Νέα

Πωλίνα Σανταλοβάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kakoskyli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 742
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
min  eisai  pouritanos  moro mou!!!
htan  kairos  na  valoume  ligo  hroma  sto diodihtio!!!!  poli  kalassikos  eisai  moraki mou!!!den  goustareis  agnoisou  tote  apla  ta  pragmata!!!!!!
alloi  goustaroun  sizitisi  mazi mou!!!
πουριτανος δεν ειμαι.....απλα εχω το θλιβερο ισως καθηκον να κραταω καθαρα τα θρεντ των συλλογων και να δεχομαι αναφορες καταχρηστικων μηνυματων...και χτες μου γεμισες το μειλ με 50 τετοιες αναφορες

τεσπα αφου απαντας και θες την συζητηση με τα παιδια πασο,δεν παρεμβαινω ξανα....συζητηστε ελευθερα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
kai exeis pidiksei polles eponimes as poume?


4 που σίγουρα τις ξέρεις. και 2 ακόμα που πιθανόν δεν ξέρεις γιατί δεν είναι ευρύτερα γνωστές ούτε πολυαπασχολούν τα ΜΜΕ.


 Κι όχι απαραίτητα με λεφτά. Υπήρξαν και μερικές που με έκαναν γούστο. Κάποτε υπήρξαμε κι εμείς σπουδαίοι γκόμενοι... Μην κοιτάς τώρα που γεράσαμε..
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Είμαι και βολικός άνθρωπος...
 Στείλε καμμιά φωτό με πατουσάκια.... Αντε τζιέρι μου.... Άντε κοκκώνα μου να σε χαρώ...
 1,83 με 39 νούμερο παπουτσάκι.... πρέπει να ναι καύλα τα πατουσάκια σου...
 Αναμένω κάνοντας πεοκρουσίαν... η δια της χειρός ταλανιζομένη....  :jerking:

Ρε τύπε γιατί ονειρεύεσαι αυτά που δεν προσφέρονται!
Πάνε στα γνωστά που έμαθαν και τα χούγια σου:

abx4fEgf.jpg


:grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Nαι. Ειναι στην παρεα του Τσατσοπουλου και αυτος
απο το πολυ γαμησι έχει παθει λουμπάγκο  :P



  Έχω λεφτά και πηδάω ρε μαλάκα.... Δεν βρωμάνε τα χνώτα μου από την πείνα. Κοίτα τώρα αν έχεις κάνα φράγκο στο παντελόνι σου, να φας το βράδυ σουβλάκια στην πλατεία.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Έχω λεφτά και πηδάω ρε μαλάκα.... Δεν βρωμάνε τα χνώτα μου από την πείνα. Κοίτα τώρα αν έχεις κάνα φράγκο στο παντελόνι σου, να φας το βράδυ σουβλάκια στην πλατεία.

Ποσο μ αρεσει οταν βλεπω παιδακια που μπερδευουν τα λογια τους και δεν ξερουν τι γραφουν  :P

Κι όχι απαραίτητα με λεφτά. Υπήρξαν και μερικές που με έκαναν γούστο. Κάποτε υπήρξαμε κι εμείς σπουδαίοι γκόμενοι... Μην κοιτάς τώρα που γεράσαμε..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Iafiste tis malakies,to gaimisme to thread....tha arxidi tis ianafores pali to Polinaki kai tha iexoume alla....balte foto kai iafiste ta afta pou iekserate
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
  Το τσάμπα πέθανε...

Αν το κορίτσι εκδίδεται είναι δικαίωμά του...

  Τιμή μην περιμένετε να πει εδώ μέσα... ούτε μία στο εκατομμύριο... αν όντως παίρνει λεφτά για ερωτικές υπηρεσίες.


  Κι οπωσδήποτε αν πηδήσει κάποιος, μην περιμένετε να βγει εδώ μέσα και να το φωνάξει πως πήδησε την Σανταλοβάκη έναντι αμοιβής!

Οι λόγοι είναι δύο.

Ο πρώτος είναι πως όταν πηδάς τέτοιο μουνί, δεν το φωνάζεις...
Ο δεύτερος είναι πως θα εισπράξεις μια μήνυση ίσα με το μπόι σου.


  Αυτές οι δουλειές γίνονται.... underground και η εχεμύθεια επιβάλλεται.


Αλιμονο αν αρχίσω να λέω ποιες επώνυμες έχω πηδήξει.... 


   
ναι και απο τις επωνυμες που πηδηξες αχαχουχα καταντησες να λες μαλακιες για μια γιαγια οτι σε κολησε βλενοροια επειδη καποια σε ειδε μαλακα και σου υποσχεθηκε τσαμπα γαμησι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
iego den simetexo se sfto to iepipedo........

showarticleimage2.php
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Την Nayomi  και την Ru κανόνισε τύπε! :grin:
:2funny: :2funny:


Ο κατάλογος έχει κι άλλες... H RU ήταν ατυχής μου στιγμή και το έχω σκυλομετανιώσει.


Δεν θέλω κουβέντα για τη ΝΑΥΟΜΙ. Το ότι έριξε την τιμή για να δουλεύει πολύ, δεν σημαίνει κάτι...


 Εσύ έχεις λεφτά να την πηδήξεις ή είσαι κι εσύ σαν τον Μπόλντι...; Με σουβλάκια στην πλατεία;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ναι και απο τις επωνυμες που πηδηξες αχαχουχα καταντησες να λες μαλακιες για μια γιαγια οτι σε κολησε βλενοροια επειδη καποια σε ειδε μαλακα και σου υποσχεθηκε τσαμπα γαμησι... :2funny: :2funny: :2funny:


  Κουνάει το βαπόρι και δεν ξέρεις τι γράφεις; 


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν μου υποσχέθηκε καμμία τσάμπα γαμήσι.


Κάποτε πηδούσα και χωρίς λεφτά γιατί ήμουνα και γκόμενος.


Τώρα.... άσπρα μαλλιά της κεφαλής... κακά μαντάτα της ψωλής...


Αλλά δεν έχω παράπονο... Είμαι χορτασμένος. 

Εσείς οι νέοι δεν βλέπω να κάνετε τίποτα.... Μέσα σε ένα φέισμπουκ όλη την ώρα, προσπαθείτε να βρείτε κάνα μπάζο να πηδήσετε.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
ναι και απο τις επωνυμες που πηδηξες [size=80pt]αχαχουχα[/size] καταντησες να λες μαλακιες για μια γιαγια οτι σε κολησε βλενοροια επειδη καποια σε ειδε μαλακα και σου υποσχεθηκε τσαμπα γαμησι... :2funny: :2funny: :2funny:
:new_shocked:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
πουριτανος δεν ειμαι.....απλα εχω το θλιβερο ισως καθηκον να κραταω καθαρα τα θρεντ των συλλογων και να δεχομαι αναφορες καταχρηστικων μηνυματων...και χτες μου γεμισες το μειλ με 50 τετοιες αναφορες

τεσπα αφου απαντας και θες την συζητηση με τα παιδια πασο,δεν παρεμβαινω ξανα....συζητηστε ελευθερα


δωστο σε μενα το θλιβερο καθηκον  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
   Θεικό πλάσμα....  Χαλαρά της έγλειφα την κωλοτρυπίδα... και τις πατούσες που παρεπιπτόντως δεν φαίνονται...  :2funny:

Εισαι ανωμαλιάρης ρε.
Ανωμαλιάρη ε ανωμαλιάρη ..........

Εγώ μόνο την κωλοτρυπίδα θα της έγλειφα.
ΕΙΜΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ !!!!!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
σου λειψα δικε μου  :think: :cheesy:

καποιος εγραψε για σενα στο θρεντ με το θηριο κ τον νιτρομπεμπυ οτι εισαι της νυχτας κ βαρας κοσμος στην συγγρου κ τους πετας τσιτσιδι εξω

εγω σε ειχα για καλο ανθρωπο κ θα σου προτεινα να ανοιξουμε ζαχαροπλαστειο στη γλυφαδα με ειδικευση στα γλυκα κουταλιου κ στα καταιφακια

εμεις μεσα στο εργαστηριο με τους σκουφους κ ο λεμπρον εξω στο ταμειο
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
καποιος εγραψε για σενα στο θρεντ με το θηριο κ τον νιτρομπεμπυ οτι εισαι της νυχτας κ βαρας κοσμος στην συγγρου κ τους πετας τσιτσιδι εξω

εγω σε ειχα για καλο ανθρωπο κ θα σου προτεινα να ανοιξουμε ζαχαροπλαστειο στη γλυφαδα με ειδικευση στα γλυκα κουταλιου κ στα καταιφακια

εμεις μεσα στο εργαστηριο με τους σκουφους κ ο λεμπρον εξω στο ταμειο
κακοηθειες αυτα τα κανει ο λοπεζ , εγω παρκαδορος ειμαι. :sunglasses:
για στειλε λινκ :grin:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
κακοηθειες αυτα τα κανει ο λοπεζ , εγω παρκαδορος ειμαι. :sunglasses:
για στειλε λινκ :grin:

νομιζω ο νιτρο το ειπε σαν απειλη στο θηριο οτι θα σε στειλει να καθαρισεις  :zfuck:

δεν θυμαμαι σελιδα στο θρεντ ισως κ να το εσβησαν κατσε παω να δω  :tits2:
 

Επισκέπτης
εγω σε ειχα για καλο ανθρωπο κ θα σου προτεινα να ανοιξουμε ζαχαροπλαστειο στη γλυφαδα με ειδικευση στα γλυκα κουταλιου κ στα καταιφακια

εμεις μεσα στο εργαστηριο με τους σκουφους κ ο λεμπρον εξω στο ταμειο

Ρε μαλάκες,
γιατί δεν ανοίγετε ένα κωλό-ζαχαροπλαστείο
αλλά κωλό-μπαρο

όπου τις καργιόλες , αντί για ποτά
θα τις κερνάνε οι πελάτες μπακλαβάδες ;;;;;;

(κανονικούς μπακλαβάδες, όχι σαν αυτούς που κερνάνε οι Πακιστανοί
τους Σταμάτηδες στην Πλατεία Κουμουνδούρου).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom