Νέα

Πορδοεκδρομή στην Ουκρανία θέμα μόνον για σοβαρούς Μύστες !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Μάγκες γεια χαραντάν !΄Εχω διαβάσει ούλο το θρεντ του ΑΡΧΟΝΤΑ kman κι απεφάσισα να πάω στην Ουκλανία! Εννοείται ότι δε έλω να πάω μόνο για το ταξίδι, αλλά για να κάνω γούστα. Θα πάω για καμιά βδομάδα και σχεδιάζω να πάρω μαζί μου καμιά πεντακοσαριά ευραιό. Είναι καλά , θα μου φτάσουνε για ξενοδοχείο, μάσα , ντίσκο και μουνάκια το βράδυ ? Τι ρούχα να πάρω? Θα κάνει κρύο να πάρω κάνα χοντρό μπουφάν, ή σακάκι και πουλόβερ φτάνουν ? Οι τάνες δέχονται πιστωτική κάρτα στην Ουκλανία? Στην αρχή θα πάω στο Καρίμπιαν να χτυπήσω τα σέμι προ του Άρχοντα με τους ελληνικούς πυραύλους και μετά θέλω να πάω στο Χάρκοβο γιατί μου χουνε πει ότι το μέρος εκεί είναι παρθένο από τουρίστες. Αρχές Μαίου θα είναι κάνας άλλος συναγωνιστής στο Κίεβο να βγαίνουμε και να καμακώνουμε μαζί τα άτακτα πορνίδια? Α ρε μάνα μου τι έχει να γίνει....

Για μια θεσούλα σε πυρηνικό καταφύγιο και έξοδα να σε περάσουν ύστερα τα σύνορα μέσω Πολωνίας είναι αρκετά τύπε.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ απολύτως: απόδειξη, το πόσο ζωντανό ήταν πάντοτε το πτηνό μας.
τύπε.....αν ζεις πρώτη φορά στη ζωή σου με αλλά 30 άτομα ανγωστα σε ένα δωμάτιο που μυρίζει σαν κωλοτρυπίδα ελέφαντα σε σήψη....και είχες όρεξη να σου δουλέψει κάτι δεν πάει καλά :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.986
Πόντοι
4.546
τύπε.....αν ζεις πρώτη φορά στη ζωή σου με αλλά 30 άτομα ανγωστα σε ένα δωμάτιο που μυρίζει σαν κωλοτρυπίδα ελέφαντα σε σήψη....και είχες όρεξη να σου δουλέψει κάτι δεν πάει καλά :2funny:
Τύπε, τα ένστικτα δεν ελέγχονται πάντα, είναι στην φύση μας, δεν είναι κάτι... ανώμαλο. Και μόνο η κατασκευή και λειτουργία του εγκεφάλου μας, είναι η απόδειξη, αν έχεις διαβάσει σχετικά.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
όλα αυτά δεν βοηθάνε τον @makis
Μάγκες γεια χαραντάν !΄Εχω διαβάσει ούλο το θρεντ του ΑΡΧΟΝΤΑ kman κι απεφάσισα να πάω στην Ουκλανία! Εννοείται ότι δε έλω να πάω μόνο για το ταξίδι, αλλά για να κάνω γούστα. Θα πάω για καμιά βδομάδα και σχεδιάζω να πάρω μαζί μου καμιά πεντακοσαριά ευραιό. Είναι καλά , θα μου φτάσουνε για ξενοδοχείο, μάσα , ντίσκο και μουνάκια το βράδυ ? Τι ρούχα να πάρω? Θα κάνει κρύο να πάρω κάνα χοντρό μπουφάν, ή σακάκι και πουλόβερ φτάνουν ? Οι τάνες δέχονται πιστωτική κάρτα στην Ουκλανία? Στην αρχή θα πάω στο Καρίμπιαν να χτυπήσω τα σέμι προ του Άρχοντα με τους ελληνικούς πυραύλους και μετά θέλω να πάω στο Χάρκοβο γιατί μου χουνε πει ότι το μέρος εκεί είναι παρθένο από τουρίστες. Αρχές Μαίου θα είναι κάνας άλλος συναγωνιστής στο Κίεβο να βγαίνουμε και να καμακώνουμε μαζί τα άτακτα πορνίδια? Α ρε μάνα μου τι έχει να γίνει....
έχω ασφαλείς πληροφορίες ότι μεγάλη πέραση έχουν και τα ομόλογα ελληνικού δημοσίου...
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.007
Πόντοι
1.056
Κίεβο πάνε οι φλώροι. Αρχηγός ΚΜΑΝαρος κάνει καταδρομικές στο Μπαχμούτ καθε δευτερο πσκ με μποξεράκι Βαγνκερ.

aHR0cHM6Ly9hZTAxLmFsaWNkbi5jb20va2YvUzY3NmZmNDA5MGE1ODQ1Y2Q5M2Y3NmIwODgyNDY1MzE4Wi9QbWMtV2FnbmVyLUdyb3VwLUxvZ28tQm94ZXItU2hvcnRzLU1lbi0zRC1QcmludGVkLU1hbGUtU29mdC1VbmRlcndlYXItUGFudGllcy1CcmllZnMuanBnXzIyMHgyMjB4ei5qcGdfLndlYnA.jpg
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.888
Like
12.886
Πόντοι
2.606
σ φχαριστώ φίλε κι εγώ έτσι νομίζω, άνοιξη ούτε κρύο ούτε ζέστη. Απλώς δεν είμαι σίγουρος άμα κάνει κρύο το βράδυ. Να πάρω κάνα χοντρό μπουφάν?
Κοστούμι πάρε το καλό σου μην σε βάλουνε μέσα στην κάσα σα λετσο
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Κίεβο πάνε οι φλώροι. Αρχηγός ΚΜΑΝαρος κάνει καταδρομικές στο Μπαχμούτ καθε δευτερο πσκ με μποξεράκι Βαγνκερ.

aHR0cHM6Ly9hZTAxLmFsaWNkbi5jb20va2YvUzY3NmZmNDA5MGE1ODQ1Y2Q5M2Y3NmIwODgyNDY1MzE4Wi9QbWMtV2FnbmVyLUdyb3VwLUxvZ28tQm94ZXItU2hvcnRzLU1lbi0zRC1QcmludGVkLU1hbGUtU29mdC1VbmRlcndlYXItUGFudGllcy1CcmllZnMuanBnXzIyMHgyMjB4ei5qcGdfLndlYnA.jpg
τύπε άμα ήθελα τον Μαχμούτ, θα πήγαινα στο ελ Μπάσα , που πάει ο πρόεδρος και τρώει το ρυζάκι το ακτύπητο ( και ένα πουτσο) με 3 εβραιό ή έξω από το ΚΕΒΟΠ σα τον τυπο απο πάνου που κάβλωνε στον θάλαμο κλεισμένος μ αλλους 40 πουτσαράδες. Άτακτα πορνίδια ψάχνω και σεμι προ σαν τον ΑΡΧΟΝΤΑ αυτός ειναι ο σκοπός της πορδοεκδρομής
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
172
Κριτικές
8
Like
244
Πόντοι
281
Δεν πάμε καθόλου καλά.... Κοίτα άμα πας Χάρκοβο και ξεμείνεις , γίνεσαι μισθοφόρος σε κάποια μεριά για λίγες μέρες βγάζεις παραδακινκαι συνεχίζεις
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Αιτουμαστε την επαναφορα, εστω και προσωρινη, του αρχοντα κιμανιου του δευτερου, για να συμβαλλει στο νημα, με νεωτερα απο το ανατολικο μετωπο :headbaning1:
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Αιτουμαστε την επαναφορα, εστω και προσωρινη, του αρχοντα κιμανιου του δευτερου, για να συμβαλλει στο νημα, με νεωτερα απο το ανατολικο μετωπο :headbaning1:
ναι γειά, αυτό θέλουμε, να μπει ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ στο Caribbean εν μέσω συναγερμού, να απογειωθούν οι Βαλκανικοί πύραυλοι και να τα κάψουν ούλα !
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Μεγάλε όταν πας με το καλό ... στείλε μια photo από το Budha Bar
αν δεν το έχει κανει καλοκαιρινο καμια Tsar Bomba
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Μπαρουτοκαπνισμενος κιμανιος, προβαλλει μεσα απο τα ερειπια με κιντρινισμενο Μινερβα :headbaning1:
εκεί είναι σίγουρα ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ στα μουνολίβαδα της Ουκλανίας και γαμάει και σπονσοράρει !
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Μάκη προχώρα !!! Στα τέλη του 80 κανείς δεν πήγαινε Ουκρανία και όσοι ήταν τολμηροί και πήγαιναν με ένα καλσόν πηδαγαν μια εβδομάδα μια ξανθιά πιτσιρικά δίμετρη! Η Ιστορία επαναλαμβάνεται όποιος πάει τώρα που δεν πάει κανείς θα ζήσει μέρες του 80 και των αρχών του 90. Τα μουνολιβαδα περιμένουν του τολμηρούς Βαλκάνιους γιατί η ιστορία επαναλαμβάνεται. Σαφώς όπως και τότε έτσι και τώρα υπάρχει ένας μικρός κίνδυνος αλλά χωρίς ρίσκο τίποτα δεν γίνεται!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom