Νέα

Ποιά μάρκα προφυλακτικά προτιμάτε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιά μάρκα προφυλακτικών προτιμάτε;

  • DUO

    Ψήφοι: 47 21,9%
  • Durex

    Ψήφοι: 150 69,8%
  • Soft Condoms

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Playboy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Again

    Ψήφοι: 19 8,8%
  • Versace

    Ψήφοι: 3 1,4%
  • Romed

    Ψήφοι: 1 0,5%
  • Trojan

    Ψήφοι: 21 9,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    215

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
χθες για πρώτη φορά δοκίμασα τα jaguar. πολύ καλή εφαρμογή, ήταν με γεύση φραόυλα, χωρίς τη μυρωδια του λιπαντικού...και με καλή ελαστικότητα...

Τα γευτηκες? τα εβαλες στο στομα ?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Aκόμα δεν κατάλαβες γιατι εισαι muted? Γιατί γραφεις(οκ λεμε καμια μαακια να περνά η ώρα) μονο με εμότικονς.

Έστειλε πμ στον αντισθένη γιατί μιουταρίστηκε κι έγραφε --->  :think: :think: :think:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
γλυφοκωλιδη πρωτα να μουλιασει η πισω κατασταση,κ μετα αμα δεν φτυσεις χλεμπονιδη (valvolinato) απο το φαρυγγα που εχει μαζεψει απο τα κρυωματα της μηχανης δεν κανεις δουλεια :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sylviaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2013
Μηνύματα
271
Like
1
Πόντοι
1
γλυφοκωλιδη πρωτα να μουλιασει η πισω κατασταση,κ μετα αμα δεν φτυσεις χλεμπονιδη (valvolinato) απο το φαρυγγα που εχει μαζεψει απο τα κρυωματα της μηχανης δεν κανεις δουλεια :2funny: :2funny: :2funny:
Ρεεεε συυυυ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
INNO CONDOM  προφυλακτικα απο μαλαισια ,να ξερετε ολοι λιγο πολυ εχει τυχει και τα χουμε φορεσει :headbang:
b.jpg
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
INNO CONDOM  προφυλακτικα απο μαλαισια ,να ξερετε ολοι λιγο πολυ εχει τυχει και τα χουμε φορεσει :headbang:
b.jpg
nomizo tetoia fορεσα στο γνωστο χοτελ,την ειχε στο δοματιο...και γαμησα το βρωμομουνο της μαυρης
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
:)
 

Συνημμένα

  • κατάλογος.jpg
    κατάλογος.jpg
    4,7 KB · Εμφανίσεις: 21

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
γιατι επειδη δεν ειναι γνωστη μαρκα?γιατι ρε τυπε να μην προστατευει?
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
leς μηπως υπαρχουν καποτες που να μην προστατευουν..
 

mouchas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2012
Μηνύματα
2.022
Like
0
Πόντοι
16
εγω λεω να κουλαρεις γιατι αυτο δε μπαιζει τοσο ευκολα....παιδι μπορει να πιασεις αμα σπασει γιατι ξερω περιπτωση αλλα να παθεις κατι λιγο δυσκολο.....
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
μην τρελενεσαι,στα μπουρδελα τι νομιζεις οτι εχουν?dyrex?? αφου δεν εσπασε μια χαρα εισαι :dancing:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
μην τρελενεσαι,στα μπουρδελα τι νομιζεις οτι εχουν?dyrex?? αφου δεν εσπασε μια χαρα εισαι :dancing:
e bebaia εχεις δικιο,παντως πολυ ωραια καποτα,ενιωθα το μουνι της καυτο...,
θα τις παραγγειλω απο το ιντερνετ :dancing:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Ειλικρινά τώρα, και πέρα από πλάκα, αν το κάνει καποιος με αυτο τον τρόπο ας πει: χρησιμοποιεί κανείς 'διπλό' προφυλακτικό;
Έχω φίλο, ο οποίος: α) είναι γιατρός(!), και β) το κάνει αυτό χρόνια (και θα συνεχίσει να το κάνει). Και ποτέ του μου είπε, δεν ειχε κανενα προβλημα. Βρε θα σου σπασει να του λεω εγώ, τριβή κλπ κλπ, ανένδοτος αυτός, δεν υπάρχει περίπτωση, δεν ειχα ποτέ πρόβλημα κλπ.

Και λέω, ή μυθος ειναι οτι δεν παίζει διπλο προφυλακτικο γιατι θα διαλυθουν, ή ο φίλος λέει ψέμματα.
Επειδή όμως είναι φίλος από τοτε που ημασταν παιδιά, και καλός φίλος και καλό παιδί, σίγουρα δεν μου λέει ψέμματα.
Άρα;
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ειλικρινά τώρα, και πέρα από πλάκα, αν το κάνει καποιος με αυτο τον τρόπο ας πει: χρησιμοποιεί κανείς 'διπλό' προφυλακτικό;
Έχω φίλο, ο οποίος: α) είναι γιατρός(!), και β) το κάνει αυτό χρόνια (και θα συνεχίσει να το κάνει). Και ποτέ του μου είπε, δεν ειχε κανενα προβλημα. Βρε θα σου σπασει να του λεω εγώ, τριβή κλπ κλπ, ανένδοτος αυτός, δεν υπάρχει περίπτωση, δεν ειχα ποτέ πρόβλημα κλπ.

Και λέω, ή μυθος ειναι οτι δεν παίζει διπλο προφυλακτικο γιατι θα διαλυθουν, ή ο φίλος λέει ψέμματα.
Επειδή όμως είναι φίλος από τοτε που ημασταν παιδιά, και καλός φίλος και καλό παιδί, σίγουρα δεν μου λέει ψέμματα.
Άρα;

Εδω με ενα και δεν αισθανεσαι σχεδον τιποτα, με δυο θα ειναι σαν να εχεις κανει ενεση στο πουλι σου.  :grin:  Στα σοβαρα ομως δυο δεν χρειαζεσαι αλλα παντα να παιρνεις καλης ποιοτητος και φταιγμενα για το ¨μεγεθος¨σου μαζι σου σε ραντεβου. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom