Νέα

Πορνεία: επάγγελμα ή τρόπος ζωής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τι είναι η πορνεία περισσότερο;

  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 70 53,0%
  • Τρόπος ζωής

    Ψήφοι: 62 47,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Διαφωνώ πλήρως. Το να κάνεις σεξ κάθε δύο μέρες δεν αποτελεί κανένα εθισμό!
για κάνε το SAST του Carnes :
αυτογνωσία.

αρετή των ελλήνων εξ αρχαιοτάτων χρόνων.

γνώθι σαυτόν.

αυτογνωσία ναί
αυτοέλεγχος όμως ?
αυτό μάλλον είναι πιο δύσκολο
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
χαχα εσυ ρωτας... εγω θελω να πω?

αμα ηταν θα ελεγα και αυτα που εγιναν χθες βραδυ ενω λειπει η δικια μου στο χωριο της  :P

(δεν την κερατωσα αλλα θα μπορουσα πολυ ανετα).

Α ρε γαμια , δοσε, οργιαζεις  :dancing:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
χαχα εσυ ρωτας... εγω θελω να πω?

αμα ηταν θα ελεγα και αυτα που εγιναν χθες βραδυ ενω λειπει η δικια μου στο χωριο της  :P

(δεν την κερατωσα αλλα θα μπορουσα πολυ ανετα).

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έτσι σε θέλω, αγορίνα μου! Πιστό!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Επειδή το θέμα το ξεσκίσατε θα απαντήσω στο αρχικό ερώτημα με τα λόγια μιας πολύ γνωστής μου, νεαρής Ελληίδας εκδιδόμενης.
Προσπάθησα να κρατήσω τις ακριβείς της εκφράσεις, όσο τις θυμώμουν.

"Διαβάζω στο σάιτ κριτικές και για εμένα και για άλλες κοπέλες της δουλειάς πως κάνουμε το ένα, το άλλο και πως είμαστε ωραίες και σκέφτομαι να βάλω τα γέλια ή τα κλάματα;
Σαν πόσο ωραία μπορεί να είναι κάποια γυναίκα που δέχεται να την πηδάει ο καθένας, ακόμα κι αν της φαίνεται αποκρουστικός ή συμπεριφέρεται σαν μαλάκας, για 50-100-150 ευρώ;
Η όποια ομορφιά της έχει χαθεί μαζί με την αξιοπρέπειά της!"
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Μια ερώτηση : Αν σας κάθονταν ΟΛΕΣ οι γκόμενες που γουστάρετε θα πηγαίνατε σε μπουρδέλο?
Η απάντηση είναι προφανώς όχι , αλλά επειδή είναι τόσο εύκολη η απάντηση το πάω ένα βήμα πιο πέρα.
Σε μια κλίμακα από το ένα έως το δέκα πόσο ψηλά μπαίνει ένα γαμήσι σε μπουρδέλο? Το καλύτερο γαμήσι σε μπουρδέλο , όχι το αποτυχημένο. Πόσο ψηλά βάζετε στην κλίμακα αυτή το να κάτσετε στην ουρά με διάφορους άπλυτους να γαμήσετε για ένα δεκάλεπτο μια γυναίκα που σας θεωρεί απλά τον επόμενο άπλυτο? Να ρεύεται και να μυρίζετε τα χύσια του προηγούμενου συναγωνιστή.
Ένα? Δυο το πολύ?
Αφού λοιπόν πάτε σε μπουρδέλα γιατί δεν σας κάθονται αυτές που θέλετε και στα μπουρδέλα αυτά δεν πιάνετε ούτε την βάση σε επίπεδα απόλαυσης τι μπορούμε να συμπεράνουμε?
Δεν πάτε στα μπουρδέλα γιατί δεν πιάνετε το μάξιμουμ στην καθημερινή σεξουαλική σας ζωή.
ΠΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΙΝΙΜΟΥΜ.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Επειδή το θέμα το ξεσκίσατε θα απαντήσω στο αρχικό ερώτημα με τα λόγια μιας πολύ γνωστής μου, νεαρής Ελληίδας εκδιδόμενης.
Προσπάθησα να κρατήσω τις ακριβείς της εκφράσεις, όσο τις θυμώμουν.

"Διαβάζω στο σάιτ κριτικές και για εμένα και για άλλες κοπέλες της δουλειάς πως κάνουμε το ένα, το άλλο και πως είμαστε ωραίες και σκέφτομαι να βάλω τα γέλια ή τα κλάματα;
Σαν πόσο ωραία μπορεί να είναι κάποια γυναίκα που δέχεται να την πηδάει ο καθένας, ακόμα κι αν της φαίνεται αποκρουστικός ή συμπεριφέρεται σαν μαλάκας, για 50-100-150 ευρώ;
Η όποια ομορφιά της έχει χαθεί μαζί με την αξιοπρέπειά της!"
χαιρετώ τον συνάδελφο,

η απώλεια της αξιοπρέπειας είναι η απόκλιση απο την κοινωνική ερμηνεία περί αξιοπρέπειας
την οποία ενστερνίζονται κατα πλειοψηφία τα άτομα της κοινωνίας

τι γίνεται όμως όταν αδιαφορείς για τις κοινωνικές ερμηνείες
και είσαι πιο πολύ του Επίκτητου , που εν ολίγοις λέει το τι είσαι ή τι δεν είσαι είναι θέμα δικιάς σου ερμηνείας
και όχι ερμηνείας των άλλων ως προς εσένα

πχ υπάρχουν πουτάνες που νιώθουν  περήφανες και αξιοπρεπείς , ενώ κάποιος θα πίστευε ότι θα ένιωθαν ντροπιασμένες  

Το έχω κάνει. Με έχει βγάλει τελείως καθαρό από εθισμό με πολύ χαμηλή βαθμολογία.
ναι έ ?
ενδιαφέρον  ;)
εγώ είμαι κλινική περίπτωση sex addict   :-
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
"Διαβάζω στο σάιτ κριτικές και για εμένα και για άλλες κοπέλες της δουλειάς πως κάνουμε το ένα, το άλλο και πως είμαστε ωραίες και σκέφτομαι να βάλω τα γέλια ή τα κλάματα;
Σαν πόσο ωραία μπορεί να είναι κάποια γυναίκα που δέχεται να την πηδάει ο καθένας, ακόμα κι αν της φαίνεται αποκρουστικός ή συμπεριφέρεται σαν μαλάκας, για 50-100-150 ευρώ;
!"

εντάξει είναι μια δουλειά που σίγουρα δεν είναι για όλους τους ανθρώπους....
η κάθε κοπέλα σύμφωνα με την κοσμοθεωρία της.
και πάντα αποφεύγω τέτοιες ευαίσθητες κοπέλες όπως ο διάολος το λιβάνι.
(προσπαθώ δλδ όσο μπορώ να αντιληφθώ...)
αλλά είναι μεγάλο κρίμα να κάνουν τέτοια δουλειά όταν παίρνουν τη φάση τόσο κατάκαρδα.

Η όποια ομορφιά της έχει χαθεί μαζί με την αξιοπρέπειά της

δεν συμφωνώ αλλά αυτή η κοπέλα θα έπρεπε να μπλέξει με ένα άνθρωπο του στιλ της και όχι να κάνει τέτοια δουλειά...
και αφού κάνει αυτή τη δουλειά θα έχει και την άλφα εμφάνιση ..τι την εμποδίζει να παντρευτεί ?  :idiot:
πολύ κρίμα πάντως..



 

Επισκέπτης
πχ υπάρχουν πουτάνες που νιώθουν  περήφανες και αξιοπρεπείς , ενώ κάποιος θα πίστευε ότι θα ένιωθαν ντροπιασμένες  

Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν περήφανες πουτάνες. Όλες ντρέπονται γι' αυτό που κάνουν. Ο ρόλος της γυναίκας στο σεξ είναι παθητικός και με όσους περισσότερους άντρες γαμιέται, τόσο πιο πολύ ξεφτιλίζεται. Απλά κάποιες παραμυθιάζουν τον εαυτό τους ότι αυτό που κάνουν είναι επάγγελμα.   :2funny:

Εγώ τις πουτάνες τις λατρεύω αλλά τις θέλω ταπεινωμένες. Όταν τις βλέπω περήφανες θέλω να τις επαναφέρω στην πραγματικότητα και να τους πω ότι αυτό που κάνουν δεν είναι επάγγελμα αλλά ένας τρόπος ζωής που τις ταπεινώνει. Ένας τρόπος ζωής όμως που θα έπρεπε να κάνει η κάθε γυναίκα έτσι ώστε να καταλαβαίνει την πραγματική της ταπεινή αξία απέναντι στον άντρα.   :rockon:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
το τι είσαι ή τι δεν είσαι είναι θέμα δικιάς σου ερμηνείας
και όχι ερμηνείας των άλλων ως προς εσένα

Mα προφανώς Η ΙΔΙΑ αισθάνεται αναξιοπρεπής για την δουλειά που κάνει!
Τώρα το γιατί την κάνει είναι νομίζω αυτονόητο.
Για τα λεφτά και ΜΟΝΟΝ!! Ακόμα κι αν στην αρχή υπάρχει κάποια "γοητεία" στην διαδικασία "αποπλάνησης" που ασκεί στους άνδρες με τον καιρό και το μεγάλο αριθμό συνευρέσεων έφυγε κι αυτή κι έμεινε μόνο η ανία, αν όχι και η αηδία...
 

Επισκέπτης
Μια ερώτηση : Αν σας κάθονταν ΟΛΕΣ οι γκόμενες που γουστάρετε θα πηγαίνατε σε μπουρδέλο?

Σεῖς γευματίζετε πάντοτε κατ' οἶκον; Ποτὲ εἰς ἑστιατόριον;

Η απάντηση είναι προφανώς όχι , αλλά επειδή είναι τόσο εύκολη η απάντηση το πάω ένα βήμα πιο πέρα.
Σε μια κλίμακα από το ένα έως το δέκα πόσο ψηλά μπαίνει ένα γαμήσι σε μπουρδέλο? Το καλύτερο γαμήσι σε μπουρδέλο , όχι το αποτυχημένο.
Ὑπάρχουσι καὶ συνουσίαι ἐν πορνείῳ βαθμολογούμεναι μὲ 8 καὶ - ἐλάχισται βεβαίως - καὶ μὲ 10.

 μια γυναίκα που σας θεωρεί απλά τον επόμενο άπλυτο?

Ἐπ' οὐδενί.


Αφού λοιπόν πάτε σε μπουρδέλα γιατί δεν σας κάθονται αυτές που θέλετε και στα μπουρδέλα αυτά δεν πιάνετε ούτε την βάση σε επίπεδα απόλαυσης τι μπορούμε να συμπεράνουμε?

Ὅτι, ὅπως πολλοί, δὲν ἔχετε ἰδέα διὰ τὸ ζήτημα ἐπὶ τοῦ ὁποίου ἐκφέρετε γνώμην.

Δεν πάτε στα μπουρδέλα γιατί δεν πιάνετε το μάξιμουμ στην καθημερινή σεξουαλική σας ζωή.
ΠΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΙΝΙΜΟΥΜ.

Κύριὲ μου... ἐδῶ ὁ Porfirio Rubirosa ἐπλήρωνε διὰ νὰ συνουσιασθῇ, ἐμεῖς δὲν θὰ πληρώσωμεν;
 

Συνημμένα

  • tumblr_l64jg67lOG1qbx3vp.jpg
    tumblr_l64jg67lOG1qbx3vp.jpg
    43,9 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
Mα προφανώς Η ΙΔΙΑ αισθάνεται αναξιοπρεπής για την δουλειά που κάνει!
Τώρα το γιατί την κάνει είναι νομίζω αυτονόητο.
Για τα λεφτά και ΜΟΝΟΝ!! Ακόμα κι αν στην αρχή υπάρχει κάποια "γοητεία" στην διαδικασία "αποπλάνησης" που ασκεί στους άνδρες με τον καιρό και το μεγάλο αριθμό συνευρέσεων έφυγε κι αυτή κι έμεινε μόνο η ανία, αν όχι και η αηδία...

Το ότι το κάνει για τα λεφτά δεν σημαίνει ότι είναι επάγγελμα. Το εξηγήσαμε.  :sunglasses:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Μια ερώτηση : Αν σας κάθονταν ΟΛΕΣ οι γκόμενες που γουστάρετε θα πηγαίνατε σε μπουρδέλο?
Η απάντηση είναι προφανώς όχι , αλλά επειδή είναι τόσο εύκολη η απάντηση το πάω ένα βήμα πιο πέρα.
Σε μια κλίμακα από το ένα έως το δέκα πόσο ψηλά μπαίνει ένα γαμήσι σε μπουρδέλο? Το καλύτερο γαμήσι σε μπουρδέλο , όχι το αποτυχημένο. Πόσο ψηλά βάζετε στην κλίμακα αυτή το να κάτσετε στην ουρά με διάφορους άπλυτους να γαμήσετε για ένα δεκάλεπτο μια γυναίκα που σας θεωρεί απλά τον επόμενο άπλυτο? Να ρεύεται και να μυρίζετε τα χύσια του προηγούμενου συναγωνιστή.
Ένα? Δυο το πολύ?
Αφού λοιπόν πάτε σε μπουρδέλα γιατί δεν σας κάθονται αυτές που θέλετε και στα μπουρδέλα αυτά δεν πιάνετε ούτε την βάση σε επίπεδα απόλαυσης τι μπορούμε να συμπεράνουμε?
Δεν πάτε στα μπουρδέλα γιατί δεν πιάνετε το μάξιμουμ στην καθημερινή σεξουαλική σας ζωή.
ΠΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΙΝΙΜΟΥΜ.


Ναι ρε παπαροβιολη δε το πιανουμε. Λογαριασμου θα σου δοσουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom