Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

Επισκέπτης
εχει πολλες αδερφες αραγε?τα ιδια ποσοστα πανω κατω λεσβιων?σου λένε έτσι αλλά ισχύει όμως?μπορεί ναι και οχι.πολλές από αυτές που σου παραπονιούνται δεν απαντάνε καν στα φεισμπουκ
οι αδερφες ειναι παρα πολλες  , πολλοι και καλα αντρες θελουν δαχτυλα , δονητες κτλ

τι να σου απαντησουν στο φου μπου , περιμενεις απο φου μπου να πηδηξεις ?
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
δεν δενω κομπο οτι γαμανε ολοι

εχει γεμισει ο τοπος αδερφες , ηλιθιους και αποχαυνωμενους απο το ιντερνετ

ξερω παρεες γυναικων που μου λενε οτι δεν βρισκουν αντρες


οσον αφορα την πορνεια συνεχως θα αυξανεται οσο θα αυξανεται η οικονομικη κριση

και σε μια κοινωνια που το χρημα το εχουν οι αντρες , η πορνεια θα γινεται απο γυναικες

εαν το χρημα το ειχαν οι γυναικες , η πορνεια θα γινοταν απο αντρες


ok αλλα αμα βρισκαν ολοι να γαμήσουν κρίση ξεκρίση δε θα αυξανόταν η πορνεία.. για να αυξάνετε εχει να κανει και με νομο προσφοράς/ζητησης

Πουλάνε το μουνί τους επειδή κάποιες άλλες δε το δίνουν εύκολα.. αυτο εκμεταλλεύονται οι πουτάνες..

 

Επισκέπτης
σαφώς δεν ξέρω.Ένα παράδειγμα  έφερα.οι Ταλιμπάν  ειναι κτητικοι  με τις γυναίκες  τους.το ξέρεις αυτό νομιζω?
εχω παει σαουδικη αραβια , τι κτητικοι ?
μαλακες ειναι , απολιτιστα ζωα που τα εχει χαζεψει η θρησκεια
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
οι αδερφες ειναι παρα πολλες  , πολλοι και καλα αντρες θελουν δαχτυλα , δονητες κτλ

τι να σου απαντησουν στο φου μπου , περιμενεις απο φου μπου να πηδηξεις ?
δεν είπα απαραίτητα  για εμένα.απλά λέω οι αντρες απαντάνε εύκολα.οι γυναίκες όμως?ίσως κάτι να λεει και αυτό.Όχι απαραίτητα  σημαντικό στοιχείο του πιθανού υποτιθέμενου  προβληματος.
 

Επισκέπτης
ok αλλα αμα βρισκαν ολοι να γαμήσουν κρίση ξεκρίση δε θα αυξανόταν η πορνεία.. για να αυξάνετε εχει να κανει και με νομο προσφοράς/ζητησης

Πουλάνε το μουνί τους επειδή κάποιες άλλες δε το δίνουν εύκολα.. αυτο εκμεταλλεύονται οι πουτάνες..
ολοι δεν προκειται να βρουν

σαφως και ειναι προσφορα και ζητηση

πχ εγω βρισκω να πηδηξω αλλα παντα θα θελω να παρω και μια βιζιτα
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Επειδή οι πουτάνες εκτος το ότι είναι οι καλύτερες και οι πιο εξηγημένες γυναίκες σου δίνουν και τον τρόπο χωρίς ιστορίες και μαλακίες μακριά από την κομπλεξικη και υποκριτική κοινωνία.

Και τεχνικά να το δεις και όπως το δεις και τρόπο καθαρό σου δίνουν και από όλα.....

Εσύ που μιλάς για γκόμενες είχες ποτε 20 γυναίκες ημίγυμνες μπροστά σου για να διαλέξεις οποια θέλεις?

Αυτά δεν γίνονται ούτε στα όνειρα αλλα ούτε με ορους ψευτοκοινωνίας.....

Μονο στις πουτάνες που είναι 1000 χρονια μπροστά....

Οι σωστοί αληθινοί άνθρωποι νομίζεις θα κάτσουν να ασχοληθούν με ορους ψευτοκοινωνίας στο sex και στις γυναίκες και τέτοιες "αρχιδιες"?.......

Η θα παρακαλάμε ζητιανεύουμε για κάτι που μπορούμε να έχουμε με λίγα ευρώ....

Για να είμαστε εξαρτωμενοι από αλλα άτομα.....

Αν είναι έτσι με αυτή την λογική να παρακαλάς και να ζητιανεύεις και για το φαγητό σου αντί να το αγοράζεις και θα έβλεπες πως θα κατέληγες....
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796

Επισκέπτης
Επειδή οι πουτάνες εκτος το ότι είναι οι καλύτερες και οι πιο εξηγημένες γυναίκες σου δίνουν και τον τρόπο χωρίς ιστορίες και μαλακίες μακριά από την κομπλεξικη και υποκριτική κοινωνία.

Και τεχνικά να το δεις και όπως το δεις και τρόπο καθαρό σου δίνουν και από όλα.....

Εσύ που μιλάς για γκόμενες είχες ποτε 20 γυναίκες ημίγυμνες μπροστά σου για να διαλέξεις οποια θέλεις?

Αυτά δεν γίνονται ούτε στα όνειρα αλλα ούτε με ορους ψευτοκοινωνίας.....

Μονο στις πουτάνες που είναι 1000 χρονια μπροστά....

Οι σωστοί αληθινοί άνθρωποι νομίζεις θα κάτσουν να ασχοληθούν με ορους ψευτοκοινωνίας στο sex και στις γυναίκες και τέτοιες "αρχιδιες"?.......

Η θα παρακαλάμε ζητιανεύουμε για κάτι που μπορούμε να έχουμε με λίγα ευρώ....

Για να είμαστε εξαρτωμενοι από αλλα άτομα.....

Αν είναι έτσι με αυτή την λογική να παρακαλάς και να ζητιανεύεις και για το φαγητό σου αντί να το αγοράζεις και θα έβλεπες πως θα κατέληγες....
να σε ρωτησω κατι , εισαι ικανοποιημενος οταν πηδας στο μεταξι ?
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
να σε ρωτησω κατι , εισαι ικανοποιημενος οταν πηδας στο μεταξι ?
Με τις πουτάνες όπου και αν είσαι θα βρείς τρόπο να ικανοποιηθείς.....

Θα πας ότι ώρα γουστάρεις εσύ και θα γαμήσεις όσες γουστάρεις εσύ και όπως και να έχει θα πραγματοποιήσεις όλες τις φαντασιώσεις σου...

Εσείς που λέτε για γκόμενες...
Για ποίες γκόμενες μιλάτε?

Μπορείτε να πάτε ότι ώρα θέλετε και να την γαμήσετε χωρίς να ρωτήσετε?

Δεν νομίζω....

Μπορείτε να πηγαίνετε όσες φορες θέλετε την ημερα μονο για γαμήσι κατευθείαν και μετά να φύγετε χωρίς τίποτα άλλο?

Δεν νομίζω....

Εμενα οι πουτάνες είναι οι γκόμενες μου και ελέγχω 100% το παιχνίδι...

Εσείς με τις γκόμενες που λέτε τι ελέγχετε?

Τίποτα.........
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Με τις πουτάνες όπου και αν είσαι θα βρείς τρόπο να ικανοποιηθείς.....

Θα πας ότι ώρα γουστάρεις εσύ και θα γαμήσεις όσες γουστάρεις εσύ και όπως και να έχει θα πραγματοποιήσεις όλες τις φαντασιώσεις σου...

Εσείς που λέτε για γκόμενες...
Για ποίες γκόμενες μιλάτε?

Μπορείτε να πάτε ότι ώρα θέλετε και να την γαμήσετε χωρίς να ρωτήσετε?

Δεν νομίζω....

Μπορείτε να πηγαίνετε όσες φορες θέλετε την ημερα μονο για γαμήσι κατευθείαν και μετά να φύγετε χωρίς τίποτα άλλο?

Δεν νομίζω....

Εμενα οι πουτάνες είναι οι γκόμενες μου και ελέγχω 100% το παιχνίδι...

Εσείς με τις γκόμενες που λέτε τι ελέγχετε?

Τίποτα.........
τι Νάτσο και ροκκο.Εσύ πρέπει να βάλεις original nick.αυτοί σε προσβάλουν.αγαπουληδες ειναι μπροστά  σου  :rockon:
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Κοστίζουν και οι γκόμενες και οι πουτάνες.
Το μούνι κοστίζει και όπως λέει και το ρητό "αν δεν πέσει (το μαρούλι) , δεν θα σηκωθεί (η πούτσα)"  :grin:
Εκείνο που με ενοχλεί στις γκόμενες δεν είναι τόσο το οικονομικό κομμάτι, όσο το ότι ο δεσμός κινείται στους δικούς τους ρυθμούς. Σε κάνουν ότι θέλουν και αν θες να μακροημερεύσει η σχέση πρέπει εσύ να ενταχθείς στη ζωή της γκόμενας και όχι η γκόμενα στη ζωή τη δική σου.
Εννοείται υπάρχουν και εξαιρέσεις
 

Επισκέπτης
Με τις πουτάνες όπου και αν είσαι θα βρείς τρόπο να ικανοποιηθείς.....

Θα πας ότι ώρα γουστάρεις εσύ και θα γαμήσεις όσες γουστάρεις εσύ και όπως και να έχει θα πραγματοποιήσεις όλες τις φαντασιώσεις σου...

Εσείς που λέτε για γκόμενες...
Για ποίες γκόμενες μιλάτε?

Μπορείτε να πάτε ότι ώρα θέλετε και να την γαμήσετε χωρίς να ρωτήσετε?

Δεν νομίζω....

Μπορείτε να πηγαίνετε όσες φορες θέλετε την ημερα μονο για γαμήσι κατευθείαν και μετά να φύγετε χωρίς τίποτα άλλο?

Δεν νομίζω....

Εμενα οι πουτάνες είναι οι γκόμενες μου και ελέγχω 100% το παιχνίδι...

Εσείς με τις γκόμενες που λέτε τι ελέγχετε?

Τίποτα.........
μην γραφεις σεντονια
μπορεις να μου απαντησεις σε αυτο που σε ρωτησα και ποσο χρονων εισαι ?
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
αντιστοιχα τα ιδια προτυπα εχουν και οι αντρες
Σιγουρα, αλλα μια γυναίκα ομορφιάς ας πούμε 5/10 θα βρει ανετότατα έναν άντρα ομορφιάς 7/10 να τη γαμήσει. Μη σου πω και παραπάνω
Ένας άντρας ομορφιάς 5/10 δεν βρίσκει να γαμήσει ούτε γυναίκα επιπέδου 3/10.
Σε πάρα πολλούς άντρες ισχύει το "ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει" κάτι που δεν ισχύει στις γυναίκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom