Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paulos1966

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανεις καμια πληροφορια για ellen petit? ενα τσεχοπουλο που μενει αθηνα? thanks
 

Επισκέπτης
Μαλλων η Ζανα στην Αλκαμενους δεν νομιζω οτι υπαρχει χειροτερη. :headbang:
Ψεματα τωρα θυμηθηκα η Mia Dolores μακραν πιο ασχημη γυναικα εαν μπορεις να την πεις γυναικα αλλα με ενα κωλο φωτια. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Μαλλων δεν ειναι γυναικα ειναι κωλοφωτια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Καλά κάνετε συνάδελφοι που μπαζώνετε, μην νιώθετε άσχημα.

Εγώ ο τραγικός αν και έχω πηδήξει αρκετά μπάζα call-girls στο παρελθόν, όσον αφορά τις γκόμενες τρώω άσχημα κολλήματα και ούτε καν σε μέτριες δεν την πέφτω, πόσο μάλλον σε μπάζα. Οπότε κολλάω μόνο στις καλές και επειδή ούτε παιδαράς είμαι ούτε σωστό τρόπο στο καμάκι έχω, το αποτέλεσμα είναι να ρίχνω γκόμενα ανά τετραετία...
 

Επισκέπτης
Εγω μια εποχη με την παρεα ειχαμε φετιχ ποιος θα πηδηξη την πιο ασχημη εκει να δεις ανταγωνισμος.
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Εγω παιδες εχω γαμησει οχι ενα, αλλα δυο μπαζα μεχρι σημερα !!!
Το ενα μαλιστα παιζει ναναι  και το πιο μπαζο που εχει παρει καποιος απολους, τοσο χαλι...
Τη γνωρισα στο Νετ(μπαζοπαραγωγη).. Κοντοχοντρη με ραστα μαλλια.. Χαλια.
Μονο η μαπα της ηταν συμπαθητικη, στην οποια και κατεθεσα.
Και το δευτερο ηταν μια συμπαθητικουλα με μετριο προσωπακι , μεγαλα βυζια, αλλα ΤΟΦΑΛΟΣ !!!
Οταν μετα απο αρκετα ποτα (χρειαζεται να το αναφερω?? :2funny: )πηγαμε στο
ξενοδοχειο μαυτην και την ειδα γυμνη στο κρεβατι, το πρωτο πραμα που σκεφτηκα ηταν
"Γεμισε το κρεβατι κωλο" !!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
Εχει χαρη που γαμιοταν χειροτερα κ απο ξεκολιαρα πουτανα.. Αλλιως δε θαβλεπε καυλι ουτε ζωγραφιστο!!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Δεν ηταν ασχημη στη φατσα το μεγαλυτερο μπαζο που εχω πηδηξει εγω, αλλα πανω απο 120 κιλα.
Την ειχα γνωρισει στο Βελγιο το 1984 (Γερμανο-ολλανδεζα) Μαρια την λεγανε. γαμω τις μουναρες.
Δεν μουκατσε η μαλακισμενη τοτε και το ειχα αποθημενο. Ξανασυναντηθηκαμε μετα απο 3-4 χρονια αλλα
ειχε γινει σαν τη χοντρη του "Θησαυρου".  Δεν διστασα ουτε μια στιγμη. Και φοβερο πηδημα μου εκανε, και
το απωθημενο μου εφυγε. :grin:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
απ οτι καταλαβα και συμφωνω κι εγω και αλλοι που το χουμε συζητησει αυτες που ας πουμε δεν ειναι οι τοπ ομορφες αλλα απο συμπαθητικες εως μπαζα στο κρεββατι ειναι σουπερ...και εμενα φυσικα μου χει τυχει..με μια παντρεμενη χωρισμενη που με πηδαγε αυτη...μιλαμε τον σταγγιζε μεχρι τελευταια σταγονα.εχυνα καταπινε και συνεχιζε πιπα ξανακαυλωνα και ξανα καταπινε...εδινε και κωλο... προσωπο γλυκο προς ομορφο αλλα παχουλη με βυζαρες.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μαλλων η Ζανα στην Αλκαμενους δεν νομιζω οτι υπαρχει χειροτερη. :headbang:
Ψεματα τωρα θυμηθηκα η Mia Dolores μακραν πιο ασχημη γυναικα εαν μπορεις να την πεις γυναικα αλλα με ενα κωλο φωτια. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Μαλλων δεν ειναι γυναικα ειναι κωλοφωτια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε baby που τη θυμηθηκες αυτη...εκανε καλη πιπα ομως και εγλυφε και @@ ....και πιο κατω μη σου πω :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα, σχετικοάσχετη η ερώτηση μου περισσότερο έχει να κάνει με χωρισμένες και σεξ αν ξέρει κανείς το αντίστοιχο thread ας σφιρίξει πλιτς. Βασικά είμαι σε φάση δουλειά και πάλι δουλειά (σε UK) και σκάει φάση με ταμίας απο σούπερ μάρκετ γουστάρει τρελλά, λέει είναι χωρισμένη με ένα παιδί, αυτή φαίνεται νέα 25αρα max μετριότατη λίγο παχουλή άλλα καλή για κανα ξεχαρμάνιασμα απο τη δουλειά και καβάντζα. Δε ξέρω όμως τι παίζει σε αυτό το τομέα πχ με χωρισμούς πρώην με παιδί κλπ και επίσης με το σώμα κλπ είναι ζαρωμένο μουνί χάλια ? Κανένας έμπειρος να ρίξει φώς. Φαστ πλιζ γιατι ζήτησε ήδη το τηλ μου την βλέπω δεν κρατιέται να ξέρουμε πρην πάμε σε αυτά τα χωράφια lol φχαριστώ
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
απ οτι καταλαβα και συμφωνω κι εγω και αλλοι που το χουμε συζητησει αυτες που ας πουμε δεν ειναι οι τοπ ομορφες αλλα απο συμπαθητικες εως μπαζα στο κρεββατι ειναι σουπερ...και εμενα φυσικα μου χει τυχει..
Μεγαλη αληθεια αυτη
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
ενα φρικουλο με διπλο μοικανι στην αγγλια. γαματο σεξ κατα τ αλλα, και ειδικα για τοτε που και εγω τα ιδια ειμουν ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Εγω μια εποχη με την παρεα ειχαμε φετιχ ποιος θα πηδηξη την πιο ασχημη εκει να δεις ανταγωνισμος.

αμα με ήξερες τότε θα μπορούσα να σου δείξω γκόμενες ωστε να γίνεις ο βασιλιάς της σαβούρας!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Η φύση δουλεύει μόνη της και αυτοδιορθώνεται.

Το μπάζο θα κάνει καλύτερο μαμίσι από την κούκλα (στατιστικά πάντα), γιατί αυτό έχει να προσφέρει.

Η κούκλα δεν έχει πρόβλημα, μόλις σκάει στο δρόμο της την πέφτει όλος ο αντρικός πληθυσμός.
Το μπάζο τον ένα που θα της την πέσει, θέλει να τον κρατήσει.
Τι θα κάνει, θα αρχίσει τα "μη" και τα "μα"? Θα τον φάει καλά (και θα τον ευχαριστηθεί κι όλας), μπας και της μείνει ο λεγάμενος...
 

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Την πιο άσχημη θεωρώ μία που είχα πάρει φοιτητής στο πρώτο έτος. Φραντζέσκα την έλεγαν κι αυτό που μου έχει μείνει είναι τα σάπια δόντια που είχε. Κοπελίτσα τώρα 18 χρονών. Κίτρινα όσο δεν πάει και μου έλεγε και κάτι μαλακίες ότι θέλει να ξυρίσει το κεφάλι της  :idiot:. Μόλις φαντάστηκα έναν γλόμπο με κίτρινα δόντια την έκανα με ελαφρά.

Συμφωνώ κι εγώ ότι αυτές που είναι πιο άσχημες κάνουν πάντα και πιο πρόστυχο κρεβάτι. Ίσως είναι ο τρόπος τους για να αντισταθμίσουν τα πράγματα.

Εγώ άλλη απορία έχω. Πώς γίνεται και τα μπάζα έχουν συνήθως καυλωτικά ονόματα: Φραντσέσκα, Λουίζα και Εβελίνα μου έρχονται στο μυαλό ως οι πιο άσχημες γυναίκες που έχω γνωρίσει. Ενώ όταν έρχομαι να θυμηθώ για κουκλάρες τα ονόματα παίζουν σε Μαρία, Κατερίνα, Ειρήνη και τα συναφή
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Η φύση δουλεύει μόνη της και αυτοδιορθώνεται.

Το μπάζο θα κάνει καλύτερο μαμίσι από την κούκλα (στατιστικά πάντα), γιατί αυτό έχει να προσφέρει.

Η κούκλα δεν έχει πρόβλημα, μόλις σκάει στο δρόμο της την πέφτει όλος ο αντρικός πληθυσμός.
Το μπάζο τον ένα που θα της την πέσει, θέλει να τον κρατήσει.
Τι θα κάνει, θα αρχίσει τα "μη" και τα "μα"? Θα τον φάει καλά (και θα τον ευχαριστηθεί κι όλας), μπας και της μείνει ο λεγάμενος...

stavros, ξερω 2 κοπελες φιλες μου απο το σχολειο που ειναι σαν αναποδα γαμοτο αλλα τους τον εχει φορεσει η μιση αθηνα.

οι ασχημες ειναι μακρα πιο ευκολες στο να πεσουν, πιο απελευθερομενες, αλλα και σκυλια μαυρα στο σεξ.
 

Tas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Σωστά αυτά, προσωπικά έχω ένα μέτρο, δεν είμαι της θεωρίας της σακούλας lol. Δε θέλω να φανώ άσχετος αλλά πείτε καμιά συμβουλή για αυτό που ρώτησα πριν :)
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Μαρια απο Μυτιληνη στο 4ο ετος στην σχολη.Η μονη γυναικα που εκανε τα ποδια μου να τρεμουν μετα το μαμησι.
Απο φατσα χαλια αλλα τετοια πιπα δεν μου ξαναεκαναν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom