Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 502K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 666 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    903

Επισκέπτης
Που είναι ο Duracell (υποψήφιος mod) να καλωσορίσει τα καινούργια μέλη?  :tickedoff:>:(
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Να καλοσωρίσω κι εγώ με τη σειρά μου τα νέα μέλη και να πω κάτι στον Ταράτσα...














[move]:rockon: :rockon: :rockon:[size=20pt]ΟΥΣΤ[/size] :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

AXLE

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ καθυστερημένα , χαιρετίζω την εκλεκτή παρέα .

Καλώς σας βρήκα !!
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
30 και εγω σε ναυτιλιακη αλλα ειμαι χαρουμενος  :grin:

siropiastos εσυ μαλλον εισαι στο παλιο μου γραφειο  :2funny:
 

Manalishi

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
τί εγινε, δεν παέι καλά η αγορά και όλοι το ρίξαμε στο ιντερνετ? και εγω σε ναυτιλιακη, 30 χρονών
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
τί εγινε, δεν παέι καλά η αγορά και όλοι το ρίξαμε στο ιντερνετ? και εγω σε ναυτιλιακη, 30 χρονών

ε οχι και δε παει... η κινα απλα ηρεμισε οπως ολοι περιμεναμε. τωρα ινδια και τρελοι ναυλοι ;)
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
ηλικία, ύψος, χρώμα μαλλιών κτλ-κτλ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Γειά σε όλους τους συμπολεμιστές.

Κι εγώ καθυστερημένα , χαιρετίζω την εκλεκτή παρέα .
Καλώς σας βρήκα !!

:grouphug:ενα μεγαλο ΓΕΙΑ σε ολους... ;)

Καλώς ήρθατε στην παρέα μας + καλά posts, σύμφωνα πάντα και με  τους κανόνες λειτουργίας του Forum...

Αν θέλετε, γράψτε μας και μερικά πράγματα για να σας γνωρίσουμε καλύτερα...
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Καλώς ήρθες στην παρέα μας + καλά posts, σύμφωνα πάντα και με  τους κανόνες λειτουργίας του Forum...

Αν θέλεις, γράψε μας και μερικά πράγματα για σένα για να σε γνωρίσουμε...

Ρε φίλε καλορίζικος μόνο άλλαξε αβαταρ σε παρακαλώ δεν  φαίνονται καλά οι γκόμενες. :thumbsup:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ρε φίλε καλορίζικος μόνο άλλαξε αβαταρ σε παρακαλώ πολύ απο μακριά φαίνονται οι γκόμενες. :thumbsup:

Ευχαριστώ για τις ευχές... αλλά ΔΕΝ καταλαβαίνω το σχόλιο... (το ΙΔΙΟ avatar έχω από την αρχή λειτουργίας του site) !!!
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για τις ευχές... αλλά ΔΕΝ καταλαβαίνω το σχόλιο... (το ΙΔΙΟ avatar έχω από την αρχή λειτουργίας του site) !!!

Απλά τώρα που έγινες μοντ πρέπει να αλλάξεις και αβαταρ βάλε ένα που να σου προσδίδει περισότερο κύρος.Η γνώμη μου είναι αυτή και καλά μπαναρίσματα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Απλά τώρα που έγινες μοντ πρέπει να αλλάξεις και αβαταρ βάλε ένα που να σου προσδίδει περισότερο κύρος.Η γνώμη μου είναι αυτή και καλά μπαναρίσματα.
σιγα να μην παιζει ρολο το αβαταρ στο κυρος του καθενα.....τι αντιληψεις ειναι αυτες ρε?????
δηλαδη εσυ με τις ασχημες που εχεις εκει νομιζεις οτι εχεις κυρος??????
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Απλά τώρα που έγινες μοντ πρέπει να αλλάξεις και αβαταρ βάλε ένα που να σου προσδίδει περισότερο κύρος. Η γνώμη μου είναι αυτή και καλά μπαναρίσματα.

χαχα ευχαριστώ... αν και δεν πιστεύω ότι το πραγματικό κύρος κάποιου έγκειται στο τι avatar έχει... ούτε ΚΑΝ στο εκάστοτε αξίωμα που μπορεί να φέρει... ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ κ γενικότερα τι συμπεριφορά έχει... που τελικα αντικατοπτρίζουν την εν γένει προσωπικότητά του...
Εύχομαι να φανώ ακόμα περισσότερο χρήσιμος σε ΟΛΟΥΣ!
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
σιγα να μην παιζει ρολο το αβαταρ στο κυρος του καθενα.....τι αντιληψεις ειναι αυτες ρε?????
δηλαδη εσυ με τις ασχημες που εχεις εκει νομιζεις οτι εχεις κυρος??????

Οχι ρε αλλα αφου πηρε αξιωμα και εγινε μοντ εκανε νεα αρχη και καλο θα ηταν να αλλαξει αβαταρ αφου μπηκε απο μια κατασταση σε μια αλλη.Αυτες αρχηγε ειναι οι γκομενες μου και τις εβαλα για να γινουνε φιρμες.
 

Επισκέπτης
Duracell εισαι απο τα πιο χρησιμα μελη του σαιτ και χαιρομαι που το αναγνωριζουνε και οι  admins.
Aτομα σαν και σενα ειναι απαραιτητα στην καλη λειτουργια του συστηματος.Καλη δυναμη και ελπιζω να μη σταματησεις  να βοηθας και να δινεις οπως εκανες παντα αλλωστε,τις πολυτιμες πληροφοριες στα πολυαριθμα μελη αυτου του σαιτ.


:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom