Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 504K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (12 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 667 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    904

Delite

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και νέο μέλος, συγχωρέστε με αν δεν είναι εδώ το σωστό μέρος να ποστάρω το παρακάτω.

Ψάχνω να βρω ένα θρεντ που έχουν γραφτεί ιστορίες (χαβαλές, διάφορα περιστατικά κλπ)απο τσάρκες στην Αθήνα. Έχει πολύ καιρό να γραφτεί κάτι. Δοκίμασα την αναζήτηση αλλά δε βρίσκω κάτι. Μήπως δε γράφω τον τίτλο σωστά;  Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;  :huh: :huh: :huh:
 

Kostas13341

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
Εγώ είμαι 31 και έχω μια επιχείρηση. Κάνω πολλά ταξίδια στην επαρχία και εξωτερικό και για αυτό θέλω λίγες συμβουλες για εσκορτάκια σε νησιά και στη βόρεια ελλάδα

Και επειδή και εγώ περιμένω να εγκριθούν ας το προχωρήσουμε λίγο για να μπορώ να πάρω τα info που θέλω. Ευχαριστώ
 

GOATPENIS

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετιζω ολους τους μιστες!!!!Νεο μελος στον πορνοαγωνα!!!! :wanker:
 

Filippos P

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
34
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπερα σας!Παρακολουθω καιρο το site και τωρα πια σαν ενεργο μελος θα μοιραζομαι μαζι σας τις πορνοεμπειριες μου.Συγχαρητηρια σε οσους ενημερωνουν και κυριως σε Digweed και Professorx που με εχουν βοηθησει με τις ενημερωσεις τους να εχω πετυχημενες καταθεσεις.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπερα σας!Παρακολουθω καιρο το site και τωρα πια σαν ενεργο μελος θα μοιραζομαι μαζι σας τις πορνοεμπειριες μου.Συγχαρητηρια σε οσους ενημερωνουν και κυριως σε Digweed και Professorx που με εχουν βοηθησει με τις ενημερωσεις τους να εχω πετυχημενες καταθεσεις.

Καλώς ήλθες και να είσαι πάντα καλά!  :hi:
 

xxxAnnotator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη !
Είμαι ένας 43άρης παντρεμένος πρώην μπουρδελιάρης που  ... σκέφτομαι να κάνω reset και επανεκκίνηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom