Νέα

Πορδοεκδρομή στην Ουκρανία θέμα μόνον για σοβαρούς Μύστες !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Δεν νομίζω ότι έχει κλείσει, απλώς είναι αδύνατον να λειτουργεί μετά τας 2300. Το καρίμπιαν άνοιξε πριν από καμία 20αριά χρόνια, κάπου εκεί 2001-2003. Υπήρχαν τότε άλλο ένα πολύ μικρώτερο λάτιν κλαμπ το φιέστα. Κυρίως πηγαίναν φοιτήτριες , είχε και τάνες όπως είχε παντού τότε, αλλά αναλογικώς λίγες. Οι τάνες πηγαίναν στο ποτάμι ή Shooters που ήσαν πολύ πιο ακριβά. Μετά σ εκάποια φάση το 2010-2011 έκλεισε για λίγο, κάναν πανωσήκωμα και σιάξαν το καινούργιο καρίμπιαν με τις τάνες που μεταναστεύσαν από τον ρίβερ πάλας διότι το σφράγιασε η Γιούλια Πιποσένκο ως οίκο απωλείας.
Εμείς θα παίζουμε αλλιώς μπάλα ..
Θα νοικιάσουμε σπίτι κ θα προσφέρουμε party night no bomb....
Πέρα από την πλάκα οι άνω τριάντα με παιδιά χάθηκαν για Ευρώπη
Αλλά όπως έλεγε κ ο Αντώνης Σαμαράς το διαισθάνομαι ότι οι φοιτήτριες έχουν παραμείνει εκεί!!!
Βάζω ήδη βενζινα το σαξο
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Εμείς θα πέσουμε αλλιώς μπάλα ..
Θα νοικιάσουμε σπίτι κ θα προσφέρουμε party night no bomb....
Πέρα από την πλάκα οι άνω τριάντα με παιδιά χάθηκαν για Ευρώπη
Αλλά όπως έλεγε κ ο Αντώνης Σαμαράς το διαισθάνομαι ότι οι φοιτήτριες έχουν παραμείνει εκεί!!!
Βάζω ήδη βενζινα το σαξο
Δεν το συνιστώ το ΙΧ διότι έχουν μπλόκα κάθε τρεις και λίγο από αστυνομίες, παρα-αστυνομίαιες, στραταίους εκείνοι που είναι επαγγελματίαι και περνούν κάθε μέρα έχουν τον τρόπο τους να συναλλάσονται διότι ήδη γνωρίζονται, εκείνοι που θα περάσουν μία φορά και θα φαίνονται ελαφρώς περίεργοι θα τους ζαλίσουν τους όρχεις.
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
321
Like
884
Πόντοι
81
επιχειρηματική ιδεα: κανεις μκο για να βοηθησεις την ουκρανια, περνεις επιχορηγηση, πας ουκρανια και τρως τα λεφτα στις τανες
Σαν που νομίζεις ότι τα ξοδεύουν οι υπόλοιπες ΜΚΟ εδώ και κάνα χρόνο? Κάνα 10% καταλήγει εκεί με πολλα ζόρια. Στα σουπερμάρκετ τους πουλάνε κάτι κονσέρβες που λένε "ανθρωπιστική βοήθεια, δωρεάν διανομή" πχ.

Κατ' αρχάς έχει απαγόρευσην κυκλοφορίας σε Light εκδοχή οπότε χοροπηδάδικα, μασουλάδικα είναι ανοικτά μέχρι τας 2300 αλλά Παπαθεμελή.
Δεν υπάρχει κάποιο ενιαίο πλαίσιο για απαγορεύσεις κυκλοφορίας. Αναλόγως τις καύλες που'χει ο κάθε δήμαρχος, ο κυβερνήτης, ο στρατιωτικός διοικητής που βρίσκεται εκεί κτλ.
Και φυσικά όσο περισσότερα λεφτά έχεις τόσο λιγότερο σε απασχολεί. Τα καλά πορτοφόλια του Κιέβου τη βγάζανε στα κλαμπάκια μέχρι το πρωί παρόλο που υποτίθεται είχε απαγόρευση μετά τις 9 όλο το καλοκαίρι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Γράφομε μαλακείας δια να περάσει η ώρα αλλά ορισμένοι τας πιστεύουν. Κατ' αρχάς έχει απαγόρευσην κυκλοφορίας σε Light εκδοχή οπότε χοροπηδάδικα, μασουλάδικα είναι ανοικτά μέχρι τας 2300 αλλά Παπαθεμελή. Τώρα κατά πόσον χοροπηδούν εις τα χοροπηδάδικα τύπου Carribean θα το διαπιστώσω. Πάντως εάν υπάρχει μουνί θα υπάρχει και Θεός διότι ούλες έχουν φύγει και έχουν μείνει αι φοιτήτριαι , αυτές που έχουν καψούρα με τον γκόμενο και εργασίαν που την θεωρούν καλή και λυπούνται να την παρατήσουν. Όλες οι λοιπές κατηγορίες , ειδικώς η των +30 με παιδιά αγνώστου πατρός, την έχουν κάνει για τζάμπα διακοπάς εις τας ευρώπας. Ήμουν τον χειμώναν Γερμανία, Αυστρία, Τσεχία,ειδικώς Πολωνία ήταν φουλ. Δια τους ξένους επί ουκρανικού εδάφους είμαι σίγουροςότι δεν πρόκειται να συναντήσω , από το Κίεβον και ανατολικώτερα διότι έχουν κλάψει μαλλί. Είναι και ένας χοντρός κινέζος στο ιντερνετ που κάνει τον αμερικάνο, φοράει και κάτι μπλουζάκια Слава Україні πάει εκεί που γράφεις στο Λβοβ και στο Κίεβο και κάμει αντίστασην στα Μακντόναλντς, απίστευτα πράγματα, πόσοι μαλάκες υπάρχουν εις τον κόσμον και πιστεύουν απατεώνας...

δάσκαλε το carribean είναι κλειστό λόγο του πολέμου, δυο-τρία καλά club είναι μόνο ανοικτά και όπως είπες είναι εως τις 11 το βράδυ γιατί υπάρχει απαγόρευση. Επίσης εφήυραν το κόλπο μετά τις 11 κλειδώνουν όσους είναι μέσα για να συνεχίσουν την διασκέδαση τους ως το πρωί και όταν λήξει η απαγόρευση στις 5 τα ξημερώματα ξανά ανοίγουν την πόρτα για φύγει ή να μπει κόσμος μέσα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Σεβαστε Γερων Γερούν ολα. υσηχα εις το ανατολικό μέτωπο
Πως παει η πολιτική καριέρα? Συνεχίζετε και στα 60 +???

θα κατέβω στην τοπική αυτοδιοίκηση τον Οκτώβριο που θα γίνουν οι αυτοδιοικητικές εκλογές.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Μάλλον κανένα κράνος και πλήρη εξάρτηση πρέπει να πάρεις...
Foreign travel advice

Ukraine​


The Russian invasion of Ukraine is ongoing, with attacks against a number of major cities, including Kyiv.
Several towns and cities in southern and eastern Ukraine are temporarily under Russian control. There is a real risk to life.

If you are in the vicinity of military activity and you cannot leave safely, you should stay indoors, away from windows, and remain alert to developments that would allow you to leave safely. You should keep alert to any air raid warnings.

We continue to advise British nationals against all travel to Ukraine, whether in an official or unofficial capacity.
There are many ways to support Ukraine from the UK.

Ukraine’s airspace is closed. Whilst you are in Ukraine, you should heed air raid warnings and instructions from the Ukrainian authorities.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Δεν υπάρχει κάποιο ενιαίο πλαίσιο για απαγορεύσεις κυκλοφορίας. Αναλόγως τις καύλες που'χει ο κάθε δήμαρχος, ο κυβερνήτης, ο στρατιωτικός διοικητής που βρίσκεται εκεί κτλ.
Και φυσικά όσο περισσότερα λεφτά έχεις τόσο λιγότερο σε απασχολεί. Τα καλά πορτοφόλια του Κιέβου τη βγάζανε στα κλαμπάκια μέχρι το πρωί παρόλο που υποτίθεται είχε απαγόρευση μετά τις 9 όλο το καλοκαίρι.

ο δήμαρχος του Κιέβου τυπικά πάντως εφαρμόζει την απαγόρευση κυκλοφορίας ως τις 23.00, αλλά πολλά καλά μαγαζιά μετά τις 23.00 κλειδώνουν την πόρτα και συνεχίζεται μέσα η διασκέδαση μέχρι να λήξει το απαγορευτικό στις 5 τα ξημερώματα.
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Δεν υπάρχει κάποιο ενιαίο πλαίσιο για απαγορεύσεις κυκλοφορίας. Αναλόγως τις καύλες που'χει ο κάθε δήμαρχος, ο κυβερνήτης, ο στρατιωτικός διοικητής που βρίσκεται εκεί κτλ.
Και φυσικά όσο περισσότερα λεφτά έχεις τόσο λιγότερο σε απασχολεί. Τα καλά πορτοφόλια του Κιέβου τη βγάζανε στα κλαμπάκια μέχρι το πρωί παρόλο που υποτίθεται είχε απαγόρευση μετά τις 9 όλο το καλοκαίρι.
στρατιωτικός διοικητής, τουλάχιστον στους νομούς που γνωρίζω εγώ είναι ο Губернатор ο οποίος ουδεμίαν σχέσιν έχει με τον στρατό, εκτός ότι όλοι τώρα φοράνε κάτι πράσινα συνολάκια σαν κυνηγοί.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Δεν το συνιστώ το ΙΧ διότι έχουν μπλόκα κάθε τρεις και λίγο από αστυνομίες, παρα-αστυνομίαιες, στραταίους εκείνοι που είναι επαγγελματίαι και περνούν κάθε μέρα έχουν τον τρόπο τους να συναλλάσονται διότι ήδη γνωρίζονται, εκείνοι που θα περάσουν μία φορά και θα φαίνονται ελαφρώς περίεργοι θα τους ζαλίσουν τους όρχεις.

Γεια σου δάσκαλε υποβάλλω τα σέβη μου :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Ουζγκοροντ ειναι νεκρό απο δεκαετίας. Δεν τπαρχει τιποτα να κάνεις η τίποτα να αλιευσεις. Απκα ειναι πιο ασφαλές. Λβιβ με χιλιαδες δυτικούς οπως λες υποθετω αν πριν ειχες μια στις 10 μνα γαμισεις κατι αξιόλογο που να μην ζητάει 200 την ωρα η το διωρο, τωρα θαναι 1 στις 50 να το πετύχεις...
Οποτε δασκαλε ολοι οι δρόμοι εε οδηγούν στο καριμπιαν να καταθέσεις στεφανι και τον οβολό σου επίσης...

τα παραλέτε γέροντα 200 πλέον δεν ζητάει καμία τώρα ''εν' καιρό πολέμου'' μάλλον λάθος πληροφόρηση έχετε σεβασμιώτατε
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Γεια σου δάσκαλε υποβάλλω τα σέβη μου :hi:
Καλώς τον να. Θα φάω την ταλαιπωρία της αρκούδας, που την έχω ξαναφάει το 2014. Απλώς όπως έχω γράψει πριν από 15 έτη, κάθε φορά που υπάρχει οικονομική κρίσις, το sex appeal μου στην ουκρανία μεγαλώνει. Αλλά τώρα αρκίντια, όλες είναι μπάζα κι όλες έχουν φύγει, για να δούμε...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Καλώς τον να. Θα φάω την ταλαιπωρία της αρκούδας, που την έχω ξαναφάει το 2014. Απλώς όπως έχω γράψει πριν από 15 έτη, κάθε φορά που υπάρχει οικονομική κρίσις, το sex appeal μου στην ουκρανία μεγαλώνει. Αλλά τώρα αρκίντια, όλες είναι μπάζα κι όλες έχουν φύγει, για να δούμε...

Στο Κίεβο έχει γυναίκες όλων των ηλικιών από πιτσιρίκες ως και +35. Δεν έφυγαν όλες έχει πολλές που έμειναν πίσω
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Στο Κίεβο έχει γυναίκες όλων των ηλικιών από πιτσιρίκες ως και +35. Δεν έφυγαν όλες έχει πολλές που έμειναν πίσω
κρατάω μικρό καλάθι, εάν δεν φάω καμία αλλά όχι λόγω πολέμου που νομίζουν οι χάχες, η πορδοεκρομή θα συνεχιστεί και σε άλλες χώρες διότι εκεί κάτι είδε το ματάκι μου να παίζει τα Χριστούγεννα και τα έξοδα σε ξένα μέρη είναι πολλά!
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Λοιπόν εκεί που είχε πολλές μουνίτσες απ' τα μέρη μου ήταν στην Πολωνία. Και μου' κανε εντύπωση ότι ήσαν μικρά 20-22 ήταν γιομάτος ο τόπος. Άλλα με γκόμενο άλλα χωρίς. Μου κανε και εντύπωση και τους γκόμενους πώς τους αφήκαν και φύγανε. Συμπαθητικά κοριτσάκια μεν, εσείς θα τα ξεσκίζατε, αλλά τα μοντέλα που κυκλοφοράνε στην ουκρανία τα τελευταία χρόνια, μικρά, μελαχροινά, άβυζα με τα μποτάκια κλπ. ΔΕν είδα τίποτα μουνάρες αλλά Ρίβερ όπως τα παλιά καλά χρόνια. Αλλά ψαχνόντουσαν διότι τα 80 έουρο που δίνουν στην Πολωνία το μήνα δε φτάνουν ούτε για κλά(σ)ψιμο
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Και στην Παλιά Πλατεία στην Πράγα ήτο γιομάτος ο τόπος από ουκλανίδες καισ το παζάρισ την Δρέσδη. Αλλά εκεί ήσαν πιο μεγάλες , φακλάνες σε παρέες ή με τον γκομενό τους, κάποιον ουκλανό που το σκάσανε μαζί. Στην Βιέννη ήσαν ουκρανίδες πατσόγριες τελείως 50+. Στην Πολωνία μόνον ήσαν του γάλακτος και μόνα τους. Δεν είχα χρόνο, σε 10 μέρες άλλαξα 5 πόλεις και 5 χώρες , αλλά ήσαν για φόρτωμα. Εγώ δεν τα πλησιάζω ,δεν λέγανε πολλά, κάτι αχαμνά ήσαν , εσείς βέβαιαθα τα ξεσκίζατε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
τα παραλέτε γέροντα 200 πλέον δεν ζητάει καμία τώρα ''εν' καιρό πολέμου'' μάλλον λάθος πληροφόρηση έχετε σεβασμιώτατε
200ζηταγαν ειπα στο Λβιβ κατι ζαβά. Ουδέποτε τα πήραν, αλλα ως ουκρανες, δηλ ηλίθιες εξακολουθυιυσαν να τα ζηταν.. Αυτή ειναι η αγορά λεγαν... Ζαβα οσο δεν πάει
Μάλλον διαβαζαν μπου με παρεβοντ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
στρατιωτικός διοικητής, τουλάχιστον στους νομούς που γνωρίζω εγώ είναι ο Губернатор ο οποίος ουδεμίαν σχέσιν έχει με τον στρατό, εκτός ότι όλοι τώρα φοράνε κάτι πράσινα συνολάκια σαν κυνηγοί.
Ποιοι νομοι μεγα στρατηλατη?
Ο Χάρης ουκας καναπε που βρίσκεται?
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Ποιοι νομοι μεγα στρατηλατη?
Ο Χάρης ουκας καναπε που βρίσκεται?
αυτούς που διαβάζω κι εγ ω στις ειδήσεις, της Χερσόνος, του Χαρκόβου, του Ντονιέτσκ, δεν είναι στρατιωτικοί, πολιτικά πρόσωπα είναι ο νομάρχης που θα λέγαμε εις την ελλάδα. Ο κ. Χάρης ιδιωτεύει στην Κύπρο, έχει κάποια οικογενειακά θεματάκια, εάν θέλει ας σας τα γράψει έχει καινούργιους κωδικούς ως Xaris Shaolin πλέον
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
200ζηταγαν ειπα στο Λβιβ κατι ζαβά. Ουδέποτε τα πήραν, αλλα ως ουκρανες, δηλ ηλίθιες εξακολουθυιυσαν να τα ζηταν.. Αυτή ειναι η αγορά λεγαν... Ζαβα οσο δεν πάει
Μάλλον διαβαζαν μπου με παρεβοντ

όταν πήγαιναν κάτι κορόιδα σαν τον @Kman2 ζητούσαν ότι ήθελαν τώρα όμως αλλάξανε τα πράγματα ριζικά λόγο του πολέμου Σεβάσμιε Γέροντα. Τώρα όποιος κάνει τον κομάντο αλλά Chuck Norris και πάει στο Κίεβο θα πηδήξει και καλά και φθηνά. Το ρίσκο φυσικά μεγάλο να φάει καμιά αδέσποτη λόγο των όπλων που μοίρασαν σε απλούς πολίτες στη αρχή του πολέμου εκτός αν είναι πολεμική μηχανή σαν τον Chuck Norris :grin:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
321
Like
884
Πόντοι
81
Foreign travel advice

Ukraine​


The Russian invasion of Ukraine is ongoing, with attacks against a number of major cities, including Kyiv.
Several towns and cities in southern and eastern Ukraine are temporarily under Russian control. There is a real risk to life.

If you are in the vicinity of military activity and you cannot leave safely, you should stay indoors, away from windows, and remain alert to developments that would allow you to leave safely. You should keep alert to any air raid warnings.

We continue to advise British nationals against all travel to Ukraine, whether in an official or unofficial capacity.
There are many ways to support Ukraine from the UK.

Ukraine’s airspace is closed. Whilst you are in Ukraine, you should heed air raid warnings and instructions from the Ukrainian authorities.

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία που λένε.

ο δήμαρχος του Κιέβου τυπικά πάντως εφαρμόζει την απαγόρευση κυκλοφορίας ως τις 23.00, αλλά πολλά καλά μαγαζιά μετά τις 23.00 κλειδώνουν την πόρτα και συνεχίζεται μέσα η διασκέδαση μέχρι να λήξει το απαγορευτικό στις 5 τα ξημερώματα.
Τύπε, ο Κλιτσκό έχει 2 λειτουργικά κύτταρα στον εγκέφαλο, ποιός τον χέζει τι εφαρμόζει.
στρατιωτικός διοικητής, τουλάχιστον στους νομούς που γνωρίζω εγώ είναι ο Губернатор ο οποίος ουδεμίαν σχέσιν έχει με τον στρατό, εκτός ότι όλοι τώρα φοράνε κάτι πράσινα συνολάκια σαν κυνηγοί.
Ο κάθε δήμαρχος του κάθε χωριού ό,τι θέλει κάνει κι οι υπόλοιποι όπως θέλουν τον ακούνε ή τον κλάνουν. Τον Κιμ στη Χερσώνα πχ που'ναι απ'τους κυνηγούς που λες τον έχουν όλοι βαθιά χεσμένο. Και λογικό το βρίσκω, αφού όταν τους κόπηκε το νερό πέρυσι αυτός έτρεξε να τους "βοηθήσει" με το να τους πουλάει εμφυαλωμένο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom