Νέα

Πιρφοριά από εργαζόμενο κορίτσι ή κάτι άλλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tsarkas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Ειμαι 32 ελα μην το σκεφτεσαι φερε και το φιλαρακι που εχει θεμα ολα ποτα χοτελι να γουσταρουμε σουιτα απο μενα θα γινει σου λεω τησ ποπησ
Παροτι πολλα αλανια μου χαν πει στο παρελθον για παρτουζοκαταστασεις δεν ημουν ποτε αυτου του σπορ.

Παντρευτηκα κ μικρος κ ελεγα ασε μη γινει καμια κεντα και φαμε καμια ξωφαλτση και μας αρεσει μετα , αντε να βγαλεις τη βερα να τρεχεις με τους μπαμπηδες στις ολλανδιες:2funny:
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Like
789
Πόντοι
81
Γενικά πιστεύω είσαι ωραιος ειμαι 18 χρονων που εμαθα αυτο το site πριν κατι μηνες που ψαχναμε με την παρέα μου τροπο για εναν φίλο μας επισης 18χρονων που δν του καθονται γκομενες και ηταν παρθενος (γενικα αυτα που εγραφα στο site πριν απο αυτο ειναι λακιεςμα για να βγει αυτο που θελουν έγκριση τα πρωτα 5 μυνήματα στο site οποτε μην δίνετε σημασία) ειμαι πολυ εμφανισημος για τα κορίτσια της ηλικιας μου ξερεις εκει 16-25 χωρις να θελω να το παιξω γαμιας ειμαι 1.85 80 κιλα γυμνασμενος που δυστυχώς καπνιζει μπομπα κουρεμα και ξερεις style των trappers οταν ειχαμε παει τελικα στα μπουρδελα μολις με εβλεπαν οι πουτανες ολες με ρωτουσαν ελπιζω να μην έρχεσαι εδω να γαμας και χαλας τα λεφτα σου και τους έλεγα εννοείται πως οχι και συν 4-5 απο αυτες μουν ειχαν ζαλισει να μπω τσαμπα μεσα πραγμα που δν εκανα γτ σηχαινομαι και γενικα δν μου χρειαζεται να γαμησω πουτανες αλλες δν με αφηναν να μπω και μια μου εδωσε insta και το που μενει και καλα να με παρει σπιτι της ελεγε ενω δν με άφηνε να βγω εξω απο το μπουρδελο. Να ξες θα σε θεωρησε ατομο πυ δν του χρειάζεται να πληρώσει για να γαμησει για να στο ειπε αυτο σκεψου με εμενα απορούσαν που με εβλεπαν εκει και με ρωτούσαν τι έρχεσαι εσυ εδω και γαμας? Και μετα δείχναμε τι φιλο μας και κατάλαβεναν για μενα σωστα στα είπε η πουτανα (οποίοι απο το site πριν κανα 2,3 μηνες πηγεναν Μεταξουργείο φυλης και εβλεπαν μια παρεα 4 5 ατομων γυρω στα 18 19 εγω ειμαι ενας απο αυτους το προφιλ το εφτιαξα γιατι γενικα ειχε ετσι σαν αυτο ενδιαφεροντα threads για να μιλησεις οχι ότι πηγαίνω στα μπουρδελα)
μπρο..στειλε μια το ινστα να δω κατι :zombie:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
150
Like
11.982
Πόντοι
30.733
Εγω μπορω να σε φτιαξω αλλα το θεμα ειναι να είσαι κοντα στην ηλικια μου
Τσιλ μπρο αραξε στη πετσα σου και μη φλεξαρεις για να φτιαξεις το bro γτ μπορει να γινει expose , να κριντζαρει και να τη δει dolby surround:2funny:
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.590
Πόντοι
1.196
Κατσε μην ερθει εκει ο καλλιμαχος και σας τις φάει όλες. Καλο το six pack κτλ που λες αλλα σαν το φουσκωμένο πορτοφόλι δεν εχει. Με τις σφουγγαριστρες θα μαζεύετε τα ζουμια των κορασιδων
Σωστοοοοςςςςς.....
Να δεις ζουμια που εχω δει.....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.631
Πόντοι
3.506
Μην δείτε ένα νέο, όμορφο, γυμνασμένο ελκυστικό γαμιά....αμέσως να του την πέσετε για τα ορθογραφικά, τη στήξη, τις απόψεις...Ζηλιάρηδες ΟΥΟΥΟΥ:2funny:
Ξεδιπλώσου εσύ, αγόρι μου και ας τους να λένε.
Εγώ που κυκλοφορώ με ανοιχτό πουκάμισο, η τρίχα δεσπόζει και επάνω η χρυσή καδένα δεν έχω καμία τύχη :confused::confused::confused:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.210
Κριτικές
2
Like
22.547
Πόντοι
6.236
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Γενικά πιστεύω είσαι ωραιος ειμαι 18 χρονων που εμαθα αυτο το site πριν κατι μηνες που ψαχναμε με την παρέα μου τροπο για εναν φίλο μας επισης 18χρονων που δν του καθονται γκομενες και ηταν παρθενος (γενικα αυτα που εγραφα στο site πριν απο αυτο ειναι λακιεςμα για να βγει αυτο που θελουν έγκριση τα πρωτα 5 μυνήματα στο site οποτε μην δίνετε σημασία) ειμαι πολυ εμφανισημος για τα κορίτσια της ηλικιας μου ξερεις εκει 16-25 χωρις να θελω να το παιξω γαμιας ειμαι 1.85 80 κιλα γυμνασμενος που δυστυχώς καπνιζει μπομπα κουρεμα και ξερεις style των trappers οταν ειχαμε παει τελικα στα μπουρδελα μολις με εβλεπαν οι πουτανες ολες με ρωτουσαν ελπιζω να μην έρχεσαι εδω να γαμας και χαλας τα λεφτα σου και τους έλεγα εννοείται πως οχι και συν 4-5 απο αυτες μουν ειχαν ζαλισει να μπω τσαμπα μεσα πραγμα που δν εκανα γτ σηχαινομαι και γενικα δν μου χρειαζεται να γαμησω πουτανες αλλες δν με αφηναν να μπω και μια μου εδωσε insta και το που μενει και καλα να με παρει σπιτι της ελεγε ενω δν με άφηνε να βγω εξω απο το μπουρδελο. Να ξες θα σε θεωρησε ατομο πυ δν του χρειάζεται να πληρώσει για να γαμησει για να στο ειπε αυτο σκεψου με εμενα απορούσαν που με εβλεπαν εκει και με ρωτούσαν τι έρχεσαι εσυ εδω και γαμας? Και μετα δείχναμε τι φιλο μας και κατάλαβεναν για μενα σωστα στα είπε η πουτανα (οποίοι απο το site πριν κανα 2,3 μηνες πηγεναν Μεταξουργείο φυλης και εβλεπαν μια παρεα 4 5 ατομων γυρω στα 18 19 εγω ειμαι ενας απο αυτους το προφιλ το εφτιαξα γιατι γενικα ειχε ετσι σαν αυτο ενδιαφεροντα threads για να μιλησεις οχι ότι πηγαίνω στα μπουρδελα)
τύπε δλδ τι νομίζεις ότι είμαστε όλοι οι υπόλοιποι εδώ μέσα, τίποτα τριτοτέταρτοι?
ωραίες, γαμιάδες, φραγκάτοι, 25+...
μπες κι εσύ στην ουρά...ΕΠΟΜΕΝΟΣ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Εγώ που κυκλοφορώ με ανοιχτό πουκάμισο, η τρίχα δεσπόζει και επάνω η χρυσή καδένα δεν έχω καμία τύχη :confused::confused::confused:
λείπει το μακρύ νύχι στο μικρό δάχτυλο του χεριού τύπε. Διόρθωσε αυτή τη λεπτομέρεια, κι όλα θα φτιάξουν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.631
Πόντοι
3.506
λείπει το μακρύ νύχι στο μικρό δάχτυλο του χεριού τύπε. Διόρθωσε αυτή τη λεπτομέρεια, κι όλα θα φτιάξουν
Τα χάλια μου έχω, 1.60 με κοιλιά από μπύρες, άσχημος, αλλήθωρος. αφού κάποιες κοπέλες δέχονται να κάνουν συναντήσεις μαζί μου, κάνω τον σταυρό μου :confused::confused::priest::priest:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Εγώ που κυκλοφορώ με ανοιχτό πουκάμισο, η τρίχα δεσπόζει και επάνω η χρυσή καδένα δεν έχω καμία τύχη :confused::confused::confused:
Καλο απογευμα Φιλε Αγραμματε....ελα ......φτιαξε μας την μερα...παιζει και Μουστακι????
 

Συνημμένα

  • 72793648_10218007362633236_7392972900761862144_n.jpg
    72793648_10218007362633236_7392972900761862144_n.jpg
    168,4 KB · Εμφανίσεις: 62
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.631
Πόντοι
3.506
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Τα χάλια μου έχω, 1.60 με κοιλιά από μπύρες, άσχημος, αλλήθωρος. αφού κάποιες κοπέλες δέχονται να κάνουν συναντήσεις μαζί μου, κάνω τον σταυρό μου :confused::confused::priest::priest:
το θέμα έχει λυθεί τύπε από τη Λαική Μούσα. Της Γυναίκας η καρδιά είναι μια Άβυσσος. Ίσως όμως έχεις λεφτά αισθήματα, κι είσαι πολύ σεμνός να το μοιραστείς μαζί μας
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.631
Πόντοι
3.506
το θέμα έχει λυθεί τύπε από τη Λαική Μούσα. Της Γυναίκας η καρδιά είναι μια Άβυσσος. Ίσως όμως έχεις λεφτά αισθήματα, κι είσαι πολύ σεμνός να το μοιραστείς μαζί μας
Οχι ρε μύστη είμαι άνθρωπος του μεροκάματου :confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.810
Like
14.631
Πόντοι
3.506

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.404
Πόντοι
3.296
Γενικά πιστεύω είσαι ωραιος ειμαι 18 χρονων που εμαθα αυτο το site πριν κατι μηνες που ψαχναμε με την παρέα μου τροπο για εναν φίλο μας επισης 18χρονων που δν του καθονται γκομενες και ηταν παρθενος (γενικα αυτα που εγραφα στο site πριν απο αυτο ειναι λακιεςμα για να βγει αυτο που θελουν έγκριση τα πρωτα 5 μυνήματα στο site οποτε μην δίνετε σημασία) ειμαι πολυ εμφανισημος για τα κορίτσια της ηλικιας μου ξερεις εκει 16-25 χωρις να θελω να το παιξω γαμιας ειμαι 1.85 80 κιλα γυμνασμενος που δυστυχώς καπνιζει μπομπα κουρεμα και ξερεις style των trappers οταν ειχαμε παει τελικα στα μπουρδελα μολις με εβλεπαν οι πουτανες ολες με ρωτουσαν ελπιζω να μην έρχεσαι εδω να γαμας και χαλας τα λεφτα σου και τους έλεγα εννοείται πως οχι και συν 4-5 απο αυτες μουν ειχαν ζαλισει να μπω τσαμπα μεσα πραγμα που δν εκανα γτ σηχαινομαι και γενικα δν μου χρειαζεται να γαμησω πουτανες αλλες δν με αφηναν να μπω και μια μου εδωσε insta και το που μενει και καλα να με παρει σπιτι της ελεγε ενω δν με άφηνε να βγω εξω απο το μπουρδελο. Να ξες θα σε θεωρησε ατομο πυ δν του χρειάζεται να πληρώσει για να γαμησει για να στο ειπε αυτο σκεψου με εμενα απορούσαν που με εβλεπαν εκει και με ρωτούσαν τι έρχεσαι εσυ εδω και γαμας? Και μετα δείχναμε τι φιλο μας και κατάλαβεναν για μενα σωστα στα είπε η πουτανα (οποίοι απο το site πριν κανα 2,3 μηνες πηγεναν Μεταξουργείο φυλης και εβλεπαν μια παρεα 4 5 ατομων γυρω στα 18 19 εγω ειμαι ενας απο αυτους το προφιλ το εφτιαξα γιατι γενικα ειχε ετσι σαν αυτο ενδιαφεροντα threads για να μιλησεις οχι ότι πηγαίνω στα μπουρδελα)
Yo Bro
Πουτανακια στη σειρα
Σου προσφερουνε λεφτα
Και πουλας και τσαμπουκα
Στο δικο τους το νταβα

Με λεφτα τα παιρνεις ολα
Με σιξ πακ μια καριολα
Να σου σπαει τα αρχιδια
Να σου παιζει και παιχνιδια

Yo yo

Οι γυναικες ειν πουτανες
Στα πορνεια και σ αλανες
Μα κι οι πορνες ειν κοριτσια
Με αισθηματα και βιτσια

Yoo broooo
:afro::headbang2:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Yo Bro
Πουτανακια στη σειρα
Σου προσφερουνε λεφτα
Και πουλας και τσαμπουκα
Στο δικο τους το νταβα

Με λεφτα τα παιρνεις ολα
Με σιξ πακ μια καριολα
Να σου σπαει τα αρχιδια
Να σου παιζει και παιχνιδια

Yo yo

Οι γυναικες ειν πουτανες
Στα πορνεια και σ αλανες
Μα κι οι πορνες ειν κοριτσια
Με αισθηματα και βιτσια

Yoo broooo
:afro::headbang2:
Αρχοντα!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • eminem-your-turn.gif
    eminem-your-turn.gif
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 84
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom