Νέα

Ποιές κοστίζουν περισσότερο, οι πουτάνες ή οι γκόμενες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιές κοστίζουν περισσότερο;;;

  • Τάνες

    Ψήφοι: 99 19,4%
  • Γκόμενες

    Ψήφοι: 410 80,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    509

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δεν λεει τιποτα

εδω υπαρχουν αντρες που απο την αγαμια πηδανε γιδες
φαίνεται  να είναι πολύ εύκολος  Ο μέσος άντρας.σκέψου αν πηδαν τη γίδα .τι άλλο είδος γυναίκας είναι  ικανοί να πηδήξουν
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
τι γενικα , η καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη

αν δεν βλεπεσαι θα εισαι αναγκασμενος να πηγαινεις μεταξι να πηδας με 10 ευρω παρεα με τα πακια

ενα μεσος αντρας μπορει χαλαρα να πηδαει στην εποχη μας

οι γυναικες κανουν κρα για αντρες

Και πώς εξηγείς τη πληθώρα απο κάθε είδους πουτάνες/βίζιτες;;

Το τελυταίο call girl που πήρα μου ειπε συγκεκριμένα οτι όλοι οι πελάτες της ειναι νέα όμορφα παιδιά που δε βρίσκουν να πηδήξουν οπως της εχουν πει...

Ακριβώς οπως το γράφω το είπε βίζιτα.. αυτο τι σου λεει;;
 

Επισκέπτης
Και πώς εξηγείς τη πληθώρα απο κάθε είδους πουτάνες/βίζιτες;;

Το τελυταίο call girl που πήρα μου ειπε συγκεκριμένα οτι όλοι οι πελάτες της ειναι νέα όμορφα παιδιά που δε βρίσκουν να πηδήξουν οπως της εχουν πει...

Ακριβώς οπως το γράφω το είπε βίζιτα.. αυτο τι σου λεει;;
πληθωρα απο βιζιτες επειδη θελουν το χρημα

οσο για τα νεα παιδια , εχουν ρεψει απο την πολυ μαλακια στο φου μπου
 

Επισκέπτης
μπορεί και αυτό.Όμως τείνω να πιστεύω  το αντίθετο.ειναι εύκολο όν ο άντρας.απλός Οργανισμός κτλπ.
ρε κρις θα με τρελλανεις
γραφει πουθενα στην ανθρωπινη βιολογια οτι ο αντρας ειναι πιο απλος οργανισμος απο την γυναικα ?
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
πληθωρα απο βιζιτες επειδη θελουν το χρημα

οσο για τα νεα παιδια , εχουν ρεψει απο την πολυ μαλακια στο φου μπου

Πληθώρα απο βίζιτες επειδή υπάρχει ζήτηση.. γιατι τόση ζήτηση όμως;;;

Για το δεύτερο έχεις δικιο..
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πάντως θεωρητικά  πάντα πιστεύω  πώς ένας άντρας θα έχει λιγότερη επιτυχία από μια γυναίκα αν αρχίσει την αναζήτηση  συντρόφου για σεξ.και πολύ πιο ανέξοδη  ισως
 

Επισκέπτης
Πάντως θεωρητικά  πάντα πιστεύω  πώς ένας άντρας θα έχει λιγότερη επιτυχία από μια γυναίκα αν αρχίσει την αναζήτηση  συντρόφου για σεξ.και πολύ πιο ανέξοδη  ισως
πολυ θεωρια χωρις λογο
ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικη περιπτωση
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
για το " ευκολο " χρημα

Οι βίζιτες αυξάνονται επειδή υπάρχουν διαθέσιμοι πελάτες οι οποιοι θέλουν να γαμήσουν..

Απ τη στιγμή που βρίσκουν πελάτες οι βίζιτες πάει να πει οτι κάποιοι δε βρίσκουν να γαμήσουν..

Και οπως σου ανέφερα ιδιο call girl μου ειπε οτι ολοι οι πελάτες της ειναι νέα ομορφα παιδιά χωρίς γκόμενα.. αυτος της λενε οι πελάτες της

Αρα μη το δένεις κόμπο οτι έξω γαμάνε ολοι ανεξαιρέτως.. τοσα μπουρδέλα/στουντιο/βιζιτες απο νεα ομορφα παιδια ζουνε..



 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
πολυ θεωρια χωρις λογο
ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικη περιπτωση
κοίταξε να δεις.Ο κάθε άνθρωπος  ειναι διαφορετική περίπτωση  όντως.αλλά αν είσαι στη Σαουδική  Αραβία θα δυσκολευτεις να γαμησεις λίγο παραπάνω ισως.βέβαια είμαι σίγουρος ότι πολλοί θα έχουν  Την ικανότητα  να πείσουν ακόμα και τους Ταλιμπάν  να παραστούν  σε swinger  orgy με την γυναίκα τους.αλλά πόσοι είναι αυτοί?αυτά ίσως να είναι  τα alpha  males που λενε
 

Επισκέπτης
Οι βίζιτες αυξάνονται επειδή υπάρχουν διαθέσιμοι πελάτες οι οποιοι θέλουν να γαμήσουν..

Απ τη στιγμή που βρίσκουν πελάτες οι βίζιτες πάει να πει οτι κάποιοι δε βρίσκουν να γαμήσουν..

Και οπως σου ανέφερα ιδιο call girl μου ειπε οτι ολοι οι πελάτες της ειναι νέα ομορφα παιδιά χωρίς γκόμενα.. αυτος της λενε οι πελάτες της

Αρα μη το δένεις κόμπο οτι έξω γαμάνε ολοι ανεξαιρέτως.. τοσα μπουρδέλα/στουντιο/βιζιτες απο νεα ομορφα παιδια ζουνε..
δεν δενω κομπο οτι γαμανε ολοι

εχει γεμισει ο τοπος αδερφες , ηλιθιους και αποχαυνωμενους απο το ιντερνετ

ξερω παρεες γυναικων που μου λενε οτι δεν βρισκουν αντρες


οσον αφορα την πορνεια συνεχως θα αυξανεται οσο θα αυξανεται η οικονομικη κριση

και σε μια κοινωνια που το χρημα το εχουν οι αντρες , η πορνεια θα γινεται απο γυναικες

εαν το χρημα το ειχαν οι γυναικες , η πορνεια θα γινοταν απο αντρες
 

Επισκέπτης
κοίταξε να δεις.Ο κάθε άνθρωπος  ειναι διαφορετική περίπτωση  όντως.αλλά αν είσαι στη Σαουδική  Αραβία θα δυσκολευτεις να γαμησεις λίγο παραπάνω ισως.βέβαια είμαι σίγουρος ότι πολλοί θα έχουν  Την ικανότητα  να πείσουν ακόμα και τους Ταλιμπάν  να παραστούν  σε swinger  orgy με την γυναίκα τους.αλλά πόσοι είναι αυτοί?αυτά ίσως να είναι  τα alpha  males που λενε
ας μιλησουμε για την Ελλαδα
Σαουδικη Αραβια δεν ξερεις πως ειναι
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δεν δενω κομπο οτι γαμανε ολοι

εχει γεμισει ο τοπος αδερφες , ηλιθιους και αποχαυνωμενους απο το ιντερνετ

ξερω παρεες γυναικων που μου λενε οτι δεν βρισκουν αντρες


οσον αφορα την πορνεια συνεχως θα αυξανεται οσο θα αυξανεται η οικονομικη κριση

και σε μια κοινωνια που το χρημα το εχουν οι αντρες , η πορνεια θα γινεται απο γυναικες

εαν το χρημα το ειχαν οι γυναικες , η πορνεια θα γινοταν απο αντρες
εχει πολλες αδερφες αραγε?τα ιδια ποσοστα πανω κατω λεσβιων?σου λένε έτσι αλλά ισχύει όμως?μπορεί ναι και οχι.πολλές από αυτές που σου παραπονιούνται δεν απαντάνε καν στα φεισμπουκ
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom