Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

farmas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Φέτος γάμησα ένα έκτρομα μία διασταύρωσι γυναίκας και αρσιβαρίστα.Μια μπάκα σαν σουβλατζής σκέτο παιδοβούβαλο κάτι πόδια διπλάσια απο τα δικά μου που δεν είμαι και κανάς λεπτός.Και πλήρωσα για όλα αυτά παίζει να ήμαι και ο μόνος πελάτης που έχει σταυρώσει.Ήμουν μέσα και είχα σχεδόν 3 μήνες να τα βγάλω.Πήγα σε μπουρδέλο επαρχιακό και ότι βρήκα μπροστά μου.
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Φέτος γάμησα ένα έκτρομα μία διασταύρωσι γυναίκας και αρσιβαρίστα.Μια μπάκα σαν σουβλατζής σκέτο παιδοβούβαλο κάτι πόδια διπλάσια απο τα δικά μου που δεν είμαι και κανάς λεπτός.Και πλήρωσα για όλα αυτά παίζει να ήμαι και ο μόνος πελάτης που έχει σταυρώσει.Ήμουν μέσα και είχα σχεδόν 3 μήνες να τα βγάλω.Πήγα σε μπουρδέλο επαρχιακό και ότι βρήκα μπροστά μου.

Τι να κάνεις???
¨Οπως οι Αμερικανοί λένε "I was young then and I needed the money", πολλοί συναγωνιστές πήγαν με μία άσχημη σε "δύσκολες" στιγμές.

Η Πάνσοφος Φύση φρόντισε ακόμα μια φορά για την πλήρη ισορροπία αφού όπως έχουν πει και Νομπελίστες ¨Η Φύση σιχαίνεται τα κενά¨ και κάνει τα πάντα για να τα γεμίσει... ¨Ετσι λοιπόν κάποιοι συναγωνιστές γέμισαν το κενό ανάμεσα στα σκέλια λιγότερο ελκυστικών γυναικών, οι οποίες με την σειρά τους γέμισαν έπιπλέον και το ψυχολογικό τους κενό της επίγνωσης του (τραγικού στον γυναικείο κόσμο) γεγονότος πως είναι όντως λιγότερο ελκυστικές.

Και ζήσαν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εγω οταν σπουδαζα ειχαμε μια πρεπει να ταν 150 κιλα...α ν ε τ α ....μιλαμε εκανε παρτουζες και 10 και 12...αλλα απ οτι μου χαν πει εκανε τα παντα και στην πιπα δεν υπηρχε καλυτερη....ειμαι μια μερα με κολλητο μου (δεν ειχαμε φυσικα παει μαζι της) και μας λεει...θελετε να ερθετε σπιτι για καφε?και της λεει ο μαλακας οχι ευχαριστω γαμησα το πρωι. :2funny: :2funny: :2funny:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
1 οταν σπουδαζα....μπαζο αλλα φοβερο κρεββατι!! δεν εχω ξανακανει ποτε τοσο πολυ και τοσο εκφυλο σεξ επι 3 μερες!! :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
αλλη μια παντρεμενη ευτραφουλα κουτουπωνω και τωρα!! κανει τρομερο κρεββατι!!ρε γμτ γιατι ολες οι ευτραφουλες κανουν τοσο εκφυλο και τρελο κρεββατι?? :think: :think:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
1 οταν σπουδαζα....μπαζο αλλα φοβερο κρεββατι!! δεν εχω ξανακανει ποτε τοσο πολυ και τοσο εκφυλο σεξ επι 3 μερες!! :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
αλλη μια παντρεμενη ευτραφουλα κουτουπωνω και τωρα!! κανει τρομερο κρεββατι!!ρε γμτ γιατι ολες οι ευτραφουλες κανουν τοσο εκφυλο και τρελο κρεββατι?? :think: :think:
νομος ειναι αυτο..εμενα προσωπικα με φτιαχνουν αυτες..αφηνονται ρε παιδι μου πως να το πω...και εγω μια που γαμαω χωρισμενη ετσι ειναι...και η γυναικα μου φυσικα :2funny: :2funny: :2funny:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
.
 

Συνημμένα

  • Asx1.jpg
    Asx1.jpg
    27,7 KB · Εμφανίσεις: 16

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
.
 

Συνημμένα

  • Asx2.jpg
    Asx2.jpg
    19,2 KB · Εμφανίσεις: 23

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
.
 

Συνημμένα

  • Asx3.jpg
    Asx3.jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 19

serjtankian

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οπως ειπε και ενας μεγαλος: Τις μουναρες ολοι τις γαμαμε, στα δυσκολα να σας δω...  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παντως η πιο ασχμη που εχω γαμησει πουτανα ηταν κι αυτη...επαγγελματιας...τωρα πως σκατα δουλευε και πως πηγα κι εγω μην ρωτατε ...ενεκα η αναγκη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Η πιο ασχημη που εχω γαμησει ηταν η πρωτη πουτανα που γαμησα στην ζωη μου το ,02.
Μασσα τι λεγανε και ηταν Βουλγαρα 39 χρονων!!Πραγματικα η χειροτερη και ασχημοτερη,δεν μπορουσα να τελειωσω με τιποτα!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
παντως η πιο ασχμη που εχω γαμησει πουτανα ηταν κι αυτη...επαγγελματιας...τωρα πως σκατα δουλευε και πως πηγα κι εγω μην ρωτατε ...ενεκα η αναγκη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τέτοια γράφετε γι΄αυτό και οι ελλεηνίδες την έχουν δει Ζιζέλ. :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Γιαννιτσών παρτούζα τσιγγάνα (όμορφη αυτή) καιπρεζόνι, φαφούτα και έγκυος η άλλη. Σοκαριστικό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom