Νέα

Πιστεύετε στην αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 944
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

πιστεύετε στην "αγνή" φιλια μεταξύ ενος άντρα και μιας γυναίκας;

  • ναι

    Ψήφοι: 12 22,2%
  • οχι

    Ψήφοι: 34 63,0%
  • Μόνο αν είναι μπάζα...

    Ψήφοι: 8 14,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    54

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
εγω ειμαι υπερμαχος αυτης της θεωριας.πιστευω στην αληθινη φιλια μεταξυ ενος αντρα και μιας γυναικας χωρις πονηρους σκοπους.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ποσο χρονων εισαι? (χωρις κανενα ιχνος ειρωνιας και κοροϊδιας)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ΑΔΥΝΑΤΟΝ δεν υπαρχει περιπτωση
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Πάντος ο Αντισθένης όταν με τους υπολοίπους έφτιαχνε αυτό το σιτε δεν περιμενε ότι εκτός απο μπουρδέλα και πουτάνες ο καθένας θα έγραφε για τα υπαρξιακά του...
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
γιατι ρε παιδια; ενα ερωτημα εθεσα.δεν υπαρχουν υπαρξιακα
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
Πάντος ο Αντισθένης όταν με τους υπολοίπους έφτιαχνε αυτό το σιτε δεν περιμενε ότι εκτός απο μπουρδέλα και πουτάνες ο καθένας θα έγραφε για τα υπαρξιακά του...
μην το φτιάξει πολύ ο αντισθενης
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εγω ειμαι υπερμαχος αυτης της θεωριας.πιστευω στην αληθινη φιλια μεταξυ ενος αντρα και μιας γυναικας χωρις πονηρους σκοπους.
και γω επισης γτ πολυ απλα το ζω τα τελευταια 13 χρονια...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μεγαλονοντας κι αλλο θα καταλαβεις οτι ΔΕΝ!! εδω απο μια ηλικια και μετα δεν υπαρχει φιλια μεταξυ του ιδιου φυλου (λογω σεμφεροντων,ζηλιας)! ποσο μαλον μεταξυ διαφορετικων φυλων! παντα μεσα σου η μεσα της ισως καπου στο βαθος καιει μια μικρη φλογα!
αυτα βαριεμαι να το αναλυω και πολυ!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
...μια μικρή φλόγα που μια μέρα θα γίνει πυρκαϊά και θα σας κάψει!!!  :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
μεγαλονοντας κι αλλο θα καταλαβεις οτι ΔΕΝ!! εδω απο μια ηλικια και μετα δεν υπαρχει φιλια μεταξυ του ιδιου φυλου (λογω σεμφεροντων,ζηλιας)! ποσο μαλον μεταξυ διαφορετικων φυλων! παντα μεσα σου η μεσα της ισως καπου στο βαθος καιει μια μικρη φλογα!
αυτα βαριεμαι να το αναλυω και πολυ!
εν μερη εχεις δικιο..
εννοω οτι φιλια κατα 90% υπαρχει στην περιπτωση που γνωριζονται απο μωρα παιδια(οπως στην περιπτωση μου).
στην ηλικια μου τωρα δε πιστευω οτι θα μπορουσα να αποκτησω αλλους ανδρες φιλους..
ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω... :-
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εν μερη εχεις δικιο..
εννοω οτι φιλια κατα 90% υπαρχει στην περιπτωση που γνωριζονται απο μωρα παιδια(οπως στην περιπτωση μου).
στην ηλικια μου τωρα δε πιστευω οτι θα μπορουσα να αποκτησω αλλους ανδρες φιλους..
ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω... :-
ναι καλη μου!
λογικο ειναι! αλλα μεχρι μια ηλικια ολλα ειναι ροζ!! (μπαινω σε ταριφα μια μερα και αναστεναζω και μου λεει...τι εγινε μεγαλε ανακαλυψατε οτι η ζωη δεν ειναι ΡΟΖ)
οταν αυτα τα 2 παιδακια μεγαλωνουν ομορφαινουν αλλαζει η ζωη τους και παραμενουν μαζι εμενα ποιος μου λεει οτι καπου πολυ βαθια μεσα π.χ απο την δικη μου πλευρα οτι σε γουσταρω αλλα εσυ απλα δεν με προσεχεις λογω φιλιας ασχετα αν σε ικανοποιω σαν ομορφια-χαρακτηρας κλπ! θα φοαβαμαιο να στο πω μια ζωη για να μην σε χασω απο φιλη, γιατι μιαλαμε για φιλια χρονων......
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Αν είναι μπάζο η γυναίκα, μπορεί να δημιουργηθεί φιλία.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ειχα και γω μια φιλη! πιτσιρικας τωρα....να 16-17 το πολυ! και να κυκλοφορουμε μα την κοπελα και ολοι οι φιλοι του αδερφου μου 24 να την πεζουν......και να λενε κοιτα τι γαμαει ο πιτσιρικας.....οντας μικρος μονο φιλοι! μου λεγανε οι πιο μεγαλοι....σκιστην καντην ...κλπ αλλα εγω παπα πα ΦΙΛΟΙ! ε τωρα που χαθηκαμε εδω και πολλα χρονια την σκεφτοαμαι και την πεζω (που λεει ο λογος)
(και ο πρωην της απο φιλια το ξεκινησε) και δεν ηταν και κανας παιδαρος!
αλλα εγω εμεινα ο Κ.Κ.Μ.Φ δηλ ο καλυτερος κολητος μαλακας φιλος....της παρηγοριας............τι θυμαμαι τωρα...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.028
Like
1.784
Πόντοι
216
εγω εχω μια κολλητη απο το γυμνασιο και την εχω πεξει για παρτη της πολλες φορες!!! αλλα κατα τα αλλα φιλοι !!!επισης κανα δυο φορες που ειχαμε κοιμηθει μαζι σαν φιλαρακια ειχα σοβαρο προβλημα καβλας !!! παντος δεν εγινε η φαση επειδη κοτεψα στο τελος αν και πιστευω θα καθοταν... λογο φιλιας
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ναι καλη μου!
λογικο ειναι! αλλα μεχρι μια ηλικια ολλα ειναι ροζ!! (μπαινω σε ταριφα μια μερα και αναστεναζω και μου λεει...τι εγινε μεγαλε ανακαλυψατε οτι η ζωη δεν ειναι ΡΟΖ)
οταν αυτα τα 2 παιδακια μεγαλωνουν ομορφαινουν αλλαζει η ζωη τους και παραμενουν μαζι εμενα ποιος μου λεει οτι καπου πολυ βαθια μεσα π.χ απο την δικη μου πλευρα οτι σε γουσταρω αλλα εσυ απλα δεν με προσεχεις λογω φιλιας ασχετα αν σε ικανοποιω σαν ομορφια-χαρακτηρας κλπ! θα φοαβαμαιο να στο πω μια ζωη για να μην σε χασω απο φιλη, γιατι μιαλαμε για φιλια χρονων......
δεν ειμαι πολυ σιγουρη...θελω να πω πως το θεωρω αδυνατο ενας απο τους κολλητους μου να με γουσταρει επι χρονια ολοκληρα και να καταπιεζεται κρυβοντας το τοσο τελεια...
δε εχω την παραμικρη αμφιβολλια...ουτε εκεινοι γ μενα...
ειμαι σιγουρη..
τωρα αν καποια στιγμη βρεθω μπροστα σε κατι τετοιο..τι να πω;!


Αν είναι μπάζο η γυναίκα, μπορεί να δημιουργηθεί φιλία.
την περιμενα μια τετοια απαντηση...
οπως και την απαντηση:αν ειναι εκεινος γκευ...
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
αν βρεθεις σε τετοια φαση απλα θα μεινεις καγκελο!
εκτος και αν εισαι σουρα........χαλι μαυρο οπως εγω και ριξεις ενα ψιλο ετσι για συμπαρασταση! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι εναν φιλικο στα γρηγορα! :fuck1: :2funny: :2funny:
και μετα οχι πια ΣΕΞ ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΙ!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αν βρεθεις σε τετοια φαση απλα θα μεινεις καγκελο!
εκτος και αν εισαι σουρα........χαλι μαυρο οπως εγω και ριξεις ενα ψιλο ετσι για συμπαρασταση! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπααα...δυσκολα...
παντως οταν μιλαω γ φιλια δε μιλαω γ καφεδακια κ τετοια μονο..
μια που ειπες σουρα...
εχω κοιμηθει σουρα κ ξεσουρα μαζι του και εγω κ η κολλητη μας και μπλα μπλα μπλα..
σαν αδερφακια...
σορυ αν μιλαω λιγο ασυναρτητα αλλα δε μ εχει πεσει ο πυρετος ακομη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom