Νέα

Ποιά η μεγαλύτερη μαλακία που κάνατε στην ζωή σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thourios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
οχι και πιστεψε με ειναι η 1η φορα που μιλαω σοβαρα με γυναικα μελος απο δω μεσα.δλδ αν μια γκομενα τραβουσε φωτο το πουλι μου(καβλωμενο ε?μην γινω και ρεζιλι χαχαχα)και το εδειχνε στις φιλες της,εγω τι προβλημα θα ειχα?κανενα....

ουτε εγω εχω προβλημα για τη φωτο ρε αναλ........(τι πινεις?)

το πουστριλικι της υποθεσης μου την εδωσε......και επειδη θεωρω ΤΕΡΑΣΤΙΑ μαλακια αυτο που εκανα (το να μιλαω με 3-4 καμμενους οπως αποδειχτηκε τελικα) γιαυτο και το παραθετω........και γιαυτο εχω ξεκοψει απο ολους περαν των 3-4 (φυσιολογικων ευτυχως) που συνεχιζω και μιλαω......μου τη δινουν οι πουστιες αναλ και οποιος τις κανει τη γαμισε......τους πουστηδες τους ξεφτυλιζω γιατι αν μη τι αλλω με θεωρω ξηγημενη και εντιμη σε αυτα που λεω.....

και επειδη τους ξεφτυλες συνηθως τους μυριζομαι σε αυτην την περιπτωση την πατησα......

ειμαι εντος θεματος ή οχι τελος παντων? :P :P

πειραζει δηλαδη που το θεωρω μαλακια αυτο που εκανα?? χαχαχαχα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μια απο τις μεγαλυτερες μαλακιες που εκανα σχετικα προσφατα ήταν το οτι συναντησα τον παπα του φορουμ (ξερετε αυτον που πουλαει εξυπναδες και αστειακια :) ), αυτος τραβηξε φωτογραφια την κωλαθρα μου μολις γυρισα πλατη(με τζιν...μη μπερδευεστε...), με εδειχνε απο δω κι απο κει(δεν ειχε τα παπαρια να με βγαλει εν γνωση μου προφανως) θαβοντας με, δηλωσε οτι του την επεσα κι ολας, ειπε οτι τη φωτο την τραβηξε καποιος αλλος και μετα εγινε ρομπα καθοτι ξεκατινιαστηκε με το μισο φορουμ οποτε πηρα το αιμα μου πισω......φυσικα οταν τον πηρα τηλεφωνο και του ριξα παναγιες το παιξε κινεζος μιας και δεν ειχε τουλαχιστον τα κοτσια να παραδεχτει την πουστια που εκανε....

συμπερασμα βεβαια ολων αυτων (το θεμα του ξεκατινιασματος δε με ενδιεφερε και ιδιαιτερα μιας και δε με αφορουσε το συγκεκριμενο ζητημα....αλλους ενδιεφερε) ηταν οτι μετα τις φημες που με θελανε μπαζο και αγαμητη ΞΑΦΝΙΚΑ εξαιρετικα σοβαρα και ευηποληπτα μελη του φορουμ (οχι τιποτα λιγουρια ή μουνοδουλοι) με τα οποια μιλαγα "στο φιλικο" κοψανε λασπη........μεχρι και μπλοκ στο μσν εφαγα απο μερικους μερικους....προφανως αυτο το "φιλικο" δε μπορουν να το εχουν με ενα μπαζο :2funny:

εν τω μεταξυ τα εφερε καπως η πουτανα η τυχη και ειχα audiovisual απο καποια μελη του φορουμ (εν αγνοια τους....ατιμοι χακερ)

συμπερασμα των παραπανω: οταν μιλαω για μερικους καραγκιοζηδες που περιδιαβαινουν το φορουμ ξερω παρα πολυ καλα για ποιο πραγμα μιλαω......

επομενως παπαδακο οταν μιλας για τα "τεμαχια" του φορουμ και για το ποσα απιδια παιρνει ο σακος των τεμαχιων του φορουμ βαλε καλα στον υποθαλαμο του εγκεφαλου σου οτι τα τεμαχια αυτα εχουν αρχιδια και τιμη και δεν πουλανε εξυπναδες απλα για να δειχθουνε.....ουτε ξεκατινιαζονται θαβοντας ολον τον κοσμο πισω απο την πλατη τους......και επειδη ξερω 2-3 απο αυτα τα τεμαχια ξερω παρα πολυ καλα οτι κατι κεφτεδες σαν εσενα που πουλανε εξυπναδες τους εχουν για πρωινο

δεν υπαρχει λογος να προβω σε περισσοτερες αποκαλυψεις για τα ξεκατινιασματα του παπα μου αρκει το οτι εχει ξεφτυλιστει στο φορουμ οποτε το δικο μου "ξεκατινιασμα" ληγει εδω....


φιλακια :)


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και για να μην ειμαι εκτος θεματος εχω να κανω πολυ καιρο μαλακιες περαν αυτης της τελευταιας........περν του οτι εμπιστευτηκα μερικα ατομα που δε θα επρεπε κανοντας "φιλικη" οπως νομιζα κουβεντουλα :2funny:


Οι μεγαλυτεροι μουνοδουλοι ειναι αυτοι που δε φαινονται ;)

αυτοι ειναι οι κρυφες του φορουμ.. χαχαχα

φανταζομαι αν βγαιναν ποτε τα πμ μερικων νικνεημς υπερανω υποψιας για μνδουλιαση ποσο γελιο θα ριχναμε...
αλλα εμεις δεν κανουμε τετοιες κατινιες.. αλλοι απ οτι διαβαζω τις κανουν κ χειροτερες
κ μετα λενε τις γυναικες κοτες...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
εχω μερικες ηδη θες να σου στειλω καμια? :cheesy: :cheesy: :cheesy:

εγώ πάντως προτιμών να τον δώ από κοντά κοπελιά χεχεχεχεχε.. είμαι της παλιάς σχολής (παρότι η δουλιά μου είναι η τεχνολογία).. το μάτι μου είναι αναλογική συσκευή.. :) :) :)
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
αυτοι ειναι οι κρυφες του φορουμ.. χαχαχα

φανταζομαι αν βγαιναν ποτε τα πμ μερικων νικνεημς υπερανω υποψιας για μνδουλιαση ποσο γελιο θα ριχναμε...
αλλα εμεις δεν κανουμε τετοιες κατινιες.. αλλοι απ οτι διαβαζω τις κανουν κ χειροτερες
κ μετα λενε τις γυναικες κοτες...

μην δείχνετε κανένα έλεος...
ξεσκεπάστε τους όλους... :rockon: :rockon: :2funny:
μόνο όταν πρόκειται για ελεηνίδες πάει το στόμα τους ροδάνι.. :2funny: *P
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Μια απο τις μεγαλυτερες μαλακιες που εκανα σχετικα προσφατα ήταν το οτι συναντησα τον παπα του φορουμ (ξερετε αυτον που πουλαει εξυπναδες και αστειακια :) ), αυτος τραβηξε φωτογραφια την κωλαθρα μου μολις γυρισα πλατη(με τζιν...μη μπερδευεστε...), με εδειχνε απο δω κι απο κει(δεν ειχε τα παπαρια να με βγαλει εν γνωση μου προφανως) θαβοντας με, δηλωσε οτι του την επεσα κι ολας, ειπε οτι τη φωτο την τραβηξε καποιος αλλος και μετα εγινε ρομπα καθοτι ξεκατινιαστηκε με το μισο φορουμ οποτε πηρα το αιμα μου πισω......φυσικα οταν τον πηρα τηλεφωνο και του ριξα παναγιες το παιξε κινεζος μιας και δεν ειχε τουλαχιστον τα κοτσια να παραδεχτει την πουστια που εκανε....

συμπερασμα βεβαια ολων αυτων (το θεμα του ξεκατινιασματος δε με ενδιεφερε και ιδιαιτερα μιας και δε με αφορουσε το συγκεκριμενο ζητημα....αλλους ενδιεφερε) ηταν οτι μετα τις φημες που με θελανε μπαζο και αγαμητη ΞΑΦΝΙΚΑ εξαιρετικα σοβαρα και ευηποληπτα μελη του φορουμ (οχι τιποτα λιγουρια ή μουνοδουλοι) με τα οποια μιλαγα "στο φιλικο" κοψανε λασπη........μεχρι και μπλοκ στο μσν εφαγα απο μερικους μερικους....προφανως αυτο το "φιλικο" δε μπορουν να το εχουν με ενα μπαζο :2funny:

εν τω μεταξυ τα εφερε καπως η πουτανα η τυχη και ειχα audiovisual απο καποια μελη του φορουμ (εν αγνοια τους....ατιμοι χακερ)

συμπερασμα των παραπανω: οταν μιλαω για μερικους καραγκιοζηδες που περιδιαβαινουν το φορουμ ξερω παρα πολυ καλα για ποιο πραγμα μιλαω......

επομενως παπαδακο οταν μιλας για τα "τεμαχια" του φορουμ και για το ποσα απιδια παιρνει ο σακος των τεμαχιων του φορουμ βαλε καλα στον υποθαλαμο του εγκεφαλου σου οτι τα τεμαχια αυτα εχουν αρχιδια και τιμη και δεν πουλανε εξυπναδες απλα για να δειχθουνε.....ουτε ξεκατινιαζονται θαβοντας ολον τον κοσμο πισω απο την πλατη τους......και επειδη ξερω 2-3 απο αυτα τα τεμαχια ξερω παρα πολυ καλα οτι κατι κεφτεδες σαν εσενα που πουλανε εξυπναδες τους εχουν για πρωινο

δεν υπαρχει λογος να προβω σε περισσοτερες αποκαλυψεις για τα ξεκατινιασματα του παπα μου αρκει το οτι εχει ξεφτυλιστει στο φορουμ οποτε το δικο μου "ξεκατινιασμα" ληγει εδω....


φιλακια :)


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και για να μην ειμαι εκτος θεματος εχω να κανω πολυ καιρο μαλακιες περαν αυτης της τελευταιας........περν του οτι εμπιστευτηκα μερικα ατομα που δε θα επρεπε κανοντας "φιλικη" οπως νομιζα κουβεντουλα :2funny:


Οι μεγαλυτεροι μουνοδουλοι ειναι αυτοι που δε φαινονται ;)

Ο παπας τι σου ειπε πριν την φωτο???

Σκυψε ευλογημενη???

και εσυ εσκυψες????

παλι καλα που σου τραβηξε φωο και οχι κανα μανικι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

με συγχωρεις αλλα τα ηθελε ο απαυτουλης σου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ναι του την επεσα στο βιντεο κλαμπ αλλα δε μου κατσε :( :( :(
και ειπα να του την ξαναπεσω εδω :2funny:

ρε αφήστε τον φουκαρά τον παπά ήσυχο ρε.......
πούτσα στο βατοπαίδι,
πούτσα στην παιδεραστία,
δε γαμεί που δε γαμεί λόγω θρησκείας θα πετάξει τα ράσα στο τέλος.

Ενα ξεκατίνιασμα του χει μείνει..........
Αφήστε τον να παίξει μπάλλα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

αλλαξα περιοχη πλεον.......το χω ριξει στα βορεια προαστεια......ψαχνω για χορηγο.......

τρελαίνομαι για χοντροκώλες...

εγω για χοντρόπουτσες.......λες να τακιμιασουμε???? :cheesy: :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66


Ο παπας τι σου ειπε πριν την φωτο???

Σκυψε ευλογημενη???

και εσυ εσκυψες????

παλι καλα που σου τραβηξε φωο και οχι κανα μανικι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

με συγχωρεις αλλα τα ηθελε ο απαυτουλης σου

με συγχωρεις αλλα διαβασες πουθενα οτι εσκυψε εκανε ερανε?

προφανως θα γυρισε πλατη, ισως για να φυγει, κ θα εβγαλε ο αλλος τη φωτο
ανδρικια πραγματα αυτα μην ξεχνιομαστε...
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

αλλαξα περιοχη πλεον.......το χω ριξει στα βορεια προαστεια......ψαχνω για χορηγο.......

εγω για χοντρόπουτσες.......λες να τακιμιασουμε???? :cheesy: :cheesy:

δεν σε εχω πετυχει πουθενα....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.404
Κριτικές
5
Like
65.618
Πόντοι
12.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom