Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 500K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
επίκουρος καθηγητής ιστορίας, διεθνών σχέσεων και ουρολαγνείας :hi:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
O Δημητρακης πηγε Ρωσια στην καλυτερη εποχη νομιζω.
Πριν 30 χρονια.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Πάντα έχω και είχα μια εντελώς καλοπροαίρετη απορία. Ο Κος Δημήτρης από που βιοπορίζεται; Στα σοβαρά θέτω το ερώτημα.
Μητσάρας είναι εισοδηματίας και επενδυτής στις παγκόσμιες αγορές.
Επίσης είναι πολίτικος και οικονομικός αναλυτής συνεργαζόμενος με δίκτυα παγκοσμίου βεληνεκούς.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Μητσάρας είναι εισοδηματίας και επενδυτής στις παγκόσμιες αγορές.
Επίσης είναι πολίτικος και οικονομικός αναλυτής συνεργαζόμενος με δίκτυα παγκοσμίου βεληνεκούς.
Μάλιστα. Δεν το γνώριζα καθόλου. Στα σοβαρά ρώτησα. Μπράβο του.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Μάλιστα. Δεν το γνώριζα καθόλου. Στα σοβαρά ρώτησα. Μπράβο του.
Είναι από τα άτομα που η απουσίας τους φτώχυνε το δυναμικό της πατρίδας μας αλλά συνάμα μας κάνει υπερήφανους στα πέρατα της γης!!!
Το λεγόμενο brain drain ....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Είναι από τα άτομα που η απουσίας τους φτώχυνε το δυναμικό της πατρίδας μας αλλά συνάμα μας κάνει υπερήφανους στα πέρατα της γης!!!
Το λεγόμενο brain drain ....
Η διασκέδαση πλέον έχει γίνει πολύ ατομικό σπορ. Γενικά ο ατομισμός είναι μια τάση...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.723
Κριτικές
6
Like
11.161
Πόντοι
3.936
Μάλιστα. Δεν το γνώριζα καθόλου. Στα σοβαρά ρώτησα. Μπράβο του.
Ο δημητρακης μια χαρα την γαζωνει.. Αλιμονο σε αυτους που σαπιζουν στις φαμπρικες της γερμανιας, και ονειρευονται οτι εχουν ποιοτητα ζωης :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Ο δημητρακης μια χαρα την γαζωνει.. Αλιμονο σε αυτους που σαπιζουν στις φαμπρικες της γερμανιας, και ονειρευονται οτι εχουν ποιοτητα ζωης :confused:
Η αλήθεια, αυτή που γράφεις, έχει μεγάλη δόση τραγικότητας. Είναι ακριβώς έτσι. Που να δεις τις "φαμπρικες" της Ελλάδας. Που είσαι σκλάβος μέσα στη πατρίδα σου. Που φτάνεις στα 40 και παρακαλάς για μια δουλειά της συμφοράς. Και όταν ζητάς βοήθεια σου λένε ας είχες το ένα ας είχε το άλλο. Καλά κάνει ο Δημητράκης και ο κάθε Δημητράκης. Τον ζηλεύω!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.760
Like
14.387
Πόντοι
3.506
Η αλήθεια, αυτή που γράφεις, έχει μεγάλη δόση τραγικότητας. Είναι ακριβώς έτσι. Που να δεις τις "φαμπρικες" της Ελλάδας. Που είσαι σκλάβος μέσα στη πατρίδα σου. Που φτάνεις στα 40 και παρακαλάς για μια δουλειά της συμφοράς. Και όταν ζητάς βοήθεια σου λένε ας είχες το ένα ας είχε το άλλο. Καλά κάνει ο Δημητράκης και ο κάθε Δημητράκης. Τον ζηλεύω!
Καλά γενικά όλοι είμαστε σκλάβοι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Καλά γενικά όλοι είμαστε σκλάβοι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο :confused:
Καταλαβαίνω πως το λες και είμαι βέβαιος πως αντιλαμβάνεσαι καλά, ως ένας νοήμων άνθρωπος (αυτό φαίνεται στο γραπτό σου λόγο) ότι είναι πολύ διαφορετικό να είσαι σκλάβος με κάποια δικαιώματα από το να είσαι σκλάβος σε μια τραγική κατάσταση, όπως για παράδειγμα θα δεχτώ να γίνω εγώ.

Και μιας και είμαστε στο νήμα του Δημητράκη ίσως και αυτός είναι με κάποιο τρόπο "σκλάβος" (οικονομικά) σε κάποιες καταστάσεις, αλλά είναι εντελώς διαφορετικό.

ΥΓ. Το νήμα μέσω του οποίου θα απευθύνομαι στα μέλη του bou για ένα θέμα δικό μου, μέσω του οποίου θα ζητώ μια εργασία που θα με πάει μακριά είναι σε προετοιμασία.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.706
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Καταλαβαίνω πως το λες και είμαι βέβαιος πως αντιλαμβάνεσαι καλά, ως ένας νοήμων άνθρωπος (αυτό φαίνεται στο γραπτό σου λόγο) ότι είναι πολύ διαφορετικό να είσαι σκλάβος με κάποια δικαιώματα από το να είσαι σκλάβος σε μια τραγική κατάσταση, όπως για παράδειγμα θα δεχτώ να γίνω εγώ.

Και μιας και είμαστε στο νήμα του Δημητράκη ίσως και αυτός είναι με κάποιο τρόπο "σκλάβος" (οικονομικά) σε κάποιες καταστάσεις, αλλά είναι εντελώς διαφορετικό.

ΥΓ. Το νήμα μέσω του οποίου θα απευθύνομαι στα μέλη του bou για ένα θέμα δικό μου, μέσω του οποίου θα ζητώ μια εργασία που θα με πάει μακριά είναι σε προετοιμασία.
Καλημερα φιλε ,
ζηλευεις επισης που καθοταν να τον χεσει η αντιεισαγγελεας αλλα
Και που εχυνε μεσα στο πεπονι και μετα το σερβιριζε στους γονείς του?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Μάλιστα. Δεν το γνώριζα καθόλου. Στα σοβαρά ρώτησα. Μπράβο του.
Σημαντική παράλειψη!!!
Ο Μητσάρας έχει δημιουργήσει την πρώτη κάθετη βιολογική μονάδα παραγωγής φέτας στην Ρωσία , με ιδιόκτητη στάνη αιγοπροβάτων!

Η φέτα αυτή πωλείται μόνο στα γκουρμέ καταστήματα της Α. Πετρούπολης και της Μόσχας , έχει πάρει χρυσά μετάλλια ποιότητας σε διεθνής εκθέσεις , το όνομα αυτής "ΦΕΤΑΚΙ ΑΠΟ ΚΑΒΛΑΚΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ" ...

ΚΑΜΑΚΙ ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ.jpg
Εμείς οι βλάχοι όπου λάχει.jpg
ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΚΑΡΑΦΛΑ.jpg
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Καλημερα φιλε ,
ζηλευεις επισης που καθοταν να τον χεσει η αντιεισαγγελεας αλλα
Και που εχυνε μεσα στο πεπονι και μετα το σερβιριζε στους γονείς του?
Δεν γνωρίζω σε τι αναφέρεσαι αγαπητέ. Αυτό που περιγράφεις δεν έχει κάποιου είδους σχέση με αυτό που παραθέτω εγώ. Ειλικρινώς, και με διαφορετικό τόνο, παρουσιάζω μια εικόνα ενός ανθρώπου, του Δημητράκη, ο οποίος έχει μια άνεση συγκεκριμένη. Το τι κάνει για να την εξασφαλίζει δεν ξέρω. Προφανώς δεν εξαρτάται η ζωή του από αυτά τα δύο που αναφέρεις. Εννοώ ότι απλά είναι η δική του διαστροφική αν θέλεις, επιλογή. Δεν έχει καμία σχέση με αυτό που λέω εγώ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.760
Like
14.387
Πόντοι
3.506
Καταλαβαίνω πως το λες και είμαι βέβαιος πως αντιλαμβάνεσαι καλά, ως ένας νοήμων άνθρωπος (αυτό φαίνεται στο γραπτό σου λόγο) ότι είναι πολύ διαφορετικό να είσαι σκλάβος με κάποια δικαιώματα από το να είσαι σκλάβος σε μια τραγική κατάσταση, όπως για παράδειγμα θα δεχτώ να γίνω εγώ.

Και μιας και είμαστε στο νήμα του Δημητράκη ίσως και αυτός είναι με κάποιο τρόπο "σκλάβος" (οικονομικά) σε κάποιες καταστάσεις, αλλά είναι εντελώς διαφορετικό.

ΥΓ. Το νήμα μέσω του οποίου θα απευθύνομαι στα μέλη του bou για ένα θέμα δικό μου, μέσω του οποίου θα ζητώ μια εργασία που θα με πάει μακριά είναι σε προετοιμασία.
Σε ευχαριστώ :hi: όπως ακριβώς το έγραψες, νομίζω πως και εσύ θα συμφωνήσεις ότι σχεδόν όλα τα πράγματα στον υλικό κόσμο που ζούμε εύκολα γίνονται εθιστικά και μας κάνουν στο τέλος σκλάβους ! Θέλει δύναμη ψυχής και πειθαρχία ώστε να κρατάμε το ''μέτρο'' στην ζωή μας και να μην καταλήγουμε έρμαια των παθών μας ! Το γράφω και στην υπογραφή μου άλλωστε !
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.471
Κριτικές
2
Like
5.763
Πόντοι
2.356
Κάποιοι, δυστυχώς, αν και νοήμονες, σοβαροί*, άνθρωποι με αρχές* κλπ, αδυνατείτε να συμμετέχετε σε μία συζήτηση. Θέτετε με έναν ανώριμο τρόπο τον δικό σας κώδικα ο οποίος δεν είναι καν χιουμοριστικός. Ήρθε ο άλλος και μου μιλάει για χύσια και γαμήσια, την στιγμή που εγώ αναφέρω κάτι εντελώς διαφορετικό.

*Παραδοχή
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Κάποιοι, δυστυχώς, αν και νοήμονες, σοβαροί*, άνθρωποι με αρχές* κλπ, αδυνατείτε να συμμετέχετε σε μία συζήτηση. Θέτετε με έναν ανώριμο τρόπο τον δικό σας κώδικα ο οποίος δεν είναι καν χιουμοριστικός. Ήρθε ο άλλος και μου μιλάει για χύσια και γαμήσια, την στιγμή που εγώ αναφέρω κάτι εντελώς διαφορετικό.

*Παραδοχή
Χτυπάνε φίλε μου ανθρώπους που κάνουν την ζωή που γουστάρουν χωρίς να ενοχλούν κανέναν, ανθρώπους με οικονομική άνεση που μας εκπροσωπούν επάξια σε όλα τα μήκη και πλάτη της υφηλίου, ανθρώπους σαν τον Κμαν , τον Δημητράκι και τον Μιντ ... να'τανε η ζήλια ψώρα!!! :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom