Νέα

Πορδοεκδρομή στην Ουκρανία θέμα μόνον για σοβαρούς Μύστες !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Μάγκες γεια χαραντάν !΄Εχω διαβάσει ούλο το θρεντ του ΑΡΧΟΝΤΑ kman κι απεφάσισα να πάω στην Ουκλανία! Εννοείται ότι δε έλω να πάω μόνο για το ταξίδι, αλλά για να κάνω γούστα. Θα πάω για καμιά βδομάδα και σχεδιάζω να πάρω μαζί μου καμιά πεντακοσαριά ευραιό. Είναι καλά , θα μου φτάσουνε για ξενοδοχείο, μάσα , ντίσκο και μουνάκια το βράδυ ? Τι ρούχα να πάρω? Θα κάνει κρύο να πάρω κάνα χοντρό μπουφάν, ή σακάκι και πουλόβερ φτάνουν ? Οι τάνες δέχονται πιστωτική κάρτα στην Ουκλανία? Στην αρχή θα πάω στο Καρίμπιαν να χτυπήσω τα σέμι προ του Άρχοντα με τους ελληνικούς πυραύλους και μετά θέλω να πάω στο Χάρκοβο γιατί μου χουνε πει ότι το μέρος εκεί είναι παρθένο από τουρίστες. Αρχές Μαίου θα είναι κάνας άλλος συναγωνιστής στο Κίεβο να βγαίνουμε και να καμακώνουμε μαζί τα άτακτα πορνίδια? Α ρε μάνα μου τι έχει να γίνει....
Μέσα είμαι ..
Βάζω αμάξι σαξο περνάμε Σαλόνικα σοφία Ρούσε Βουκουρέστι Ρένι Ισμαήλ.σταστη Οδησσό για ύπνο κ επόμενη μέρα μέσω Οδησσού ευθεία πάνω για Κίεβο

Φλώριδα τύπου αεροπλάνα από Γερμανία η μέσω Πολωνίας δεν δεχομεθα ....ή πας ή δεν πας
Διαβαυηριο έτοιμο με ληξην 2025 κ πολλές σφραγίδες ρωσικές ...:confused:αλλα είπαμε. Η πας ή δεν πας
Χύνω κ μόνοε την ιδέα του αρώματος μπαρουτιού ,του Καμμένου ,κ τους αίματος !!!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Λογικα δυτικη Ουκρανια θα ειναι πο καλα και απο ελλαδα(λφοβ,λουτσκ,τερνοπολ,ιβανο φρανκιοφσκ πρεπει να ειναι ωραια,πεταγεσαι και καμια Πολωνια,κοντα ειναι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.048
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
O συναγωνιστής σκέφτηκε ότι αφού οι νέοι και εύρωστοι άντρες έχουν σκοτωθεί στον πόλεμο, θα έχει πολλές ελεύθερες που φυσικά μόνο το σεξ θα σκέφτονται. Για το οικονομικο σκέφτηκε ότι όπως του έλεγε ο παπούς του ιστορίες με μαυραγορίτες από την κατοχή και τις παστρικές που πήγαιναν με Γερμαναράδες για μισό κιλό φασόλια ,ότι αν οι Ουκρανές δουν το χρώμα του ευρώ θα παραδώσουν γη και ύδωρ.
Τέλος πρέπει να σκέφτηκε όταν τελειώσει ο πόλεμος θα πάνε όλα τα μπακούρια για τους παραπάνω λόγους, ενώ τώρα που πάω εγώ δεν πάει κανένας.

Παικταρά είσαι πολύ μπροστά. Ο τολμών γαμά. Για αυτό πήγαινε αν δε σε φάνε στα πρώτα 5' για Ρώσο κατάσκοπο θα σε στρατολογήσουν ,σκέψου όμως ότι αν ζήσεις ε όλο και κάποιος Ουκρανός θα σου φορτώσει τις αδερφές του και τη μάνα του για να τις φυγαδεύσεις στην Ελλάδα.
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
7
Like
526
Πόντοι
316
Μέσα είμαι ..
Βάζω αμάξι σαξο περνάμε Σαλόνικα σοφία Ρούσε Βουκουρέστι Ρένι Ισμαήλ.σταστη Οδησσό για ύπνο κ επόμενη μέρα μέσω Οδησσού ευθεία πάνω για Κίεβο

Φλώριδα τύπου αεροπλάνα από Γερμανία η μέσω Πολωνίας δεν δεχομεθα ....ή πας ή δεν πας
Διαβαυηριο έτοιμο με ληξην 2025 κ πολλές σφραγίδες ρωσικές ...:confused:αλλα είπαμε. Η πας ή δεν πας
Χύνω κ μόνοε την ιδέα του αρώματος μπαρουτιού ,του Καμμένου ,κ τους αίματος !!!
εγώ βάζω το σανό για τα μουλάρια με το κάρο που έχεις για αυτοκίνητο
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.744
Πόντοι
1.686

Πληροφορίες από το Κράτος της Ουκρανίας, για επισκέπτες στην Ουκρανία το 2023


σχετικό site


Το καλύτερο είναι να πάει κάποιος στην Πολωνία
που έχει πάνω από 1 εκατομμύριο Ουκρανέζες πρόσφυγες



Βαρσοβία, Κρακοβία, Rzeszów (δίπλα στα σύνορα με Ουκρανία)
κτλ.

και βέβαια έχει και τις ωραίες ΠΟΛΩΝΕΖΕΣ !
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Μάγκες γεια χαραντάν !΄Εχω διαβάσει ούλο το θρεντ του ΑΡΧΟΝΤΑ kman κι απεφάσισα να πάω στην Ουκλανία! Εννοείται ότι δε έλω να πάω μόνο για το ταξίδι, αλλά για να κάνω γούστα. Θα πάω για καμιά βδομάδα και σχεδιάζω να πάρω μαζί μου καμιά πεντακοσαριά ευραιό. Είναι καλά , θα μου φτάσουνε για ξενοδοχείο, μάσα , ντίσκο και μουνάκια το βράδυ ? Τι ρούχα να πάρω? Θα κάνει κρύο να πάρω κάνα χοντρό μπουφάν, ή σακάκι και πουλόβερ φτάνουν ? Οι τάνες δέχονται πιστωτική κάρτα στην Ουκλανία? Στην αρχή θα πάω στο Καρίμπιαν να χτυπήσω τα σέμι προ του Άρχοντα με τους ελληνικούς πυραύλους και μετά θέλω να πάω στο Χάρκοβο γιατί μου χουνε πει ότι το μέρος εκεί είναι παρθένο από τουρίστες. Αρχές Μαίου θα είναι κάνας άλλος συναγωνιστής στο Κίεβο να βγαίνουμε και να καμακώνουμε μαζί τα άτακτα πορνίδια? Α ρε μάνα μου τι έχει να γίνει....
Μάλλον κανένα κράνος και πλήρη εξάρτηση πρέπει να πάρεις...
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
321
Like
884
Πόντοι
81
Στη Δυτική μεριά πόλεμος δεν υπάρχει, που και που έρχεται τίποτα ιπτάμενο και κοπανάει υποσταθμούς, καμιά αποθήκη πυρομαχικών ή καμιά βάση.
Οπότε συχνά πυκνά διακοπές ρεύματος και ίντερνετ. Η μεγαλύτερη μαλακία είναι όταν κόβεται το νερό για 1-2 μέρες.
Κάπου κάπου, ανάλογα με τα εισερχόμενα μπορεί να υπάρξει και απαγόρευση κυκλοφορίας το βράδυ.
Αλλά γενικά ακόμα και με απαγόρευση υπάρχουν εργαζόμενες να κάνουν πιάτσα σε διάφορα σημεία. Δεν χάνεις νυχτοκάματο όταν μπορείς να πάρεις πίπα στο περιπολικό να σε αφήσουν στην ησυχία σου για την υπόλοιπη νύχτα.

Αυτή τη στιγμή γύρω από το Λβοβ βόσκουν κάτι χιλιάδες δυτικοί που λαρπάρουν πως είναι στο μέτωπο, μαζεύουν δωρεές από κάτι δικούς τους, πηγαίνουν και βγάζουν φώτο με κάμο σε τίποτα χοράφια, ενώ κατά τ'άλλα περνούν τον υπόλοιπο χρόνο στα μασατζίδικα.
Επίσημοι οίκοι δεν παίζουν φάτσα φόρα εκεί. Εχει μεν, αλλά είναι και καλά παράνομοι, δηλαδή πρέπει να πάρει κάτι η αστυνομία για να προσποιείται πως πίσω από την πινακίδα οδοντιατρική κλινική δεν έχει μπουρδέλο με 25 εργαζόμενες προσωπικό.

Εγκληματικότητα φυσικά αυξημένη, γιατί από την αρχή του πολέμου είχαν τη φαεινή ιδέα να μοιράσουν χύμα όπλα σε όποιον να'ναι σε πλατείες και πολλοί από αυτούς βγήκαν μετά μ'αυτά για ψώνια στη γειτονιά. Θυμήθηκαν ότι ο γείτονας έχει ωραία πλάσμα τηλεόραση που την ήθελαν και τέτοια.

Γενικά, το πιο ήσυχο μέρος από κει τώρα πρέπει να είναι το Ουζγκορόντ. Δεν είχε κάποια εισερχόμενα ιπτάμενα, έχει περισσότερο Ούγγρους οπότε δεν σφάζονται για πλιάτσικα μεταξύ τους.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Στη Δυτική μεριά πόλεμος δεν υπάρχει, που και που έρχεται τίποτα ιπτάμενο και κοπανάει υποσταθμούς, καμιά αποθήκη πυρομαχικών ή καμιά βάση.
Οπότε συχνά πυκνά διακοπές ρεύματος και ίντερνετ. Η μεγαλύτερη μαλακία είναι όταν κόβεται το νερό για 1-2 μέρες.
Κάπου κάπου, ανάλογα με τα εισερχόμενα μπορεί να υπάρξει και απαγόρευση κυκλοφορίας το βράδυ.
Αλλά γενικά ακόμα και με απαγόρευση υπάρχουν εργαζόμενες να κάνουν πιάτσα σε διάφορα σημεία. Δεν χάνεις νυχτοκάματο όταν μπορείς να πάρεις πίπα στο περιπολικό να σε αφήσουν στην ησυχία σου για την υπόλοιπη νύχτα.

Αυτή τη στιγμή γύρω από το Λβοβ βόσκουν κάτι χιλιάδες δυτικοί που λαρπάρουν πως είναι στο μέτωπο, μαζεύουν δωρεές από κάτι δικούς τους, πηγαίνουν και βγάζουν φώτο με κάμο σε τίποτα χοράφια, ενώ κατά τ'άλλα περνούν τον υπόλοιπο χρόνο στα μασατζίδικα.
Επίσημοι οίκοι δεν παίζουν φάτσα φόρα εκεί. Εχει μεν, αλλά είναι και καλά παράνομοι, δηλαδή πρέπει να πάρει κάτι η αστυνομία για να προσποιείται πως πίσω από την πινακίδα οδοντιατρική κλινική δεν έχει μπουρδέλο με 25 εργαζόμενες προσωπικό.

Εγκληματικότητα φυσικά αυξημένη, γιατί από την αρχή του πολέμου είχαν τη φαεινή ιδέα να μοιράσουν χύμα όπλα σε όποιον να'ναι σε πλατείες και πολλοί από αυτούς βγήκαν μετά μ'αυτά για ψώνια στη γειτονιά. Θυμήθηκαν ότι ο γείτονας έχει ωραία πλάσμα τηλεόραση που την ήθελαν και τέτοια.

Γενικά, το πιο ήσυχο μέρος από κει τώρα πρέπει να είναι το Ουζγκορόντ. Δεν είχε κάποια εισερχόμενα ιπτάμενα, έχει περισσότερο Ούγγρους οπότε δεν σφάζονται για πλιάτσικα μεταξύ τους.

έτσι ακριβώς όπως τα περιγράφεις είναι Μύστη. Αλλά προφανώς ο δάσκαλος δεν σκοπεύει να πάει επάνω γιατί ζούσε εκεί από το 1997 προφανώς το νήμα το άνοιξε για άλλους λόγους.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Στη Δυτική μεριά πόλεμος δεν υπάρχει, που και που έρχεται τίποτα ιπτάμενο και κοπανάει υποσταθμούς, καμιά αποθήκη πυρομαχικών ή καμιά βάση.
Οπότε συχνά πυκνά διακοπές ρεύματος και ίντερνετ. Η μεγαλύτερη μαλακία είναι όταν κόβεται το νερό για 1-2 μέρες.
Κάπου κάπου, ανάλογα με τα εισερχόμενα μπορεί να υπάρξει και απαγόρευση κυκλοφορίας το βράδυ.
Αλλά γενικά ακόμα και με απαγόρευση υπάρχουν εργαζόμενες να κάνουν πιάτσα σε διάφορα σημεία. Δεν χάνεις νυχτοκάματο όταν μπορείς να πάρεις πίπα στο περιπολικό να σε αφήσουν στην ησυχία σου για την υπόλοιπη νύχτα.

Αυτή τη στιγμή γύρω από το Λβοβ βόσκουν κάτι χιλιάδες δυτικοί που λαρπάρουν πως είναι στο μέτωπο, μαζεύουν δωρεές από κάτι δικούς τους, πηγαίνουν και βγάζουν φώτο με κάμο σε τίποτα χοράφια, ενώ κατά τ'άλλα περνούν τον υπόλοιπο χρόνο στα μασατζίδικα.
Επίσημοι οίκοι δεν παίζουν φάτσα φόρα εκεί. Εχει μεν, αλλά είναι και καλά παράνομοι, δηλαδή πρέπει να πάρει κάτι η αστυνομία για να προσποιείται πως πίσω από την πινακίδα οδοντιατρική κλινική δεν έχει μπουρδέλο με 25 εργαζόμενες προσωπικό.

Εγκληματικότητα φυσικά αυξημένη, γιατί από την αρχή του πολέμου είχαν τη φαεινή ιδέα να μοιράσουν χύμα όπλα σε όποιον να'ναι σε πλατείες και πολλοί από αυτούς βγήκαν μετά μ'αυτά για ψώνια στη γειτονιά. Θυμήθηκαν ότι ο γείτονας έχει ωραία πλάσμα τηλεόραση που την ήθελαν και τέτοια.

Γενικά, το πιο ήσυχο μέρος από κει τώρα πρέπει να είναι το Ουζγκορόντ. Δεν είχε κάποια εισερχόμενα ιπτάμενα, έχει περισσότερο Ούγγρους οπότε δεν σφάζονται για πλιάτσικα μεταξύ τους.
επιχειρηματική ιδεα: κανεις μκο για να βοηθησεις την ουκρανια, περνεις επιχορηγηση, πας ουκρανια και τρως τα λεφτα στις τανες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
σ φχαριστώ φίλε κι εγώ έτσι νομίζω, άνοιξη ούτε κρύο ούτε ζέστη. Απλώς δεν είμαι σίγουρος άμα κάνει κρύο το βράδυ. Να πάρω κάνα χοντρό μπουφάν?
Χοντρό αλεξίσφαιρο να πάρεις....:2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Έχεις καμία σχέση με τον John Smith;
Τόσες αερολογίες έχω να ακούσω από τότε που έγραφε όλες αυτές τις ιστορίες ότι πάει Ουκρανία, Πολωνία και δεν ξέρω πού αλλού.
John smith ηταν βασικά μολδαβολογος.. Ο μακις ακα δασκαλος ειναι ουκρανολογος.. Μην τα αυγχεουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επιχειρηματική ιδεα: κανεις μκο για να βοηθησεις την ουκρανια, περνεις επιχορηγηση, πας ουκρανια και τρως τα λεφτα στις τανες
Φίλε οτι καλυτετο πλάνο εχω ακούσει μεχρι τώρα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Στη Δυτική μεριά πόλεμος δεν υπάρχει, που και που έρχεται τίποτα ιπτάμενο και κοπανάει υποσταθμούς, καμιά αποθήκη πυρομαχικών ή καμιά βάση.
Οπότε συχνά πυκνά διακοπές ρεύματος και ίντερνετ. Η μεγαλύτερη μαλακία είναι όταν κόβεται το νερό για 1-2 μέρες.
Κάπου κάπου, ανάλογα με τα εισερχόμενα μπορεί να υπάρξει και απαγόρευση κυκλοφορίας το βράδυ.
Αλλά γενικά ακόμα και με απαγόρευση υπάρχουν εργαζόμενες να κάνουν πιάτσα σε διάφορα σημεία. Δεν χάνεις νυχτοκάματο όταν μπορείς να πάρεις πίπα στο περιπολικό να σε αφήσουν στην ησυχία σου για την υπόλοιπη νύχτα.

Αυτή τη στιγμή γύρω από το Λβοβ βόσκουν κάτι χιλιάδες δυτικοί που λαρπάρουν πως είναι στο μέτωπο, μαζεύουν δωρεές από κάτι δικούς τους, πηγαίνουν και βγάζουν φώτο με κάμο σε τίποτα χοράφια, ενώ κατά τ'άλλα περνούν τον υπόλοιπο χρόνο στα μασατζίδικα.
Επίσημοι οίκοι δεν παίζουν φάτσα φόρα εκεί. Εχει μεν, αλλά είναι και καλά παράνομοι, δηλαδή πρέπει να πάρει κάτι η αστυνομία για να προσποιείται πως πίσω από την πινακίδα οδοντιατρική κλινική δεν έχει μπουρδέλο με 25 εργαζόμενες προσωπικό.

Εγκληματικότητα φυσικά αυξημένη, γιατί από την αρχή του πολέμου είχαν τη φαεινή ιδέα να μοιράσουν χύμα όπλα σε όποιον να'ναι σε πλατείες και πολλοί από αυτούς βγήκαν μετά μ'αυτά για ψώνια στη γειτονιά. Θυμήθηκαν ότι ο γείτονας έχει ωραία πλάσμα τηλεόραση που την ήθελαν και τέτοια.

Γενικά, το πιο ήσυχο μέρος από κει τώρα πρέπει να είναι το Ουζγκορόντ. Δεν είχε κάποια εισερχόμενα ιπτάμενα, έχει περισσότερο Ούγγρους οπότε δεν σφάζονται για πλιάτσικα μεταξύ τους.
Ουζγκοροντ ειναι νεκρό απο δεκαετίας. Δεν τπαρχει τιποτα να κάνεις η τίποτα να αλιευσεις. Απκα ειναι πιο ασφαλές. Λβιβ με χιλιαδες δυτικούς οπως λες υποθετω αν πριν ειχες μια στις 10 μνα γαμισεις κατι αξιόλογο που να μην ζητάει 200 την ωρα η το διωρο, τωρα θαναι 1 στις 50 να το πετύχεις...
Οποτε δασκαλε ολοι οι δρόμοι εε οδηγούν στο καριμπιαν να καταθέσεις στεφανι και τον οβολό σου επίσης...
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Ουζγκοροντ ειναι νεκρό απο δεκαετίας. Δεν τπαρχει τιποτα να κάνεις η τίποτα να αλιευσεις. Απκα ειναι πιο ασφαλές. Λβιβ με χιλιαδες δυτικούς οπως λες υποθετω αν πριν ειχες μια στις 10 μνα γαμισεις κατι αξιόλογο που να μην ζητάει 200 την ωρα η το διωρο, τωρα θαναι 1 στις 50 να το πετύχεις...
Οποτε δασκαλε ολοι οι δρόμοι εε οδηγούν στο καριμπιαν να καταθέσεις στεφανι και τον οβολό σου επίσης...
Γράφομε μαλακείας δια να περάσει η ώρα αλλά ορισμένοι τας πιστεύουν. Κατ' αρχάς έχει απαγόρευσην κυκλοφορίας σε Light εκδοχή οπότε χοροπηδάδικα, μασουλάδικα είναι ανοικτά μέχρι τας 2300 αλλά Παπαθεμελή. Τώρα κατά πόσον χοροπηδούν εις τα χοροπηδάδικα τύπου Carribean θα το διαπιστώσω. Πάντως εάν υπάρχει μουνί θα υπάρχει και Θεός διότι ούλες έχουν φύγει και έχουν μείνει αι φοιτήτριαι , αυτές που έχουν καψούρα με τον γκόμενο και εργασίαν που την θεωρούν καλή και λυπούνται να την παρατήσουν. Όλες οι λοιπές κατηγορίες , ειδικώς η των +30 με παιδιά αγνώστου πατρός, την έχουν κάνει για τζάμπα διακοπάς εις τας ευρώπας. Ήμουν τον χειμώναν Γερμανία, Αυστρία, Τσεχία,ειδικώς Πολωνία ήταν φουλ. Δια τους ξένους επί ουκρανικού εδάφους είμαι σίγουροςότι δεν πρόκειται να συναντήσω , από το Κίεβον και ανατολικώτερα διότι έχουν κλάψει μαλλί. Είναι και ένας χοντρός κινέζος στο ιντερνετ που κάνει τον αμερικάνο, φοράει και κάτι μπλουζάκια Слава Україні πάει εκεί που γράφεις στο Λβοβ και στο Κίεβο και κάμει αντίστασην στα Μακντόναλντς, απίστευτα πράγματα, πόσοι μαλάκες υπάρχουν εις τον κόσμον και πιστεύουν απατεώνας...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Γράφομε μαλακείας δια να περάσει η ώρα αλλά ορισμένοι τας πιστεύουν. Κατ' αρχάς έχει απαγόρευσην κυκλοφορίας σε Light εκδοχή οπότε χοροπηδάδικα, μασουλάδικα είναι ανοικτά μέχρι τας 2300 αλλά Παπαθεμελή. Τώρα κατά πόσον χοροπηδούν εις τα χοροπηδάδικα τύπου Carribean θα το διαπιστώσω. Πάντως εάν υπάρχει μουνί θα υπάρχει και Θεός διότι ούλες έχουν φύγει και έχουν μείνει αι φοιτήτριαι , αυτές που έχουν καψούρα με τον γκόμενο και εργασίαν που την θεωρούν καλή και λυπούνται να την παρατήσουν. Όλες οι λοιπές κατηγορίες , ειδικώς η των +30 με παιδιά αγνώστου πατρός, την έχουν κάνει για τζάμπα διακοπάς εις τας ευρώπας. Ήμουν τον χειμώναν Γερμανία, Αυστρία, Τσεχία,ειδικώς Πολωνία ήταν φουλ. Δια τους ξένους επί ουκρανικού εδάφους είμαι σίγουροςότι δεν πρόκειται να συναντήσω , από το Κίεβον και ανατολικώτερα διότι έχουν κλάψει μαλλί. Είναι και ένας χοντρός κινέζος στο ιντερνετ που κάνει τον αμερικάνο, φοράει και κάτι μπλουζάκια Слава Україні , απίστευτα πράγματα, πόσοι μαλάκες υπάρχουν εις τον κόσμον και πιστεύουν απατεώνας...
Δλδ έκλεισε το καριμπιαν;;:embarrased: Μάλλον το έκλεισε το υγειονομικό αφού εκείνες οι κόκκινες κουρτίνες πίσω από την πίστα είχαν γεμίσει χυσια κ είχαν να πλυθούν από την εποχή του Νώε :confused:
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Δλδ έκλεισε το καριμπιαν;;:embarrased: Μάλλον το έκλεισε το υγειονομικό αφού εκείνες οι κόκκινες κουρτίνες πίσω από την πίστα είχαν γεμίσει χυσια κ είχαν να πλυθούν από την εποχή του Νώε :confused:
Δεν νομίζω ότι έχει κλείσει, απλώς είναι αδύνατον να λειτουργεί μετά τας 2300. Το καρίμπιαν άνοιξε πριν από καμία 20αριά χρόνια, κάπου εκεί 2001-2003. Υπήρχαν τότε άλλο ένα πολύ μικρώτερο λάτιν κλαμπ το φιέστα. Κυρίως πηγαίναν φοιτήτριες , είχε και τάνες όπως είχε παντού τότε, αλλά αναλογικώς λίγες. Οι τάνες πηγαίναν στο ποτάμι ή Shooters που ήσαν πολύ πιο ακριβά. Μετά σ εκάποια φάση το 2010-2011 έκλεισε για λίγο, κάναν πανωσήκωμα και σιάξαν το καινούργιο καρίμπιαν με τις τάνες που μεταναστεύσαν από τον ρίβερ πάλας διότι το σφράγιασε η Γιούλια Πιποσένκο ως οίκο απωλείας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom