Νέα

Πιστεύετε στην αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

πιστεύετε στην "αγνή" φιλια μεταξύ ενος άντρα και μιας γυναίκας;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 22,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 34 63,0%
  • Μόνο αν είναι μπάζα...

    Ψήφοι: 8 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
Εδώ είναι το θέμα. Γιατί δεν αδειάζεις στη "φίλη" σου; Φοβάσαι μήπως χαλάσει η φιλία σας; Και ποιος καθορίζει ότι οι δυο σας θα πρέπει να είσαστε αιώνια φίλοι; Γιατί να μην περάσετε π.χ. στο στάδιο να είσαστε "γαμιό-φιλοι" (fuck buddies)?
εγω δεν το θεωρω και τοσο εντιμο φιλε μου γι αυτο εκτονωνομαι στα μπουρδελα.και ναι νομιζω οτι μπορει να υπαρξει αληθινη φιλια μεταξυ των 2 φυλων
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Τελικά και η φιλία αντρών - γυναικών φαίνεται να είναι άλλο ένα "κατασκεύασμα" βασικά των γυναικών, για να παίρνουν οι ίδιες εκ του ασφαλούς συναίσθημα, προσοχή, ενδιαφέρον, να βγάζουν τις φοβίες τους και τα άγχη τους, να βάζουν σε τάξη τον εαυτό τους μέσα από τον αντρικό τρόπο κ.λ.π. χωρίς όμως οι ίδιες να πολυ-νοιάζονται για το πόσο φουσκωμένα είναι τα αρχίδια του άντρα - "φίλου" τους και για το πόσο θα ήθελε αυτός να αδειάσει μέσα τους.
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Βέβαια, κολλητή φιλία με την έννοια να περνάτε πολύ ώρα (εκτος δουλειάς εννοείται) μαζί, να κοιμάστε μαζί (αλλά χωρίς να αγγίζεστε), να είστε όλο αγκαλίτσες και φιλάκια δεν είναι και τόσο υγιές και συνήθως σημαίνει ότι κάποιος από τους δύο κατά βάθος γουστάρει και ο άλλος απλά έχει βρει ένα βολικό συναισθηματικά ανώδυνο αποκούμπι...

ειδικά αυτό...είναι βάσανο το ρημάδι. Παίζουν μερικές ζέστη κρύο και ναι κι όχι τσκ τσκ τσκ πολύ ψυχοφθόρο.

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Τελικά και η φιλία αντρών - γυναικών φαίνεται να είναι άλλο ένα "κατασκεύασμα" βασικά των γυναικών, για να παίρνουν οι ίδιες εκ του ασφαλούς συναίσθημα, προσοχή, ενδιαφέρον κ.λ.π. χωρίς να πολυ-νοιάζονται για το πόσο φουσκωμένα είναι τα αρχίδια του άντρα - "φίλου" τους και για το πόσο θα ήθελε αυτός να αδειάσει μέσα τους.
δεν υσχιει νομιζω...
δεν ημαστε στο beverly  hills 90210!
οι κολλητοι μου δε με γεμιζουν κοπλιμεντα και δε με εχουν στις αγκαλιες ολοι την ωρα...
το αντιθετο θα ελεγα...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Δεν ειναι καθολου πλακα για εμας,ενω εσεις δεν εχετε τετοιο προβλημα
Πώς δεν έχουμε πρόβλημα?
Είναι εύκολο να βγάλεις τον πούτσο από το μυαλό της γυναίκας?
Ούτε η επιστήμη..ούτε η τεχνολογία το έχει κατορθώσει μέχρι τώρα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ....!!!!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
εγω παντα πιστευα οτι υπαρχει αληθινη φυλία με ταξί αντρα και γυναικας :rockon: :rockon:

γιαυτο και εχω μονο  αληθινες φιλες για τσιμοθκια  :2on1: :2on1:και ξεκώλια :zfuck: :zfuck:!

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δεν υσχιει νομιζω...
δεν ημαστε στο beverly  hills 90210!
οι κολλητοι μου δε με γεμιζουν κοπλιμεντα και δε με εχουν στις αγκαλιες ολοι την ωρα...
το αντιθετο θα ελεγα...
ωραια!!!
ειδα κατι που λες ΟΙ ΚΟΛΗΤΟΙ ΜΟΥ!!!!!! ποσους εχεις????? εγω ξερω οτι ενας ειναι ο κολητος και οχι 3-4!

κανω λαθος????????
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Πώς δεν έχουμε πρόβλημα?
Είναι εύκολο να βγάλεις τον πούτσο από το μυαλό της γυναίκας?
Ούτε η επιστήμη..ούτε η τεχνολογία το έχει κατορθώσει μέχρι τώρα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ....!!!!
πολυ μ αρεσει που τα λες οπως ειναι!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Πώς δεν έχουμε πρόβλημα?
Είναι εύκολο να βγάλεις τον πούτσο από το μυαλό της γυναίκας?
Ούτε η επιστήμη..ούτε η τεχνολογία το έχει κατορθώσει μέχρι τώρα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ....!!!!

Τον πούτσο σαφώς και δεν μπορείς να τον βγάλεις από το μυαλό της γυναίκας. Τον πούτσο του "φίλου" της όμως με τα φουσκωμένα αρχίδια δεν την απασχολεί και τόσο να ξαλαφρώσει, γιατί οι δικές της "ανάγκες" είναι άλλες...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
δεν υσχιει νομιζω...
δεν ημαστε στο beverly  hills 90210!
οι κολλητοι μου δε με γεμιζουν κοπλιμεντα και δε με εχουν στις αγκαλιες ολοι την ωρα...
το αντιθετο θα ελεγα...
Ε ναι...γιατί αν ήταν το αντίθετο...θα ήταν όλοι με το πουλί
στην έπαρση...χαχαχαχαχαχ...
Φιλικά...χαχαχαχαχαχ...!!!!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
εγω παντα πιστευα οτι υπαρχει αληθινη φυλία [size=13pt]με ταξί [/size] αντρα και γυναικας :rockon: :rockon:

γιαυτο και εχω μονο  αληθινες φιλες για τσιμοθκια  :2on1: :2on1:και ξεκώλια :zfuck: :zfuck:!

Με λεωφορείο δηλαδή δεν υπάρχει; :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πώς δεν έχουμε πρόβλημα?
Είναι εύκολο να βγάλεις τον πούτσο από το μυαλό της γυναίκας?
Ούτε η επιστήμη..ούτε η τεχνολογία το έχει κατορθώσει μέχρι τώρα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ....!!!!
Σε αυτο συμφωνουμε 100% και εμεις μεσα σας θελουμε να τον εχουμε να μην τον βγαζουμε :rockon: :rockon: :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
γτ?ποιος το λεει? 4 εχω...
βρε δεν το λεει πουθενα...δεν ειναι γραμενο πουθενα!!
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]αλλα ας σου πουνε και οι υπολοιποι της παρεας! ο κολητος ειναι συνηθως 1 το πολυ 2 ατομα!
αν κανω λαθος ας μου το πει καποιος! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Με λεωφορείο δηλαδή δεν υπάρχει; :think:
με τραμ ειναι πιο δυνατες φιλιες...


βρε δεν το λεει πουθενα...δεν ειναι γραμενο πουθενα!!
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]αλλα ας σου πουνε και οι υπολοιποι της παρεας! ο κολητος ειναι συνηθως 1 το πολυ 2 ατομα!
αν κανω λαθος ας μου το πει καποιος! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
κοιτα..εχω μια στανταρ παρεα 5 γυναικες κ 4 ανδρες που τους εχω ολους το ιδιο...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Χααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχ...
Βυζουλοβυζαροβυζουλινολατρεία μουουουουουουουουουουου....!!!!

Μοναδική μου φίλη Καθρινουλίναααααααααα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :-* :-* :-* :rockon: :rockon: :rockon:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
βρε δεν το λεει πουθενα...δεν ειναι γραμενο πουθενα!!
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]αλλα ας σου πουνε και οι υπολοιποι της παρεας! ο κολητος ειναι συνηθως 1 το πολυ 2 ατομα!
αν κανω λαθος ας μου το πει καποιος! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]

Κανεις λαθος φιλε...
Εγω εχω καμμια δεκαρια κολλητους....
Και πεντε εξι κολλητες..... :tits2:

Και τωρα ειναι και αλλοι πεντε εξι που εχουν συμπληρωσει αιτηση και περιμενουν να τους ειδοποιησουμε...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
με τραμ ειναι πιο δυνατες φιλιες...

κοιτα..εχω μια στανταρ παρεα 5 γυναικες κ 4 ανδρες που τους εχω ολους το ιδιο...
Τους παίρνεις και όλους μαζί...και τους λες τα μυστικά σου στην τουαλέτα?
Χαααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχ....
Αααααααα...καλό το τραμ...ααααααααααχαχαχαχαχαχ...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
με τραμ ειναι πιο δυνατες φιλιες...

κοιτα..εχω μια στανταρ παρεα 5 γυναικες κ 4 ανδρες που τους εχω ολους το ιδιο...
ε τοτε αν με καποιον απο ολους αυτους δεν εισαι λιγο πιο κοντα εστω και ελαχιστα τοτε αυτο λεγεται παρεα του καφε και της διασκεδασης! ασχετα αν εχετε περασει και σε δυσκολα! και συνηθως αυτες οι παρεες δεν κρατανε πολυ καιρο μαζι και τοσα ατομα! σ αυτο ειδεικα εχω κανει διατριβη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom