Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 500K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eto-vrekis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
87
Κριτικές
11
Like
537
Πόντοι
290
Μετά τα χαστουκια που εφαγε απο τον βαλκανιο πουτσαρά, ουτε με ψευτικο νικ δεν τολμαει να γραψει
Μορεί να μπεί να μπεί με στριγκάκι για να τον περάσουμε για γκόμενα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216
Συγχαρητηρια για τις αποψεις σου για τον Βοβολη!
Οντως, ειναι πολυ αξιολογος, και κανει τον κοσμο να αντισταθει απεναντι σε αυτη την απατη που ζουμε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Δεν νομιζω να εχει φαει ban ο δημητρακης.

Αναμενουμε δυναμικο comeback.
Τώρα που μπορείς να κάνεις ignore τα ποστ οποιουδήποτε παπαρα ας επιστρέψουν όσοι θέλουν.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.898
Like
1.417
Πόντοι
216

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Δεν σε υποχρεωνει κανεις να ασχολησαι με αυτο το νημα!
Το ξέρω τυπε. Ούτε το ίδιο το φόρουμ.

Αλλά να μην διατυμπανισω το χαρμόσυνο γεγονός ότι σταμάτησε ο χλεχλες;

Μαγαριζε τόσα νήματα με τις βλακειες του.

Εσύ είσαι φαν του τύπου;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.706
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Το ξέρω τυπε. Ούτε το ίδιο το φόρουμ.

Αλλά να μην διατυμπανισω το χαρμόσυνο γεγονός ότι σταμάτησε ο χλεχλες;

Μαγαριζε τόσα νήματα με τις βλακειες του.

Εσύ είσαι φαν του τύπου;
Μετα τις φαπες που εφαγε
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Μετα τις φαπες που εφαγε
Τελικά δεν συνάντησα ποσταρισματα για τις εν λόγο φάπες. Το χειμώνα δεν έμπαινα καθόλου στο μπου. Ξέρεις το σκηνικό να μου το περιγράψεις;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Το ξέρω τυπε. Ούτε το ίδιο το φόρουμ.

Αλλά να μην διατυμπανισω το χαρμόσυνο γεγονός ότι σταμάτησε ο χλεχλες;

Μαγαριζε τόσα νήματα με τις βλακειες του.

Εσύ είσαι φαν του τύπου;
Ο Μήτσος λείπει!!!
Το παρατηρητήριο τιμών στα οπωροκηπευτικά μου είχε αλλάξει την ζωή... :confused: :confused: :confused:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
21
Like
11.034
Πόντοι
4.546
Τελικά δεν συνάντησα ποσταρισματα για τις εν λόγο φάπες. Το χειμώνα δεν έμπαινα καθόλου στο μπου. Ξέρεις το σκηνικό να μου το περιγράψεις;
Ρώτα καλύτερα το Βαλκάνιο Πουτσαρά
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Μιλάς με γρίφους γέροντα..
Δεν έχω κάνει σπουδές σε ανάλυση σουρεαλισμου και δεν καταλαβαίνω.
Εμείς το fun club του πάντα ξέραμε πόσο κάνουν τα αγγούρια στη Αγία Πετρούπολη... :confused: :confused: :confused:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.706
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Τελικά δεν συνάντησα ποσταρισματα για τις εν λόγο φάπες. Το χειμώνα δεν έμπαινα καθόλου στο μπου. Ξέρεις το σκηνικό να μου το περιγράψεις;
Ευχαριστως

Το μελος βαλκανιος πουτσαράς (βπ) συνδιαζοντας τριημερο ταξιδι αναψυχης κ πορνοτουρισμου στα σαλόν της Αγιας Πετρουπολης με καποιον φιλο του, και μετα απο επαφες που ειχα εγω μεσω του facebook με ελληνα μονιμο κατοικο (δεν εχει πολλους) μαθαμε που συχναζει ο δημητρακης (δ).
Δεν αργησε να εμφανιστει στο mc donalds κεντρικης πλατειας το θυμα (ειχε προσφορα κοτομπουκιες εμαθα αργοτερα).
Εκει σε συντομο διαλογο που ακολουθησε αναμεσα σε δημητρακη vs βπ ,ο δευτερος με πολυ πειστικο τροπο (φαπες) επεισε τον δ να "κοψει τις μαλακιες ,τις ρουφιανιες κ τις συκοφαντιες , γιατι αλλιως θα ξαναρθει..."

Το μελος βπ, που δεν φημιζεται για το σαβουαρ βιβρ του, νομιζω πως παραφερθηκε καπως κ χωρις καθολου τακτ, εκανε καποιες χειρονομιες που δεν αρμοζουν σε μελη του bou.

Εχει τραβηχτει κ βιντεακι απο τον φιλο του βπ το οποιο δεν μου εστειλαν ουτε εμενα παρολο που το δικαιουμαι
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Ευχαριστως

Το μελος βαλκανιος πουτσαράς (βπ) συνδιαζοντας τριημερο ταξιδι αναψυχης κ πορνοτουρισμο στα σαλόν στην Αγια Πετρουπολη με καποιον φιλο του, και μετα απο επαφες που ειχα εγω μεσω του facebook με ελληνα μονιμο κατοικο (δεν εχει πολλους) μαθαμε που συχναζει ο δημητρακης (δ).
Δεν αργησε να εμφανιστει στο mc donalds κεντρικης πλατειας το θυμα (ειχε προσφορα κοτομπουκιες εμαθα αργοτερα).
Εκει σε συντομο διαλογο που ακολουθησε αναμεσα σε δημητρακη vs βπ ,ο δευτερος με πολυ πειστικο τροπο (φαπες) επεισε τον δ να "κοψει τις μαλακιες ,τις ρουφιανιες κ τις συκοφαντιες , γιατι θα ξαναρθει..."

Εχει τραβηχτει κ βιντεακι απο τον φιλο του βπ το οποιο δεν μου εστειλαν ουτε εμενα παρολο που το δικαιουμαι
Και μουνί με το κιλό και προσφορά στις κοτομπουκιές, ζει το όνειρο ... :confused: :confused: :confused:
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Ευχαριστως

Το μελος βαλκανιος πουτσαράς (βπ) συνδιαζοντας τριημερο ταξιδι αναψυχης κ πορνοτουρισμου στα σαλόν της Αγιας Πετρουπολης με καποιον φιλο του, και μετα απο επαφες που ειχα εγω μεσω του facebook με ελληνα μονιμο κατοικο (δεν εχει πολλους) μαθαμε που συχναζει ο δημητρακης (δ).
Δεν αργησε να εμφανιστει στο mc donalds κεντρικης πλατειας το θυμα (ειχε προσφορα κοτομπουκιες εμαθα αργοτερα).
Εκει σε συντομο διαλογο που ακολουθησε αναμεσα σε δημητρακη vs βπ ,ο δευτερος με πολυ πειστικο τροπο (φαπες) επεισε τον δ να "κοψει τις μαλακιες ,τις ρουφιανιες κ τις συκοφαντιες , γιατι αλλιως θα ξαναρθει..."

Το μελος βπ, που δεν φημιζεται για το σαβουαρ βιβρ του, νομιζω πως παραφερθηκε καπως κ χωρις καθολου τακτ, εκανε καποιες χειρονομιες που δεν αρμοζουν σε μελη του bou.

Εχει τραβηχτει κ βιντεακι απο τον φιλο του βπ το οποιο δεν μου εστειλαν ουτε εμενα παρολο που το δικαιουμαι
Thanks!
Πολύ θα ήθελα να έβλεπα τα μούτρα του Δημητράκη, δεν θα το περίμενε στη ζωή του να έρθει φάτσα με τον ΒΠ. Θα τον πέρναγε και κάνα κεφάλι στο ύψος.

Κρίμα που δεν ποσταρισε το βιντεακι έστω και με κρυμμένα πρόσωπα να γελάσουμε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Thanks!
Πολύ θα ήθελα να έβλεπα τα μούτρα του Δημητράκη, δεν θα το περίμενε στη ζωή του να έρθει φάτσα με τον ΒΠ. Θα τον πέρναγε και κάνα κεφάλι στο ύψος.

Κρίμα που δεν ποσταρισε το βιντεακι έστω και με κρυμμένα πρόσωπα να γελάσουμε.
πολυ ξυλο.jpg
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Το απόλυτο κάψιμο...Σε ένα μπουρδέλοφόρουμ, δύο καμμενοι διαφωνούντες,να πάει ο άλλος από Γερμανία Ρωσία να βαρεσει τον Δημητράκη;

15 χρονώ είναι ο πουτσαρας;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Το απόλυτο κάψιμο...Σε ένα μπουρδέλοφόρουμ, δύο καμμενοι διαφωνούντες,να πάει ο άλλος από Γερμανία Ρωσία να βαρεσει τον Δημητράκη;

15 χρονώ είναι ο πουτσαρας;
Ήταν συνδυασμός δουλειάς με ευχαρίστηση, holliwork όπως λένε και οι Αμερικάνοι.... :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom