Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (4 μέλη και 51 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 666 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    903

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Παρατηρω οτι πολλα νεα μελη δεν περνανε απο δω στο πολυ ωραιο θρεντ του συναγωνιστη Duracell ,να τους καλωσορισουμε με αγαπη και στοργη οπως κανουμε συνηθως.

Αυτο μου κινει υποψιες και απο δω και περα οποιο νεο μελος δε περναει και απο δω θα του στελνεται το παρακατω μηνυμα...

''Καλως ηρθες φιλε κλωνε και καλα χιλιομετρα στο στιβο της ρουφιανιας...'' :2funny: :2funny: :2funny:

lol :2funny:

Παρόλο που το thread ΔΕΝ το πρωτοάνοιξα εγώ, αλλά ο Συναγωνιστής CIVIL111, πλάκα θα είχε ένα τέτοιο "μνμ καλωσορίσματος" :grin:
Και μάλιστα ν' αποσταλόταν ΑΥΤΟΜΑΤΑ, αναγνωρίζοντας την όμοια i.p. :rockon:
 

goldmember

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Παρατηρω οτι πολλα νεα μελη δεν περνανε απο δω στο πολυ ωραιο θρεντ του συναγωνιστη Duracell ,να τους καλωσορισουμε με αγαπη και στοργη οπως κανουμε συνηθως.
Αυτο μου κινει υποψιες και απο δω και περα οποιο νεο μελος δε περναει και απο δω θα του στελνεται το παρακατω μηνυμα...

''Καλως ηρθες φιλε κλωνε και καλα χιλιομετρα στο στιβο της ρουφιανιας...'' :2funny: :2funny: :2funny:

εγω δεν ειμαι ολα αυτα που λετε,ειμαι ενας Ολλανδός μεταλλουργός ηδονιστής,πειραζει?
 

Επισκέπτης
To ξερω οτι δεν εχετε καμοια σχεση απλα εγω σας μπερδευω μερικες φορες απο τα ποσταρισματα σας.
Ειναι αυτο που συμβαινει να μπερδευεις ατομα χωρις λογο
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
To ξερω οτι δεν εχετε καμοια σχεση απλα εγω σας μπερδευω μερικες φορες απο τα ποσταρισματα σας.
Ειναι αυτο που συμβαινει να μπερδευεις ατομα χωρις λογο
Εγω καμια φορα σε μπερδευω με τον λιλα :grin:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Με ΤΗΝ Λίλα, θες να πεις... :2funny:
 

timmp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας κι από μένα.

Έπειτα από εμπεριστατωμένη μελέτη των threads χτες, νομίζω πως αυτές τις μέρες θα αξιοποιήσω τις γνώσεις μου ;-)
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606
γεια σας κι από μένα.

Έπειτα από εμπεριστατωμένη μελέτη των threads χτες, νομίζω πως αυτές τις μέρες θα αξιοποιήσω τις γνώσεις μου ;-)

Καλως ηρθες φιλε author και καλα χιλιομετρα στο στιβο της ηδονης..(lalakukakis) :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
γεια σας κι από μένα.

Έπειτα από εμπεριστατωμένη μελέτη των threads χτες, νομίζω πως αυτές τις μέρες θα αξιοποιήσω τις γνώσεις μου ;-)
όχι μόνο να αξιοποιήσεις τις γνώσεις σου...αλλά να εμπλουτίσεις και τις δικές μας...οκ;
Καλώς ήρθες.
 

Wild Bill

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
51
Like
9
Πόντοι
0
Καλός σας βρήκα και εγώ λοιπόν.
Τόσο καιρό διαβάζω και περνώ πράγματα από το site ε λοιπόν ήρθε η ώρα να δώσω και εγώ κάτι. Όχι ότι έχω και πολλά να πω. Επισις  ευκαιρία να γίνω και εγώ μέλος αυτής της  ας πούμε παράξενης παρέας.
 

papasforever

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σε όλους σας!

Αν πώ ότι δεν είδα πότε αυτό το τόπικ... :S :S :2funny: :2funny:
 

akdek

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεία σας και απο μένα. Πολύ καλό το site. Απορώ πως δεν το είχα ανακαλύψει πιο νωρίς  :think:
 

stelios__13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας κι απο μενα μετα απο λιγο καιρο που μπηκα στο σαιτ τωρα γραφω πρωτη φορα  :rockon: καλα να περναμε ολοι μας
 

Επισκέπτης
Καλός σας βρήκα και εγώ λοιπόν.
Τόσο καιρό διαβάζω και περνώ πράγματα από το site ε λοιπόν ήρθε η ώρα να δώσω και εγώ κάτι. Όχι ότι έχω και πολλά να πω. Επισις  ευκαιρία να γίνω και εγώ μέλος αυτής της  ας πούμε παράξενης παρέας.

γεια σας ρε παιδια!

Γειά σε όλους σας!

Αν πώ ότι δεν είδα πότε αυτό το τόπικ... :S :S :2funny: :2funny:

Γεία σας και απο μένα. Πολύ καλό το site. Απορώ πως δεν το είχα ανακαλύψει πιο νωρίς  :think:

γεια σας κι απο μενα μετα απο λιγο καιρο που μπηκα στο σαιτ τωρα γραφω πρωτη φορα  :rockon: καλα να περναμε ολοι μας

Καλως ηρθατε φιλοι και φιλες και καλα χιλιομετρα στο στιβο της ηδονης.. :tooth: :tooth: :tooth:
 

tamtiriri

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια και καλος σας βρηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom