Νέα

Ποιος ο καταλληλος τροπος για γνωριμιες με γκομενες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο που έχετε βγάλει γκομενα / γκομενο σε ραντεβου ????? (tet - a tet)

  • Ιντερνετ -> chat , καποιο forum , dod , fb , twiter etc...

    Ψήφοι: 41 18,1%
  • Μου γνωρισαν οι κοινες παρέες και οι κυκλοι μου

    Ψήφοι: 52 22,9%
  • Απο καμάκι

    Ψήφοι: 36 15,9%
  • Απο τη δουλεια μου , γυμναστηριο , πανεπιστημιο κτλπ κτλπ

    Ψήφοι: 43 18,9%
  • Απο πουθενα , ειμαι μοναχικος και παω μονο σε πουτανες

    Ψήφοι: 55 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Ναι αλλα απεξω δεν μπορει να σου κρυφτει.....
βλεπεις αντιδρασεις, αν σε κοροιδευει κτλπ
εισαι προετοιμασμενος.
εμενανεσ ολε σμε κοροδεβουνε απο δο μεσα με αγαπανε κε μετα οταν με δουν οκσο με φτινουνε

μονο με μσν γαμας πλεον

ουτε εγω εχω

γιαυτο εμεινα μπακουρι
μσν ινε κατι σαν τιν καποτα διλαδι
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
ρε ο καταλληλοτερος τροπος γνωριμιας ειναι να την πεφτεται στα ισα θα κομπλαρουν μετα γιατι δεν το εχουν συνηθισει δεν αναφερομαι σε ηλιθιες ατακες ,σφυριγματα στο δρομο και σεξιστικα σχολια.απλα χωθειτε ολο και καποια θα κατσει
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε ο καταλληλοτερος τροπος γνωριμιας ειναι να την πεφτεται στα ισα θα κομπλαρουν μετα γιατι δεν το εχουν συνηθισει δεν αναφερομαι σε ηλιθιες ατακες ,σφυριγματα στο δρομο και σεξιστικα σχολια.απλα χωθειτε ολο και καποια θα κατσει

Και αλλοι τους την πέφτουν φιλε δεν εισαι ο μοναδικος. Αν η αλλη ειναι εμφανισιμη
το χει συνηθισει να την κοιτανε και να της μιλάνε όλοι με σκοπο να την βγαλουν γκομενα....
εκει αν δεν πάς φιλικα τη στιγμη που ολοι οι αλλοι την βλεπουνε ερωτικα να την κανεις να αναρωτιεται
και αρα να πεσει στη παγιδα να σε σκεφτεται δεν καταφερνεις τιποτα....
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ρε ο καταλληλοτερος τροπος γνωριμιας ειναι να την πεφτεται στα ισα θα κομπλαρουν μετα γιατι δεν το εχουν συνηθισει δεν αναφερομαι σε ηλιθιες ατακες ,σφυριγματα στο δρομο και σεξιστικα σχολια.απλα χωθειτε ολο και καποια θα κατσει
εγο τισ λεο


μαναρακι ισε πολι ορεο γκομενακι θεσ να τα φτιακσουμε;
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και σφυριζουνε οταν ειναι μεσα στα αμαξια για να χαρουν οτι κατι εκαναν
εφοσον το αμαξι σπινιαρει και δεν προλαβαινει η αλλη να τους κανει ρομπες  :P

αμα ειναι σε κλαμπ κτλπ δεν κανουν τετοια... απλα ή πανε και μιλανε ή δεν πανε καθολου.
Βγαινουν μετα εξω... και σφυριζουνε να νιωσουν μαγκες της τελευταιας στιγμης....
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Και σφυριζουνε οταν ειναι μεσα στα αμαξια για να χαρουν οτι κατι εκαναν
εφοσον το αμαξι σπινιαρει και δεν προλαβαινει η αλλη να τους κανει ρομπες  :P

αμα ειναι σε κλαμπ κτλπ δεν κανουν τετοια... απλα ή πανε και μιλανε ή δεν πανε καθολου.
Βγαινουν μετα εξω... και σφυριζουνε να νιωσουν μαγκες της τελευταιας στιγμης....
θα παρο σφιρικτα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
εχω δυο φιλες που εχει να τους την πεσει αντρας κανα χρονο τωρα οπωτε εχουν τρελαθει.αυτες λιγο σωστα να φερθεις τις εχεις .σκεφτειται οτι τη μια που ειναι 23 περσυ της την επεσε πιτσιρικας 19 χρονων σε κλαμπ και πηρε τηλ και βγηκανε .αφου δεν της την επεσε κανενας αλλος συμβιβαστηκε με το μικρο. η πλακα ειναι οτι μετα τις δυο φορες που βγηκανε και αφου επεσε μονο ενα φιλι δεν συνεχιστηκε η δουλεια.η φιλη μου γουσταρε για πουτσο το παιδαρελι ομως κωλωνε και η φιλη μου δεν εκανε κινηση.σκεψου να παρακαλας για πουτσο και ο αλλος να μην κανει τιποτα .ουτε αυτη εκανε βεβαια και δεν ξαναιδωθηκανε απο τοτε,μαλακια δεν ειναι?
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
εχω δυο φιλες που εχει να τους την πεσει αντρας κανα χρονο τωρα οπωτε εχουν τρελαθει.αυτες λιγο σωστα να φερθεις τις εχεις .σκεφτειται οτι τη μια που ειναι 23 περσυ της την επεσε πιτσιρικας 19 χρονων σε κλαμπ και πηρε τηλ και βγηκανε .αφου δεν της την επεσε κανενας αλλος συμβιβαστηκε με το μικρο. η πλακα ειναι οτι μετα τις δυο φορες και αφου επεσε μονο ενα φιλι δεν συνεχιστηκε η δουλεια.η φιλη μου γουσταρε για πουτσο το παιδαρελι ομως κωλωνε και η φιλη μου δεν εκανε κινηση.σκεψου να παρακαλας για πουτσο και οαλλος να μην κανει τιποτα .ουτε αυτη εκανε βεβαια
κιριε ερθο μαζι σου πεσο φιλεσ σου
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εχω δυο φιλες που εχει να τους την πεσει αντρας κανα χρονο τωρα οπωτε εχουν τρελαθει.αυτες λιγο σωστα να φερθεις τις εχεις .σκεφτειται οτι τη μια που ειναι 23 περσυ της την επεσε πιτσιρικας 19 χρονων σε κλαμπ και πηρε τηλ και βγηκανε .αφου δεν της την επεσα κανενας αλλος συμβιβαστηκε με το μικρο. η πλακα ειναι οτι μετα τις δυο φορες και αφου επεσε μονο ενα φιλι δεν συνεχιστηκε η δουλεια.η φιλη μου γουσταρε για πουτσο το παιδαρελι ομως κωλωνε και η φιλη μου δεν εκανε κινηση.σκεψου να παρακαλας για πουτσο και οαλλος να μην κανει τιποτα .ουτε αυτη εκανε βεβαια

Ε νταξει αυτες ειναι απογοητευμενες ομως...μηπως ειναι μπαζα?
Για να φερονται ετσι... καποιος λογος θα υπαρχει... ωραια  γκομενα με επιλογες
δεν κανει συμβιβασμους. ΓΙα να μην εχεις επιλογες ενω εισαι ωραια κατι θα τρεχει απο πισω.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Ε νταξει αυτες ειναι απογοητευμενες ομως...μηπως ειναι μπαζα?
Για να φερονται ετσι... καποιος λογος θα υπαρχει... ωραια  γκομενα με επιλογες
δεν κανει συμβιβασμους. ΓΙα να μην εχεις επιλογες ενω εισαι ωραια κατι θα τρεχει απο πισω.
εγο θελο κομενακι οπιο νανε
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
οχι μια χαρα γκομενες ειναι ειδικα η μια αρκετα γαμησιμη αλλα περιμενουν να ερθει ο αλλος πρωτα .παντως η μια δεν εχει προβληματα να το παιξει σνομπ σκεψου βγηκε με το παιδαρελι
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
εχω δυο φιλες που εχει να τους την πεσει αντρας κανα χρονο τωρα οπωτε εχουν τρελαθει.αυτες λιγο σωστα να φερθεις τις εχεις .σκεφτειται οτι τη μια που ειναι 23 περσυ της την επεσε πιτσιρικας 19 χρονων σε κλαμπ και πηρε τηλ και βγηκανε .αφου δεν της την επεσε κανενας αλλος συμβιβαστηκε με το μικρο. η πλακα ειναι οτι μετα τις δυο φορες που βγηκανε και αφου επεσε μονο ενα φιλι δεν συνεχιστηκε η δουλεια.η φιλη μου γουσταρε για πουτσο το παιδαρελι ομως κωλωνε και η φιλη μου δεν εκανε κινηση.σκεψου να παρακαλας για πουτσο και ο αλλος να μην κανει τιποτα .ουτε αυτη εκανε βεβαια και δεν ξαναιδωθηκανε απο τοτε,μαλακια δεν ειναι?
ρε φιλαρακι γιατι δεν τις γαμας εσυ δεν μπορω να καταλαβω  :think:
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οχι μια χαρα γκομενες ειναι ειδικα η μια αρκετα γαμησιμη αλλα περιμενουν να ερθει ο αλλος πρωτα .παντως η μια δεν εχει προβληματα να το παιξει σνομπ σκεψου βγηκε με το παιδαρελι

Εσυ γιατι δεν τις πηδας τοτε?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
η μια η πιο ωραια δεν ψινεται εχω προσπαθησει αλλα με βλεπει φιλικα και ετσι την ξερω και απο το σχολειο και δεν τα γουσταρει αυτα με θεωρει κολλητο της με την αλλη δεν ασχολουμαι και πολυ
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
η μια η πιο ωραια δεν ψινεται εχω προσπαθησει αλλα με βλεπει φιλικα και ετσι την ξερω και απο το σχολειο και δεν τα γουσταρει αυτα με θεωρει κολλητο της με την αλλη δεν ασχολουμαι και πολυ
μαθι εμενα να πιδισι κε τισ διο θα γινο πιδικταρασ
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η μια η πιο ωραια δεν ψινεται εχω προσπαθησει αλλα με βλεπει φιλικα και ετσι την ξερω και απο το σχολειο και δεν τα γουσταρει αυτα με θεωρει κολλητο της με την αλλη δεν ασχολουμαι και πολυ

Αυτες θα ανηκουν στις εξαιρεσεις τοτε.... 1 στις 10.
Εμεις μιλαμε για το πληθος ομως. Το να μου κατσει μια γκομενα
της εξαιρεσης ειναι καθαρη τυχη... το να μου κατσει μια γκομενα του πληθους
επειδη καταφερα να καταλαβω πως δουλευει το συστημα και να το βαλω να δουλευει για μενα
ειναι ικανοτητα.

Εξαρταται τι τυπος εισαι... αμα εισαι της τυχης... ή της ικανοτητας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom