Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 666 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    903

michaello

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια σε ολους κι απο εμενα. το site ειναι απιστευτο . μπραβο καλη δουλεια συνεχιστε ετσι.
 

magospatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα ειμαι και εγω νεος εδω και το μονο που εχω να πω ειναι οτι το forum τα σπαει :grin:
 

Επισκέπτης
καλως ηρθες φιλε μιχαλη και καλα χιλιομετρα στον στιβο της ηδονης.. :jerking: :jerking: :jerking: :2funny:

Ρε,θα μου φας τη δουλεια????????
Εγω ειμαι ο καλησπερακιας!!!!!!!!

Λοιπον για να μην ξεχνιωμαστε:ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε,θα μου φας τη δουλεια????????
Εγω ειμαι ο καλησπερακιας!!!!!!!!

Λοιπον:ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ... :2funny: :2funny: :2funny:

edit:οταν θελουμε να την πουμε σε ενα μελος,δεν χρησιμοποιουμε ποτε κεφαλαια.ευχαριστω :)
 

Επισκέπτης
Αστα διαλα ρα απο δω που θα μου το παιξεις και moderator [size=16pt]ταγαρι[/size]!! :2funny: :2funny:

edit:δεν βριζουμε  αλλα μελη του σαιτ,απο το επομενο ποστ τιμωρησε με δυο μηνες αποκλεισμο απο τα ct.ευχαριστω :)


υσ-->πολυ καλος δεν ειμαι ο πουστης,καντε με καθυμενο εστω κ για μια μερα να δειτε ποσα μπαναρισματα θα φανε ολοι εδω μεσα :2funny:
 

Επισκέπτης
edit:δεν βριζουμε  αλλα μελη του σαιτ,απο το επομενο ποστ τιμωρησε με δυο μηνες αποκλεισμο απο τα ct.ευχαριστω :)


υσ-->πολυ καλος δεν ειμαι ο πουστης,καντε με καθυμενο εστω κ για μια μερα να δειτε ποσα μπαναρισματα θα φανε ολοι εδω μεσα :2funny:

Δε τους διαβασες καλα ρε! :grin:

7. Η χρήση χυδαίων λέξεων (μέσα στα κοινά λογικά όρια) γενικά, δεν αποτελεί πρόβλημα. Αυτό δεν σημαίνει ότι οποιαδήποτε λέξη ή φράση είναι δεκτή.
 

Επισκέπτης
Δε τους διαβασες καλα ρε! :grin:

7. Η χρήση χυδαίων λέξεων (μέσα στα κοινά λογικά όρια) γενικά, δεν αποτελεί πρόβλημα. Αυτό δεν σημαίνει ότι οποιαδήποτε λέξη ή φράση είναι δεκτή.

ναι,αλλα για τον αποκλεισμο σου δεν λες κουβεντα :rolleyes:
 

Επισκέπτης
To δεχομαι αδιαμαρτυρητα.
Εχουμε να παμε και διακοπες.. :grin:
 

Evi Anefeponimou

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και εδώ.

Είμαι η Ευη 31 ετών είμαι bi και παντρεμένη. Δεν είμαι call girl και δεν έχω καμία σχέση με τον χώρο, απλά ήθελα μου έκανε εντύπωση το site και είπα να μπω να δω τι παίζεται.  ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χαχα...copy paste  το άλλο μήνυμα έκανες βρε Εύη;
Καλώς ήρθες λοιπόν...να .. με παρουσίες σαν τη δικιά σου να δεις πως προσελκύεται κι άλλος κόσμος εδώ στο σάιτ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Όταν λες να δεις τι παίζεται...τι ακριβώς εννοείς by the way;
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Γεια σας και εδώ.

Είμαι η Ευη 31 ετών είμαι bi και παντρεμένη. Δεν είμαι call girl και δεν έχω καμία σχέση με τον χώρο, απλά ήθελα μου έκανε εντύπωση το site και είπα να μπω να δω τι παίζεται.  ;)


τα ξερει ο ανδρας σου τα περι παρτουζων? :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.405
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
Ενα ρεμαλοσκυλο του forum και των strip ειμαι.....
καλο μπουρδελοκαλοκαιρο στο πουτσο σας ρεμαλιαααααααααααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Γεια χαραντάν μόρτες! Κeep be massaging... :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom