Νέα

Πωλείται Πακιστανικό πορνονούμερο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junax
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Γιατί κοιτάς τσόντες με μαύρους τύπε;

Και γιατί κοιτάς το πουλί τους ; Εγώ τη γκομενα κοιτάω
Και εγώ τη γκόμενά κοιτάω μόνο αλλά θα πέσει το βλέμμα έστω στο ελάχιστο Καταλαθος και στον άντρα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.669
Κριτικές
12
Like
6.858
Πόντοι
2.646
Γενικά τους μαύρους δε τους συμπαθώ γιατί τους προωθεί συνέχεια η μοντέρνα υποκουλτουρα και ρε αδερφέ δε είμαι καθόλου μοντέρνος είμαι κατά της μοντέρνας υποκουλτουρας,οι Πακιστανοί πχ τους πάω δε είναι μοντέρνοι καθόλου είναι εργατικοί και προσαρμοζονται στις πιο δύσκολες συνθήκες της ζωής και είναι ανεξάρτητοι άνθρωποι δε ζούνε με σόγια ούτε ζουν μια ζωή μέσα στα στερεότυπα όπως οι Έλληνες.
Τυπε, οι πακι είναι πολύ μεγαλύτερα μουνοπανα από τους μαύρους. Δεν μπαίνουν σε σύγκριση καν.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Τύπε , είσαι ύποπτος , υπό παρακολούθηση να ξέρεις
Τι υποπαρακολουθηση μωρέ είσαι τελείως καμμενος?τσιλαρε λίγο που θα με πεις και μπουστη επειδή λέω ότι οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους αφού πάνε αλλά στα κρυφά άιντε ποναει η αλήθεια αλλά είναι η Αλήθεια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε, οι πακι είναι πολύ μεγαλύτερα μουνοπανα από τους μαύρους. Δεν μπαίνουν σε σύγκριση καν.
Είναι μουνοπανα οι πακι αλλά είναι εργατικοί και απλοί άνθρωποι και μη μοντέρνοι.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Τι υποπαρακολουθηση μωρέ είσαι τελείως καμμενος?τσιλαρε λίγο που θα με πεις και μπουστη επειδή λέω ότι οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους αφού πάνε αλλά στα κρυφά άιντε ποναει η αλήθεια αλλά είναι η Αλήθεια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είναι μουνοπανα οι πακι αλλά είναι εργατικοί και απλοί άνθρωποι και μη μοντέρνοι.
Ρε πρώην χοντρε , έχεις δεκαπεντε ποστ που λες για αραπικες πουτσες. στάνταρ είσαι πισωγλεντης
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Ρε πρώην χοντρε , έχεις δεκαπεντε ποστ που λες για αραπικες πουτσες. στάνταρ είσαι πισωγλεντης
Οχι δε είμαι πισωγλεντης απλά λέω αλήθειες ότι όντως οι Ελληνίδες πάνε με τους αραπηδες.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Εγκό τέλι κινιτό Πακιστάν.

Κρίματα ντεν έχι.
Εσύ δε έχεις χρήματα με 167 εσκορτακια?χαχαχα εδώ γελάνε,φράγκα έχεις και πολλά ειδικά εσύ και πολύ φοβάμαι ότι ψηφίζεις και κουλή δυστυχώς.
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
τι εγινε με το πορνονουμερο;Γιατι η συζητηση πηγε στιις μαυρες πουτσες;Συγχωνευτηκαν ασχετα νηματα;
Είναι ακόμα διαθέσιμο το συλλεκτικό πια ΠΟΡΝΟΝΟΥΜΕΡΟ! :rockon:

Απλά έτυχε ορισμένοι τερψιπρωκτοι να έχουν μπαχαλεψει το νήμα με μαύρες και πακικες ψωλες... :2funny::jerking:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Είναι ακόμα διαθέσιμο το συλλεκτικό πια ΠΟΡΝΟΝΟΥΜΕΡΟ! :rockon:

Απλά έτυχε ορισμένοι τερψιπρωκτοι να έχουν μπαχαλεψει το νήμα με μαύρες και πακικες ψωλες... :2funny::jerking:
Βάλτο σε πληστηριασμο ρε φίλε το πακιστανικο πορνονουμερο αμαρτία να μένει απουλητο φέρε κόσμο σε μια συνέλευση και πες το δίνω 20 ευρώ και σου σηκώνουν το χέρι αν στο σηκώσουν και με 25 ευρώ έγινες χαχαχα
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.556
Like
4.634
Πόντοι
1.706
Είναι ακόμα διαθέσιμο το συλλεκτικό πια ΠΟΡΝΟΝΟΥΜΕΡΟ! :rockon:

Απλά έτυχε ορισμένοι τερψιπρωκτοι να έχουν μπαχαλεψει το νήμα με μαύρες και πακικες ψωλες... :2funny::jerking:
Θα σου έλεγα να το βάλεις στο ebay αλλά με τα fees πλέον να σφάζουν κωλιά δε συμφέρει καθόλου.
Στο facebook marketplace μπορεί να φύγει. Αλλά θα λάβεις 2000 μηνύματα κι ένας θα ενδιαφερθεί όντως.
 
OP
OP
Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.820
Πόντοι
3.246
Θα σου έλεγα να το βάλεις στο ebay αλλά με τα fees πλέον να σφάζουν κωλιά δε συμφέρει καθόλου.
Στο facebook marketplace μπορεί να φύγει. Αλλά θα λάβεις 2000 μηνύματα κι ένας θα ενδιαφερθεί όντως.
Ευτυχώς που στο σαη λαμβάνω μόνο σοβαρά μηνύματα. :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
1.296
Πόντοι
206
Με Πακιστανούς δε πάνε..αλλά πάνε με Άραβες.με Ιρανούς.και επίσης όσες ελλεινιδες μένουνε Μενίδι άνω Λιόσια.καταξεσκιζοντε με γύφτους..αλλά γύφτους με στυλ..τύπου Τραπερ και έτσι.οχι γύφτους με ντατσουν.τσεκαρισμενο αυτό που σου λέω.παω Μενίδι για δουλειά και βλέπω πολύ συχνά ζευγάρια ελλεινιδα 22αρα..με γύφτο..αλλά γύφτο με κανονικά ρούχα όχι γύφτο του μαχαλα
Στον ψυχίατρο πηγαίνουν βασικά και μετά πηγαίνουν με μετανάστες δυνητικά επικίνδυνους γιατί δεν ακούνε τους ψυχιάτρους τους. Κοστίζουν πολύ ακριβά τα call boys και είναι και σκέτη κινούμενη τσόντα οι τύποι. Όσο για τους μαύρους είναι η αλήθεια ότι δεν τους εμφανίζουν και πολύ γιατί είναι βαρύτατο το κοινωνικό στίγμα. Οι ερχόμενες μετά από αυτές τα είδαν αυτά και φοβούμενες ότι θα έχουν το ίδιο κατάντημα μετά βεβαιότητας, δεν πλησιάζουν μετανάστη ούτε για αστείο. Ο παραδειγματισμός λειτούργησε άριστα. Όσο για το ότι λένε ψέματα, κρύβουν δηλαδή ότι έχουν πάει με μαύρους, λίγες πρέπει να το κάνουν αυτό γιατί ''η οργή είναι μια σύντομη τρέλα'' όπως έλεγε και ο Ουίλιαμ Σαίξπηρ και αυτές διαισθάνονται από τι είναι φτιαγμένοι οι άντρες πολύ καλά. Πάντως πηγαίνουν και με Αλβανούς γιατί αυτοί δεν έχουν ούτε δεκάρα για call girl και βρίσκουν ευκαιρία να γαμήσουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Με Πακιστανούς δε πάνε..αλλά πάνε με Άραβες.με Ιρανούς.και επίσης όσες ελλεινιδες μένουνε Μενίδι άνω Λιόσια.καταξεσκιζοντε με γύφτους..αλλά γύφτους με στυλ..τύπου Τραπερ και έτσι.οχι γύφτους με ντατσουν.τσεκαρισμενο αυτό που σου λέω.παω Μενίδι για δουλειά και βλέπω πολύ συχνά ζευγάρια ελλεινιδα 22αρα..με γύφτο..αλλά γύφτο με κανονικά ρούχα όχι γύφτο του μαχαλα
Με άραβες πάνε άνετα γιατί εχουν λεφτά ακριβά αμάξια κλπ,Ελληνίδες με γύφτο είχα δει και εγώ μια φορά αλλά μιλάμε ο τύπος είχε ακριβή μεγάλη μηχανή και μοντέρνο ντύσιμο αν μιλάς για τέτοιους γύφτους με φράγκα τότε ναι κάποιες λίγες πάνε και λέω λίγες γιατί οι Ελληνίδες δε εμπιστεύονται γύφτους τους φοβούνται είναι επικίνδυνος λαός.Με μαύρους πάνε ως επί το πλείστον και στα κρυφά για να μη τις πούνε πουτανες.Με άραβες πάνε αβέρτα το έχω δει και εγώ και με μαύρους πάνε το έχω δει και αυτό με γύφτους πάνε ελάχιστες γιατί φοβούνται μη τις σκοτώσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom