Νέα

Πωλίνα Σανταλοβάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kakoskyli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 742
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εμενα με πηρε,η φωνη και η προφορα ειναι ιδια.Αφου το λεει και ο αντμιν,αυτη ειναι ρε.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
η καλυτερη μερα της ζωης σου ηταν ,οταν ποσταρε η σανταλοβακη στο μπου?



  Τώρα που το σκέφτομαι... η καλύτερη μέρα της ζωής μου ήταν όταν πήρα διαζύγιο....


 Θα λεγα την 12η Νοεμβρίου του τρέχοντος έτους, που έβγαλα το μεγαλύτερο μεροκάματο που χω βγάλει ποτε.... αλλά τελικά όχι.... η πιο καλή μέρα... ήταν η "μέρα διαζυγίου"....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Θα ζήσω ελεύθερο πουλί!

 
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
2 ερωτησεις
ποσο χρονων ακριβως ειναι/εισαι???
και αν τα στηθεια σου ειναι δικα σου φυσικα και αν οχι ποιος ειναι ο γιατρος που εκανε το κομψοτεχνημα??????????????????????????
 

NooneX

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
513
Like
0
Πόντοι
6
  Τώρα που το σκέφτομαι... η καλύτερη μέρα της ζωής μου ήταν όταν πήρα διαζύγιο....


 Θα λεγα την 12η Νοεμβρίου του τρέχοντος έτους, που έβγαλα το μεγαλύτερο μεροκάματο που χω βγάλει ποτε.... αλλά τελικά όχι.... η πιο καλή μέρα... ήταν η "μέρα διαζυγίου"....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Θα ζήσω ελεύθερο πουλί!

 


:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
2 ερωτησεις
ποσο χρονων ακριβως ειναι/εισαι???
και αν τα στηθεια σου ειναι δικα σου φυσικα και αν οχι ποιος ειναι ο γιατρος που εκανε το κομψοτεχνημα??????????????????????????


  Τι λεπτομέρειες ρε ρωτάτε το κορίτσι;


Ακου λεει.... αν τα στηθεια της είναι φυσικά....

    Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ....  και την έχει κάνει ο τρισμέγιστος Γκουσγκούνης....




    Κώλο δίνει; 

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


  Έτσι το πα.... Για να σπάσει ο πάγος....!!!!!    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NooneX

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
513
Like
0
Πόντοι
6
Μα καλά τι κάνει μία ώρα τώρα? Ψάχνει το mail μου?
Εδώ έχει δύο προσωπικά site που διαχειρίζεται μόνη της...  :think:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
  Τώρα που το σκέφτομαι... η καλύτερη μέρα της ζωής μου ήταν όταν πήρα διαζύγιο....


 Θα λεγα την 12η Νοεμβρίου του τρέχοντος έτους, που έβγαλα το μεγαλύτερο μεροκάματο που χω βγάλει ποτε.... αλλά τελικά όχι.... η πιο καλή μέρα... ήταν η "μέρα διαζυγίου"....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Θα ζήσω ελεύθερο πουλί!

 
αφου δεν εχεις παντρευτει ποτε

μονος σου ελεγες οτι μονο πουτανες εχεις γαμησει
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μα καλά τι κάνει μία ώρα τώρα? Ψάχνει το mail μου?
Εδώ έχει δύο προσωπικά site που διαχειρίζεται μόνη της...  :think:
εσυ περιμενεις τωρα ειλικρινα να κανει εναν αγνωστο add στο φεις;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
  Τώρα που το σκέφτομαι... η καλύτερη μέρα της ζωής μου ήταν όταν πήρα διαζύγιο....


 Θα λεγα την 12η Νοεμβρίου του τρέχοντος έτους, που έβγαλα το μεγαλύτερο μεροκάματο που χω βγάλει ποτε.... αλλά τελικά όχι.... η πιο καλή μέρα... ήταν η "μέρα διαζυγίου"....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Θα ζήσω ελεύθερο πουλί!

 
χωρισες την αγγελικουλα ρε αλητη;την πεταξες στους 5 δρομους; :S
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
2 ερωτησεις
ποσο χρονων ακριβως ειναι/εισαι???
και αν τα στηθεια σου ειναι δικα σου φυσικα και αν οχι ποιος ειναι ο γιατρος που εκανε το κομψοτεχνημα??????????????????????????

ειδικά αυτό το τελευταίο πρέπει να καίγονται όλοι εδώ να το μάθουν
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
   Τι λεπτομέρειες ρε ρωτάτε το κορίτσι;


Ακου λεει.... αν τα στηθεια της είναι φυσικά....

    Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ....  και την έχει κάνει ο τρισμέγιστος Γκουσγκούνης....




    Κώλο δίνει; 

   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Έτσι το πα.... Για να σπάσει ο πάγος....!!!!!    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αυτό με τον Γκουσγκούνη, μάλλον μούφα είναι. Δεν νομίζω να το έχει πει ποτέ σε κάποια ταινία. Όπως κι ένα σωρό άλλες ατάκες που του αποδίδουν
 

santalovaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
2 ερωτησεις
ποσο χρονων ακριβως ειναι/εισαι???
και αν τα στηθεια σου ειναι δικα σου φυσικα και αν οχι ποιος ειναι ο γιατρος που εκανε το κομψοτεχνημα??????????????????????????
alla   erotisi!!!!
kai  ti  seniazei ???
se  ligo  na  mou  peis  pos to  :knockinb:kano  ??!
kai  giati  na sou  po  ??gia  afta  na  milas ???rota kanena  edo???pou  ta  ksereoun  ola !!!kai  an  vreis  akri  ksana   rotame  alli  roti  omos!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NooneX

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
513
Like
0
Πόντοι
6
εσυ περιμενεις τωρα ειλικρινα να κανει εναν αγνωστο add στο φεις;

Γιατί? Αφού το δέχτηκε? Άλλωστε ο πρώτος θα είμαι? Έχεις μπει στο facebook της? Ο κολλητός μου είναι μέλος και δεν την έχει γνωρίσει ποτέ από κοντά!
Ιδού! www.facebook.com/polinasantalovaki?fref=ts]http://www.facebook.com/polinasantalovaki?fref=ts[/url[/video]]
Η μήπως την γνωρίζει και δεν το ξέρω?  :think:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
ειδικά αυτό το τελευταίο πρέπει να καίγονται όλοι εδώ να το μάθουν
οχι αλλα για να τον συστησουμε και σε αλλα μοντελα που κανουν ανεπιτυχεις επεμβασεις και βγαζουν κατι εκτρωματα ! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

santalovaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
οχι αλλα για να τον συστησουμε και σε αλλα μοντελα που κανουν ανεπιτυχεις επεμβασεις και βγαζουν κατι εκτρωματα ! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
giati  eheis  polla modela  ehoume  kai  sholi  manekes  an theleis!!!!steiltes  oles na mathoun  na  perpatoun  xaxxxa kapoion  kalo  na  vroume  giatro  sti  piatsa !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom