Νέα

Ποιά η μεγαλύτερη μαλακία που κάνατε στην ζωή σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thourios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κορυφαίο συνοικέσιο στο μπουρδέλα
Σαν τα παραμύθια.....
Η ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ..............

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
με συγχωρεις αλλα διαβασες πουθενα οτι εσκυψε εκανε ερανε?

προφανως θα γυρισε πλατη, ισως για να φυγει, κ θα εβγαλε ο αλλος τη φωτο
ανδρικια πραγματα αυτα μην ξεχνιομαστε...

εσυ στο ανατομικο κολησες?
 

johnny.be.good

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
συμπερασμα βεβαια ολων αυτων (το θεμα του ξεκατινιασματος δε με ενδιεφερε και ιδιαιτερα μιας και δε με αφορουσε το συγκεκριμενο ζητημα....αλλους ενδιεφερε) ηταν οτι μετα τις φημες που με θελανε μπαζο και αγαμητη ΞΑΦΝΙΚΑ εξαιρετικα σοβαρα και ευηποληπτα μελη του φορουμ (οχι τιποτα λιγουρια ή μουνοδουλοι) με τα οποια μιλαγα "στο φιλικο" κοψανε λασπη........μεχρι και μπλοκ στο μσν εφαγα απο μερικους μερικους....προφανως αυτο το "φιλικο" δε μπορουν να το εχουν με ενα μπαζο :2funny:

εν τω μεταξυ τα εφερε καπως η πουτανα η τυχη και ειχα audiovisual απο καποια μελη του φορουμ (εν αγνοια τους....ατιμοι χακερ)

συμπερασμα των παραπανω: οταν μιλαω για μερικους καραγκιοζηδες που περιδιαβαινουν το φορουμ ξερω παρα πολυ καλα για ποιο πραγμα μιλαω......


δωσε ονοματα rich and famous mounitsa   :rockon: :rockon: :rockon:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
καλά μη βαρά ρε θείο......

αντε θα καλμάρω.. μη με θυμώνετε γιατί από την Παρασκευή έχω να ρίξω φάπες και φαγουρίζει το χέρι μου.. (τις έφαγε τις ψιλές ένας κοπρίτης στο Βούτση της Αρκαδίας που αφού με τράκαρε ζήτησε και τα ρέστα)
 

johnny.be.good

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
αντε θα καλμάρω.. μη με θυμώνετε γιατί από την Παρασκευή έχω να ρίξω φάπες και φαγουρίζει το χέρι μου.. (τις έφαγε τις ψιλές ένας κοπρίτης στο Βούτση της Αρκαδίας που αφού με τράκαρε ζήτησε και τα ρέστα)

καλα μη γαμας τοσο πολυ εχουμε αλλους σοου οφ τυπακους εδω μεσα να μας γαμανε καθημερινως
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
κορυφαίο συνοικέσιο στο μπουρδέλα
Σαν τα παραμύθια.....
Η ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ..............

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

απο ποτε οι χοντροκωλες βγαινουν και χορευουν στη στερια????

απο τοτε που τριγυρνανε στα λιμανια ομορφα τερατα......
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
καλα μη γαμας τοσο πολυ εχουμε αλλους σοου οφ τυπακους εδω μεσα να μας γαμανε καθημερινως

οχι ρε μεγάλε ακόμα αρπαγμένος είμαι με τον κωλόβλαχο (ευτυχώς το αμάξι έχει μικτή ασφάλεια αν και δεν έφταιγα εγώ αλλά ο αλβανός που οδηγούσε)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
πωωωωωωωω mounitsaaaaa...  :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom