμε μαζι μια φωτογραφια :2funny:.Ελπιζω να πηρες υλικο για τη σημερινη σου  :jerking:!Καλη η παρεα σας παιδια αλλα στο 24open γραφω με μερικες γκομενες και θα νομιζουν οτι γραφω με καμια αλλη :2funny:Δεν θα με πιστεψουν αν τους πω οτι αργω να τους απαντησω γιατι δινω υλικο σε Πιρφορους για να  :jerking: :2funny:
 

Συνημμένα

  • dasha100.jpg
    dasha100.jpg
    153,8 KB · Εμφανίσεις: 82
  • я и даша2.jpg
    я и даша2.jpg
    245,8 KB · Εμφανίσεις: 79

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σε μενα το λες? Ο εκτορ λοπεζ σε ειρωνευτηκε οχι εγω..  ;)
Οχι σε σενα.Οσο γ'αυτον επιτηδες το κανε για να παρει φωτο και να  :jerking:! :2funny:
ρε δημητρακη η ποκαχοντας δεν ηταν ρωσσιδα ινδιανα ηταν.σε δουλευει η γκομενα.
Δεν μου ειπε ποτέ οτι ηταν Ινδιανα :2funny:μιση Ρωσσιδα μιση Ταταρα ειναι.Απλως ειχε αυτο το ονομα στο Ιντερνετ και εγω ετσι την λεω.Οποιος εχει πολλες γκομενες ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗς ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ!Αν πεις τη Λενα ολγα μπορει να τσαντιστει αλλα αν πεις την Τιγρίτσα γατουλα δεν θα εχει κανενα προβλημα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ποιες?θα παμε να πιουμε τα κοκτειλ μας μικρη βενετια? ;) αν τυχει θα εχουμε και τον δημητρακη μαζι μας. :rockon:
ε πετυχα γαλατη οπως παντα που το χει κανει στεκι εκει  :2on1: και τον φουρθιωτη με τζουλια ,αλλα απο μακρια  :birdman:

να ρθει μωρε και ο δημητρακης αλλα δεν γαμαει ελεινιδες, δεν γαμαει φωκιες.. Ποιες θα γαμαει?  :think:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ε πετυχα γαλατη οπως παντα που το χει κανει στεκι εκει  :2on1: και τον φουρθιωτη με τζουλια ,αλλα απο μακρια  :birdman:

να ρθει μωρε και ο δημητρακης αλλα δεν γαμαει ελεινιδες, δεν γαμαει φωκιες.. Ποιες θα γαμαει?  :think:
θελει να γαμησει την τζουλια τυπε. :grin: :grin: ο γαλατης ειναι παντου στη μυκονο. ;)
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
η Ποκαχόντας, η Τατάρα είναι πάντως μούναρος

Δημήτρη σου δίνει κόλο ρε μάγκα ???
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Να παρε κ'αλλο γκομενακι.Που του λεω ελα να βγουμε μαζι μια φωτογραφια :2funny:.Ελπιζω να πηρες υλικο για τη σημερινη σου  :jerking:!Καλη η παρεα σας παιδια αλλα στο 24open γραφω με μερικες γκομενες και θα νομιζουν οτι γραφω με καμια αλλη :2funny:Δεν θα με πιστεψουν αν τους πω οτι αργω να τους απαντησω γιατι δινω υλικο σε Πιρφορους για να  :jerking: :2funny:

αντε μπραβο επιτελους. βεβαια δε στοιχειοθετει γαμησι η φωτο με την ντασα αλλα φιλακι τουλαχιστον επεσε. αρχιζω να εχω ελπιδες για σενα οτι ισως θα γαμησεις ή γαμησες και 2η γκομενα τοσα χρονια.
ελπιζω να βγει ψευταρος ο σεβαλιε και να μην εισαι ο πελεκανος της αγιας πετρουπολης.
 

namounares26

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δημητρη μου απαντας στο μηνυμα μου με φωτογραφιες απο βιζιτουδες και μου λες οτι τις πλασαρες σε τσετσενους αζερμπαιτζανους τυνησιους και δεν ξερω κι εγω τι αλλο.Αυτο ειπα κι εγω οτι δεν γαμας με τη μαγκια σου αλλα με τα λεφτα σου.Οι φωτο που βαζεις κανουν μπαμ οτι ειναι απο βιζιτουδες λες και ειναι απο site με call girls.Οσο για την Αρματα τι την αναφερεις συνεχεια?Η Σασα Μπαστα και καποιοι αλλοι σε κοροιδευαν γιατι εισουν στη μεση της θαλασσας με τη φουστανελα κι εσυ λες πως δεν τους εδεινες σημασια?!?!?!Θα μας τρελανεις?Πηγες εκανες στριπ τιζ και λες πως ηθελαν να σου παρουν αυτογραφο???Σε κοροιδευαν μπροστα στα μουτρα σου κι εσυ χαιροσουνα.Αυτη τη στιγμη που μιλαμε κανουν παρτουζες τρογωντας αστακους και χυνοντας σαμπανιες κι εσυ καημενε τους εχεις αναφερει 3000 φορες νομιζοντας πως κατι εκανες....ειπαμε χαβαλες κι ολα ωραια και καλα αλλα μην υποτιμας την νοημοσυνη μας εδω μεσα πως γαμας και αλλες τετοιες ιστοριες γι αγριους γιατι φαινετε πως δεν γαμας ακομα κι απο τη σταση του σωματος σου σστα βιντεακια σου που καθεσε σαν αγγουρι.Ακομα θυμαμαι το βιντεακι σου στη ντισκο.....τα λογια ειναι περιττα.Χαλαρωσε και οι πουτανες που πηδας μια χαρα ειναι κι εγω στη θεση σου αν ειχα ενα σκασμο λεφτα μπορει να πηγαινα στις καλυτερες πουτανες απλα τυχαινει να γαμαω χωρις να πληρωνω για την ωρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αν εχεις  :knockinb: 7 γυναικες σε 10 χρονια δεν μπορεις να εχεις πειρα απο γυναικες.Συγγνωμη αλλα ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΕΑΤΙΣΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΙΖΙΤΟΥ και μου βαζει και βενζινη στο σιδερενιο αλογο.Η καημενη η Βολε'ι'μπολστρια κανει 2 προπονισεις τη μερα πολλες φορες που να βρει χρονο για βιζιτες :2funny:.Η Ποκαχοντας γιατι να κανει βιζιτες  ο πατερας της εχει πολυ περισσοτερα λεφτα απο ολους τους Πιρφορους μαζιεδω μεσα.Αυτη απο το Κρασνονταρ δουλευει σε δαφημιστικη εταιρια.Απλως η Ποκαχοντας και αυτη απ'το Κρασνονταρ γουσταρανε να με γνωρισουν και ηρθαν Αγια Πετρουπολη.Αν δεις που της πηγα στισ φωτογραφιες τη μια στο Κινεζικο ειχαμε παει με το Fidel και τον Πιτσιλιστη τοτε που ειχαν ερθει εδω και ΜΟΝΟ ΑΚΡΙΒΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!Την αλλη σε μια απλη καφετερια και ηπιε ενα καφε και εφαγε ενα παγωτο και την αλλη μερα ηρθε σπιτι μου!Εχω πει επανελημενα γιατι  :knockinb:Και εχω συμβουλεψει πολλους τι να κανουνε για να  :knockinb: αλλα ο Πιρφορος μια ζωη Πιρφορος θα παραμεινει!ΤΑ ΛΕΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ: 1.Ντυνομαι σωστα!και εχω το στυλ που αρεσει στις γκομενες 2.Φερομαι σωστα και οχι σαν Πιρφορος!3.Ξερω την ψυχολογιαα τους ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ!Και τους δινω την ελπιδα οτι βρηκαν οτι ψαχνουν στη ζωη.Λεφτα δεν χαλαω για μαλακισμενες και το ξερουν αυτο ολοι.Εκτος απο το σιδερενιο μου αλογο τα ρουχα το στυλ και ολα τα παραπανω που ειπα.ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΚΑΛΙΨΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΟ  :knockinb:............
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......ΛΟΙΠΟΝ:ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΣΑΟΥΝΑ!Αν καποιος θελει παρα πολυ να  :knockinb: μια γκομενα ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΑΟΥΝΑ (ειμαι πολυ τυχερος γιατι εχω σαουνα στο κτηριο που μενω στη γωνια με 900 ρουβλια την ωρα) υπολογιστε 2000+ ρουβλια για 2 ωρες (σαουνα 1800 ενα μπουκαλι βοτκα,σαγιοναρες,κατι κλαδια με φυλα που σου δινουνε ολες θελουν να της μαστιγωνεις με αυτα τα κλαδια :2funny: το πολυ 2500 ρουβλια αλλα ειναι σιγουρο οτι θα την  :knockinb:γιατι εκει γδυνεται και καβλωνει.θα πιει και λιγακι πριν μπει στη σαουνα και για να παει εκει συμαινει οτι γουσταρει :) (η σαουνα εχει τη σαουνα μια μικρη πισσινα μη φανταστητε καμια τερατσια ολυμπιακων προδιαγραφων  :2funny:)δεν κολυμπας εκει μονο  :knockinb:και ενα δωματιο με ενα κρεβατι συνηθως το  :knockinb: πεφτει στην πισσινα.Συνηθως 2-3 φορες το μηνα παιρνω καποια απο της γκομενες μου η καμια καινουργια που γουσταρω πολυ και την πηγαινω στη σαουνα που ειναι σχεδον κατω απο το σπιτι μου.Παρκαρω το αμαξι στο υπογειο παρκινγκ ανεβαινουμε σπιτι και πηγαινουμε σαουνα  :)!-----Εχω πει επανελημενα οτι το καλητερο καμακι ειναι μεσω ιντερνετ!Υπαρχει και το σχετικο Thread εχω βαλει ολοκληρους διαλογους και φωτο απο γκομενες που εχω γνωρισει μεσω ιντερνετ και εχω δωσει της συμβουλες μου.Οποιος θελει ας παει να δει πως πρεπει να καμακωνει.Αν και ο Πιρφορος μια ζωη Πιρφορος ιθα ειναι!

  • [li][/li]
    [li][/li]
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
......ΛΟΙΠΟΝ:ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΣΑΟΥΝΑ!Αν καποιος θελει παρα πολυ να  :knockinb: μια γκομενα ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΑΟΥΝΑ (ειμαι πολυ τυχερος γιατι εχω σαουνα στο κτηριο που μενω στη γωνια με 900 ρουβλια την ωρα) υπολογιστε 2000+ ρουβλια για 2 ωρες (σαουνα 1800 ενα μπουκαλι βοτκα,σαγιοναρες,κατι κλαδια με φυλα που σου δινουνε ολες θελουν να της μαστιγωνεις με αυτα τα κλαδια :2funny: το πολυ 2500 ρουβλια αλλα ειναι σιγουρο οτι θα την  :knockinb:γιατι εκει γδυνεται και καβλωνει.θα πιει και λιγακι πριν μπει στη σαουνα και για να παει εκει συμαινει οτι γουσταρει :) (η σαουνα εχει τη σαουνα μια μικρη πισσινα μη φανταστητε καμια τερατσια ολυμπιακων προδιαγραφων  :2funny:)δεν κολυμπας εκει μονο  :knockinb:και ενα δωματιο με ενα κρεβατι συνηθως το  :knockinb: πεφτει στην πισσινα.Συνηθως 2-3 φορες το μηνα παιρνω καποια απο της γκομενες μου η καμια καινουργια που γουσταρω πολυ και την πηγαινω στη σαουνα που ειναι σχεδον κατω απο το σπιτι μου.Παρκαρω το αμαξι στο υπογειο παρκινγκ ανεβαινουμε σπιτι και πηγαινουμε σαουνα  :)!-----Εχω πει επανελημενα οτι το καλητερο καμακι ειναι μεσω ιντερνετ!Υπαρχει και το σχετικο Thread εχω βαλει ολοκληρους διαλογους και φωτο απο γκομενες που εχω γνωρισει μεσω ιντερνετ και εχω δωσει της συμβουλες μου.Οποιος θελει ας παει να δει πως πρεπει να καμακωνει.Αν και ο Πιρφορος μια ζωη Πιρφορος ιθα ειναι!

  • [li][/li]
    [li][/li]
mega τιτανοτεραστιε τσαρε προτογαμιστι και τιμορε τον ατακτον ροσιδον κορασιδον ΑΣΕ ΤΑ ΨΟΦΙΑ!!!!!!!!!  πες στους ελληνες για το υπεροχο και ανευ συγκρισεως ΓΛΙΦΟΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙς ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΙς ΜΕΧΡΙ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΑ ΜΟΡΑ!!!!!!!!  ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙς ΤΑΙΝΙΑ τα μυστικα σου κολπα δεν τα γραφεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom