Νέα

Ποδολαγνεία/πατούσες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα altgreek74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 349
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
την προηγουμενη εβδομαδα ειχα παει στο αριστοτελους 177Α το οποιο ξανανοιξε!!κοπελα μια κικη μετρια σε εμφανιση!ποδια ομορφα!μου εκανε trampling και αρκετα καλο footjob απο οτι μου ειπε δουλευει εκει συνηθως τριτες η τεταρτες απογευμα!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πώς θα πάμε εκεί;
επίσης η Βίκυ στο Διδύμου Α. στη Φυλής αφήνει να γλύψεις πόδαρακια. Μάλιστα όταν της το είπα πήγε να τα πλύνει κιόλας!!!
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Πώς θα πάμε εκεί;
επίσης η Βίκυ στο Διδύμου Α. στη Φυλής αφήνει να γλύψεις πόδαρακια. Μάλιστα όταν της το είπα πήγε να τα πλύνει κιόλας!!!
Η Βίκυ? Λες τη μιλφ που κανει ακαποτα και κολο? Αξίζουν τα ποδαράκια της ή μπα?
 

rafael839

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά ξέρετε καμια κοπέλα στα μπορντέλα p ενώ την γαμάω θα με αφήσει να τις γλείψω τα πόδια ?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
rafael839 ανοίγουμε topic στη σωστή κατηγορία του φόρουμ και γράφουμε ελληνικά.
 

I LIKE WOMEN FEET

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα κι απο εμενα σε ολους τους  λατρεις της ποδολαγνειας εγω ειχα μια εμπειρια με την ελενη απο το 104 πολυ ωραια γυναικα με πολυ ωραια ποδαρακια ειχε πολυ διαθεση για ποδοπαιχνιδια περασα υπεροχα!!!!!!!!!!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
καλησπερα κι απο εμενα σε ολους τους  λατρεις της ποδολαγνειας εγω ειχα μια εμπειρια με την ελενη απο το 104 πολυ ωραια γυναικα με πολυ ωραια ποδαρακια ειχε πολυ διαθεση για ποδοπαιχνιδια περασα υπεροχα!!!!!!!!!!
Sorry, αλλά δεν είναι πολλά 50-60 Ευρώ για να στην παίξουν με τα πόδια?! Θα μου πεις τώρα, άλλοι δίνουν 100αρια για κατούρημα, και θα 'χεις και δίκιο!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Sorry, αλλά δεν είναι πολλά 50-60 Ευρώ για να στην παίξουν με τα πόδια?! Θα μου πεις τώρα, άλλοι δίνουν 100αρια για κατούρημα, και θα 'χεις και δίκιο!
αφου υποτιθεται πως στα μπουρδελα με χαμηλοτερη τιμη δεν εχουν ιδεα τι ειναι αυτα..

το ειχα πει σε κανα δυο ρουμανες παλια και με κοιταζανε περιεργα προσπαθοντας να καταλαβουν τι θελω να πω  :grin:


το αν ειναι πολλα η οχι εξαρταται απο την τσεπη του καθενα...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
αφου υποτιθεται πως στα μπουρδελα με χαμηλοτερη τιμη δεν εχουν ιδεα τι ειναι αυτα..

το ειχα πει σε κανα δυο ρουμανες παλια και με κοιταζανε περιεργα προσπαθοντας να καταλαβουν τι θελω να πω  :grin:


το αν ειναι πολλα η οχι εξαρταται απο την τσεπη του καθενα...
Όταν μερικοί, μιλάτε σαν να είστε η υπηρεσία, έχετε πλάκα!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
εσυ παντως σαν συχνος πελατης οικων ανοχης δεν μιλας παντως..
Άκυρη η παράθεσή σου για το αν ξέρουν στα μπουρδέλα την ποδολαγνεία ή το αν είναι πολλά. Μάλλον βαριόσουν και κάτι έπρεπε να γράψεις.Και όχι, δεν είμαι πολύ συχνός πελάτης.Είναι κακό?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Άκυρη η παράθεσή σου για το αν ξέρουν στα μπουρδέλα την ποδολαγνεία ή το αν είναι πολλά. Μάλλον βαριόσουν και κάτι έπρεπε να γράψεις.Και όχι, δεν είμαι πολύ συχνός πελάτης.Είναι κακό?
   Ποια ακυρη ρε ανθρωπε? Δεν ειναι δεδομενο οτι στο 20ρικο δεν κανουν ουτε καν το απλο πρόγραμμα?  εκτος και αν γουσταρει η αλλη..
Το ποιος βαριεται τι εχει αποδηχθει μακροχρονια σε αλλα θρεντ.. χωρις να θελω να πω τιποτα για σενα...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
   Ποια ακυρη ρε ανθρωπε? Δεν ειναι δεδομενο οτι στο 20ρικο δεν κανουν ουτε καν το απλο πρόγραμμα?  εκτος και αν γουσταρει η αλλη..
Το ποιος βαριεται τι εχει αποδηχθει μακροχρονια σε αλλα θρεντ.. χωρις να θελω να πω τιποτα για σενα...
Εντάξει, μας έπεισες.Θα πάμε στο 104. Ηρέμησες τώρα Σταματάκο?
υγ.: Αποδειχθεί και όχι αποδηχθεί.
 

I LIKE WOMEN FEET

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Sorry, αλλά δεν είναι πολλά 50-60 Ευρώ για να στην παίξουν με τα πόδια?! Θα μου πεις τώρα, άλλοι δίνουν 100αρια για κατούρημα, και θα 'χεις και δίκιο!
  πρωτα απολα αυτα ειναι φετιχ και ο καθενας εχει τα δικα του και δευτερων με 50 ευρω εισαι με μια ομορφη κοπελα που ξερει πωσ να σε φτιαξει με το συγκεκριμενο φετιχ  :humpleg: και αν θελεις  :knockinb: κιολασ οποτε μια χαρα το βρισκω
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
    Ποια ακυρη ρε ανθρωπε? Δεν ειναι δεδομενο οτι στο 20ρικο δεν κανουν ουτε καν το απλο πρόγραμμα?  εκτος και αν γουσταρει η αλλη..
Το ποιος βαριεται τι εχει αποδηχθει μακροχρονια σε αλλα θρεντ.. χωρις να θελω να πω τιποτα για σενα...
ασε ρε τι ασχολεισαι  :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εντάξει, μας έπεισες.Θα πάμε στο 104. Ηρέμησες τώρα Σταματάκο?
υγ.: Αποδειχθεί και όχι αποδηχθεί.
ρε μαν ηρεμησε  :2funny:

η επισκεψεις μου  στο 104 δεν ειναι καν 4 ολες και ολες   :2funny: :2funny:


χαλαρωσε...  και να πας εγω δεν θα κερδισω κατι.. οποτε  ;)
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
ρε μαν ηρεμησε  :2funny:

η επισκεψεις μου  στο 104 δεν ειναι καν 4 ολες και ολες   :2funny: :2funny:


χαλαρωσε...  και να πας εγω δεν θα κερδισω κατι.. οποτε  ;)
ελα τωρα ξερνα τα  ολα παιρνεις μιζες απο την Ποδολαγνεία  :sunglasses:
 

I LIKE WOMEN FEET

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια το θεμα ειναι οποιος γουσταρει το συγκεκριμενο φετιχ να λεει την γνωμη του και της εμπειριες του σε οσους δεν τους αρεσει και τους φαινεται παραλογο απλα ας μην ασχολουνταιπολυ απλο :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom