Νέα

Ποιος ο καταλληλος τροπος για γνωριμιες με γκομενες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απο που έχετε βγάλει γκομενα / γκομενο σε ραντεβου ????? (tet - a tet)

  • Ιντερνετ -> chat , καποιο forum , dod , fb , twiter etc...

    Ψήφοι: 41 18,1%
  • Μου γνωρισαν οι κοινες παρέες και οι κυκλοι μου

    Ψήφοι: 52 22,9%
  • Απο καμάκι

    Ψήφοι: 36 15,9%
  • Απο τη δουλεια μου , γυμναστηριο , πανεπιστημιο κτλπ κτλπ

    Ψήφοι: 43 18,9%
  • Απο πουθενα , ειμαι μοναχικος και παω μονο σε πουτανες

    Ψήφοι: 55 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πολλές σελίδες θέμα, κι ούτε ένα ποστ μου. Τι γίνεται. :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μασατζίδικα που σπαμάς :2on1: λέω να κάνω μια βόλτα από το μαγαζί της δανάης :birdman: αυτήν θα την είχα πάρει όταν δούλευε μόνη της κατ'οίκον αλλά μου είπε ο βάρος ότι είναι τρανς :badair: τελικά εννοούσε την γνωστή δανάη τρανς που δεν έχει σχέση :headbang: αλλά μου 'κοψε την φόρα το μουνί και δεν την πήρα :hammer:

^πολύ ιμότικον ρε πούστη :tooth:
τι να σου πω ρε μαν;ακους και συ τον βαρουλη που απειλησε να κανει τον ντεμον μπεικον; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Κι εμένα έτσι μου φαίνεται.
Γενικά είναι πάρα πολύ μίζερος ο τρόπος που γράφεις, που δημιουργεί, τουλάχιστον σ'εμένα, ένα κλίμα δυσάρεστο σε φάση όχου κι εσύ γκαντέμη, σκάσε πια.

:huh:
 

eumenides

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Κι εμένα έτσι μου φαίνεται.
Γενικά είναι πάρα πολύ μίζερος ο τρόπος που γράφεις, που δημιουργεί, τουλάχιστον σ'εμένα, ένα κλίμα δυσάρεστο σε φάση όχου κι εσύ γκαντέμη, σκάσε πια.

:huh:

Ένιωσα την ανάγκη να ανοίξω την καρδιά μου σε άλλους ανθρώπους. Για πρώτη φορά στη ζωή μου. Δεν ξέρω τι ζητούσα. Ίσως κάποιον να με ακούσει. Κι εμένα. Ίσως ήθελα να με λυπηθούν. Ίσως να ζητήσω βοήθεια. Ομολογώ ότι ήταν ωραία, να έχω κάπου να στραφώ. Για κάτι. Νομίζω ότι δεν ήμουν απόλυτα εγωιστής, κάπου προσπάθησα να συμμετέχω στην παρέα σας. Αλλά... βασικά έχεις δίκιο. Συγνώμη.

:)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ένιωσα την ανάγκη να ανοίξω την καρδιά μου σε άλλους ανθρώπους. Για πρώτη φορά στη ζωή μου. Δεν ξέρω τι ζητούσα. Ίσως κάποιον να με ακούσει. Κι εμένα. Ίσως ήθελα να με λυπηθούν. Ίσως να ζητήσω βοήθεια. Ομολογώ ότι ήταν ωραία, να έχω κάπου να στραφώ. Για κάτι. Νομίζω ότι δεν ήμουν απόλυτα εγωιστής, κάπου προσπάθησα να συμμετέχω στην παρέα σας. Αλλά... βασικά έχεις δίκιο. Συγνώμη.

:)

:huh:

Ε καλά, μη μου δίνεις σημασία κι εμένα, κοίτα πόσο καμενάκι είμαι ξέρω γω. Έλα, γράφω δίχως να σκέφτομαι κάποιες φορές.
Συγγνώμη εγώ. :(
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
μασατζίδικα που σπαμάς :2on1: λέω να κάνω μια βόλτα από το μαγαζί της δανάης :birdman: αυτήν θα την είχα πάρει όταν δούλευε μόνη της κατ'οίκον αλλά μου είπε ο βάρος ότι είναι τρανς :badair: τελικά εννοούσε την γνωστή δανάη τρανς που δεν έχει σχέση :headbang: αλλά μου 'κοψε την φόρα το μουνί και δεν την πήρα :hammer:

^πολύ ιμότικον ρε πούστη :tooth:
ρε μουνια τωρα το ειδα  :tickedoff:
θα σε γαμησω και σενα και τη γλιτσα αρχιδακια  :birdman:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ένιωσα την ανάγκη να ανοίξω την καρδιά μου σε άλλους ανθρώπους. Για πρώτη φορά στη ζωή μου. Δεν ξέρω τι ζητούσα. Ίσως κάποιον να με ακούσει. Κι εμένα. Ίσως ήθελα να με λυπηθούν. Ίσως να ζητήσω βοήθεια. Ομολογώ ότι ήταν ωραία, να έχω κάπου να στραφώ. Για κάτι. Νομίζω ότι δεν ήμουν απόλυτα εγωιστής, κάπου προσπάθησα να συμμετέχω στην παρέα σας. Αλλά... βασικά έχεις δίκιο. Συγνώμη.

:)
υπομονη βγαινει το Μπατμαν σε λιγες μερες.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ένιωσα την ανάγκη να ανοίξω την καρδιά μου σε άλλους ανθρώπους. Για πρώτη φορά στη ζωή μου. Δεν ξέρω τι ζητούσα. Ίσως κάποιον να με ακούσει. Κι εμένα. Ίσως ήθελα να με λυπηθούν. Ίσως να ζητήσω βοήθεια. Ομολογώ ότι ήταν ωραία, να έχω κάπου να στραφώ. Για κάτι. Νομίζω ότι δεν ήμουν απόλυτα εγωιστής, κάπου προσπάθησα να συμμετέχω στην παρέα σας. Αλλά... βασικά έχεις δίκιο. Συγνώμη.

:)

την ξεφτυλισες τυπε
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Η καλυτερη φαση για γνωριμια με γκομενες ειναι να εισαι οπως ο φουφουτος

μορφωμενος, τζεντλεμαν, ψηλος (1,92), γοητευτικος, γεροδεμενος, πρασινα ματια, καστανα μαλια,
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η καλυτερη φαση για γνωριμια με γκομενες ειναι να εισαι οπως ο φουφουτος

μορφωμενος, τζεντλεμαν, ψηλος (1,92), γοητευτικος, γεροδεμενος, πρασινα ματια, καστανα μαλια,

Τι είχες μετά το καστανά μαλλιά και το έσβησες?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
:huh:

Ε καλά, μη μου δίνεις σημασία κι εμένα, κοίτα πόσο καμενάκι είμαι ξέρω γω. Έλα, γράφω δίχως να σκέφτομαι κάποιες φορές.
Συγγνώμη εγώ. :(
του μπηγεις το μαχαιρι στην καρδια και μετα του ζητας και συγνωμη.αναισθητη. >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom