Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
κοστιζουν περισσοτερο αυτες που θες να κοστισουν περισσοτερο.
αν θες η γκομενα να κοστιζει πιο φθηνα απο τις πουτανες γινεται , οπως και το αντιθετο.
εξαρταται απο το καθε ατομο καθε φορα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Οταν ειχα γκομενα μου φευγαν για παρτη τησ τουλαχιστον 500 το μηνα σε εκσοδουσ και μετακινισισ....τωρα με 500 περνω 5 διαφορετικεσ το μηνα και μου ερχοντε ετιμεσ σπιτι..χαχα


Τυπε με 500 ευρω ο Picker ριχνει 50 γαμησια σε 3 μηνες. :S :S :S
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
κοστιζουν περισσοτερο αυτες που θες να κοστισουν περισσοτερο.
αν θες η γκομενα να κοστιζει πιο φθηνα απο τις πουτανες γινεται , οπως και το αντιθετο.
εξαρταται απο το καθε ατομο καθε φορα.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Oι πιο οικονομικες γκομενες ηταν αυτες που
ειχα στην Θεσσαλονικη που ειναι και το πατρικο μου
Λογω δουλειας ζουσα σε διαφορετικες πολεις οποτε οταν
ανεβαινα (ουτως ή αλλως) Θεσσαλονικη επεφταν μονο γαμησια
Δεν προλαβαιναμε να κανουμε και αλλα πραγματα
Σχεδον τσαμπα την εβγαζα :grin:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Το αποτελεσμα το ιδιο παντα πληρωνεις.
Αλλα για σκεφτείτε εχεις μια γκομενα που παιρνει 550ευρω...ειναι ομως μουναρα.
Την θες στην πενα κομμωτήρια. .βαφές  μακιγιαζ...ρουχα....αυτα λογικα θα τα πληρώσεις γιατι δεν μπορει αυτη.
Νασαι σιγουρος οτι κ 1500ε να εβγαζε παλι εσυ θα τα πλήρωνες.
Οποτε για φτηνο μουνι καμια χυπισσα η καμια πιτσιρικά  μεχρι να ξυπνησει...
Το πιο δυσκολο ειναι οταν απο γκομενα γινει γυναικα εκει η πισινα δεν εχει πάτο.
Μπορει να μείνεις κ άστεγος.
Στις πουτανες εχεις money control αλλα μερικες φορες θα θες να ανεβεις level..
Px apo ta 20 50  δεν υπαρχει περιπτωση να .μην σκασεις 180π.χ...
Και τα δυο εχουν κοστος...
Π.χ σε κοινωνικές εκδηλώσεις θα πας παντα μονος (πολλοί θα λένε οτι εισαι κ αδελφη).
Απο την αλλη εχεις το κεφαλι σου ησυχο κ ορίζεις την τύχη σου.


 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Το καλυτερο ειναι να εχει καποιος δυο-τρια μποστανακια,απο αλλοδαπες δεσμευμενες
γκομενες κ να γινεται ροτεισον ανα εβδομαδα. Ετσι ειναι πιο οικονομικα.. :sunglasses:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
To κοστος δεν μετριεται ετσι ,δηλ. χαλασα 100 ευρω για μια γκομενα και με τοσα θα πηγαινα 5 φορες στην φυλης ,αλλα ποσο αντεχεις το σπασιμο αρχιδιων,ας υποθεσουμε οτι γαμαει καποιος τσαμπα αλλα του τα κανει τσουρεκια η αλλη και καποιος αλλος περνει ενα call girl γαμαει μια ωριτσα και ολα μελι γαλα,ποιος απο τους δυο περασε καλυτερα??γιατι το <<μη>> σπασιμο αρχιδιων ανεκτιμητο,δεν ξερω πως μερικοι αντεχουν αυτη την κλαψομουνιαση των γυναικων την μιρλα και το συνεχομενο σπασιμο αρχιδιων,δηλ επειδη σου εκατσε να ανεχεσαι καθε μαλακια της,πραγματικα ενας φιλος μου ελεγε οτι ουσιαστικα πληρωνεις οταν καθεσαι και κανεις τον ψυχολογο της μαλακισμενης ,καλυτερα να κανω μια 2η δουλεια η να δουλεψω περισσοτερο για να τα φαω με πουτανα

εμένα ένας μουνόδουλος φίλος ενώ μιλάγαμε στο τηλέφωνο και σε 5' θα έφτανε στο σπίτι του μου έκλεισε το τηλέφωνο με την δικαιολογία ότι μπορεί να καυλωνε στην συζυγο του να του δώσει μια παραγγελία και αυτός δεν θα ήταν διαθέσιμος να την υλοποιησει ...και σε 5' θα ήταν σπιτι του !!!

θέλω να πω αν πληρώνεις το "τζάμπα" γαμήσι με την ίδια σου την αξιοπρέπεια και την ελευθερία τότε καλύτερα να δώσεις ένα 10αρικάκι στο μετάξι και να εκτονωθείς σαν άνθρωπος

για μένα το κόστος της υποτέλειας και της σκλαβοσύνης για το μουνί μια γυναίκας είναι πολύ μεγάλο...και φυσικά οι πιρφόροι εντός και εκτός μπουρδέλων το πληρώνουν με μεγάλη χαρά
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
εμένα ένας μουνόδουλος φίλος ενώ μιλάγαμε στο τηλέφωνο και σε 5' θα έφτανε στο σπίτι του μου έκλεισε το τηλέφωνο με την δικαιολογία ότι μπορεί να καυλωνε στην συζυγο του να του δώσει μια παραγγελία και αυτός δεν θα ήταν διαθέσιμος να την υλοποιησει ...και σε 5' θα ήταν σπιτι του !!!

θέλω να πω αν πληρώνεις το "τζάμπα" γαμήσι με την ίδια σου την αξιοπρέπεια και την ελευθερία τότε καλύτερα να δώσεις ένα 10αρικάκι στο μετάξι και να εκτονωθείς σαν άνθρωπος

για μένα το κόστος της υποτέλειας και της σκλαβοσύνης για το μουνί μια γυναίκας είναι πολύ μεγάλο...και φυσικά οι πιρφόροι εντός και εκτός μπουρδέλων το πληρώνουν με μεγάλη χαρά

Ακριβώς :hi:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Το να στα ζαλίζει  λιγο σε λογικα επίπεδα δεν ειναι κακο.
Πχ θελει να αλλάξει δουλειά αλλα το σκεφτεται....να σε ρωτησει σχετικα με κατι που θέλει να αγοράσει.
Την γνωμη σου σε οικογενειακα η θεματα φιλίας  (ΑΝ Κ ΤΑ 2 ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΠΑΝΤΑ)...
Για αυτο άλλωστε ειστε κ μαζί οχι μονο για πουτσα η να μοιράζεστε το νοικι.δεη κτλ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ..
οταν εσυ έχεις προβλήματα η θες μια γνωμη στήριξη ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Α-90%ΔΕΝ θα σε καταλαβει.
Β-θα κανει οτι ακούει. .
Γ-80%στην καθε δυσκολια θα λακισει. .
Τωρα μην πει κανεις μαλακας Α male κ μαλακιες κ αρχιδιες....
Πχ τις δυσκολιες της καθε δουλειας ο αντρας πολυ σπανια εως ποτε δεν τις μεταφερει στο σπίτι. ..
Αντιθετα η γκομενα θα στα κανει τσουρέκια  πχ αν ο καφες που ήπιε δεν αξιζε το 5ευρω.
 

Επισκέπτης
Το να στα ζαλίζει  λιγο σε λογικα επίπεδα δεν ειναι κακο.
Πχ θελει να αλλάξει δουλειά αλλα το σκεφτεται....να σε ρωτησει σχετικα με κατι που θέλει να αγοράσει.
Την γνωμη σου σε οικογενειακα η θεματα φιλίας  (ΑΝ Κ ΤΑ 2 ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΠΑΝΤΑ)...
Για αυτο άλλωστε ειστε κ μαζί οχι μονο για πουτσα η να μοιράζεστε το νοικι.δεη κτλ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ..
οταν εσυ έχεις προβλήματα η θες μια γνωμη στήριξη ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Α-90%ΔΕΝ θα σε καταλαβει.
Β-θα κανει οτι ακούει. .
Γ-80%στην καθε δυσκολια θα λακισει. .
Τωρα μην πει κανεις μαλακας Α male κ μαλακιες κ αρχιδιες....
Πχ τις δυσκολιες της καθε δουλειας ο αντρας πολυ σπανια εως ποτε δεν τις μεταφερει στο σπίτι. ..
Αντιθετα η γκομενα θα στα κανει τσουρέκια  πχ αν ο καφες που ήπιε δεν αξιζε το 5ευρω.
εμενα με καταλαβαινει και με βοηθαει

Μου δινει πολλη ισορροπία

Ειναι σα να μου δειχνει τον εαυτο μου σε καθρεφτη
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Συμφωνώ  100%....
Αλλα οσο υπαρχουν λακαμαδες τι να πεξς ρε φιλε...
Η αλλη χρεωσε τον φιλο μου 600 ευρω στα τηλεφωνα με ζώδια κ ο μαλακας το κατάπιε. ...
Κ καποτε ειχα ξεχασει ενα δεκαρικο δανεικό κ μου ζαλισε τα αρχιδια  (ασχετο οτι του χω δανείσει μεγαλύτερα  ποσα).
Κ οταν του λες εισαι κακομοιρης...πεσιματιας...αξιος της μοιρας σου που την κυνηγάς ακομη εστω κ για συντομη σχεση η απαντηση...
ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ????

 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Συμφωνώ  100%....
Αλλα οσο υπαρχουν λακαμαδες τι να πεξς ρε φιλε...
Η αλλη χρεωσε τον φιλο μου 600 ευρω στα τηλεφωνα με ζώδια κ ο μαλακας το κατάπιε. ...
Κ καποτε ειχα ξεχασει ενα δεκαρικο δανεικό κ μου ζαλισε τα αρχιδια  (ασχετο οτι του χω δανείσει μεγαλύτερα  ποσα).
Κ οταν του λες εισαι κακομοιρης...πεσιματιας...αξιος της μοιρας σου που την κυνηγάς ακομη εστω κ για συντομη σχεση η απαντηση...
ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ????

Τετοιους τυπους τους κοβεις την καλημερα
Ειναι οι κυριοι υπευθυνοι για τον ελλεηνιδισμο
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Συμφωνώ  100%....
Αλλα οσο υπαρχουν λακαμαδες τι να πεξς ρε φιλε...
Η αλλη χρεωσε τον φιλο μου 600 ευρω στα τηλεφωνα με ζώδια κ ο μαλακας το κατάπιε. ...
Κ καποτε ειχα ξεχασει ενα δεκαρικο δανεικό κ μου ζαλισε τα αρχιδια  (ασχετο οτι του χω δανείσει μεγαλύτερα  ποσα).
Κ οταν του λες εισαι κακομοιρης...πεσιματιας...αξιος της μοιρας σου που την κυνηγάς ακομη εστω κ για συντομη σχεση η απαντηση...
ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ????

α καλα απο τετοιους
Ενας γνωστος μου μια φορα του πα να με παει στο συνεργειο να παρω τ αμαξι
παρε το μετρο μου λεει
που να τρεχω εκει κατω
για τγν οατσαβουρα ομως καθε μερα μαρουσι ζωγραφου κ μιση ωρα ναβρει παρκιν
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πιο πολύ κοστίζουν οι σπονσορέτς.Μετά οι γκόμενες και μετά οι πουτάνες.Οι πουτάνες είναι οι φτηνότερες της συνομοταξίας.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
το θεμα είναι πως τα κοστολογούμε.αν π.χ πηδαμε τη γκομενα 3 φορες τη βδομαδα επι 3 φορες τη φορα τοτε κοστολογούμε 90 ευρω αποσβεση στο μεταξουργιο,τωρα στα 90 ευρω τη βδομαδα αν με τη γκομενα χαλαμε κατω από 90 τοτε συμφερει η γκομενα αν όμως χαλαμε παραπανω π.χ 120 η 150 τοτε καλυτερα να παμε στα μπουρδελα.εγω ετσι τα κοστολογω ουσιαστικα κάθε φορα που θα χυνουμε όταν πηδαμε τη γκομενα θα μετραμε 10 ευρω και όχι τιμη στουντιο η call girls.
 

Zefs

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Η απάντηση είναι η εξής: Οι γκόμενες αναντίρρητα αλλά άμα λάχεις σε καλή περίπτωση έχεις κι επιστροφές....
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
76
Πόντοι
0
Οι πουτάνες δαγκωτό..τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση :).
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Οί γκόμενες κοστίζουν πιό πολύ έκτός άν είναι πουτάνες στό μυαλό, όπότε τότε κοστίζουν οί πουτάνες πιό πολύ.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Μαλακεια ερωτημα. Το ιδανικο ειναι να εχεις και γκομενες η συζυγο και να πηγαίνεις και με πουτανες. Το ενα δεν αναιρει το αλλο. Εγω και ελευθερος και σε σχεση και παντρεμενος, τις πουτανες δεν τις εκοψα ποτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom