Νέα

Πορνεία: επάγγελμα ή τρόπος ζωής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι είναι η πορνεία περισσότερο;

  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 70 53,0%
  • Τρόπος ζωής

    Ψήφοι: 62 47,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    132

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Υπάρχουν και άντρες που δεν τους ενδιαφέρει καθόλου να γαμάνε με τακτική. Προτιμούν να γαμάνε πουτάνες και φυσικά να μην αισθάνονται πελάτες αλλά γαμιάδες.   :rockon:

Δεν ειναι θεμα τακτικης. Ειναι θεμα προσωπικης βελτιωσης. Υπαρχει ανταγωνισμος εκει εξω... καποιος ειναι καλυτερος απο σενα επειδη εχει δουλεψει περισσοτερο καποια πραγματα .... θα πρεπει να τον ξεπερασεις. Αν τον ξεπερασεις ειναι βεβαιο οτι η γκομενα θα προτιμησει εσενα και οχι αυτον... οπως και η καλυτερη δουλεια. Ολα εχουν λογο που συμβαινουν... πριν ειπες οτι ειμαι βαρετος... τωρα μου απαντας? εισαι ανισοροπος?  :P

δεν στη χαριζω....  :ak: :ak:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Αυτη τη στιγμη υπαρχουν αντρες που έχουν πολυ καλες γυναικες και χωρις να πληρωνουν πολλα αλλα το δουλεψαν φιλε.... δεν καθοντουσαν να βγαζουν μαλακισμενες θεωριες στο ιντερνετ εχει γεμισει το ιντερνετ απο μπουληδες που κλαιγονται αντι να κανουν παρεα με ατομα που εχουν επιτυχιες για να δουν τι σκατα κανουν και να το υιοιθετησουν... αν οχι ολο το στυλ που σε κανει φτηνη απομιμηση ... τις τακτικες.

Σε λιγο θα μας πεις να καταθεσουμε υπομνημα και busines plan. Ποιος μιλαει για θεωριες...  :uglystupid: :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αυτη τη στιγμη που καποιοι καθονται ... καποιοι αλλοι γυμναζονται  ή κανουν πραγματα προκειμενου να εχουν καλυτερη εικονα απο μερικους αλλους οταν θα ερθει το καλοκαιρι. Ανταγωνισμος λεγεται.... μαζευω "οπλα" για να κερδισω τους υπολοιπους  :P
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86

Συνημμένα

  • hashish.jpg
    hashish.jpg
    69,5 KB · Εμφανίσεις: 36
  • cocaine.jpg
    cocaine.jpg
    7,4 KB · Εμφανίσεις: 17

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σε λιγο θα μας πεις να καταθεσουμε υπομνημα και busines plan. Ποιος μιλαει για θεωριες...  :uglystupid: :headbang:

Ολα απο τις θεωριες ξεκινανε φιλε... το θεμα ειναι να ακολουθεις τις σωστες θεωριες οχι να καθεσαι να ψαχνεις πως οριζεται η μαλακια ... τι εισαι? επαγγελματιας μαλακας εισαι?  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν ειναι θεμα τακτικης. Ειναι θεμα προσωπικης βελτιωσης. Υπαρχει ανταγωνισμος εκει εξω... καποιος ειναι καλυτερος απο σενα επειδη εχει δουλεψει περισσοτερο καποια πραγματα .... θα πρεπει να τον ξεπερασεις. Αν τον ξεπερασεις ειναι βεβαιο οτι η γκομενα θα προτιμησει εσενα και οχι αυτον... οπως και η καλυτερη δουλεια. Ολα εχουν λογο που συμβαινουν... πριν ειπες οτι ειμαι βαρετος... τωρα μου απαντας? εισαι ανισοροπος?  :P

δεν στη χαριζω....  :ak: :ak:

Μαλάκα μου έχεις γεμίσει το thread με ανοησίες και έχει χαθεί το βαθύ νόημα της συζήτησης. Πες μου μετά ποιος είναι troll!   :uzi:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Δεν ειναι θεμα τακτικης. Ειναι θεμα προσωπικης βελτιωσης. Υπαρχει ανταγωνισμος εκει εξω... καποιος ειναι καλυτερος απο σενα επειδη εχει δουλεψει περισσοτερο καποια πραγματα .... θα πρεπει να τον ξεπερασεις. Αν τον ξεπερασεις ειναι βεβαιο οτι η γκομενα θα προτιμησει εσενα και οχι αυτον... οπως και η καλυτερη δουλεια. Ολα εχουν λογο που συμβαινουν... πριν ειπες οτι ειμαι βαρετος... τωρα μου απαντας? εισαι ανισοροπος?  :P

δεν στη χαριζω....  :ak: :ak:

Tι χαπια παιρνεις?
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Ολα απο τις θεωριες ξεκινανε φιλε... το θεμα ειναι να ακολουθεις τις σωστες θεωριες οχι να καθεσαι να ψαχνεις πως οριζεται η μαλακια ... τι εισαι? επαγγελματιας μαλακας εισαι?  :2funny: :2funny:

Tις οποιες θεωριες γνωριζεις εσυ να υποθεσω ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οχι δεν εχω γεμισει το νημα με ανοησιες.... εσυ γραφεις ανοησιες
τα παιδια τα νεα που βλεπουν θα πρεπει να γνωριζουν οτι ο καλυτερος θα κερδισει παντου...
ειτε αυτο ειναι γκομενες ειτε το οτιδηποτε και καλυτερος δεν γεννιεσαι παντα... γινεσαι κιολας
με υπομονη και σωστη εκπαιδευση. Εδω θα ειμαι να γραφω αυτα που πρεπει και λεγε εσυ τα δικα σου....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Tις οποιες θεωριες γνωριζεις εσυ να υποθεσω ?


Α καλα.... απο παρατηρηση δεν το εχουμε και πολυ ε?

περιμενε να βρω ποστ του φιλου σου που ψαχνει στα λεξικα πως οριζεται η μαλακια
τον εχει απασχοληει πολυ φαινεται στο παρελθον αυτη η ενασχοληση !!!!

EDIT:

Και ποιος σου είπε ότι η wikipedia έχει σωστούς ορισμούς? Και τα λεξικά ακόμη...

Σου φέρνω ένα παράδειγμα: Aν ψάξεις σε αμερικάνικα λεξικά τη λέξη masturbation θα δεις ότι σε πολλά από αυτά αναφέρεται ότι σημαίνει τον ερεθισμό των γεννητικών οργάνων, είτε αυτός προέρχεται από το ίδιο το άτομο ή και από άλλο άτομο. Η λέξη masturbation στην πραγματική της έννοια σηναίνει ΜΟΝΟ αυτοϊκανοποίηση. Όμως, επειδή το handjob μοιάζει με τον τρόπο που κάποιος άντρας κάνει masturbation, στην καθομιλουμένη έχει επικρατήσει το handjob να λέγεται και masturbation, πράγμα που είναι 100% λάθος!  :sunglasses:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Οχι δεν εχω γεμισει το νημα με ανοησιες.... εσυ γραφεις ανοησιες
τα παιδια τα νεα που βλεπουν θα πρεπει να γνωριζουν οτι ο καλυτερος θα κερδισει παντου...
ειτε αυτο ειναι γκομενες ειτε το οτιδηποτε και καλυτερος δεν γεννιεσαι παντα... γινεσαι κιολας
με υπομονη και σωστη εκπαιδευση. Εδω θα ειμαι να γραφω αυτα που πρεπει και λεγε εσυ τα δικα σου....

Κανει μπαμ πως οχι μονο δεν εχεις παει με γυναικα, αλλα παιζει και να μη σου μιλανε ουτε οι ξαδερφες σου.
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
χαχαχχα !!!! Σίγουρα  :P


A εχεις παει? Για λεγε για λεγε! Εχεις αγωνια να μας το πεις εδω σε ενα φορουμ ε? Να δειξεις οτι γαμας και εισαι πετυχημενος και οχι κακομοιρης σαν αυτους που γαμανε στα μπουρδελα. Respect  :dancing:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εθισμός φίλε μου, εθισμός.

όπως αυτά.
αυτό είναι απόλυτα σωστό
το 60% των αντρών που εκδηλώνουν "μπουρδελιάρικη" συμπεριφορά (εμου συμπεριλαμβανομένου) έχουν αυτό που λένε οι ψυχιατροι "σεξουαλικό εθισμό" ή "σεξουαλικό καταναγκασμό" , είναι εθισμένοι απρόσωπα στο σέξ και αποφεύγουν τη σύνδεση του με ένα συγκεκριμένο πρόσωπο πχ με τη Μαρία ή την Ελένη , είναι γενικά κάτι σαν εθισμός στην ηδονή

(για να δώσουμε και κάποια στοιχεία ψυχοκτηνιατρικής στην κουβέντα)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
εθισμός φίλε μου, εθισμός.

όπως αυτά.
Δεν προκειται για εθισμο, απλα ο φιλος μας προσπαθει να καλυψει αλλες αναγκες του. Μαλλον συναισθηματικες και οχι σεξουαλικες.
 

Επισκέπτης
αυτό είναι απόλυτα σωστό
το 60% των αντρών που εκδηλώνουν "μπουρδελιάρικη" συμπεριφορά (εμου συμπεριλαμβανομένου) έχουν αυτό που λένε οι ψυχιατροι "σεξουαλικό εθισμό" ή "σεξουαλικό καταναγκασμό" , είναι εθισμένοι απρόσωπα στο σέξ και αποφεύγουν τη σύνδεση του με ένα συγκεκριμένο πρόσωπο πχ με τη Μαρία ή την Ελένη , είναι γενικά κάτι σαν εθισμός στην ηδονή

(για να δώσουμε και κάποια στοιχεία ψυχοκτηνιατρικής στην κουβέντα)

Διαφωνώ πλήρως. Το να κάνεις σεξ κάθε δύο μέρες δεν αποτελεί κανένα εθισμό!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Τι είναι εθισμός ρε φίλε? Ότι κάνω σεξ μέρα παρά μέρα? Τι σχέση έχει αν γαμάω γκόμενες ή πουτάνες? Εγώ θεωρώ ότι έχω μια πολύ φυσιολογική σεξουαλική ζωή.  :sunglasses:

φίλε μου, στο βαθμό που δεν παραβιάζεις τον ποινικό νόμο όλα στο σεξ "φυσιολογικά" είναι.

don't worry about it.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
A εχεις παει? Για λεγε για λεγε! Εχεις αγωνια να μας το πεις εδω σε ενα φορουμ ε? Να δειξεις οτι γαμας και εισαι πετυχημενος και οχι κακομοιρης σαν αυτους που γαμανε στα μπουρδελα. Respect  :dancing:

χαχα εσυ ρωτας... εγω θελω να πω?

αμα ηταν θα ελεγα και αυτα που εγιναν χθες βραδυ ενω λειπει η δικια μου στο χωριο της  :P

(δεν την κερατωσα αλλα θα μπορουσα πολυ ανετα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom