Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ηθελον εγνων ουκ αισχύνεσαι να φέρον άλγος και να ευφραίνεσαι;  τι σημαίνει αυτό ρε παλικάρια??πάντως η αλήθεια είναι ότι εγώ και η παρέα μου δεν πίνουμε...αν πίναμε όλο και κάτι θα γινόταν...δηλαδή αν πιεις μόνο σαβούρα μπορείς να μαμήσεις?καμμιά καλή?οι καλές δεν πίνουν?αναρωτιέμαι!!
 

Επισκέπτης
να εξηγηθώ στην περίπτωση μας πιο πάνω εμείς δεν ήπιαμε αλκοόλ, αλλά ποτίσαμε τα μπαζάκια για να τα φέρουμε στη μέγγενη μας.

Ρόγα στόμα απόσταση 28 εκατοστά είχαν...οπότε!

Το ήθελον....κλπ είναι η αρχαϊκή παράφρασης του παλαιού λαϊκού άσματος:

''Ήθελα ναξερα δεν ντρέπεσαι να υποφέρω και να χαίρεσαι''

γνωστής λάϊκας αοιδού.
 

kinkysylfio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.433
Πόντοι
216
Εγω πριν 4 μερεσ γαμησα μια κοντουλα και χοντρη αλλα με κατι τεραστια βυζια!!!!! Οτι καλυτερο βυζι εχω πιασει ποτε μου . Ξεσκιστηκαμε και το ευχαριστηθηκα
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Μας φτιαχνεις και μετα μας αφηνεις? Για λεγε για λεγε? :sunglasses:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τι να πει; Ότι ήταν κοντή και χοντρή αλλά αυτός κατάφερε να εστιάσει στα βυζιά της για να μη βλέπει την υπόλοιπη;
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Οταν η γκομενα εχει ασχημο προσωπο(εξαιρειται το μεγαλο σαγονι),αλλα αδυνατο σωμα,εμενα με κατακαυλωνει. Ως εκ τουτου,τετοια μπαζακια εχω γαμησει αρκετα.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Ελα μωρέ αν κατεβάσουμε όλοι από ένα μπουκάλι ουίσκι και την μπακάλισα της γειτονιάς μας σε μία στιγμή αδυναμίας μπορεί να την δούμε και πάμελα άντερσσον.... χαχαχαχα :2funny: :o :o :o :2funny:
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Η πιο άσχημη, σίγουρα δεν έκανε το χειρότερο γαμήσι. Κάθε άλλο  :boobies:
 

Επισκέπτης
Η πιο άσχημη, σίγουρα δεν έκανε το χειρότερο γαμήσι. Κάθε άλλο  :boobies:

Αν φτιαχνεσε και σου σηκωνεται με μια σαβουρα....Σημαντικο να ξερει να γαμιεται καλα αλλα αμα δεν λεει εστω και λιγο εμφανισιακα ε τι να το κανεις
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
442
Like
6
Πόντοι
1
Αν φτιαχνεσε και σου σηκωνεται με μια σαβουρα....Σημαντικο να ξερει να γαμιεται καλα αλλα αμα δεν λεει εστω και λιγο εμφανισιακα ε τι να το κανεις

σβυνεις το φως...ή της φορας κουκουλα οπως εκανε ο Dr Troy σε μια σε ενα επεισοδιο του NipTuck
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
To σίγουρο είναι πως η εμφάνιση δε συμβαδίζει σχεδόν ποτέ με το πόσο καυλιάρα είναι μια γυναίκα.Τα καλύτερα γαμήσια και κυρίως τα καλύτερα τσιμπούκια μου τα'χουν κάνει λιγότερο όμορφες γυναίκες και δε το μετάνοιωσα. :boobies: :boobies: :boobies: :grin: :grin: :grin:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αρκετές χοντρές έχουν μάθει να φέρονται καλύτερα. Το πρόβλημα είναι με εκείνες που κάποτε ήταν αδύνατες και μετά έγιναν φάλαινες αλλά νομίζουν ότι ακόμα τις παίρνει να κάνουν τα ίδια...
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Ναι τις γαμιόλες...Όμως αυτές δε της γαμούμε αδερφέ.Ας πεθάνουν καυλωμένες και χοντρές. :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
ξερω εγω κατι χοντρες που θε σε βαλουν κατω και θα σε αρμεξουν......
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
στειλτες και σου υπόσχομαι να της αδυνατίσω για πάρτη σου.Τώρα τι θα μείνει για να γαμήσεις,δε ξέρω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :boobies: :boobies:
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
μεχρι να τις αδυνατισεις θα εχεις γινει μοφφφ....
 

katara

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
ο φλώρος ο aektzis θέλει να πεί Μώβ αδερφέ αλλά δε τα καταφέρνει μαλλον... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom