Νέα

Πωλίνα Σανταλοβάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kakoskyli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 742
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Πωλινα skype έχεις ή καμερα έστω να ανοιξεις να σε δει καποιος επιτοπου?
Οπως καταλαβαινεις το να δωσει καποιος το τηλεφωνο του και να τον παρεις εσυ με αποκρυψη
εξασφαλιζει 100% εσενα αλλα ΟΧΙ εκεινον. Καλα οχι πως θα κανεις κατι μετα το τηλεφωνο του
αν εισαι οντως η Σανταλοβακη αλλα μεχρι τοτε ο αλλος δεν το ξερει  :dancing:
ε τοτε καλυτερα ο αλλος να το βουλωσει ετσι δεν ειναι;;μεχρι να βρει τα αρχιδια να εξακριβωσει αυτο που αμφισβητει...
 

santalovaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
δεν νομιζω να θελουν μονο συζητηση :rockon:
as  nomizou   oti  theloun !!!!
ego ti  kano???!!!!kaneis  den  mprokete  na  me  viasei :fuck2: :fuck2:  apo  kopiouter xaxaxa  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: kanena   den  mporei  na  me  ipohreosei  se  tipota !!! to  poli  na mou  poun  2   5 malakies   kai  that;s  oll !!!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ε τοτε καλυτερα ο αλλος να το βουλωσει ετσι δεν ειναι;;μεχρι να βρει τα αρχιδια να εξακριβωσει αυτο που αμφισβητει...

Μην βιαζεσαι να παρεις το μερος καποιου αν δεν εισαι σιγουρος
θα δουμε αν εχει skype και στο φβ δεν μπορεις να ανοιξεις καμερα ???
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Αποστολή αναφοράς

Δεν ήταν δυνατόν να σταλεί το προσωπικό μήνυμα στο μέλος 'santalovaki' γιατί η θυρίδα εισερχομένων του είναι γεμάτη!


Πλακώσατε ολοι ρε μπουρδελιάρηδες και το μπουκώσατε το inbox του κοριτσιού...!  :2funny: :2funny: :s&m_1: Και να θέλει κάποιος να της στείλει το νουμερό του δεν θα μπορεί πλέον!  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μουνοδουλοι.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μην βιαζεσαι να παρεις το μερος καποιου αν δεν εισαι σιγουρος
θα δουμε αν εχει skype και στο φβ δεν μπορεις να ανοιξεις καμερα ???
δεν βιαζομαι να παρω το μερος κανενος...
αλλοι βιαζονται να αρχισουν τις μαλακιες...και αυτο μου την σπαει...
εχω φαει τοσα χρονια εδω στη μαπα πουστρακια κρυμμενα στην ανωνυμια...
ας παει ενας να παρει μια γαμημενη κωλοκαρτα και ενα κωλονουμερο και ας εξακριβωσει αυτο που λεει η οχι...
η πωλινα (αν ειναι αυτη η οποιος σκατα ειναι) εχει προκαλεσει...
εγω δεν βιαζομαι καθολου...δε λεω σιγουρα οτι ειναι...αλλα αν ελεγα σιγουρα οτι δεν ειναι θα ξηγιομουνα και αλλοιως....καταλαβες τωρα;
και σαν παρατηρητης απ'εξω βλεπω εναν να προκαλει για κατι και καμποσα στρακια να κανουν τους χαχες πισω απο πληκτρα...
αυτη ειναι η εικονα που βλεπω γιαυτο και λεω αυτα που λεω...
και σιγουρα εχει ''αρχιδια'' η πραγματικη πωλινα ...ειτε ειναι ευτη που γραφει στο μπου ειτε οχι...
που μεχρι να αποδειχθει οτι δεν ειναι εγω θα εχω σαν δεδομενο οτι ειναι...
ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα...
οποιος αμφισβητει ας προσπαθησει να βρει την ακρη...
ειδαλλως ας κανει παραπερα και ας λουφαξει  ;)
 

santalovaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
ρε πωλιμα ψαχνεις να βρεις ακρη με αθρωπακια εδω μεσα που γραφει στις ταυτοτητες τους γενους αρσενικου αλλα οταν πανε για κατουρημα καθονται στη λεκανη....
εσυ εχεις απο ολα αυτα τα στρακια εκατο κιλα μπαλλακια παραπανω αν και γυναικα....
τζαμπα χανεις τον χρονο σου ακρη και δικο δεν θα βρεις...
μαγκια σου αν κανεις μαγκια σου και αν δεν κανεις βιζιτες και οτιδηποτε αλλο...
εχεις αναγκη να απολογηθεις στον καθε μαλακα που πισω απο τα πληκτρα και καλα σου κανει χαβαλε και καλα,και αν σε εβλεπε ξαφνικα μπροστα του θα εκανε τα κακακια του και θα κερναγε την παρεα απο την χαρα του για κανενα μηνα...
που β
να εκανε και τιποτα παραπανω δηλ....
οποιος εχει αρχιδια ας σου δωσει τηλεφωνο οπως λες και να δουμε αν εισαι εσυ  και αν ισχυουν αυτα που λες...
nai re  file  den  leo .!!! ohi  omos  na   vgenoun  kai  na  lene  mounopana  oti  den  eho  toualeta  sto  spiti  !!!eleos  !!!kai  vromao kai  eimai  mpazo???!!!  e  pos  doulevo  tote!!!!!???  vromontas !!!!???  as  poun  afta   mprousta  mounopana!!!!! giati  antres den  kanoun   etsi!!!!!   eho  pei  stous  merikous  na  paro  tilefono  ego   kai  den  mou  dineou na   paei!!!!malon  nomizoun  oti  eimai  kanena  mpatsos !!!xaxaxaxaxxaxax :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεχρι ομως να το κανει ας παρει τις ζαρτιερες του και ας παει για τσισακια...
ψαχνεις να βρεις ακρη εδω με ολους τους καρπαζοεισπρακτορες που δεν εχουν πραγματικη ζωη...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ενταξει αλλα κανε κατι με τις παραθεσεις γιατι στραβωθηκαμε  :2funny: :2funny:
απλο ειναι ψαξτο λιγο......
 

NooneX

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
513
Like
0
Πόντοι
6

Γιατί στις φωτογραφίσεις οι ρώγες σου δεν είναι όπως εδώ?

PolinaSantalovaki_KanoniTV_nipslip04.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν βιαζομαι να παρω το μερος κανενος...
αλλοι βιαζονται να αρχισουν τις μαλακιες...και αυτο μου την σπαει...
εχω φαει τοσα χρονια εδω στη μαπα πουστρακια κρυμμενα στην ανωνυμια...
ας παει ενας να παρει μια γαμημενη κωλοκαρτα και ενα κωλονουμερο και ας εξακριβωσει αυτο που λεει η οχι...
η πωλινα (αν ειναι αυτη η οποιος σκατα ειναι) εχει προκαλεσει...
εγω δεν βιαζομαι καθολου...δε λεω σιγουρα οτι ειναι...αλλα αν ελεγα σιγουρα οτι δεν ειναι θα ξηγιομουνα και αλλοιως....καταλαβες τωρα;
και σαν παρατηρητης απ'εξω βλεπω εναν να προκαλει για κατι και καμποσα στρακια να κανουν τους χαχες πισω απο πληκτρα...
αυτη ειναι η εικονα που βλεπω γιαυτο και λεω αυτα που λεω...
και σιγουρα εχει ''αρχιδια'' η πραγματικη πωλινα ...ειτε ειναι ευτη που γραφει στο μπου ειτε οχι...
που μεχρι να αποδειχθει οτι δεν ειναι εγω θα εχω σαν δεδομενο οτι ειναι...
ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα...
οποιος αμφισβητει ας προσπαθησει να βρει την ακρη...
ειδαλλως ας κανει παραπερα και ας λουφαξει  ;)

Ρε εισαι τρελος???? και καρτα να παρεις για να ενεργοποιηθει πρεπει να πας
με την ταυτοτητα σε καποιο καταστημα κινητης και να κανεις αιτηση??? εδω και 3 χρονια
τα κινητα ειναι επωνυμα αν εχεις παρει χαμπαρι  :grin:

να ανοιξει skyp η πωλινα ή φβ με καμερα για τους θαυμαστες της  :crazy:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ρε εισαι τρελος???? και καρτα να παρεις για να ενεργοποιηθει πρεπει να πας
με την ταυτοτητα σε καποιο καταστημα κινητης και να κανεις αιτηση??? εδω και 3 χρονια
τα κινητα ειναι επωνυμα αν εχεις παρει χαμπαρι  :grin:

να ανοιξει skyp η πωλινα ή φβ με καμερα για τους θαυμαστες της  :crazy:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το ξερω ρε παπαρα...
αλλα ελεος δεν ειναι μπατσος...
το ονομα θα το δωσεις στην εταιρια σε αυτην θα δωσεις απλα ενα νουμερο που μετα θα το πεταξεις - απενεργοποιησεις εν πασει περιπτωσει αχρηστευσει...
δεν θα ξερει ποιος εισαι...
εκτος αν ειναι απο την ΕΥΠ :2funny: :2funny:
 

santalovaki

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
....liόνταρε αμα σου πεί  ...i'm coming...κάνε ότι δεν κατάλαβες  :uglystupid: :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny:


akou  filaraki!!!!  alla  na  grafeis   alla  na  milas   sti  kanera!!! idika  otan meta  sou  kanoun  montag ola  ta   sardam!!!  i  kalomira  ksehases  pos  milage!!!  kai   ...,giati  eimai   parousiastria???    kai  an  eho  profora  kai  den  eho  poio  einai  to  provlima  sas!!!!   misi  alvani  milane  telia  ellinika!!! kai   !! rasa  den  kanei  to papa!!!! an forao  stoli tou  papa  eimai papas???!ohi  vevea!!  ksereis  posous  ehoun  ellines  sto  pondo pou megalosa  pou  den  milane  kan  ellinika !!!!!!!!  o  ilidiadis  palistis  thimase  pos  milage  ellinika???kai  stin  arhi  katholou!!!!na  mou  mou peis  den  ekane  gymna!!!kai  den  einai  omorfos  san   esena!!!!???!!  telika   poio einai  to  provlima???!!!!! i  profora mou  to  vizi mou  to  malli mou ....to ...to..., ???gia  na  katalavo????
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
prepei  na me  ehei  poli ahti!!!!!po po po  an  me  petiheis  pouhena  se vlepo... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:xaxaxaxax :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
 Εμένα πάντως μου φτάνει η δήλωση του ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ πως είναι αυτή. Οπότε για μένα το θέμα έχει λήξει.

Η κοπέλα είπε πως μπήκε εδώ μέσα για να απαντήσει στις αιχμές και τις κατηγορίες. Δεκτό κι αυτό.


Η αλήθεια είναι πως το Πωλινάκι είναι μεγάλη καύλα. Και ποιος δεν θα θελε να την έχει στο κρεββατι του; Μη λέμε μαλακίες τώρα, το κορίτσι είναι αστέρι...

 Κι αυτά τα πατουσάκια.... πω πω μάνα μου...

 :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 

NooneX

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2012
Μηνύματα
513
Like
0
Πόντοι
6
Έχει facebook η Πωλίνα. Οπότε αν δεν πιστεύετε ζητήστε το. Άμα σας κάνει add αυτή την ώρα ε τότε αυτή είναι.  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom