Νέα

Ποιά μάρκα προφυλακτικά προτιμάτε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιά μάρκα προφυλακτικών προτιμάτε;

  • DUO

    Ψήφοι: 47 21,9%
  • Durex

    Ψήφοι: 150 69,8%
  • Soft Condoms

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Playboy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Again

    Ψήφοι: 19 8,8%
  • Versace

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Romed

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Trojan

    Ψήφοι: 21 9,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    215

Sylviaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2013
Μηνύματα
271
Like
1
Πόντοι
1
Με όλα αυτά που λέτε για τα προφυλακτικά που σπάνε,έχω τρομάξει!!Η καλύτερη λύση λοιπόν είναι τα αντισυλληπτικά :-
Πάντως,τα again δεν σπάνε ποτέ,ακόμη και μετα απο 50 λεπτά...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Με όλα αυτά που λέτε για τα προφυλακτικά που σπάνε,έχω τρομάξει!!Η καλύτερη λύση λοιπόν είναι τα αντισυλληπτικά :-
Πάντως,τα again δεν σπάνε ποτέ,ακόμη και μετα απο 50 λεπτά...
Τα προφυλλακτικά μικρη μου δεν ειναι μονο για αντισύλληψη, ειναι ΚΥΡΙΩΣ για τα ΣΜΝ.
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Με όλα αυτά που λέτε για τα προφυλακτικά που σπάνε,έχω τρομάξει!!Η καλύτερη λύση λοιπόν είναι τα αντισυλληπτικά :-
Πάντως,τα again δεν σπάνε ποτέ,ακόμη και μετα απο 50 λεπτά...
δεν θα στον εχουν βαλει ποτε στο κολαρακι σου να δεις πως θα βγει μετα απο 50 λεπτα στο μουνακι σου τι να παθει κουκλα μου με τοσα υγρα καπιτο....
 

Sylviaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2013
Μηνύματα
271
Like
1
Πόντοι
1
Τα προφυλλακτικά μικρη μου δεν ειναι μονο για αντισύλληψη, ειναι ΚΥΡΙΩΣ για τα ΣΜΝ.
Καλά,μιλάω για μένα που έχω μακροχρόνια σχέση...
Και πάλι εννοώ πως χρειάζονται τα αντισυλληπτικά σε περίπτωση που σπάσει το προφυλακτικό,να είμαστε καλυμμένοι
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Με όλα αυτά που λέτε για τα προφυλακτικά που σπάνε,έχω τρομάξει!!Η καλύτερη λύση λοιπόν είναι τα αντισυλληπτικά :-
Πάντως,τα again δεν σπάνε ποτέ,ακόμη και μετα απο 50 λεπτά...

ολα τα προφυλακτικα σπάνε
αν τα βαλεις λάθος σπανε, αν δεν ηταν καλά φυλαγένα σπάνε,
αν ο κολπος της κοπέλας ειναι στενός και δεν ειναι υγρός παλι σπάνε κ.τλ
και duo και durex και again μου εχουνε σπάσει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Καλά,μιλάω για μένα που έχω μακροχρόνια σχέση...
Και πάλι εννοώ πως χρειάζονται τα αντισυλληπτικά σε περίπτωση που σπάσει το προφυλακτικό,να είμαστε καλυμμένοι

εσυ Συλβια κανε καλυτερα εντελως αποχη απο το σεξ να εχεις το κεφαλι σου ησυχο....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλά,μιλάω για μένα που έχω μακροχρόνια σχέση...
Και πάλι εννοώ πως χρειάζονται τα αντισυλληπτικά σε περίπτωση που σπάσει το προφυλακτικό,να είμαστε καλυμμένοι
Για την ενημέρωση σου κάθε φορά που κάνουμε σεξ το κάνουμε με ολους τους πρώην των πρώην των των των.......Για να μη βάλω μεσα και τις απιστίες.
Think about it
 

Sylviaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2013
Μηνύματα
271
Like
1
Πόντοι
1
δεν θα στον εχουν βαλει ποτε στο κολαρακι σου να δεις πως θα βγει μετα απο 50 λεπτα στο μουνακι σου τι να παθει κουκλα μου με τοσα υγρα καπιτο....
Ναι,όντως δεν έχει γίνει αυτό και δεν ξέρω..
 

Sylviaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2013
Μηνύματα
271
Like
1
Πόντοι
1
Καλά αφήστε για μια φορά τις ειρωνίες...Τι είναι αυτό το πράγμα πια εδώ μέσα;Αδυνατείτε να μιλήσετε σοβαρά;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλά αφήστε για μια φορά τις ειρωνίες...Τι είναι αυτό το πράγμα πια εδώ μέσα;Αδυνατείτε να μιλήσετε σοβαρά;
Σοβαρότατα μιλάμε και στα λέμε σαν πολύ μεγαλύτεροί σου που εχουμε κάνει πολλές μαλακίες στη ζωη μας.
 

Sylviaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2013
Μηνύματα
271
Like
1
Πόντοι
1
Για την ενημέρωση σου κάθε φορά που κάνουμε σεξ το κάνουμε με ολους τους πρώην των πρώην των των των.......Για να μη βάλω μεσα και τις απιστίες.
Think about it
Χαχα οκ,ο δικός μία σχέση είχε πριν από μένα,πάντα με προφυλακτικό έκαναν σεξ και μια φορά είχε σπάσει και επειδή η κοπέλα ήταν λίγο "πεταχτούλα" είχε κάνει εξετάσεις μετά από αυτήν...Και ακόμα και πίπα με προφυλακτικό του έκανε
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Ναι,όντως δεν έχει γίνει αυτό και δεν ξέρω..
για κανε 1 προβα κ μας λες μετα πως θα βγει αραγε ποιος να ειναι ο τυχερος που θα παρει την παρθενια της τριπουλας σου ζηλεψα κ μονο στην σκεψη.... :kissass: :pipa1: :pipa1:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Χαχα οκ,ο δικός μία σχέση είχε πριν από μένα,πάντα με προφυλακτικό έκαναν σεξ και μια φορά είχε σπάσει και επειδή η κοπέλα ήταν λίγο "πεταχτούλα" είχε κάνει εξετάσεις μετά από αυτήν...Και ακόμα και πίπα με προφυλακτικό του έκανε
Ετσι σου ειπε; :2funny:
Και ασυ τον πιστεψες; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom