Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
:p Στο παλίο forum είχα κάνει αναλυτική περιγραφή. Τώρα το λέω και γελάω...Πως δεν άρπαξα τίποτα!Τρομερή καφρίλα!
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες θελω και εγω να πω την αμαρτια μου. πανε 10 χρονια απο τοτε βεβαια, ημουν και φανταρος,καυλοηλικια, χτυπαγα 2 μαλακιες στη σκοπια αλλα δεν νομιζω οτι υπαρχει δικαιολογια. ειχα γνωρισει σε ενα παρτυ που ειχα αδεια την Λιλη, με αφρομαλλο, ματομπουκαλα και τα πιο πεταχτα δοντια του κοσμου..οι πιο πολλοι νομιζω θα την εχετε δει αλλα δεν δινω αλλα στοιχεια!
φορουσε κατι ξεκωλα ρουχα και ειπα δεν γαμιεται, φανταρος ειμαι.
της χωθηκα και βγηκαμε απο την επομενη μερα κατευθειαν σε ενα ελεεινο ξενοδοχειο κοντα στην φυλης-καπου εκει εμενε και της εριξα 2-3 συν κωλαρακι. ηταν "περπατημενη" και μου κανε εντυπωση, -μα καλα ποιος την γαμει αυτη? και μετα οταν αραξαμε κανα μισαωρο και αρχισε τις εξομολογησεις οτι εχει παρει ολους τους αλβανους της πλατειας βικτωριας, εχει κανει παρτουζες μαζι τους, κτλ. μετα φυσικα δε με ξαναειδε...διακτινιστικα!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
συναγωνιστες θελω και εγω να πω την αμαρτια μου. πανε 10 χρονια απο τοτε βεβαια, ημουν και φανταρος,καυλοηλικια, χτυπαγα 2 μαλακιες στη σκοπια αλλα δεν νομιζω οτι υπαρχει δικαιολογια. ειχα γνωρισει σε ενα παρτυ που ειχα αδεια την Λιλη, με αφρομαλλο, ματομπουκαλα και τα πιο πεταχτα δοντια του κοσμου..οι πιο πολλοι νομιζω θα την εχετε δει αλλα δεν δινω αλλα στοιχεια!
φορουσε κατι ξεκωλα ρουχα και ειπα δεν γαμιεται, φανταρος ειμαι.
της χωθηκα και βγηκαμε απο την επομενη μερα κατευθειαν σε ενα ελεεινο ξενοδοχειο κοντα στην φυλης-καπου εκει εμενε και της εριξα 2-3 συν κωλαρακι. ηταν "περπατημενη" και μου κανε εντυπωση, -μα καλα ποιος την γαμει αυτη? και μετα οταν αραξαμε κανα μισαωρο και αρχισε τις εξομολογησεις οτι εχει παρει ολους τους αλβανους της πλατειας βικτωριας, εχει κανει παρτουζες μαζι τους, κτλ. μετα φυσικα δε με ξαναειδε...διακτινιστικα!
λες για την γνωστη λιλη?
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
τι αλλη μαλακια θα διαβασουμε εδω μεσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Tώρα είναι ευκαιρία να τα φτιάξεις με άσχημη, της βάζεις μια μάσκα και καλά για τη γρίπη των χοίρων κι είσαι ηγέτης. :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Το ηθικό δίδαγμα αυτού του thread είναι ότι πολλοί από εμάς στις δύσκολες στιγμές κάνουμε ψυχικά..... και βοηθάμε το συνάνθρωπο. ;)
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιδεμπορας? καλα οτι θα υπερασπιστω την αληθεια οτι πηδηξα την λιλη δε το περιμενα. επειδη εχεις pics της παλιες και μηπως την γνωρισεις,τοτε να σου πω κ αλλες λεπτομεριες
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ρε απολυτε σβησε τις φωτο μην εχουμε κανενα θεμα! ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
φιδεμπορας? καλα οτι θα υπερασπιστω την αληθεια οτι πηδηξα την λιλη δε το περιμενα. επειδη εχεις pics της παλιες και μηπως την γνωρισεις,τοτε να σου πω κ αλλες λεπτομεριες
τυπε μου φανηκε περιεργο το μερος που την γνωρισες
ειναι γνωστο οτι η λιλη παει σε κοσμικα παρτυ
μηπως εισαι και εσυ σταρ? :2funny: :2funny:
μεγαλεεεεε :rockon:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
τυπε μου φανηκε περιεργο το μερος που την γνωρισες
ειναι γνωστο οτι η λιλη παει σε κοσμικα παρτυ
μηπως εισαι και εσυ σταρ? :2funny: :2funny:
μεγαλεεεεε :rockon:

Για θυμηστε μου αυτη ειναι που ειχε παει στη εκπομπη της πανια???
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μα ειπαμε μιλαμε προ 10ετιας το κοριτσι ηταν 21,22..δεν ειχε αρχισει καν ακομα τα πρωτα της βηματα στο γυαλι... :grin:
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Εγω απλα θα πω το εξης ..Ημουν πιτσιρικας και ειχα πιει πολυ...Οταν τελειωσε το γαμησι που ομολογουμενως δεν καταλαβα και πολλα..Πηγα να βαλω το παντελονι μου..Ε το μπερδεψα με το δικο της...Και ειμαι ογκωδης τυπος...Μετα κοιταξα το προσωπο της (στο σωμα θα εκανα εμετο) για να γλυκαθω λιγο..Ε ηταν ακομα ποιο χαλια..Τα συμπερασματα δικα σας..Οι γιλοι μου παντως μου ειπαν τοτε οτι καλυτερα να την εβαζα σε καμια σουκο πριζα παρα εκει. :- :( >:(
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εγω απλα θα πω το εξης ..Ημουν πιτσιρικας και ειχα πιει πολυ...Οταν τελειωσε το γαμησι που ομολογουμενως δεν καταλαβα και πολλα..Πηγα να βαλω το παντελονι μου..Ε το μπερδεψα με το δικο της...Και ειμαι ογκωδης τυπος...Μετα κοιταξα το προσωπο της (στο σωμα θα εκανα εμετο) για να γλυκαθω λιγο..Ε ηταν ακομα ποιο χαλια..Τα συμπερασματα δικα σας..Οι γιλοι μου παντως μου ειπαν τοτε οτι καλυτερα να την εβαζα σε καμια σουκο πριζα παρα εκει. :- :( >:(

κ οι ασχημες εχουνε ψυχη...
κριμα δεν ειναι?

τουλαχιστον οι ασχημοι εχουν κ σπιτακια... αυτες τι να κανουνε? να γινουνε βιαστριες? :P :P :P
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί οι άσχημες δεν έχουν σπιτάκι???
Εφόσον έχουν... άει σπίτι... :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom