Νέα

Ποιό εμβόλιο θα κάνουν τα μέλη του BOU;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο εμβόλιο εμπιστεύεστε να κάνετε?

  • Άστρα Ζ

    Ψήφοι: 142 19,3%
  • Φαιζερ

    Ψήφοι: 240 32,7%
  • Μοντέρνα

    Ψήφοι: 67 9,1%
  • Τζονσον

    Ψήφοι: 60 8,2%
  • Σπούτνικ

    Ψήφοι: 36 4,9%
  • Φαντα μόνο

    Ψήφοι: 74 10,1%
  • Κανένα έχω αντισώματα στα πάντα

    Ψήφοι: 116 15,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    735

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Γιατι οχι σε σενα αυτα τυπε; Θα κρατησεις την αναπνοη σου κανενα μισαωρο και θα μας τη φερεις πισωπλατα;
Γιατι αυτα μωρη πουσταρα ΤΑ ΞΕΡΩ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ,ΣΥΝΕΝΟΧΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ???

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Όχι απαραίτητα. Το Γαβραϊσκάκη είναι γεμάτο πάντως. Και μου το είπε τυπάκι που περίμενε το διαρκείας σαν τον διψασμένο ένα ποτήρι νερό! Το παρέλαβε προχθές! Πελατάρας μου, άρρωστος γαύρος! :tooth:

Περιττό να πω δε πως όταν το παρέλαβε μου είπε "είναι ΜΟΝΟ για εμβολιασμένους ή άτομα που έχουν νοσήσει μέχρι και 9 μήνες πριν, αλλιώς εμβολιασμένοι. Έτσι τα μουνιά, να πα να γαμηθούνε! Εμβολιασμένοι μόνο!!!" :tooth:
Ενας απο τους 2 ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ( Κουλης-Μαρινακης ) ειναι κουμπαρος του αλλου.

Μιλησε μας για " ΚΡΑΤΟΣ-ΔΙΚΑΙΟΥ " να γελασουν και οι ΙΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΗΝ ΟΜΟΝΟΙΑ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Και πέθαναν διπλάσιοι ανά εκατομμύριο κατοίκων σε σχέση με τις υπόλοιπες σκανδιναβικές χώρες. ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
Απο τι πεθαναν μωρη κουφαλα???

Μηπως κατεγραφαν θανατους απο ΑΛΛΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΚΟΡΟΝΑ???

ΟΠΩΣ ΕΔΩ???

 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Πριν 5 μέρες έκανα τζονσον δυο μερες πυρετό 38 δεν πηγε παραπάνω
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.685
Like
1.093
Πόντοι
216
Πες μας για τον ΨΟΦΟΕΘΝΑΡΧΗ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ,που ειχε κανει υφυπουργο Δημοσιων Εργων τον....ΓΑΜΙΑ ΤΟΥ,ΤΟΝ ΕΥΤΑΞΙΑ,το 1955,μολις ειχε πεθανει ο ΣΤΡΑΤΑΡΧΗΣ ΠΑΠΑΓΟΣ...

Μιλησε μας για " ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ " και.....Καραμανληδες,μιλησε μας για τον ΦΑΚΕΛΟ ΤΟΥ ΜΑΞ ΜΕΡΤΕΝ....

Ντρεπεσαι?

ΥΓ : Οχι σε εμενα αυτα,τ'ακουσες μωρη νεοφιλεχλεχλου???
Τύπε μου γιατί πίστευα ως τώρα ότι βάτευε την Φρειδερίκη(όπως χρόνια αργότερα την Λιάνα,σύμφωνα με φήμες ),

η οποία στον Σάχη φυσικά και έδωσε χυλόπιτα,να τα λέμε και αυτά….

Με αυτά που υπονοείς είτε πούστης ήταν,ή ήταν κωλομπαράς,δεν μπόρεσα να καταλάβω.Φυσικά και ο νεκρός δεδικαίωται,αλλά η Ιστορία είναι αμείλικτος δικαστής τυπε μου

Και εμείς κλασικά όπως πάντα αναδεύουμε τα σκατά για να αναδυθούν ευωδιές :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Τύπε μου γιατί πίστευα ως τώρα ότι βάτευε την Φρειδερίκη(όπως χρόνια αργότερα την Λιάνα,σύμφωνα με φήμες ),

η οποία στον Σάχη φυσικά και έδωσε χυλόπιτα,να τα λέμε και αυτά….

Με αυτά που υπονοείς είτε πούστης ήταν,ή ήταν κωλομπαράς,δεν μπόρεσα να καταλάβω.Φυσικά και ο νεκρός δεδικαίωται,αλλά η Ιστορία είναι αμείλικτος δικαστής τυπε μου
Γνωριζεις οτι ηταν 33ου βαθμου Μασωνος αρχικα ή απο μενα το μαθαινεις?
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
Γνωριζεις οτι ηταν 33ου βαθμου Μασωνος αρχικα ή απο μενα το μαθαινεις?
και ο τρισκαταρατος ελευθεριος βενιζελος (παππους του δρακουμελ) ειχε υψηλη θεση στην μασονια

για τον συγκεκριμενο λογο δεν δικαστηκε και δεν καταδικαστηκε σε ισοβια καθειρξη για την μικρασιατικη καταστροφη
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.685
Like
1.093
Πόντοι
216
και ο τρισκαταρατος ελευθεριος βενιζελος (παππους του δρακουμελ) ειχε υψηλη θεση στην μασονια

για τον συγκεκριμενο λογο δεν δικαστηκε και δεν καταδικαστηκε σε ισοβια καθειρξη για την μικρασιατικη καταστροφη
Όλοι μιλημένοι ήταν και το έκαναν αβαβά το ματς με τον Τούρκο.Σίγουρα ο Ελ.Βενιζέλ ήταν στο κόλπο

Αλλά όλα αυτά τί σχέση έχουν με τα εμβόλια;Πού είναι ο Εκλέρ να μας νουθετήσει;

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Τύπε μου γιατί πίστευα ως τώρα ότι βάτευε την Φρειδερίκη(όπως χρόνια αργότερα την Λιάνα,σύμφωνα με φήμες ),

η οποία στον Σάχη φυσικά και έδωσε χυλόπιτα,να τα λέμε και αυτά….

Με αυτά που υπονοείς είτε πούστης ήταν,ή ήταν κωλομπαράς,δεν μπόρεσα να καταλάβω.Φυσικά και ο νεκρός δεδικαίωται,αλλά η Ιστορία είναι αμείλικτος δικαστής τυπε μου

Και εμείς κλασικά όπως πάντα αναδεύουμε τα σκατά για να αναδυθούν ευωδιές :confused:
Κατα τον Αθ.Στριγά

" Με τον Λαμπρο Ευταξια ειχαν μια πολυ ζεστη,στενη σχεση με ολη την σημασια του ορου.Καποτε μοιραζονταν και το ιδιο δωματιο του ξενοδοχειου οπου διαβιουσε ο Καραμανλης,οταν ηταν νεαρος βουλευτης. "

Κατα τον Σπ.Μαρκεζινη

" Ο Λ.Ευταξιας ειναι πασιγνωστον οτι τον Κ.Καραμανλη μολις εκλεγεντα βουλευτη προ του πολεμου,κυριολεκτικως εισηγαγε εις την Αθηναϊκη κοινωνιαν....Η φιλια των 2 ανδρων διετηρηθη επι ετη πολλα και μονον κατα την κριση του Κυπριακου το 1957 ο Λ.Ευταξιας υπηρξεν ο πρωτος διαφωνησας ."

Κατα τον Π.Βίγλαρη ( Η καθοδος των ολεθριων )

" Ο Καραμανλισμος,εχοντας αναθρεψει καλοταϊσμενους βαρβαρους κατ'εικονα κι ομοιωσιν του ευτραφου αρχηγου του,ειχε προετοιμασει τον κοσμο που θα εψηφιζεν εκεινον ως Σοσιαλιστην,προδώσας εθνικόφρονας,καθαρευουσιάνους και συντηρητικους,τους οποιους επι μιαν τριακονταετίαν εξηπάτει... "
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
Όλοι μιλημένοι ήταν και το έκαναν αβαβά το ματς με τον Τούρκο.Σίγουρα ο Ελ.Βενιζέλ ήταν στο κόλπο

Αλλά όλα αυτά τί σχέση έχουν με τα εμβόλια;Πού είναι ο Εκλέρ να μας νουθετήσει;
και το τσιρακι του τον στεργιαδη τον φυγαδευσε πρωτα στην ρουμανια και μετα στην γαλλια μεχρι τον θανατο του ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.685
Like
1.093
Πόντοι
216
και το τσιρακι του τον στεργιαδη τον φυγαδευσε πρωτα στην ρουμανια και μετα στην γαλλια μεχρι τον θανατο του ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ
Μασσαλία….

Αυτό που γράφεις είναι ο κύριος λόγος που πιστεύω από τότε που το έμαθα,οτι ήταν όλοι κυριολεκτικά στο κόλπο……….

Ο Στεργιάδης είχε τοποθετηθεί από Βενιζέλο…..

Αν έχεις εξαρχής σκοπό να παραδώσεις αυτήν την περιοχή στο Τούρκο,γιατί κάνεις ετοιμασίες να ιδρύσεις πανεπιστήμια και κάνεις μακρόπνοα έργα;

Εκτός εάν αφού διευθετήθηκε το θέμα με τους Άγγλους και τί θα τους δώσουν οι Τούρκοι σε αντάλλαγμα,εμείς μείναμε με την πούτσα στο χέρι……..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
και το τσιρακι του τον στεργιαδη τον φυγαδευσε πρωτα στην ρουμανια και μετα στην γαλλια μεχρι τον θανατο του ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ
Μιας κι αναφερθηκε η Τουρκια....

Το παρακατω δηλωσε ο κυπριος δημοσιογραφος-συγγραφευς Σπ.Παπαγεωργιου

" Ο Καραμανλισμος ειναι σχολη εθνικης ( ή μαλλον αντεθνικης ) σκεψεως και δρασεως.Ειναι ενσυνειδητος και ψυχρα τακτικη εθνικης μειοδοσιας,υποτελειας,συνωμοσιας και ξεπουληματος των εθνικων θεματων..."

Για να συνεχισει λεγοντας οτι " Οι εχθροι των εθνικων μας θεματων
( Τουρκοι,Αμερικανοι,Αγγλοι κι αλλοι ) ειχαν κι εχουν εις τας χειρας των μακρας πνοής επιταγάς του Καραμανλη,τας οποιας εξοφλουν κατα καιρους εις βαρος του ελληνισμου."

ΥΓ : O ε.α Συνταγματαρχης Δημ.Παπαποστόλου χαρακτηριζει τον Καραμανλη

" Μικροπολιτικάντικης νοοτροπιας και συμπεριφορας ανδρα,που εδιδαξε τον κανονα να προτιμαται το προσωπικο απο το εθνικο συμφερον. "
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom