Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους.
Εφτιαξα το ψευδώνυμο αυτό για ευνόητους λόγους.
Δεν λέω ότι με ευχαριστεί η εικόνα μου στον καθρέφτη αλλά ξέρω ως ένα βαθμό εάν είμαι καλή ή όχι,οπως και οι περισσοτερες γυναίκες πιστεύω.
Διαβάζω σε πολλά σημεία μέσα στο site,σχόλια για τις χοντρές γυναίκες.
Γιατί μερικοί μιλάτε έτσι;

Ξέρω,ξέρω,αρκετοί θα πεταχτείτε τώρα και θα με ρωτήσετε;Κι εσύ ποια είσαι;Δικηγόρος των χοντρών;Οχι δεν ειμαι.Απλά μου κάνει εντύπωση πόσο άσχημα μιλάνε κάποιοι.
Για ποιο λόγο;
Σας φέρθηκαν άσχημα οι γυναικες αυτές;
οποιος μιλαει ασχημα συνηθως δεν εχει αλλο τροπο να επιβληθει.απλο ειναι.
 

Επισκέπτης
αμα διαβαζες πιο προσεκτικα θα εβλεπες οτι μεσα μεσα ολες τ ακουνε εδω μεσα... ψηλες κοντες ξανθες μελαχρινες αδυνατες χονδρες ολες κακες κατα καιρους χα χα
κ αμα ειναι κ ελληνιδες... ωιμε!!!
πισω απο μια οθονη ολοι λενε οτι θελουν,στην πραγματικη ζωη δεν ξερω τι κανουν
 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Έθεσα νέο θέμα οπότε θα απαντήσω και σε εκείνο συνολικά.

Σίγουρα έχουμε δημοκρατία.Αλλά αυτό το θέμα με τις χοντρές είναι άλλο πράγμα.Απίστευτο!

Ναι,βρίζουν και άλλες κατηγορίες γυναικών,αλλά ως προς τις χοντρές υπάρχει μία κακια που αν μπορούσαν κάποια θα έχωναν και μια μπουνιά έτσι να το ευχαριστηθούν.

Δεν είμαι υπερβολική,μην βιαστείτε να με χαρακτηρίσετε υπερβολική.Από αυτά που διαβάζω,μόνο αυτό λείπει.Το ξύλο σε μία χοντρή επειδή την θεωρούν απίστευτα χάλια.

Κι ομως μου έχει πει νεαρός,που κοιμήθηκε μαζί μου,ότι του έρχεται να χώσει μπουνιά σε χοντρή γυναίκα ή άντρα γιατί απεχθάνεται το πάχος.Και γιατί ρε φίλε ήρθες μαζί μου;Επειδή λέει είχες απίστευτο προσωπάκι και ένιωθα πολύ κοντά σου,ήθελα και θέλω να σε αγκαλιάζω και μετά έρχεται και το φιλί.Είπε βεβαια και το κλασικό,ότι ηθελε να δει πως ειναι το σεξ με μια παχιά μιας και οι φήμες λένε....

Τελοσπαντων,δεν έχω σκοπό να επιτεθώ σε κανέναν.Απλά σχολίασα αυτο που διάβασα και με ενοχλησε.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Έθεσα νέο θέμα οπότε θα απαντήσω και σε εκείνο συνολικά.

Σίγουρα έχουμε δημοκρατία.Αλλά αυτό το θέμα με τις χοντρές είναι άλλο πράγμα.Απίστευτο!

Ναι,βρίζουν και άλλες κατηγορίες γυναικών,αλλά ως προς τις χοντρές υπάρχει μία κακια που αν μπορούσαν κάποια θα έχωναν και μια μπουνιά έτσι να το ευχαριστηθούν.

Δεν είμαι υπερβολική,μην βιαστείτε να με χαρακτηρίσετε υπερβολική.Από αυτά που διαβάζω,μόνο αυτό λείπει.Το ξύλο σε μία χοντρή επειδή την θεωρούν απίστευτα χάλια.

Κι ομως μου έχει πει νεαρός,που κοιμήθηκε μαζί μου,ότι του έρχεται να χώσει μπουνιά σε χοντρή γυναίκα ή άντρα γιατί απεχθάνεται το πάχος.Και γιατί ρε φίλε ήρθες μαζί μου;Επειδή λέει είχες απίστευτο προσωπάκι και ένιωθα πολύ κοντά σου,ήθελα και θέλω να σε αγκαλιάζω και μετά έρχεται και το φιλί.Είπε βεβαια και το κλασικό,ότι ηθελε να δει πως ειναι το σεξ με μια παχιά μιας και οι φήμες λένε....

Τελοσπαντων,δεν έχω σκοπό να επιτεθώ σε κανέναν.Απλά σχολίασα αυτο που διάβασα και με ενοχλησε.
Συμφωνώ σε όλα μαζί σου.
Τον καθέναν μας κάποιοι τον απορρίπτουν για διαφορετικούς λόγους.
Γράψτους και συ στα Α@@@@@δια σου η όπου προτιμάς εσύ και κάνε την ζωή σου όπως θες ΕΣΥ.
 

Επισκέπτης
Έθεσα νέο θέμα οπότε θα απαντήσω και σε εκείνο συνολικά.

Σίγουρα έχουμε δημοκρατία.Αλλά αυτό το θέμα με τις χοντρές είναι άλλο πράγμα.Απίστευτο!

Ναι,βρίζουν και άλλες κατηγορίες γυναικών,αλλά ως προς τις χοντρές υπάρχει μία κακια που αν μπορούσαν κάποια θα έχωναν και μια μπουνιά έτσι να το ευχαριστηθούν.

Δεν είμαι υπερβολική,μην βιαστείτε να με χαρακτηρίσετε υπερβολική.Από αυτά που διαβάζω,μόνο αυτό λείπει.Το ξύλο σε μία χοντρή επειδή την θεωρούν απίστευτα χάλια.

Κι ομως μου έχει πει νεαρός,που κοιμήθηκε μαζί μου,ότι του έρχεται να χώσει μπουνιά σε χοντρή γυναίκα ή άντρα γιατί απεχθάνεται το πάχος.Και γιατί ρε φίλε ήρθες μαζί μου;Επειδή λέει είχες απίστευτο προσωπάκι και ένιωθα πολύ κοντά σου,ήθελα και θέλω να σε αγκαλιάζω και μετά έρχεται και το φιλί.Είπε βεβαια και το κλασικό,ότι ηθελε να δει πως ειναι το σεξ με μια παχιά μιας και οι φήμες λένε....

Τελοσπαντων,δεν έχω σκοπό να επιτεθώ σε κανέναν.Απλά σχολίασα αυτο που διάβασα και με ενοχλησε.
τελικα στην εχωσε τη μπουφλα?
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
κοιτα κοπελλα μου μακαρι να ηταν ολες οι γυναικες χοντρες. Βαρεθηκα να βλεπω γυρω μου ολες αυτες τις νευρωτικες αδυνατες.
ΟΙ χοντρες γυναικες ειναι πραγματικα σεξουαλεκες και με αναβουν.
δυστυχως υπαρχουν πολλοι λιγες χοντρες .
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Σε αλλους αρεσουν οι χοντρες και σε αλλους οι αδυνατες ...δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα. Αυτοι που βριζουν τις χοντρες ειναι κομπλεξικοι....

 

Επισκέπτης
Έθεσα νέο θέμα οπότε θα απαντήσω και σε εκείνο συνολικά.

Σίγουρα έχουμε δημοκρατία.Αλλά αυτό το θέμα με τις χοντρές είναι άλλο πράγμα.Απίστευτο!

Ναι,βρίζουν και άλλες κατηγορίες γυναικών,αλλά ως προς τις χοντρές υπάρχει μία κακια που αν μπορούσαν κάποια θα έχωναν και μια μπουνιά έτσι να το ευχαριστηθούν.

Δεν είμαι υπερβολική,μην βιαστείτε να με χαρακτηρίσετε υπερβολική.Από αυτά που διαβάζω,μόνο αυτό λείπει.Το ξύλο σε μία χοντρή επειδή την θεωρούν απίστευτα χάλια.

Κι ομως μου έχει πει νεαρός,που κοιμήθηκε μαζί μου,ότι του έρχεται να χώσει μπουνιά σε χοντρή γυναίκα ή άντρα γιατί απεχθάνεται το πάχος.Και γιατί ρε φίλε ήρθες μαζί μου;Επειδή λέει είχες απίστευτο προσωπάκι και ένιωθα πολύ κοντά σου,ήθελα και θέλω να σε αγκαλιάζω και μετά έρχεται και το φιλί.Είπε βεβαια και το κλασικό,ότι ηθελε να δει πως ειναι το σεξ με μια παχιά μιας και οι φήμες λένε....

Τελοσπαντων,δεν έχω σκοπό να επιτεθώ σε κανέναν.Απλά σχολίασα αυτο που διάβασα και με ενοχλησε.
κούκλα μου εσείς οι εύσωμες έχετε καλή καρδιά.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Σε αλλους αρεσουν οι χοντρες και σε αλλους οι αδυνατες ...δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα. Αυτοι που βριζουν τις χοντρες ειναι κομπλεξικοι....
Φίλε μου μου φαίνεται μας δουλεύεις όλους.
Έβαλες και την γυναίκα σου να ποστάρει απο άλλον υπολογιστή;
Ή χρησιμοποιείς διαφορετικό κωδικό.
Για πες μας να μάθουμε και μεις.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Κι ομως μου έχει πει νεαρός,που κοιμήθηκε μαζί μου,ότι του έρχεται να χώσει μπουνιά σε χοντρή γυναίκα ή άντρα γιατί απεχθάνεται το πάχος
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: πολλοι βλακες υπαρχουν τι να κανουμε
 

Επισκέπτης
κοιτα κοπελλα μου μακαρι να ηταν ολες οι γυναικες χοντρες. Βαρεθηκα να βλεπω γυρω μου ολες αυτες τις νευρωτικες αδυνατες.
ΟΙ χοντρες γυναικες ειναι πραγματικα σεξουαλεκες και με αναβουν.
δυστυχως υπαρχουν πολλοι λιγες χοντρες .
εσύ να προσέχεις όταν είναι η γυναίκα σου δίπλα σου και σε ανάψει μην είναι κανένα μπουκάλι με οινόπνευμα.
επίσης όταν πας να βάλεις βενζίνη στο αμάξι να την κατεβάσεις 100 μέτρα πριν το βενζινάδικο να μην έχουμε καμιά έκρηξη.
 

Επισκέπτης
Σε αλλους αρεσουν οι χοντρες και σε αλλους οι αδυνατες ...δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα. Αυτοι που βριζουν τις χοντρες ειναι κομπλεξικοι....
θέλω να μου λύσεις μια απορία. όταν κάνεις έρωτα με την γυναίκα σου έχεις κοντά σου τον κασμά και το φτυάρι?
 

xontrh30

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ωπα ώπα,ενα σχόλιο έκανα και ξεσηκωθήκατε.

Τι σας φταίει ο άνθρωπος και χώνετε,ε;

Δεν είμαι η γυναίκα του.
 

Επισκέπτης
Παιδες σε αλλους αρεσουν οι ασιατισες, σε αλλους οι ανατολικες και παει λεγοντας. Γουστα ειναι αυτα. Παντως απο το να γαμαω, πουστηδες και τραβελους, προτημαω να παω με χοντρη.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν εχω κανενα προβλημα οποιος θελει ασ τα χωνει χα χα χα.....
αυτοι δεν ξερουν τι χανουν που πανε με τους σκελετους τις κοκκαλιαρες

γυναικες χωρις βυζια και κωλους  χα χα μονον για τις φαντασιωσεις πουστιδων ειναι καλες
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Μια φορα πηγα με αδυνατη γυναικα και ηταν χαλια σε ολη της.
απο το να παω με πουστη θα προτιμουσα να παω με μια αδυνατη .......τι να κανουμε εχει γεμισει ο κοσμος κοκκαλιαρες ...

 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
οτι θελει μπορει να πιστευει ο καθενας
 

Επισκέπτης
Μια φορα πηγα με αδυνατη γυναικα και ηταν χαλια σε ολη της.
απο το να παω με πουστη θα προτιμουσα να παω με μια αδυνατη .......τι να κανουμε εχει γεμισει ο κοσμος κοκκαλιαρες ...
αρχαιολόγος πρέπει να είσαι ερωτιάρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom