Νέα

Πορδοεκδρομή στην Ουκρανία θέμα μόνον για σοβαρούς Μύστες !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Ωραία
Παπά έχει το bou ?
Το ότι θα κάνουμε κ τρισάγιο για μύστη, είναι καινούργιο δω μέσα δα
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Παιδες γεια χαραντάν! λοιπόν εδώ γλιέπω https://caribbean.com.ua/en/events/concert_hall/ότι το Carribean είναι ανοικτό μεν ως μουσική σκηνή αλλά μάλλον κλειστό ως ντισκοτέκ. Τι να κάνω, να κλείσω θέση στην μουσική σκηνή, τα μουνάκια και οι σέμι προ του ΑΡΧΟΝΤΑ θα ' χουν πάει εκεί για λυρική βραδυά? Με βολεύει κιόλας γιατί το θέαμα αρχίζει στις 1800 άιντε κάνα 2-3 ώρες στο νταβαντούρι και πίτσι - πίτσι με τα μουνάκια, εννιά η ώρα θα έχω φορτώσει και θα'χω πάει στο διαμέρισμα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Παιδες γεια χαραντάν! λοιπόν εδώ γλιέπω https://caribbean.com.ua/en/events/concert_hall/ότι το Carribean είναι ανοικτό μεν ως μουσική σκηνή αλλά μάλλον κλειστό ως ντισκοτέκ. Τι να κάνω, να κλείσω θέση στην μουσική σκηνή, τα μουνάκια και οι σέμι προ του ΑΡΧΟΝΤΑ θα ' χουν πάει εκεί για λυρική βραδυά? Με βολεύει κιόλας γιατί το θέαμα αρχίζει στις 1800 άιντε κάνα 2-3 ώρες στο νταβαντούρι και πίτσι - πίτσι με τα μουνάκια, εννιά η ώρα θα έχω φορτώσει και θα'χω πάει στο διαμέρισμα

Δάσκαλε καλύτερα να πας στο Boho ή στο αδερφάκι του το Boho Yoshai γίνεται δουλειά εκεί για φορτωτική :wink:

 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Δάσκαλε καλύτερα να πας στο Boho ή στο αδερφάκι του το Boho Yoshai γίνεται δουλειά εκεί για φορτωτική :wink:

α μάλιστα απ' ότι βλέπω έχει δύο τέτοια , το ένα είναι στην Αρσενάλνα, εκεί που έχουν μαζωχτεί όλα τα καφέ-μασουλάδικα, ναι ότι μουνί υπήρχε στο Κίεβο εκεί ήταν στην Αρσενλανα , έστελνα και τον μαλεβρα τον Χάρη να πάει εκεί και φοβότανε να πάει γιατί έπρεπε να πάρει το μετρό ο ανόητος. Χερτσάτικ δεν έπαιζε μουνί για δείγμα πριν 2 χρόνια, κάτι ινδοί και αραπάδες πηγαινοερχόντουσαν
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Στο Κίεβο έχει γυναίκες όλων των ηλικιών από πιτσιρίκες ως και +35. Δεν έφυγαν όλες έχει πολλές που έμειναν πίσω
...και μόνο που σκέφτεστε την εκμετάλλευση γυναικών,λαού που δοκιμάζεται από πόλεμο...ΜΙΑ ΑΙΣΧΡΗ ΠΟΤΑΠΗ ΑΗΔΙΑ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
α μάλιστα απ' ότι βλέπω έχει δύο τέτοια , το ένα είναι στην Αρσενάλνα, εκεί που έχουν μαζωχτεί όλα τα καφέ-μασουλάδικα, ναι ότι μουνί υπήρχε στο Κίεβο εκεί ήταν στην Αρσενλανα , έστελνα και τον μαλεβρα τον Χάρη να πάει εκεί και φοβότανε να πάει γιατί έπρεπε να πάρει το μετρό ο ανόητος


και αυτό εδώ δάσκαλε μαζεύει high class γκόμενες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206

και αυτό εδώ δάσκαλε μαζεύει high class γκόμενες
δεν μπορώ να το βρω στο google μάπες που ναι αυτή η μαλακεία, αρχίδια στην Αρσενάλνα θα την βγάλω κι άμα θέλω να φάω κάνα χέρι ξύλο θα τραβήξω για υδροπάρκ όπως ο Χάρης
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
έτσι ακριβώς :thumbsup:

μόνο κάτι κορόιδα σαν τον @Kman2 γυρόφερναν στην Χρεσάτικ
Αρκίντια στην Χρετσάτικ όλο προβληματικές κυκλοφορούσαν πάντοτε, από χωριά , πονηρές, τάχα μου και δήθεν μου, γενικώς μαλακισμένες. Ο κ. Κάζας όλο την έβγαζε εκεί διότι ήταν δίπλα το σπίτι του.
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
α μάλιστα απ' ότι βλέπω έχει δύο τέτοια , το ένα είναι στην Αρσενάλνα, εκεί που έχουν μαζωχτεί όλα τα καφέ-μασουλάδικα, ναι ότι μουνί υπήρχε στο Κίεβο εκεί ήταν στην Αρσενλανα , έστελνα και τον μαλεβρα τον Χάρη να πάει εκεί και φοβότανε να πάει γιατί έπρεπε να πάρει το μετρό ο ανόητος. Χερτσάτικ δεν έπαιζε μουνί για δείγμα πριν 2 χρόνια, κάτι ινδοί και αραπάδες πηγαινοερχόντουσαν
ελεγα να περασω αλλα σκεφτωμουν καλοκαιρι δεν κανει,τα μαχαζια αυτα ειναι για χειμωνα.
ο ιδιος ιδιοκτητης που το εχει στην οδυσσο ηταν το μαχαζι που μου ελεγες.
οδυσσο πανε ολοι παρεα σε αυτο,ιτ εταιριες και αλλες απο πρακτορεια γαμου και γελανε
με τις ιστοριες τους με βλακες απο αυστραλια και αμερικη.πηγαινα στο ποντιλ που ειχε κοσμο
αλλα βαριωμουν να καθομε σε ενα μερος και εχανα χρονο χρισατικ.επομενη φωρα κιεβ δεν ξαναπατω
χρισατικ βολτα μονο πακηδες και βλακες εκει.πιτσιρικια που δεν ασχολουντε μαζι σου.
τελειωσαν οι εποχες που εβρισκα παντα γνωστες η καμια αδεσποτη χρισατικ αυτα εμειναν
στο παρελθον
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
Αρκίντια στην Χρετσάτικ όλο προβληματικές κυκλοφορούσαν πάντοτε, από χωριά , πονηρές, τάχα μου και δήθεν μου, γενικώς μαλακισμένες. Ο κ. Κάζας όλο την έβγαζε εκεί διότι ήταν δίπλα το σπίτι του.
δεν ασχολουμε δασκαλε με αυτα τα μαλακισμενα,τις εχω εδω μαζι μου τωρα προσφυγες
και ουτε τις κοιταζω!ολοι φιλοι μου εβγαλαν συμπερασμα οσα τους ελεγα!
οτι ζουν σε δικο τους κοσμο ακομα και αυτες οι προβληματικες φτωχες που ηρθαν!
δεν καθετε καμια!ασε που ακουσα τρελη αδεσποτη που γυριζει νηστικη μηνες και κοιματε
μαλλον στον δρομο να με ρωτα τι αμαξι εχεις μονο σε φεραρι και μαζερατι μπενω χαχαχαχα.
την βλεπω μηνες μονη να μιλα,πανω κατω μια θεια υποσιτισμενη την πηρα κουβεντα και κερασα
και μου ζητησε και 2000 ευρο δανεικα λεει θα στα στειλι πισω φιλος που θα ερθει χαχαχααχ
μεχρι οι τρελες ζητανε λευτα χωρις σεξ και γελανε που βρισκουν μαλακα να τις ταισει.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
μεχρι μια τρελη που ζητιανευει ολη μερα οδυσσο 3 φωρες ειδα κυπρο πριν τον πολεμο!
αυτη δεν θελει σεξ,αλλα να κοιμηθει και να φαει τζαμπα σπιτι σου και αν τις πεις γαμησι

φευγει στον δρομο παλι!ολο με ξενους την βλεπω που βρισκει στο μακτοναλτσ και αυτοι νομιζουν
θα γαμησουν την τρελη και κερνανε!δεν μπορουν αλλη να βρουνε την εβλεπα με αμερικανους 50 και πανω
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
έτσι ακριβώς :thumbsup:

μόνο κάτι κορόιδα σαν τον @Kman2 γυρόφερναν στην Χρεσάτικ
προπερσι ιοθνιο που ημουν κιεβο μετα απο 10 χρονια σαν εξωγιηνος ημουν!
πλεον εχτος παιχνιδιου και εξω απο τα νερα μου,νομιζα θα δω γνωστες να με θυμηθουν
ολες θα ηταν τωρα 25 με 27.ειδα μια πολη με αλλο κοσμο καμια σχεση με οτι αφησα.
ηρθαν απο ολη την ουκρανια λογο ιτ και δουλειες που ανοιξαν πολυεθνικες.
οι πουτανες ντουπαι την κανουν και εχει καποιες στο χαιατ το πανακριβο χοτελ πολυ καλες
οταν ειναι κιεβο μαλλον εκει την βγαζουν και επιστροφη ντουπαι
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
183
Like
213
Πόντοι
21
πηγα οχτωβριο θεσαλονικη καταλαβα ημουν σε λαθος χωρα χρονια!
ολες μου εδιναν σημασια.ολες θετικες,ολες εκανα εντυπωση εβλεπαν το χρημα
και τρελενωνταν!πλισιασα 500 ολες ηταν θετικες!ουκρανια 99% αποτυχια σε 500!
δεν εβρισκα μετα δεκεβριο σαλονικη γιατι ακριβα ηθελε aegean με γουιζ δεν παω και
οι κυπριακες αερογραμες δεν ειχαν χειμωνα πτηση.ετσι πηγα φεβρουαριο αθηνα.
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
ελεγα να περασω αλλα σκεφτωμουν καλοκαιρι δεν κανει,τα μαχαζια αυτα ειναι για χειμωνα.
ο ιδιος ιδιοκτητης που το εχει στην οδυσσο ηταν το μαχαζι που μου ελεγες.
οδυσσο πανε ολοι παρεα σε αυτο,ιτ εταιριες και αλλες απο πρακτορεια γαμου και γελανε
με τις ιστοριες τους με βλακες απο αυστραλια και αμερικη.πηγαινα στο ποντιλ που ειχε κοσμο
αλλα βαριωμουν να καθομε σε ενα μερος και εχανα χρονο χρισατικ.επομενη φωρα κιεβ δεν ξαναπατω
χρισατικ βολτα μονο πακηδες και βλακες εκει.πιτσιρικια που δεν ασχολουντε μαζι σου.
τελειωσαν οι εποχες που εβρισκα παντα γνωστες η καμια αδεσποτη χρισατικ αυτα εμειναν
στο παρελθον
λοιπόν πήγα απόψε το βράδυ αλλά αρκίντια είχε βαρέσει συναγερμός κατά τις 2030 και όλοι κλείναν ή δεν σερβίραν άλλους μέχρι να κλείσουν. Οι δρόμοι άδειοι από γέρους, γριές, ζητιάνους κλπ έχουν φύγει εις τας ευρώπας κυκλοφορουν μόνον μουνάκια που πάνε στο πανεπιστήμιο . Ξένο δεν είδα ούτε για δείγμα
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Λοιπόν βασικώς είχαμε oμιλήσει με τον κ. Πρόεδρο να έλθομε μαζί πορδοεκδρομή εις το Κίεβον αλλά δυστυχώς δεν ημπόρεσε διότι τον εκλείδωσε μέσα στην κάμαρα ο Λευτέρης και έχασε το τραίνο (έλα τώρα ρε Λευτέρη , άνοιξε την πόρτα να φύγω έξω, σε παρακαλώ! ). Εχθές κατά την εσπέραν δεν είχε κόσμον διότι άπαντες έκλαψαν μαλλί, απάνου από το Μαιντάνι επέταξε ένα τηλεκατευθυνόμενο και το εκατέρριψαν με αντιεροπορικά. Τελικώς απεδείχθη , ήτο του Μπαϊρακτάρη, μάλλον θα πρέπει καλύτερα να ασχολείται με το ψέσιμο του γύρου στο Μοναστηράκι παρά με αεροπλανάκια. Σήμερον ούτε γάτα, ούτε ζημία, ο καιρός πολύ καλός, απάντες εξήλθον και τα μουνάκια. Κυκλοφορούν τα μικρά μαυριδερά μπαζάκια που έχουν επικρατήσει την τελευταίαν δεκαετίαν αλλά είδον και 5-6 καλά τεμάχια που δεν είχα δει το 2021
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Το καλύτερο μουνί ήτο η συνοριοφύλαξ που μου εσφράγισε το διαβατήριο. Άμα ήσαν ο Redpaintz, ο Άρχων ή ο Μάλκο Λίνγκε, θα την είχαν γαμήσει πάραυτα στο φυλάκειο. Καθ' οδόν δίπλα μου εκάθητο μια χοντρή , εσκεπτόμουν που να ήτο ο πρόεδρος εδώ , τι χέσιμο έχει να φάει απ' αυτήν την κωλάθρα ! Ο έλλην πυρφόρος ετηλεφωνούσε τακτικώς το μπάζο " ντου γιου λοβ μι, ντου γιου μις μι ?" εκ παραλλήλου το μπάζο ομιλούσε με κάποιον άλλο γκόμενο από την ουκλανία. Ήσαν και δύο όντα τόσο άσχημα που ενόμισα ότι ήσαν τραβεστί, τελικώς όταν δώκανε τα διαβατηριά των, απεδείχθη ότι βιολογικώς είχαν γεννηθεί γυναίκαι, διότι αλλέως θα τις κρατούσαν να πάνε φαντάροι
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Λοιπόν απόψε, δια να μην την παθω όπως εχθές ήλθον νωρίς στην Αρσενάλνα δια μάσαν. Γενικώς η πόλις έχει καθαρίσει από αλλοδαπούς και γέρους και έχουν μείνει τα μικρά και ύστετα από πολλά- πολλά έτη ξαναβλέπω και κάποια καλά τεμάχια
 

Συνημμένα

  • 20230505_192255.mp4
    15 MB · Εμφανίσεις: 0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom