Νέα

Ποιά η μεγαλύτερη μαλακία που κάνατε στην ζωή σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thourios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Νιώθω ότι πήγα να κάνω μαλακία κάποια στιγμή και τελικά σώθηκα. Παραλίγο να παντρευτώ, μα κάτι στράβωσε και τα διέλυσα όλα......

Εισαι τρισμεγιστος!

Σωθηκες τελευταια στιγμη ρε θηριο?
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
11
Like
3.412
Πόντοι
4.615
Εισαι τρισμεγιστος!

Σωθηκες τελευταια στιγμη ρε θηριο?
Αδερφέ είσαι παντρεμένος; κοίτα, είχα μπει σε πορεία γάμου. Ευτυχώς που μέσα στην καψούρα είδα κάποια στραβά και την έκανα, γιατί εάν συνέχιζα δεν βλέπω να κράταγα ένα χρόνο παντρεμένος.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Αδερφέ είσαι παντρεμένος; κοίτα, είχα μπει σε πορεία γάμου. Ευτυχώς που μέσα στην καψούρα είδα κάποια στραβά και την έκανα, γιατί εάν συνέχιζα δεν βλέπω να κράταγα ένα χρόνο παντρεμένος.

Οχι οχι δεν ειμαι!

Το ειπα καπως περιεργα και καταλαβες πως ειμαι ε?

Απλα ηθελα να πω πως οταν φτανεις σε αυτο το αδιεξοδο δυσκολα ξευφευγεις!

Εσυ προφανως τα καταφερες!

Ωραιος!!!
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
11
Like
3.412
Πόντοι
4.615
Οχι οχι δεν ειμαι!

Το ειπα καπως περιεργα και καταλαβες πως ειμαι ε?

Απλα ηθελα να πω πως οταν φτανεις σε αυτο το αδιεξοδο δυσκολα ξευφευγεις!

Εσυ προφανως τα καταφερες!

Ωραιος!!!
Όντως, όπως το είπες ακούστηκες για παντρεμένος και καμμένος!!!Κοίτα, τίποτε δεν είναι αδύνατο. Όλα μπορείς να τα αποφύγεις εάν θες, ακόμη και στα σκαλιά της εκκλησίας. Το θέμα είναι να μπορείς να διακρίνεις τα στραβά και να μην τα καταπιείς. Εάν σου κόβει και δεις τα στραβά (τα οποία θα πολλαπλασιαστούν μετά το γάμο) όλο και κάποια ευκαιρία και αφορμή θα βρεις για να την κάνεις. Εάν θέλω να εκδικηθώ κανέναν θα του κάνω προξενιό για γάμο τη συγκεκριμένη!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Νιώθω ότι πήγα να κάνω μαλακία κάποια στιγμή και τελικά σώθηκα. Παραλίγο να παντρευτώ, μα κάτι στράβωσε και τα διέλυσα όλα......

Βίοι παράλληλοι, Λέοντα   :2funny:

Κι εγώ τα έκανα πουτάνα κι εξαφανίστηκα  :rockon:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Βίοι παράλληλοι, Λέοντα   :2funny:

Κι εγώ τα έκανα πουτάνα κι εξαφανίστηκα  :rockon:

κ περιμενατε να φτασετε προ γαμου για να καταλαβετε οτι δεν θελετε, δεν ειναι για σας αυτα ή οτι δεν την γουσταρετε τοσο τη κοπελα? (δεν τολμω να πω οτι καταλαβατε οτι δεν την αγαπατε ή δεν ειστε ερωτευμενοι γιατι εδω μεσα τα εχετε ισοπεδωσει ολα.. κ αμφιβαλλετε για την υπαρξη τετοιων συναισθηματων στην εποχη μας)

ωραιοι... :rolleyes:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Οτι κάποτε πήγα να πάρω τις γυναίκες σοβαρά! Εφαγα σκατά και χόρτασα και καλά να πάθω!  :jerking: :jerking:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
κ περιμενατε να φτασετε προ γαμου για να καταλαβετε οτι δεν θελετε, δεν ειναι για σας αυτα ή οτι δεν την γουσταρετε τοσο τη κοπελα? (δεν τολμω να πω οτι καταλαβατε οτι δεν την αγαπατε ή δεν ειστε ερωτευμενοι γιατι[size=12pt] εδω μεσα τα εχετε ισοπεδωσει ολα.[/size]. κ αμφιβαλλετε για την υπαρξη τετοιων συναισθηματων στην εποχη μας)

ωραιοι... :rolleyes:

Δεν ήταν από δω μέσα (μπρρρρρ) απ' έξω ήτανε... :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δεν θα μπορουσε με την καμία να ηταν απο δω μεσα και να ηταν δικια σου..  :boobies: :boobies:

μα γιατι τον προσβαλεις?

ειμαι σιγουρη οτι ο φλεσακος ειναι ωραιο αγορι..


*P

Πουλάς τρελίτσα ε; :2funny:

αδικο εχω?
εγω αναρωτηθηκα σοβαρα κ κοιτα τι απαντησατε..
εμ τα θελετε :P
διοτι ο καυτός, δινει πραγματικες πίπες, οχι ιντερνετοεικονικές..

κ για καλο μας το λες?
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Που δεν χαρηκα οσο ηθελα τα παιδικα μου χρονια και βιαστηκα να μεγαλωσω. :jerking:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δικο σου καλο ή δικο του ????

εμενα αδιαφορο μου ειναι

αλλα αμα ας πουμε θες να πεις για τα καλα του φιλου σου ωστε να δικαιολογησεις τα υψηλα του στανταρ που δνε τον κανουν να ριξει μισο βλεμμα στις γυναικες του φορουμ.. θα πεις.. δινει ετουτο το πραγμα? γουοτ ε καφριλ!

εννοουσες οτι πουλαει ? ξυλινες? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ανοίγω αυτό το thread καθώς διαβάζω διάφορα για αρρώστιες και γλυφομούνια. Οι όποιοι φόβοι είναι αστείοι.


Θα παραθέσω την δική μου περίπτωση την οποία χαρακτηρίζω μεγάλη μαλακία και πολύ επικίνδυνο  αυτό που έκανα πριν αρκετά χρόνια.

Ένα βράδυ καθώς σερφάριζα στο ίντερνετ, συγκεκριμένα ήμουνα μέσα στο netmeeting  και έχοντας από δίπλα ένα μπουκάλι ουίσκι το οποίο είχα πιεί σχεδόν το μισό και παραπάνω καλώ, με καλεί μια τύπισα και μου λέει γουστάρεις να με γαμήσεις με μια προυπόθεση, γουστάρω μόνο χωρίς καπότα και χύσιμο μέσα στο μουνί  έχω και αλλεργία στις καπότες, θα πέρνει και ο άντρας μου μάτι και μου πετάει το μουνί της στην κάμερα.
Μου ζητάει κινητό, της το δίνω και μου δίνει διεύθυνση να πάω και από εκει αφού ξεκίναγα από το δικό μου σπίτι θα με έπαιρνε ξανά τηλέφωνο σε μισή ώρα και θα με καθοδηγούσε ακριβώς το που θα πάω. Αν και πολύ ψαγμένος με τα αφροδίσια νοσήματα το αλκοόλ και η καύλα με είχε διαλύσει,  ξεκίνησα για τον 'προορισμό' μου. Πήρα ταξί καθώς πρέπει να ήταν γύρω στις τρεις την νύχτα και το αλκοόλ δεν με άφηνε να οδηγήσω. Θυμάμαι ότι την μπουκάλα το ουίσκι το πέταξα σχεδόν άδειο λίγο πριν μπω στο ταξί. Φτάνω στο σημείο και σχεδόν αμέσως χτυπάει το κινητό όπου της λέω έφτασα. Μου λέει περίμενε κατεβαίνω κάτω. Πράγαματι σε ένα λεπτό κατεβαίνει η γκόμενα γύρω στα 30 ωραία γυναίκα φορώντας μια ρόμπα, με χαιρετάει,  μου λέει πάμε πιάνοντας μου τον πούτσο μέσα στο ασανσέρ. Ανεβαίνουμε σε ένα διαμέρισμα πολυτελείας αλλά παλιάς κατασκευής, μεγάλο, με Home cinema ακριβά έπιπλα κτλ. Σε ένα δωμάτιο υπήρχε μια κούνια με ένα μωρό που κοιμόταν. Θα πάρω τηλέφωνο τον άντρα μου λέει να έρθει γιατί είναι σε δουλειά τώρα και τον καλεί στο τηλέφωνο. Εκεί σκέφτηκα θα την τσιμπουκώσω τώρα και θα φύγω αμέσως καθώς δεν ήθελα να την πηδήξω χωρίς καπότα. Βάζει ένα ποτό και αρχίζουν τα γλυψίματα. Την πλάκωσα στο γλειφομούνι και αυτή στο τσιμπούκι 69 δηλαδή και μετά η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ της τον χώνω και χύνω μέσα στο μουνί της. Εκεί κτάλαβα ότι την καταβρήκε. Τότε σκάει και ο άντρας της, αν ήταν άντρας της, εγώ ξεβράκωτος και μου συστήνεται σαν μην τρέχει τίποτε. Κάθεται σε ένα καναπέ κάπνιζε τσιγάρο σαν να μην συμβαίνει τίποτε και εγώ τότε ξεσούρωσα αφού ξεκαύλωσα κιόλας. Πάει η γκόμενα σε αυτόν έλα λέει να με πηδήξεις και εσύ καθώς έπιανε τα δικά μου αρχίδια. Αυτός ψίλο αδιάφορος Μου λέει  ξάνα γάμα την. Τότε ξυπνάω για τα καλά και αρχίζω τις ερωτήσεις. Καλά ρε παιδιά τι είναι αυτά που κάνετε; Τότε η γκόμενα μου λέει: Φιλαράκο αν δεν μπορείς να γαμήσεις άλλο δίνε του και μου δίνει τα ρούχα στο χέρι. Ντύνομαι και δρόμο΄.
Έκανα ένα χρόνο μετά από εξετάσεις να δω ότι είμαι καθαρός.

Συμπέρασμα:
            Ή η γκόμενα ήθελε να μείνει έγκυος γιατί με κανέναν τρόπο δεν ήθελε προφυλακτικό.
            Ή κουβάλαγαν κάποια αρρώστια εκεί μέσα και ήθελαν να την μεταδώσουν,ευτυχώς δεν κόλλησα.
            Ή ήταν τελείως ανώμαλοι.

            Εγώ πάντως έπαιξα Ρώσσικη ρουλέττα.

Ακούω απόψεις και τις μαλακίες που έχετε κάνει.

:bigdick:     

Μόλις έκανα τη μεγαλύτερη μαλακία... Διάβασα την ιστορία σου...... :jerking:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εμενα αδιαφορο μου ειναι

αλλα αμα ας πουμε θες να πεις για τα καλα του φιλου σου ωστε να δικαιολογησεις τα υψηλα του στανταρ που δνε τον κανουν να ριξει μισο βλεμμα στις γυναικες του φορουμ.. θα πεις.. δινει ετουτο το πραγμα? γουοτ ε καφριλ!

εννοουσες οτι πουλαει ? ξυλινες? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

"Ετούτο το πράγμα" πρώτα ΒΛΕΠΕΙ και μετά δίνει... :grin:

Οι ξύλινες τί είναι πάλι; Γιατί εγώ ξέρω κάτι ράφια ξύλινα  :2funny:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Ανοίγω αυτό το thread καθώς διαβάζω διάφορα για αρρώστιες και γλυφομούνια. Οι όποιοι φόβοι είναι αστείοι.


Θα παραθέσω την δική μου περίπτωση την οποία χαρακτηρίζω μεγάλη μαλακία και πολύ επικίνδυνο  αυτό που έκανα πριν αρκετά χρόνια.

Ένα βράδυ καθώς σερφάριζα στο ίντερνετ, συγκεκριμένα ήμουνα μέσα στο netmeeting  και έχοντας από δίπλα ένα μπουκάλι ουίσκι το οποίο είχα πιεί σχεδόν το μισό και παραπάνω καλώ, με καλεί μια τύπισα και μου λέει γουστάρεις να με γαμήσεις με μια προυπόθεση, γουστάρω μόνο χωρίς καπότα και χύσιμο μέσα στο μουνί  έχω και αλλεργία στις καπότες, θα πέρνει και ο άντρας μου μάτι και μου πετάει το μουνί της στην κάμερα.
Μου ζητάει κινητό, της το δίνω και μου δίνει διεύθυνση να πάω και από εκει αφού ξεκίναγα από το δικό μου σπίτι θα με έπαιρνε ξανά τηλέφωνο σε μισή ώρα και θα με καθοδηγούσε ακριβώς το που θα πάω. Αν και πολύ ψαγμένος με τα αφροδίσια νοσήματα το αλκοόλ και η καύλα με είχε διαλύσει,  ξεκίνησα για τον 'προορισμό' μου. Πήρα ταξί καθώς πρέπει να ήταν γύρω στις τρεις την νύχτα και το αλκοόλ δεν με άφηνε να οδηγήσω. Θυμάμαι ότι την μπουκάλα το ουίσκι το πέταξα σχεδόν άδειο λίγο πριν μπω στο ταξί. Φτάνω στο σημείο και σχεδόν αμέσως χτυπάει το κινητό όπου της λέω έφτασα. Μου λέει περίμενε κατεβαίνω κάτω. Πράγαματι σε ένα λεπτό κατεβαίνει η γκόμενα γύρω στα 30 ωραία γυναίκα φορώντας μια ρόμπα, με χαιρετάει,  μου λέει πάμε πιάνοντας μου τον πούτσο μέσα στο ασανσέρ. Ανεβαίνουμε σε ένα διαμέρισμα πολυτελείας αλλά παλιάς κατασκευής, μεγάλο, με Home cinema ακριβά έπιπλα κτλ. Σε ένα δωμάτιο υπήρχε μια κούνια με ένα μωρό που κοιμόταν. Θα πάρω τηλέφωνο τον άντρα μου λέει να έρθει γιατί είναι σε δουλειά τώρα και τον καλεί στο τηλέφωνο. Εκεί σκέφτηκα θα την τσιμπουκώσω τώρα και θα φύγω αμέσως καθώς δεν ήθελα να την πηδήξω χωρίς καπότα. Βάζει ένα ποτό και αρχίζουν τα γλυψίματα. Την πλάκωσα στο γλειφομούνι και αυτή στο τσιμπούκι 69 δηλαδή και μετά η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ της τον χώνω και χύνω μέσα στο μουνί της. Εκεί κτάλαβα ότι την καταβρήκε. Τότε σκάει και ο άντρας της, αν ήταν άντρας της, εγώ ξεβράκωτος και μου συστήνεται σαν μην τρέχει τίποτε. Κάθεται σε ένα καναπέ κάπνιζε τσιγάρο σαν να μην συμβαίνει τίποτε και εγώ τότε ξεσούρωσα αφού ξεκαύλωσα κιόλας. Πάει η γκόμενα σε αυτόν έλα λέει να με πηδήξεις και εσύ καθώς έπιανε τα δικά μου αρχίδια. Αυτός ψίλο αδιάφορος Μου λέει  ξάνα γάμα την. Τότε ξυπνάω για τα καλά και αρχίζω τις ερωτήσεις. Καλά ρε παιδιά τι είναι αυτά που κάνετε; Τότε η γκόμενα μου λέει: Φιλαράκο αν δεν μπορείς να γαμήσεις άλλο δίνε του και μου δίνει τα ρούχα στο χέρι. Ντύνομαι και δρόμο΄.
Έκανα ένα χρόνο μετά από εξετάσεις να δω ότι είμαι καθαρός.

Συμπέρασμα:
            Ή η γκόμενα ήθελε να μείνει έγκυος γιατί με κανέναν τρόπο δεν ήθελε προφυλακτικό.
            Ή κουβάλαγαν κάποια αρρώστια εκεί μέσα και ήθελαν να την μεταδώσουν,ευτυχώς δεν κόλλησα.
            Ή ήταν τελείως ανώμαλοι.

            Εγώ πάντως έπαιξα Ρώσσικη ρουλέττα.

Ακούω απόψεις και τις μαλακίες που έχετε κάνει.

:bigdick:     



το τηλ. της το εχεις ακομα??? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom