Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Δεν έχεις άδικο, συνήθως μετά αρχίζουν να εκμεταλλεύονται τη γνωριμία και να κάνουν λιγότερα, να κάθονται πιο λίγο κλπ... Λίγες είναι πραγματικά επαγγελματίες σε αυτό το θέμα... Ίσως μία λύση είναι να τις βλέπεις πιο πολλές φορές αλλά με μεγάλα χρονικά κενά...

ναι αυτο ειναι μια εμμεση λυση αν θες ντε και καλα περισσοτερες συνευρεσεις μα καποια που γουσταρεις και κανει αυτο το επαγγελμα

αλλα για εμενα ειναι τοσες πολλες οι επιλογες που ειναι μαλακια
δηλαδη σκεψου ποσα πιπινια ποσα μιλφς εκδιδονται και να λες εγω θελω την "ταδε" επειδη κανει τρελο γαμησι και χανεις τοσες αλλες νεες εμπειριες νεα γαμησια κτλπ

τεσπα γνωμη μου
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ναι αυτο ειναι μια εμμεση λυση αν θες ντε και καλα περισσοτερες συνευρεσεις μα καποια που γουσταρεις και κανει αυτο το επαγγελμα

αλλα για εμενα ειναι τοσες πολλες οι επιλογες που ειναι μαλακια
δηλαδη σκεψου ποσα πιπινια ποσα μιλφς εκδιδονται και να λες εγω θελω την "ταδε" επειδη κανει τρελο γαμησι και χανεις τοσες αλλες νεες εμπειριες νεα γαμησια κτλπ

τεσπα γνωμη μου

βρε δικιο εχεις
αλλα καμια φορα λες παμε στο σιγουρο
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
ναι αυτο ειναι μια εμμεση λυση αν θες ντε και καλα περισσοτερες συνευρεσεις μα καποια που γουσταρεις και κανει αυτο το επαγγελμα

αλλα για εμενα ειναι τοσες πολλες οι επιλογες που ειναι μαλακια
δηλαδη σκεψου ποσα πιπινια ποσα μιλφς εκδιδονται και να λες εγω θελω την "ταδε" επειδη κανει τρελο γαμησι και χανεις τοσες αλλες νεες εμπειριες νεα γαμησια κτλπ

τεσπα γνωμη μου

Δεν αντιλέγω... Όποτε πετύχω νέα καλή περίπτωση σκέφτομαι σαν εσένα, όποτε όμως πετύχω κομοδίνο λέω μαλακία που δεν έκατσα στα στάνταρ και φτου και πάλι από την αρχή...
 

gotthard

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
οι γκόμενες κοστίζουν σίγουρα παραπάνω, γιαυτό με την κρίση κόπηκαν και αυτές και γράφω τώρα στο bou
 

Crusher

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
107
Like
2
Πόντοι
1
Οι πουτάνες εννοείτε μόνο πολυτελείας. Τη γκόμενα καφέ στα everest και άμα γουστάρει.
:heavymetalbig:
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
η γκόμενα ΠΑΝΤΑ στοιχίζει περισσότερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom