Νέα

Ποιά είναι η πιο άσχημη που έχετε γαμήσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ωραίο τόπικ
βλέπω πως υπάρχει μια μεγάλη αντιπαθεια στις χοντρούλες
εγώ είμαι λίγο γεματούλα και μπορώ να σας πω οτι όσοι πήγαν μαζί μου το καταευχαριστήθηκαν
στο πρόσωπο πάντως, μπάζο δεν είμαι σίγουρα  :cheesy:

εξαρταται το πως το ενοεις το γεματουλα...
Αν ειναι για 2-3 κιλα δεν ειναι και τπτ.Γιατι το προβλημα δεν ειναι μονο στο σωμα αλλα και στο οτι πολλες ελεινιδες εχουν τραβλοφατσες και ειναι ξινες γενικα.
Αν παντως ξερεις να γαμιεσαι καλα τοτε αντισταθμιζονται τα διαφορα μικροελλατωματα.
 

hellonora

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
1.66 είμαι 62 κιλά, δεν είμαι και σαμιαμίδι  :P
γενικά το τόπικ είναι λίγο άτοπο, δεν μπορεί να υπάρξει αντικειμενικότητα σε κάτι τόσο σχετικό όπως η ομορφιά.
είναι αποκλειστικά θέμα γούστου  :dancing:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
1.66 είμαι 62 κιλά, δεν είμαι και σαμιαμίδι  :P
γενικά το τόπικ είναι λίγο άτοπο, δεν μπορεί να υπάρξει αντικειμενικότητα σε κάτι τόσο σχετικό όπως η ομορφιά.
είναι αποκλειστικά θέμα γούστου  :dancing:

ε οκ δεν ξεφεύγεις και τρελά! και 2-4κιλά να χάσεις θα δείξεις αμέσως
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
1.66 είμαι 62 κιλά, δεν είμαι και σαμιαμίδι  :P
γενικά το τόπικ είναι λίγο άτοπο, δεν μπορεί να υπάρξει αντικειμενικότητα σε κάτι τόσο σχετικό όπως η ομορφιά.
είναι αποκλειστικά θέμα γούστου  :dancing:
σου εχω στειλει πμ.
 

hellonora

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
ε οκ δεν ξεφεύγεις και τρελά! και 2-4κιλά να χάσεις θα δείξεις αμέσως

χαχαχα ευχαριστώ αλλά δεν θέλω να χασω, γιατί τα βάζω ομοιομορφα τα κιλά πάω και γυμναστήριο οπότε no worries
ποτέ δεν είχα κόμπλεξ  :P
 

Επισκέπτης
Mία Θ E O X O N T P H σε ένα μπουρδέλο κοντά στην Aγίου Kωνσταστίνου, ξημερώματα, στούπα στο μεθύσι πριν χρόνια! Tο είχα απολαύσει όμως!
 

Επισκέπτης
1.66 είμαι 62 κιλά, δεν είμαι και σαμιαμίδι  :P
γενικά το τόπικ είναι λίγο άτοπο, δεν μπορεί να υπάρξει αντικειμενικότητα σε κάτι τόσο σχετικό όπως η ομορφιά.
είναι αποκλειστικά θέμα γούστου  :dancing:

καθολου ατοπο δεν ειναι...υπαρχουν καποιοι γενικοι κανονες που καθοριζουν αν ο αλλος ειναι ωραιος.
Ακου σχετικο η ομορφια...

τι να κανουμε.Πχ οι χοντρες δεν ειναι ελκυστικες οπως και αυτες που εχουν σαυροφατσα...
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Μια φιλη μου που βγαζαμε τα ματια μας για μερικους μηνες...

Τρελο σωμα, κωλος που επερνε τα παντα μεσα, καταπινε τα σπερματα σαν χυμους πορτοκαλι αλλα η φατσα της απλα δεν ηταν ουτε για φτυσιμο.

Oχι οτι εβλεπα για πολυ ωρα την μαπα της οταν βρισκομασταν :cheesy:
 

hellonora

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
καταλαβαίνω τι θες να πεις, αλλά κάποια που για σένα είναι λίγο πιο πάνω απο το μεσο όρο εμφανισιακά, για κάποιον άλλον μπορεί να είναι θεά....
όπως και το αντίστροφο.
αν αντικαθιστούσες το όμορφη με το αξιαγάμητη, ναι εκεί υπάρχει αντικειμενικότητα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καταλαβαίνω τι θες να πεις, αλλά κάποια που για σένα είναι λίγο πιο πάνω απο το μεσο όρο εμφανισιακά, για κάποιον άλλον μπορεί να είναι θεά....
όπως και το αντίστροφο.
αν αντικαθιστούσες το όμορφη με το αξιαγάμητη, ναι εκεί υπάρχει αντικειμενικότητα
Τα σφαζω ολα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:,μετα τις 02:00  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τί αντικειμενικότητες μου λες εσυ  :cool2: :cool2:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
καταλαβαίνω τι θες να πεις, αλλά κάποια που για σένα είναι λίγο πιο πάνω απο το μεσο όρο εμφανισιακά, για κάποιον άλλον μπορεί να είναι θεά....
όπως και το αντίστροφο.
αν αντικαθιστούσες το όμορφη με το αξιαγάμητη, ναι εκεί υπάρχει αντικειμενικότητα

το αξιαγαμητη το λες για καποια η οποια δεν ειναι ομορφη αλλα δεν ειναι κα μπαζο.

Εν ολιγης μια μετρια γυναικα(φακλανα :grin:) που δε θα την πιαναμε γκομενα αλλα θα την γαμουσαμε.
 

hellonora

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
εγώ πάλι καποιον που δεν θεωρώ ελκυστικό/ωραίο/ γοητευτικό δεν θα κανα σεξ μαζί του.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
εγώ πάλι καποιον που δεν θεωρώ ελκυστικό/ωραίο/ γοητευτικό δεν θα κανα σεξ μαζί του.

Αφενος γι'αυτο μενετε αγαμητες :rockon: και αφετερου το εχουμε πει πολλακις οτι ειστε πιο εγκεφαλικες σ'αυτο το θεμα.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Αφενος γι'αυτο μενετε αγαμητες :rockon: και αφετερου το εχουμε πει πολλακις οτι ειστε πιο εγκεφαλικες σ'αυτο το θεμα.

ρε σύ και μείς εγεφαλικοί είμαστε στο θέμα του σέξ.. αλλά με το κάτω κεφάλι..
 

hellonora

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
φίλε μου προφανώς αγάμητες δεν είμαστε, και αν είμασσταν, θα υπήρχαν αντρικά μπουρδέλα που θα καναν χρυσες δουλειές.
δεν υπάρχουν όμως
δεύτερον, επειδή οι έλληνες, καλώς ή κακώς είναι λίγο πέφτουλες, και οποιαδήποτε εμφανίσιμη κοπέλα έχει αρκετές επιλογές, αυτό μας κάνει λίγο πιο επιλεκτικές  ;)
 

hellonora

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Ασε ρε συ θεογκόμενα.

:jerking: :jerking: :jerking:

δεν είπα ποτέ οτι είμαι θεογκομενα
το βρίσκω προφανέστατο να μην θέλω να κάνω σεξ με κάποιον που δεν με ελκύει, γιατί πολύ απλά δεν θα το απολαύσω
δεν περιμένω τον πρίγκηπα με το άλογο φυσικά, ούτε θα μείνω "αγάμητη" μέχρι να ρθει ο μπράντ πιτ (που δεν θα έρθει)
αν δεις και τις προηγούμενες απαντήσεις μου δεν έχω ούτε υφάκι ούτε τουπέ
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ωραίο τόπικ
βλέπω πως υπάρχει μια μεγάλη αντιπαθεια στις χοντρούλες
εγώ είμαι λίγο γεματούλα και μπορώ να σας πω οτι όσοι πήγαν μαζί μου το καταευχαριστήθηκαν
στο πρόσωπο πάντως, μπάζο δεν είμαι σίγουρα  :cheesy:
αμα εισαι καλη στο :pipa2:  :pipa2: :pipa2: τοτε εισαι κουκλαρα και ολα τα αλλα ειναι περιττα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom