Νέα

Πιστεύετε στην αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πιστεύετε στην "αγνή" φιλια μεταξύ ενος άντρα και μιας γυναίκας;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 22,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 34 63,0%
  • Μόνο αν είναι μπάζα...

    Ψήφοι: 8 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μπααα...δυσκολα...
παντως οταν μιλαω γ φιλια δε μιλαω γ καφεδακια κ τετοια μονο..
μια που ειπες σουρα...
εχω κοιμηθει σουρα κ ξεσουρα μαζι του και εγω κ η κολλητη μας και μπλα μπλα μπλα..
σαν αδερφακια...
σορυ αν μιλαω λιγο ασυναρτητα αλλα δε μ εχει πεσει ο πυρετος ακομη...
ΠΟΤΕ μην λες ΠΟΤΕ!!
ετσι ελεγα και γω! τι σουρα ειχαμε κοιμηθει! τι καφεδακια και τετοια λες.........καταλαβα  και γω μια απο τα ιδια .......αλλα μια φορα θα γινει το κακο (καλο) οπως θες παρτο)!!
τωρα αν το συνεχισετε μετα.........δεν ξερω δικο σας θεμα!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
βέβαια και μπορεί.

Αρκεί, σαφώς, να έχουν πολλάκις ξεσκιστεί αρκούντως ώστε να έχει φύγει η απορία της συνεύρεσης ή να είναι αρκετά χρόνια παντρεμένοι :boobies:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ΠΟΤΕ μην λες ΠΟΤΕ!!
ετσι ελεγα και γω! τι σουρα ειχαμε κοιμηθει! τι καφεδακια και τετοια λες.........καταλαβα  και γω μια απο τα ιδια .......αλλα μια φορα θα γινει το κακο (καλο) οπως θες παρτο)!!
τωρα αν το συνεχισετε μετα.........δεν ξερω δικο σας θεμα!
δλδ δεν αφηνεις περιθωρια να μην γινει ποτε κατι και να μη θελει ποτε ο ενας τον αλλον;! :o
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δλδ δεν αφηνεις περιθωρια να μην γινει ποτε κατι και να μη θελει ποτε ο ενας τον αλλον;! :o
πολυ σπανια! και ξερεις γιατι στο λεω αυτο?
ημουν απο τους 1ους που στην κυριολεξια το φωναζα οτι υπαρχει φιλια κλπ κλπ
αλλα...............μην σε πιασω τωρα και σου αναλυω με βαση επιστημονικων ερευνων.....θα σου ανεβει κι αλλο ο πυρετος! :grin: :P :-*
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
πολυ σπανια! και ξερεις γιατι στο λεω αυτο?
ημουν απο τους 1ους που στην κυριολεξια το φωναζα οτι υπαρχει φιλια κλπ κλπ
αλλα...............μην σε πιασω τωρα και σου αναλυω με βαση επιστημονικων ερευνων.....θα σου ανεβει κι αλλο ο πυρετος! :grin: :P :-*
στο "σπανια"συμφωνουμε...
οσο γ τα επιστημονικα πραγματικα δε με ενδιαφερουν...
κανενας επιστημονας και καμια ερευνα δε μπορει να μου καθορισει τι ζω τι νιωθω και τι πιστευω... ;)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
πολυ σπανια! και ξερεις γιατι στο λεω αυτο?
ημουν απο τους 1ους που στην κυριολεξια το φωναζα οτι υπαρχει φιλια κλπ κλπ
αλλα...............μην σε πιασω τωρα και σου αναλυω με βαση επιστημονικων ερευνων.....θα σου ανεβει κι αλλο ο πυρετος! :grin: :P :-*
στο "σπανια"συμφωνουμε...
οσο γ τα επιστημονικα πραγματικα δε με ενδιαφερουν...
κανενας επιστημονας και καμια ερευνα δε μπορει να μου καθορισει τι ζω τι νιωθω και τι πιστευω... ;)
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
εγω γιατι παλι πιστευω οτι υπαρχει αληθινη φιλια μεταξυ αντρα και γυναικα ;τοσο ρομαντικος ειμαι πια;
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Πάντως προσωπικά όσες φορές κοιμήθηκα σούρα δίπλα σε κολητή βρεθήκαμε μετά από λίγο εντελώς φυσιολογικά να παίζουμε το "γιατρό".

Οι γυναίκες φυσικά δεν θα καταλάβουν αυτό που θα γράψω στη συνέχεια, μόνο οι άντρες.

Δεν υπάρχει περίπτωση άντρας που έχει μαζεμένο χύσι στα αρχίδια του (να μην έχει γαμήσει για κάποιες μέρες, ακόμα χειρότερα εβδομάδες κ.λ.π.) να βρίσκεται δίπλα σε θηλυκό και τουλάχιστον το "ερπετικό" κομμάτι του εγκεφάλου του να μην τον σπρώχνει να γαμηθεί με αυτό το θηλυκό. Οποιοδήποτε θηλυκό είναι αυτό δίπλα του, συνάδερφος του, κολητή του (ακόμη χειρότερα, γιατί σημαίνει ότι ήδη υπάρχει κάποια χημεία μεταξύ τους). Απλά, δεν υπάρχει περίπτωση να μη θέλει να αδειάσει τα χύσια του στο θηλυκό που έχει δίπλα του και που τσεκαρισμένα πηγαίνονται (αφού είναι κολητοί)....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εγω γιατι παλι πιστευω οτι υπαρχει αληθινη φιλια μεταξυ αντρα και γυναικα ;τοσο ρομαντικος ειμαι πια;
ειμαι κ γω...


Πάντως προσωπικά όσες φορές κοιμήθηκα σούρα δίπλα σε κολητή βρεθήκαμε μετά από λίγο εντελώς φυσιολογικά να παίζουμε το "γιατρό".

Οι γυναίκες φυσικά δεν θα καταλάβουν αυτό που θα γράψω στη συνέχεια, μόνο οι άντρες.

Δεν υπάρχει περίπτωση άντρας που έχει μαζεμένο χύσι στα αρχίδια του (να μην έχει γαμήσει για κάποιες μέρες, ακόμα χειρότερα εβδομάδες κ.λ.π.) να βρίσκεται δίπλα σε θηλυκό και τουλάχιστον το "ερπετικό" κομμάτι του εγκεφάλου του να μην τον σπρώχνει να γαμηθεί με αυτό το θηλυκό. Οποιοδήποτε θηλυκό είναι αυτό δίπλα του, συνάδερφος του, κολητή του (ακόμη χειρότερα, γιατί σημαίνει ότι ήδη υπάρχει κάποια χημεία μεταξύ τους). Απλά, δεν υπάρχει περίπτωση να μη θέλει να αδειάσει τα χύσια του στο θηλυκό που έχει δίπλα του και που τσεκαρησμένα γουστάρει....
το θυληκο εννοεις οτι γουσταρει;
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εγω γιατι παλι πιστευω οτι υπαρχει αληθινη φιλια μεταξυ αντρα και γυναικα ;τοσο ρομαντικος ειμαι πια;
δεν ειναι μονο θεμα ρομαντισμου αλλα θεμα εμπειριων!!
μπορεις να ξερεις τι εμπειριες θα ζησεις μεχρι τα 27 π.χ? οχι.....και αυτα που λενε οι αλλοι και τ ακους εσυ τρελα μετα να λες δικιο ειχαν κλπ κλπ και απλα θα σαι χαλαρος! απ την αλλη μπορει να μην γινει και τιποτα και να εχεις τα ιδια μυαλα!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ειμαι κ γω...

το θυληκο εννοεις οτι γουσταρει;

Άμα είναι ρε loukritia κολητοί οι δυο τους τότε τσεκαρισμένα δεν σημαίνει αυτό ότι "γουστάρονται" με κάποιο τρόπο (πηγαίνονται στη συζήτηση κ.λ.π.); Απλά, η γυναίκα μπορεί πιο άνετα να καλύπτεται από ένα κολητιλίκι π.χ. συναισθηματικά, επειδή νοιώθει την τρυφερότητα και την υποστήριξη του κολητού της απέναντι της. Ένας άντρας όμως που έχει μαζεμένα χύσια στα αρχίδια του δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει την παρόρμηση μέσα του να γαμηθεί με την κολητή του....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μεγαλονοντας κι αλλο θα καταλαβεις οτι ΔΕΝ!! εδω απο μια ηλικια και μετα δεν υπαρχει φιλια μεταξυ του ιδιου φυλου (λογω σεμφεροντων,ζηλιας)! ποσο μαλον μεταξυ διαφορετικων φυλων! παντα μεσα σου η μεσα της ισως καπου στο βαθος καιει μια μικρη φλογα!
αυτα βαριεμαι να το αναλυω και πολυ!
Συμφωνώ μαζί σου...!!!

Αχ...να'τα πάλι τα ζουζούνια...χααααααααχαχαχαχαχαχ....!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Άμα είναι ρε loukritia κολητοί οι δυο τους τότε τσεκαρισμένα δεν σημαίνει αυτό ότι "γουστάρονται" με κάποιο τρόπο (πηγαίνονται στη συζήτηση κ.λ.π.). Απλά, η γυναίκα μπορεί πιο άνετα να καλύπτεται από ένα κολητιλίκι π.χ. συναισθηματικά, επειδή νοιώθει την τρυφερότητα και την υποστήριξη του κολητού της απέναντι της. Ένας άντρας όμως που έχει μαζεμένα χύσια στα αρχίδια του δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει την παρόρμηση μέσα του να γαμηθεί με την κολητή του....
καταλαβα τι θες να πεις...
παρολαυτα θεωρω πως δεν υσχιει γ ολους αυτο..
σπανια ισως αλλα οχι γ ολους...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
καταλαβα τι θες να πεις...
παρολαυτα θεωρω πως δεν υσχιει γ ολους αυτο..
σπανια ισως αλλα οχι γ ολους...

Το κατάλαβες στο 5 τοις εκατό!

Δεν έχεις νοιώσει ποτέ και ούτε θα νοιώσεις αφού είσαι γυναίκα τι σημαίνει να έχει ο άντρας μαζεμένα χύσια στα αρχίδια του (να έχει μέρες ή ακόμη χειρότερα εβδομάδες να γαμήσει)! Όσοι άντρες με διαβάζουν καταλαβαίνουν πολύ καλύτερα τι θέλω να πω.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Το κατάλαβες στο 5 τοις εκατό!

Δεν έχεις νοιώσει ποτέ και ούτε θα νοιώσεις αφού είσαι γυναίκα τι σημαίνει να έχει ο άντρας μαζεμένα χύσια στα αρχίδια του (να έχει μέρες ή ακόμη χειρότερα εβδομάδες να γαμήσει)! Όσοι άντρες με διαβάζουν καταλαβαίνουν πολύ καλύτερα τι θέλω να πω.
;) ;) ;) ;)
σε σημειο που αν καβλωσεις να πονας!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Το κατάλαβες στο 5 τοις εκατό!

Δεν έχεις νοιώσει ποτέ και ούτε θα νοιώσεις αφού είσαι γυναίκα τι σημαίνει να έχει ο άντρας μαζεμένα χύσια στα αρχίδια του (να έχει μέρες ή ακόμη χειρότερα εβδομάδες να γαμήσει)! Όσοι άντρες με διαβάζουν καταλαβαίνουν πολύ καλύτερα τι θέλω να πω.
;) ;) ;) ;)
σε σημειο που αν καβλωσεις να πονας!
.........................................................
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Βρήκα τι είχα γράψει στο Cosmo περί του θέματος...

Παράθεση από mounodoulos
"Για να υπάρξει ειλικρινής, αγνή, ανιδιοτελής, κλπ, κλπ, φιλία ανάμεσα σε άτομα του αντίθετου φύλου, θα πρέπει και οι δυο να πάνε κόντρα στη φύση... Γίνεται άραγε; Πόσο εύκολο είναι να καταπιέζεις το γενετήσιο ένστικτο; Όσα χρόνια κι αν περάσουν, όσο κι αν έχεις πείσει τον εαυτό σου ότι ο-η άλλος-η δε σ'ενδιαφέρει, πάντα θα υποβόσκει το ερωτικό στοιχείο, που άνα πάσα στιγμή μπορεί να βγει στην επιφάνεια... Συμπέρασμα; Φιλία μεν, υπό αίρεση δε... Αυτή είναι η σεμνή και ταπεινή μου γνώμη..."

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom