Νέα

Ποιοί είμαστε/Νέα μέλη πείτε ένα γειά!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mad_max
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (14 μέλη και 51 επισκέπτες)

Ποια είναι η πρώτη εντύπωση των νέων μελών για το σάιτ...????

  • θετική

    Ψήφοι: 666 73,8%
  • αρνητική

    Ψήφοι: 90 10,0%
  • αδιάφορη

    Ψήφοι: 103 11,4%
  • δξ/δα

    Ψήφοι: 44 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    903

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
πώς λεμε η παπαρηγα η καλη και κλεινουμε το ματι, μαλλον κατι τετοιο θα εννοει! χαχα :rolleyes:
Η Αλέκα ήταν,είναι και θα είναι μια μεγάλη ηρωική ύπαρξη....αλλά η "συννενόηση" που προανέφερες υπάρχει όταν αναφερόμεθα στην Αλέκα όντως
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ετσι οπως το θετεις ναι εχεις δικιο, αλλα νομιζω αλλο χαρακτηρισμο της ειχαν δωσει αυτης. μου διαφευγει αυτη τη στιγμη  :P
άσχετο αλλά η γυναικεία μορφή που υπάρχει στο άβαταρ σου τί εστί???είναι κάποιος πίνακας ζωγραφικής?
 

Επισκέπτης
άσχετο αλλά η γυναικεία μορφή που υπάρχει στο άβαταρ σου τί εστί???είναι κάποιος πίνακας ζωγραφικής?
κοιτα εδωωω www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,29536.msg1450577#new]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,29536.msg1450577#new[/url]
δωρο απο τον κολλητο μου  :grin:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
μπα μη νομίζεις....έχει πέραση στους άντρες αυτό το χαριτωμένο-ναζιάρικο(σε μένα ασ πούμε έχει)

ναι αλλα οι γυναικες που εχουν κατι τετοιο,οπως ναζι ,χαριτωμενια, κλπ εχουν και ενα σφαλμα παντα.

και αυτο το σφαλμα τις κανει ακαταλληλες για κατι πιο σοβαρο.
 

Επισκέπτης
λιγάκι ανατριχιαστικό είναι  :o
το λατρεεευω!
καλυτερα δλδ να μην δεις κατι αλλα που τον ψηνω να μου χαρισει μολις ξανακανει μια ανακαινιση σπιτι του :P
ναι αλλα οι γυναικες που εχουν κατι τετοιο,οπως ναζι ,χαριτωμενια, κλπ εχουν και ενα σφαλμα παντα.

και αυτο το σφαλμα τις κανει ακαταλληλες για κατι πιο σοβαρο.
ωραια, μαθαμε γτ με χωρισε ο πρωην μου χαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ναι αλλα οι γυναικες που εχουν κατι τετοιο,οπως ναζι ,χαριτωμενια, κλπ εχουν και ενα σφαλμα παντα.

και αυτο το σφαλμα τις κανει ακαταλληλες για κατι πιο σοβαρο.
Ντάξει μην είσαι και τόσο απόλυτος....άλλωστε όλοι/όλες έχουν διάφορα σφάλματα τα οποία μάλλιστα είναι και υποκειμενικά....μπορεί π.χ. εγώ να θεωρώ τρομερό ελάττωμα κάποια να είναι γκρινιάρα,ενώ κάποιος άλλος να μη μπορεί κάποια πολύ κτητική κλπ κλπ
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
το λατρεεευω!
καλυτερα δλδ να μην δεις κατι αλλα που τον ψηνω να μου χαρισει μολις ξανακανει μια ανακαινιση σπιτι του :P ωραια, μαθαμε
γτ με χωρισε ο πρωην μου χαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι μανία είναι και αυτή που υπάρχει εδώ μέσα με τα σκοτεινά και αιμοβόρα-ανατριχιαστικά άβαταρ......προτείνω να βάζετε κάτι είτε σεξουαλικό(λόγω του site) είτε αντιπροσωπευτικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom