Νέα

Ποιος ο καταλληλος τροπος για γνωριμιες με γκομενες ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Απο που έχετε βγάλει γκομενα / γκομενο σε ραντεβου ????? (tet - a tet)

  • Ιντερνετ -> chat , καποιο forum , dod , fb , twiter etc...

    Ψήφοι: 41 18,1%
  • Μου γνωρισαν οι κοινες παρέες και οι κυκλοι μου

    Ψήφοι: 52 22,9%
  • Απο καμάκι

    Ψήφοι: 36 15,9%
  • Απο τη δουλεια μου , γυμναστηριο , πανεπιστημιο κτλπ κτλπ

    Ψήφοι: 43 18,9%
  • Απο πουθενα , ειμαι μοναχικος και παω μονο σε πουτανες

    Ψήφοι: 55 24,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Φαντάσου μία κοπέλα να είναι και εμφανίσιμη δηλαδή: Να προσέχει λίγο τα κιλά της, να αθλείται, να είναι αδύνατη, να είναι κάπως νέα με ωραία χαρακτηριστικά κλπ τότε έχει ψωνιστεί για τα καλά.. Μάλιστα παιδιά μια μου έχει ευθέως: Εγώ έτσι όπως είμαι έχω σχέση όποτε θέλω, τόσοι με ζητάνε... και πραγματικά η κοπέλα ήταν απλώς εμφανίσιμη τίποτα το σπουδαίο να πεις...
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
λοιπον εγω πιστευω οτι καταβαθος οι περισσοτεροι απο εδω μεσα μας απασχολει μονο το σεξ.γιαυτο πηγαινουμε σε οικους ανοχης.καταβαθος δεν θελουμε σχεση θελουμε να ειμαστε ανεξαρτητοι.τωρα οσον αφορα τις ελλεεινηδες εχουν γινει πολυ ψωναρες.και δυσκολα τα φτιαχνουν με εναν αγνωστο.πραγματι τα περισσοτερα γινονται μεταξυ μιας παρεας.αυτο βεβαια αφορα τις μικρουλες κυριως.οι μεγαλυτερες ειναι πιο απελευθερωμενες και δεν φοβουνται να πηδηχτουν ευκολα.και για αυτους τους κακομοιρηδες που επιλεγουν δεν νομιζω οτι εχουν κατι τοσο ξεχωριστο για να πηδιουνται μαζι τους απλα δεν εχουν γουστο και φυσικα απεχθανονται τους τυπους που το παιζουν καλα παιδια.τους θρασεις θελουν.

Χρήστο, απεχθάνονται όλες οι γκόμενες τα καλά παιδιά. Αν είσαι αλητάγκουρας - μαγκιά και κλανιά τότε αρέσεις... Ή τουλάχιστον εξασφαλίζεις ένα σεξ, αν όχι καταλήγεις στη ψυχοφθόρο διαδικασία του πληρωμένου έρωτα.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Τα πράγματα είναι πολύ απλά.
α)Ξεπεράστε το φόβο/κόμπλεξ της απόρριψης..Το να φοβάσαι μην κάνεις λάθος με μια κοπέλα με την οποία είσαι ερωτευμένος να το δεχτώ..αλλά να φοβάσαι μήπως σου πει όχι μια τυχαία γκόμενα δεν έχει νόημα!
β)Αφήστε το φλερτ στα νυχτερινά μαγαζιά.Οι κοπέλες σε αυτά τα μαγαζιά είναι προετοιμασμένες για κύματα επιθέσεων..
γ)Κάντε απλές κινήσεις..Σας αρέσει μια κοπέλα στη στάση,στο σουπερμάρκετ,στο δρόμο?Πλησιάστε,συστηθείτε,εκφράστε το ενδιαφέρον σας για ένα καφέ/γνωριμία, δωστε το τηλέφωνό σας και φύγετε.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Τα πράγματα είναι πολύ απλά.
α)Ξεπεράστε το φόβο/κόμπλεξ της απόρριψης..Το να φοβάσαι μην κάνεις λάθος με μια κοπέλα με την οποία είσαι ερωτευμένος να το δεχτώ..αλλά να φοβάσαι μήπως σου πει όχι μια τυχαία γκόμενα δεν έχει νόημα!
β)Αφήστε το φλερτ στα νυχτερινά μαγαζιά.Οι κοπέλες σε αυτά τα μαγαζιά είναι προετοιμασμένες για κύματα επιθέσεων..
γ)Κάντε απλές κινήσεις..Σας αρέσει μια κοπέλα στη στάση,στο σουπερμάρκετ,στο δρόμο?Πλησιάστε,συστηθείτε,εκφράστε το ενδιαφέρον σας για ένα καφέ/γνωριμία, δωστε το τηλέφωνό σας και φύγετε.

Αδερφέ Ταύρε. Μάλλον δεν παρακολούθησες την κουβέντα από την αρχή. Σαφώς και έχεις απόλυτα δίκιο. Λες κάτι σωστό και αυτονόητο. Ωστόσο δεν ζούμε σε εποχές που φλερτάρεις άγνωστες... Είναι δύσκολο. Κάθε μέρα που πάω στη δουλειά μου βλέπω μια κοπέλα και με το που τη κοιτάω αμέσως αλλάζει βλέμμα. Το ίδιο ισχύει και στο λεωφορείο, αν κοιτάς μια κοπέλα και αυτή δεν ανταποκρίνεται στο βλέμμα σου και σε αποφεύγει δεν κάνεις κάτι... είναι αυτονόητο.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Στη καλύτερη περίπτωση ευγενικά τρως μια χυλόπιτα. Και δεν νομίζω να υπάρχουν πολλοί που να φοβούνται τη χυλόπιτα. Εγω δεν έχω κανένα πρόβλημα.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Αδερφέ Ταύρε. Μάλλον δεν παρακολούθησες την κουβέντα από την αρχή. Σαφώς και έχεις απόλυτα δίκιο. Λες κάτι σωστό και αυτονόητο. Ωστόσο δεν ζούμε σε εποχές που φλερτάρεις άγνωστες... Είναι δύσκολο. Κάθε μέρα που πάω στη δουλειά μου βλέπω μια κοπέλα και με το που τη κοιτάω αμέσως αλλάζει βλέμμα. Το ίδιο ισχύει και στο λεωφορείο, αν κοιτάς μια κοπέλα και αυτή δεν ανταποκρίνεται στο βλέμμα σου και σε αποφεύγει δεν κάνεις κάτι... είναι αυτονόητο.
Συγγνώμη ! Δεν είναι δύσκολο..το κάνουμε δύσκολο..με υπεραναλύσεις, ψάχνοντας μαγικές ατάκες κτλ..πολλές φορές η λύση είναι μπροστά στα μάτια μας..
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
λοιπον θα σας το πω αλανια τον τροπο που πιανει 100%............

μπανιζεις μια που σου αρεσει την πλησιαζεις και τις λες την μαγικη κουβεντα ......

ΚΟΠΕΛΙΑ μολις πηρα το βδομαδιατικο εισαι να το ροκανισουμε μαζι?

99% θα πει ναι και λεω 99% γιατι ειχα και μια αποτυχια με μια αλλα οπως αποδειχτηκε ειπε οχι γιατι κατουριοταν και ντραπηκε να μου το πει, γιατι μετα απο μια βδομαδα τυχαια με ξαναειδε και αυτη μου μιλησε και μου ειπε εκεινο το βδομαδιατικο το εχεις ακομα ???
το φαγα της ειπα!!!!!!!!!!!
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Σαφώς Ταύρε δεν είναι δύσκολο απλώς εδώ συζητάμε γιατί πλέον είναι θέμα τύχης και μόνο...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Στη καλύτερη περίπτωση ευγενικά τρως μια χυλόπιτα. Και δεν νομίζω να υπάρχουν πολλοί που να φοβούνται τη χυλόπιτα. Εγω δεν έχω κανένα πρόβλημα.
πολύ καλά κάνεις..τί να φοβηθείς? εσύ δεν έχεις απορριψει ποτέ κοπέλα? όλα στο πρόγραμμα είναι..
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
λοιπον θα σας το πω αλανια τον τροπο που πιανει 100%............

μπανιζεις μια που σου αρεσει την πλησιαζεις και τις λες την μαγικη κουβεντα ......

ΚΟΠΕΛΙΑ μολις πηρα το βδομαδιατικο εισαι να το ροκανισουμε μαζι?

99% θα πει ναι και λεω 99% γιατι ειχα και μια αποτυχια με μια αλλα οπως αποδειχτηκε ειπε οχι γιατι κατουριοταν και ντραπηκε να μου το πει, γιατι μετα απο μια βδομαδα τυχαια με ξαναειδε και αυτη μου μιλησε και μου ειπε εκεινο το βδομαδιατικο το εχεις ακομα ???
το φαγα της ειπα!!!!!!!!!!!

χαχα ωραίος ο Λαρούς!! Και αυτό είναι μια λύση αν και το βδομαδιάτικο δεν φτάνει να ξερεις για να δεχτει μια γκόμενα τη σήμερον
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
πολύ καλά κάνεις..τί να φοβηθείς? εσύ δεν έχεις απορριψει ποτέ κοπέλα? όλα στο πρόγραμμα είναι..

Ρε συ Ταύρε τώρα να σου πω πως έχεις άδικο? μα δίκιο έχεις φυσικά απλώς από ένα σημείο και μετά σε κουράζει η συνεχής απόρριψη. Καταλαβαίνεις.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Πλέον ο καλύτερος τρόπος είναι οι κοινοί γνωστοί - φίλοι, το κοινό περιβάλλον (εργασία, χόμπι κλπ) και φλερτ αν φυσικά σου δώσει πράσινο φως.
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παει και αυτη η ψηφοφορια... την φάγανε οι μοναχικοι.

Το φορουμ απαρτιζεται σε μεγαλο βαθμο απο μοναχικους... ειναι λογικο να γουσταρουν και διακοπες με παρεα?  :P . Για αυτο την παθαμε και χθες...

Οσο για το γενικο της ψηφοφοριας βλεπω οτι ολες οι επιλογες πανω κατω ειναι κοντα μεταξυ τους οποτε αναγεται το συμπερασμα οτι δεν υπαρχει στανταρ τροπος κτλπ... ιντερνετ / καμακι /παρεες / δουλεια τα παντα παιζουν.

ΟΠου παρουσιαστει η ευκαιρια. 
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Παει και αυτη η ψηφοφορια... την φάγανε οι μοναχικοι.

Το φορουμ απαρτιζεται σε μεγαλο βαθμο απο μοναχικους... ειναι λογικο να γουσταρουν και διακοπες με παρεα?  :P . Για αυτο την παθαμε και χθες...

Οσο για το γενικο της ψηφοφοριας βλεπω οτι ολες οι επιλογες πανω κατω ειναι κοντα μεταξυ τους οποτε αναγεται το συμπερασμα οτι δεν υπαρχει στανταρ τροπος κτλπ... ιντερνετ / καμακι /παρεες / δουλεια τα παντα παιζουν.

ΟΠου παρουσιαστει η ευκαιρια. 

Συμφωνώ απολύτως.
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Συμφωνώ απολύτως.


Θελει ερευνα αγορας πρωτα η δουλεια..  :P
φαντασου να πας σε ενα μερος που θεωρουν το καμακι
μεγιστη μαγκια και να μην το κανεις επειδη εχεις μεινει
με τη σκεψη οτι καπου θεωρειται ξεπερασμενο  :P
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
με ποιο σκεπτικο ακριβως την φαγανε οι μοναχικοι την ψηφοφορια? εγω βλεπω οτι το συνολο των μη μοναχικων ειναι πολυ μεγαλυτερο
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
με ποιο σκεπτικο ακριβως την φαγανε οι μοναχικοι την ψηφοφορια? εγω βλεπω οτι το συνολο των μη μοναχικων ειναι πολυ μεγαλυτερο
τα βρηκατε με το βριλ η τσαμπα του λεω στα πμ τι να σου στειλει?
 
OP
OP
Boldemort

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
με ποιο σκεπτικο ακριβως την φαγανε οι μοναχικοι την ψηφοφορια? εγω βλεπω οτι το συνολο των μη μοναχικων ειναι πολυ μεγαλυτερο

εκρεμμει μια ψηφοφορια τοτε σε κάποιο άλλο φορουμ  :grin:
δεν θα εχει καρπους η διαφωνια μας αν τη συνεχισουμε λεκτικα...
εσυ θα λες μαυρο εγω θα λεω ασπρο... και οσο θα λεω εγω ασπρο
τοσο θα λες και εσυ μαυρο καταλαβες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom