Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Το σχόλιο περί αρχαιολογίας,ήταν πράγματι καλό.

Οσο για την πλάκα,δεν ξέρω γιατί πιστεύετε κάτι τετοιο.

Δικαίωμά σας να πιστευετε οτι θελετε αλλά δεν κατάλαβα τι εννοεις πιάστηκε απο μονη της;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Το σχόλιο περί αρχαιολογίας,ήταν πράγματι καλό.

Οσο για την πλάκα,δεν ξέρω γιατί πιστεύετε κάτι τετοιο.

Δικαίωμά σας να πιστευετε οτι θελετε αλλά δεν κατάλαβα τι εννοεις πιάστηκε απο μονη της;
Απλά πιστεύω οτι είσαι γυναίκα του αρχαιολόγου (κατά αρίων ανάγνωσμα)
Και καλά κάνεις. δικαιώμά σου είναι.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Παιδες σε αλλους αρεσουν οι ασιατισες, σε αλλους οι ανατολικες και παει λεγοντας. Γουστα ειναι αυτα. Παντως απο το να γαμαω, πουστηδες και τραβελους, προτημαω να παω με χοντρη.

και εγω. πολλες φορες οι χοντρουλες ειναι καλυτερες στο κρεββάτι.
 

gigolo24

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
γουσταρω γυναικες με πιασιματα..και ναι μου αρεσουν οι χοντρες(ευσωμες) και τρελαινομαι ιδιατερα αν εχουν γλυκο προσωπο..
Σημειωση (ειμαι αθλητης και σιχαινομαι τις γυναικες με γυμνασμενο σωμα η κοκκαλα)..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
γουσταρω γυναικες με πιασιματα..και ναι μου αρεσουν οι χοντρες(ευσωμες) και τρελαινομαι ιδιατερα αν εχουν γλυκο προσωπο..
Σημειωση (ειμαι αθλητης και σιχαινομαι τις γυναικες με γυμνασμενο σωμα η κοκκαλα)..
Γιατι σιχαινεσαι τις γκομενιτσες με ωραιο σωμα και γουσταρεις τον πατσα?
Περιεργα γουστα man,οπως την βρισκεις καλυτερα βεβαια
 

gigolo24

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
φιλε δεν θα διαφωνησω και τα φιλαρακια μου ολο μεζ μου θελουν να ερχονται...
δεν ξερω πολυ περιεργα γουστα...
Απλα μου αρεσουν πολυ τα πιασιματα...(μεχρι ενα οριο)..
Αλλα τις κοκαλιαρες δεν τις μπορω ρε φιλε..
Ανεξηγητο αλλα πιστευω θετικο..
Αλλα θα συμφωνησω με ενα φιλαρακι πριν οι χοντρες που το παιζουν καπως ειναι οι χειροτερες απο ολες ρε φιλε...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
φιλε δεν θα διαφωνησω και τα φιλαρακια μου ολο μεζ μου θελουν να ερχονται...
δεν ξερω πολυ περιεργα γουστα...
Απλα μου αρεσουν πολυ τα πιασιματα...(μεχρι ενα οριο)..
Αλλα τις κοκαλιαρες δεν τις μπορω ρε φιλε..
Ανεξηγητο αλλα πιστευω θετικο..
Αλλα θα συμφωνησω με ενα φιλαρακι πριν οι χοντρες που το παιζουν καπως ειναι οι χειροτερες απο ολες ρε φιλε...
Οταν μιλας για χοντρη να την οριοθετησουμε σε κιλα.
Για μενα θεωρειται και 80 κιλα-μπαζο-χοντρη αλλα και στα 75-80.
Πριν καποια χρονια η μονη μου εμπειρια με χοντρη ηταν με μια παντρεμενη την οποια απο τα 5 ραντεβου που ειχαμε ολα και ολα στα 4 την ειχα στο τσιμπουκλοβερ με ξυλικια και τα καταπινε :rockon: και στην τελευταια ενα δυνατο πισωκολλητο και στη μαπα :rockon:.
Δεν ενδεικνυται να πηδας χοντρες αλλα νορμαλ γκομενες.
:dancing:Ολες κανουν ''τα αισχη''τελικα. :dancing:
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Αλλήθωρη όταν δούλευα σε νησιά και ήμουν λιώμα κάθε βράδυ..., το κατάλαβα την άλλη μέρα το βράδυ που ξανάρθε από το μαγαζί  :headbang:
 

vomvistis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπαρχουν ασχημες γυναικες, μονο αντρες που δεν πινουν....
 

lefterissss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια βλεπω τις ιστοριες σας κ σκεφτομαι οτι αν πω εγω για το μπαζο που γαμησα ολοι θα με δουλευουνε
στην  πολη μου...Δν θελω να μπω σε λεπτομερειες γ τ πως ηταν ,γιατ δν θελω να θυμαμαι την μερα εκεινη...Ενα εχω να πω παιδια :οταν πινετε να εχετε παντα κανενα φιλαρακι μαζι...αλλιωσ μπορει να την πατησετε οπως κ εγω...Εχω γαμησει <μπαζα> αρκετα αλλα σαν κ αυτο ποτε μου...απο τοτε παιδια ειπα ενα πραμα στον εαυτο μου...



[glow=red,2,300]ΤΕΡΜΑ[/glow] ΤΑ ΜΠΑΖΑ
[glow=red,2,300]ΤΕΡΜΑ[/glow] ΤΟ ΠΟΤΟ
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
αν ηταν χοντρη θελω λεπτομερειες
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
οταν ημουν φανταρος μου δωσε ενας το τηλ μιας φοιτητριας γεματουλας απο μουτρα δεν ελεγε και πολλα ομως εκανε τα ΠΑΝΤΑ παρτουζα με κολητης μεχρι και αλλα τα οποια δεν ξερω αν λεγονται απο δω μεσα. επειδη ηταν μετρια εμφανισιακα για να με κρατησει εκανε το παν, σεξ σαν αυτη παντως λιγες κανουν
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
....Εχω γαμησει <μπαζα> αρκετα αλλα σαν κ αυτο ποτε μου...απο τοτε παιδια ειπα ενα πραμα στον εαυτο μου...

[glow=red,2,300]ΤΕΡΜΑ[/glow] ΤΑ ΜΠΑΖΑ
[glow=red,2,300]ΤΕΡΜΑ[/glow] ΤΟ ΠΟΤΟ

  Για αυτο οταν πίνω δεν ΠΗΔΑΩ για να μην αναγκαστω να κοψω το ποτο!!!!!!!!!!!(μπουχαχα)

  Και επειδη το μπαζο του σήμερα θα ειναι γαμησιμο αυριο και μουνάρα μεθαυρίο  οι 18-25  πρεπει να ορμανε γθιατι  μετα απο 10 χρόνια θα την βλεπουν  και λεωε "ΕΕΕ ρε τη γαμαγα ο πουστης στα νειατα μου"

  Οπως ελεγε  καποιος απο εδω στην υπογραφη του "καλυτερα να μετανοιωνεις για κατι που εκανες παρα για κατι που δεν εκανες"
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εγω παντως παντρευτικα μπαζο. Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Κανει τα παντα στο σεξ
Ολες οι τρυπες δουλεμενες. Δεχεται να γυρναμε και πορνο.
οτι της ζητησω το κανει

 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.752
Πόντοι
12.056
The more i drink..
The better you look.. :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγω παντως παντρευτικα μπαζο. Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Κανει τα παντα στο σεξ
Ολες οι τρυπες δουλεμενες. Δεχεται να γυρναμε και πορνο.
[size=10pt]ο,τι της ζητησω το κανει[/size]
δεν κανονιζεις καμια παρτουζα ????  :cool2: :cool2:
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
Εγω παντως παντρευτικα μπαζο. Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Κανει τα παντα στο σεξ
Ολες οι τρυπες δουλεμενες. Δεχεται να γυρναμε και πορνο.
οτι της ζητησω το κανει
ρε μεγάλε δεν την κάνεις κιμά για μπιφτέκια να κονομήσεις και κανένα φράγκο?
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Μια φορά πριν 5-6 χρόνια είχα καλέσει ένα καινούριο γραφείο που είχα βρει από εφημερίδα και μου παν ότι θα μου στελναν την τάδε. Αφού έφαγα καραστήσιμο μπαίνει μετά μια ελληνίδα ΤΟ μπάζο. Κοντή, αδύνατη και κοντά στα 30. Τι να κάνω από το να μείνω με το π.. στο χέρι ξεκινάω.
Η τύπισσα προκειμένου να με φτιάξει έκανε τέτοια πράγματα που σπάνια έχω ξανακάνει.
Τελικά έπιασε τη βάση αλλά με μπάζο δεν ξαναπήγα ούτε πρόκειται να ξαναπάω..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
  Ξεφυλλιζοντας (browsing) το facebook αλλα και τελικα και τα ονειρα μου που θα ελεγε ο Διονυσιου επιβεββαιωσα αυτο που λέω παραπανω "το μπαζο του σήμερα θα ειναι γαμησιμο αυριο και μουνάρα μεθαυρίο" αλλα δυστυχως και οι μουναρες του παρελθοντος μπαζιζουν με τα χρονια!!!
  Ως γενικοτερη τοποθέτηση εω να πω το εξης
ΑΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!
  Αν ειναι μπαζο ας την απεφευγες ολο το βραδυ!! Απαξ και δεν την απέφυγες ΠΗΔΑ ΤΗΝ!!
  Θυμηθηκα φαση με γκομενα φιλου ξινόμπαζο που σε ανύποπτη φαση αρχισε να μου πιανει τον κωλο (τοτε ηταν στο 1/3 απο τον δικό της) και το επαιξα λαλακας και τωρα με χαιρεταει με υφος πριγκηπησσας της Μαδαγασκαρης!!
  Ετσι οπως ο φορ πρεπει να σουταρει οταν βρεθει τετ-α-τετ με το τερμα  ετσι οφειλει και ο αντρας!! Αν γαμησεις μια γκομενα σε σεβεται αλλιως σε γραφει εκει που δεν πήγες!!!!!!!!!!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Το πιο μπαζο , αλλά παράλληλα και το πιο άγριο πήδημα το έχω κάνει με συνάδελφο Βελγίδα … Μέτρια φάτσα ,  αδυνατούλα αλλά εντελώς αβυζη . μόνο ρόγα ..
Κυρίως υπεύθυνος το ποτό ( ετήσιο meeting ήταν αυτό )
Η τύπισσα παντρεμένη με δυο παιδιά αλλά πολύ στερημένη …
Στην κυριολεξία με βίαζε
Σε ένα ταξίδι στο Βέλγιο ήρθε στο ξενοδοχείο με το λαδάκι της για να τον φάει και από την πίσω πόρτα ….
Τέλος την έπεσα στην καλύτερη της φίλη και συνάδελφο μας ( που της έκανε και πλάτες και της κράταγε και τα παιδιά όταν εμείς βγάζαμε τα ματάκια μας ) για να την ξεφορτωθώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom