Νέα

Κάτι περίεργο ίσως συμβαίνει με μια φίλη μου.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

kinikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
...ποσο περιεργο μπορει να ειναι ?....0 στα 10...σημερα τα μανουλακια εχουν τα περισσοτερα απο αυτα νταλαβερια με την οποια καλλιτεχνια γιατι τους τη βαραει η φωτογραφικη λαμπα και τα ''ανοιγματα'' σε χωρους...ή πανω στην τρελα τους να την βρουνε στο ετσι με τον φωτογραφο...και ενα σωρο καταστασεις και αιτιες...το να κανεις τολμηρο book ειναι το πλεον ευκολο...απλα τα γυναια δεν το πληρωνουν κιολαα λογω πιασοκωλ φασης...αυτα._  μην απορεις..ειναι κατι συνηθισμενο πλεον.

:think:  :think:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ρε φίλε,χαβά μας κάνεις;Γνωρίζεις μια ψωλού από ιντερνετ,σου λέει διάφορες αρχιδιές και φωτό με το μουνί
όξω(ή οτι διάλο στέλνει) και ρωτάς στους μπουρδελιάρηδες τι να την κάνεις;Δλδ εσύ τι σκέφτεσαι;

Παρθένος είσαι ή το πόμολο γυαλίζεις;Εδώ ακόμα και ΄γω που είμαι άπαρτος,όταν μου τυχε αντίστοιχη φάση
χώθηκα στα ίσα-μα αφού σου πα (μου λέει) οτι έχω τρια παιδιά σύζηγο και γκόμενο,γιατί με πιέζεις;Γιατί
μωρό μου πιάσε τον ψώλο μου τον έχεις κάνει σα δοξάρι.

και άντε γαμήσου παλιοπουτάνα,μα το κάνεις και θέμα; :jerking:
 
OP
OP
K

kinikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε,χαβά μας κάνεις;Γνωρίζεις μια ψωλού από ιντερνετ,σου λέει διάφορες αρχιδιές και φωτό με το μουνί
όξω(ή οτι διάλο στέλνει) και ρωτάς στους μπουρδελιάρηδες τι να την κάνεις;Δλδ εσύ τι σκέφτεσαι;

Παρθένος είσαι ή το πόμολο γυαλίζεις;Εδώ ακόμα και ΄γω που είμαι άπαρτος,όταν μου τυχε αντίστοιχη φάση
χώθηκα στα ίσα-μα αφού σου πα (μου λέει) οτι έχω τρια παιδιά σύζηγο και γκόμενο,γιατί με πιέζεις;Γιατί
μωρό μου πιάσε τον ψώλο μου τον έχεις κάνει σα δοξάρι.

και άντε γαμήσου παλιοπουτάνα,μα το κάνεις και θέμα; :jerking:

Σε ποιο σημείο της αρχικής μου ανάρτησης κατάλαβες ότι ρωτάω τι να την κάνω ;

ΥΓ: Μάστορα next time θα σε ρωτήσουμε τι να κάνουμε θέμα και τι όχι . Το εικονίδιο στο επιστρέφω . :jerking:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
τι ψαχνεις ? να κανεις το ψυχολογικο προφιλ της γκομενας? αφου μονος σου καταλαβες οτι το ψαχνει για τριο με τον αντρα της .... η πρωτη ειναι η η τελευταια ?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
Σε ποιο σημείο της αρχικής μου ανάρτησης κατάλαβες ότι ρωτάω τι να την κάνω ;

ΥΓ: Μάστορα next time θα σε ρωτήσουμε τι να κάνουμε θέμα και τι όχι . Το εικονίδιο στο επιστρέφω . :jerking:
Προς υπερασπιση του μουνοχαλαστη και γω οτι δεν ξερεις τι να την κανεις καταλαβα...αλλιως ποιος ο λογος να ανεβασεις νημα για κατι που ειναι αυτονοητο...
Μπορεις να ανεβασεις και νημα που να λεει "η γη κινειται"...
 
OP
OP
K

kinikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
τι ψαχνεις ? να κανεις το ψυχολογικο προφιλ της γκομενας? αφου μονος σου καταλαβες οτι το ψαχνει για τριο με τον αντρα της .... η πρωτη ειναι η η τελευταια ?

Ο λόγος που ανέβασα new topic  (να το εξηγήσω αφού δεν έγινε σαφές ) είναι για να συζητήσουμε τους πιθανούς κινδύνους μιας ενδεχομένως απλής εκδήλωσης σεξουαλικής επιθυμίας.
Να το κάνω τάλιρα..
Θέλεις τριό; Δικαίωμα σου ! πήγαινε σε ένα swing club και γνώρισε όποιον αγαπάς.
Το θέμα είναι πως η τύπισσα έστειλε φωτογραφίες σε έναν αρχικά ΑΓΝΩΣΤΟ.
Μπορεί εγώ ρε μάγκες να είμαι ψυχοπαθής ή αλήτης ή εκβιαστής ότι να ναι..
Η κυρία έχει δύο παιδιά όπως είπα.
Τι θα με εμπόδιζε εμένα να την εκβιάσω ;
Τι θα με εμπόδιζε να γεμίσω τις κολώνες της γειτονιάς της με φωτογραφίες της ;
Αυτά τα ερωτήματα αποκλείεται να τα έχω σκεφτεί εγώ και να μην τα έχει σκεφτεί αυτή !
Όσο και να θέλουμε να το παίζουμε αλάνια οι γυναίκες είναι πιο έξυπνες και πιο πανούργες από εμάς..
Οπότε..λέω μήπως κάτι άλλο τρέχει ;
Μήπως δεν είναι απλά μια γκόμενα που ψάχνεται;
Κύριοι δεν μπορώ να το αποδείξω για τους λόγους που ανέφερα στο αρχικό μου Post μα δε μιλάμε για κανένα μπάζο.
Πώς να το πω..δεν έχει ανάγκη από social media για να γαμηθεί. Μέχρι το περίπτερο να πάει θα βρει γκόμενο αν το θέλει.
Δε θέλω να πω άλλες σκέψεις για να μην προκαταβάλω πιθανές απαντήσεις. Ας κυλήσει το θέμα με ότι νομίζετε..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Μια γυναίκα που ψάχνεται για τρίο ή οτιδήποτε άλλο δεν κάθεται να μιλάει μέσω ίντερνετ για 2 ολόκληρα χρόνια χωρίς να προχωρήσει στον σκοπό της...
Για να το πω΄κομψά μάλλον εσύ βαριόσουνα καλοκαιριάτικα και είπες να ανοίξεις ένα θρεντ! :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
  Πάρε το χειρότερο σενάριο που μπορεί να σου τύχει.

Είσαι αρραβωνιασμένος. Δεν θέλεις να εκτθείς στην κοπέλα σου.

Η τύπισσα στην έπεσε με φωτογραφίες καλλιτεχνικές, φτιαγμένες φωτοσοπ. ΟΚ πολλές το κάνουν.

Ο δικός της το ξέρει πως βγαίνετε. Μάλλον η δουλειά πάει για τρίο επί πληρωμή από σενα.

Θέλουν να σε "ξεζουμίσουν" με εκβιασμό. Ίσως να περιμένουν να παντρευτείς πρώτα και μετά να στη χωθεί η τύπισσα.
  Αλλιώς εκβιάζεις παντρεμένο.

Στο μεταξύ εσύ ψιλοκαψουρεύεσαι την γκόμενα.

Αν από μέρους σου παίζουν πολλά χρήματα,  και της το χεις δείξει, απλά έχεις μπει στο στόχαστρο. Αν όχι δεν έχεις καμμία ελπίδα ούτε το χέρι να της πιάσεις.

Αυτοί είναι στυγνοί επαγγελματίες.

  Μπαίνει στο σοσιαλ μηντια, κάνει γνωριμίες, στέλνει φωτογραφιες δεξιά και αριστερά. Βγαίνει βόλτα έξω με το "θυμα" και κόβει κινηση. Με τι αυτοκίνητο έρχεται, τι ρούχα φοράει, πόσα λεφτά χαλάει. Παίρνουν τον αρ. κυκλοφορίας του οχήματος και βρισκουν τα στοιχεία του θυματος.

  Αν είναι μέσα στα στανταρτς, ξεκινάει αυτόματα το "παιχνίδι"



  Αν δεν την έχεις γαμήσει, κάτι έχει πάει στραβά. Δεν έχεις αρκετά χρήματα, δεν έχεις παντρευτεί ακόμα... κάτι Δεν ξέρω που έχει σκαλώσει μαζί σου η δουλειά.


  Κάτι παρόμοιο είχε γίνει στην Αμερική πριν χρόνια. Κάποιοι εδώ έμαθαν την κομπίνα και την ξεσήκωσαν.



 
 
OP
OP
K

kinikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
 Πάρε το χειρότερο σενάριο που μπορεί να σου τύχει.

Είσαι αρραβωνιασμένος. Δεν θέλεις να εκτθείς στην κοπέλα σου.

Η τύπισσα στην έπεσε με φωτογραφίες καλλιτεχνικές, φτιαγμένες φωτοσοπ. ΟΚ πολλές το κάνουν.

Ο δικός της το ξέρει πως βγαίνετε. Μάλλον η δουλειά πάει για τρίο επί πληρωμή από σενα.

Θέλουν να σε "ξεζουμίσουν" με εκβιασμό. Ίσως να περιμένουν να παντρευτείς πρώτα και μετά να στη χωθεί η τύπισσα.
 Αλλιώς εκβιάζεις παντρεμένο.

Στο μεταξύ εσύ ψιλοκαψουρεύεσαι την γκόμενα.

Αν από μέρους σου παίζουν πολλά χρήματα,  και της το χεις δείξει, απλά έχεις μπει στο στόχαστρο. Αν όχι δεν έχεις καμμία ελπίδα ούτε το χέρι να της πιάσεις.

Αυτοί είναι στυγνοί επαγγελματίες.

 Μπαίνει στο σοσιαλ μηντια, κάνει γνωριμίες, στέλνει φωτογραφιες δεξιά και αριστερά. Βγαίνει βόλτα έξω με το "θυμα" και κόβει κινηση. Με τι αυτοκίνητο έρχεται, τι ρούχα φοράει, πόσα λεφτά χαλάει. Παίρνουν τον αρ. κυκλοφορίας του οχήματος και βρισκουν τα στοιχεία του θυματος.

 Αν είναι μέσα στα στανταρτς, ξεκινάει αυτόματα το "παιχνίδι"



 Αν δεν την έχεις γαμήσει, κάτι έχει πάει στραβά. Δεν έχεις αρκετά χρήματα, δεν έχεις παντρευτεί ακόμα... κάτι Δεν ξέρω που έχει σκαλώσει μαζί σου η δουλειά.


 Κάτι παρόμοιο είχε γίνει στην Αμερική πριν χρόνια. Κάποιοι εδώ έμαθαν την κομπίνα και την ξεσήκωσαν.



 

Η απάντηση σου είναι η πιο ολοκληρωμένη μέχρι στιγμής . Σε ευχαριστώ ειλικρινά. Όλα αυτά που έχεις γράψει τα έχω σκεφτεί. Ξέρω που έχει σκαλώσει η δουλειά και γιατί δε προχωράει ο εκβιασμός εφόσον πάρουμε ώς δεδομένο ότι παίζει σαν ενδεχόμενο..


ΥΓ: Επειδή ανέφερες "βρίσκουν τα στοιχεία του "θύματος"..έχω ψάξει πρίν εγώ τα δικά της . Ξέρω πως είναι πρόσωπο υπαρκτό. Διεύθυνση πχ κτλ..
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Πάτε και παντρεύεστε γυναίκες που δεν σας αφήνουν να ξενοπηδήσετε; :headbang:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Καλησπέρα.
Είμαι αρραβωνιασμένος και σε σχετικά ώριμη ηλικία.
Εδώ και δύο έτη έχω αναπτύξει φιλικές σχέσεις με μια κοπέλα που γνώρισα μέσα από social media.
Η κοπέλα είναι παντρεμένη έχει και δυο παιδάκια μια νορμάλ οικογένεια.
Τα παράξενα ξεκινάνε από την στιγμή της προσέγγισης μου αλλά μέχρι σήμερα δεν είχα μπει στον κόπο να το ψάξω πέραν από συζητήσεις με φίλες μου χωρίς ποτέ να αναφέρω το όνομα της .
Κύριοι χωρίς να με έχει συναντήσει από κοντά ποτέ ,  άρχισε να μου στέλνει αισθησιακές φωτογραφίες της  και έπειτα όλο και πιο «σκληρές» χωρίς εγώ να το έχω ζητήσει άμεσα ή έμμεσα.
Οι φωτογραφίες αυτές όμως δεν είναι αυτό που λέμε ερασιτεχνικές . Είναι απόλυτα επαγγελματικές σύμφωνα με αξιολόγηση από φίλο μου επαγγελματία φωτογράφο.
Έδειξα ορισμένες χωρίς το πρόσωπο της και μου είπε χαρακτηριστικά «στις φωτογραφίες αυτές έχει ληφθεί υπόψη ο φωτισμός , η γωνία εστίασης καθώς και η μηχανή παίζει να είναι κι αυτή επαγγελματική»
Μέχρι την στιγμή της πρώτης μας συνάντησης πίστευα πως δεν πρόκειται για υπαρκτό πρόσωπο.
Βρεθήκαμε όμως και διαπίστωσα πως έκανα λάθος..
Το ερώτημα μου είναι πως νομίζω πως τρέχει κάτι με την κοπέλα..είτε το παρελθόν της είτε η δουλειά της..
Πιστεύω πως κάτι κάνει πικάντικο τώρα ή στο παρελθόν της.  Πως θα μπορούσα να το ανακαλύψω ;
Μήπως όλα είναι της φαντασίας μου ;
Παρακαλώ αν θέλετε παραπάνω περιγραφές να τις παραθέσω.
ΥΓ: Δεν θα απαντήσω σε κανένα personal message (PM) και δε θα παραθέσω φωτογραφίες για ευνόητους λόγους ηθικής και νομιμότητας.

τι το ψαχνεις τοσο πολυ ; πηδα και μη ερευνα
 

Doctormit

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2010
Μηνύματα
119
Like
230
Πόντοι
21


Η κοπέλα είναι παντρεμένη έχει και δυο παιδάκια μια νορμάλ οικογένεια.
:think: :think: :think:



Μόνο σε μένα έκανε εντύπωση αυτό???

Τέλος πάντων, επί του θέματος:

1. Είσαι αρραβωνιασμένος!

2. Είσαι σε ώριμη ηλικία!

3. Ψάχνεσαι στα social!

4. Βρίσκεις (ή σε βρίσκει κάποια) και το παλεύεις 2 χρόνια!

5. Σου στέλνει προκλητικές φωτο (2 χρόνια κι ακόμη θεωρείς τον εαυτό σου "Αγνωστο"??)

6. Βρίσκεστε κιόλας και μάλιστα και με τον "άνδρα" της! (αν κατάλαβα καλά)

7. Συνεχίζεις ακόμα την όλη φάση, όσο κι αν σου έχουν μπει ψύλλοι στα αυτιά!

Και ρωτάς τι???
Για τυχόν πικάντικο παρελθόν ή επαγγελματικό παρόν της, σε συνδυασμό με το δικό σου μέλλον?? :idiot:

Εκτός κι αν υπάρχει κάποιο από τα παραπάνω 7 που δεν ισχύει, πάρε και την αρραβωνιαστικιά σου μαζί την επόμενη φορά, να γνωριστείτε όλοι καλύτερα και γράψε μας την εμπειρεία σου στις "Ερωτικές Ιστορίες"
 

Pierrot Lunaire

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
174
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Καλησπέρα.
Είμαι αρραβωνιασμένος και σε σχετικά ώριμη ηλικία.
Εδώ και δύο έτη έχω αναπτύξει φιλικές σχέσεις με μια κοπέλα που γνώρισα μέσα από social media.
Η κοπέλα είναι παντρεμένη έχει και δυο παιδάκια μια νορμάλ οικογένεια.
Τα παράξενα ξεκινάνε από την στιγμή της προσέγγισης μου αλλά μέχρι σήμερα δεν είχα μπει στον κόπο να το ψάξω πέραν από συζητήσεις με φίλες μου χωρίς ποτέ να αναφέρω το όνομα της .
Κύριοι χωρίς να με έχει συναντήσει από κοντά ποτέ ,  άρχισε να μου στέλνει αισθησιακές φωτογραφίες της  και έπειτα όλο και πιο «σκληρές» χωρίς εγώ να το έχω ζητήσει άμεσα ή έμμεσα.
Οι φωτογραφίες αυτές όμως δεν είναι αυτό που λέμε ερασιτεχνικές . Είναι απόλυτα επαγγελματικές σύμφωνα με αξιολόγηση από φίλο μου επαγγελματία φωτογράφο.
Έδειξα ορισμένες χωρίς το πρόσωπο της και μου είπε χαρακτηριστικά «στις φωτογραφίες αυτές έχει ληφθεί υπόψη ο φωτισμός , η γωνία εστίασης καθώς και η μηχανή παίζει να είναι κι αυτή επαγγελματική»
Μέχρι την στιγμή της πρώτης μας συνάντησης πίστευα πως δεν πρόκειται για υπαρκτό πρόσωπο.
Βρεθήκαμε όμως και διαπίστωσα πως έκανα λάθος..
Το ερώτημα μου είναι πως νομίζω πως τρέχει κάτι με την κοπέλα..είτε το παρελθόν της είτε η δουλειά της..
Πιστεύω πως κάτι κάνει πικάντικο τώρα ή στο παρελθόν της.  Πως θα μπορούσα να το ανακαλύψω ;
Μήπως όλα είναι της φαντασίας μου ;
Παρακαλώ αν θέλετε παραπάνω περιγραφές να τις παραθέσω.
ΥΓ: Δεν θα απαντήσω σε κανένα personal message (PM) και δε θα παραθέσω φωτογραφίες για ευνόητους λόγους ηθικής και νομιμότητας.


καποιες ερωτησεις:

τις φωτογραφιες στις εστειλε απο την πρωτη στιγμη της γνωριμιας σας; ή μετα απο 2 χρονια;
στο μεταξυ οταν συναντιεστε πως ειναι η συμπεριφορα της;
η δικια σου την εχει γνωρισει, οπως εχεις γνωρισει εσυ τον δικο της;

μου εχει τυχει κατι παρομοιο... οχι ιδιο
 
OP
OP
K

kinikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο σε μένα έκανε εντύπωση αυτό???

Τέλος πάντων, επί του θέματος:

1. Είσαι αρραβωνιασμένος!

2. Είσαι σε ώριμη ηλικία!

3. Ψάχνεσαι στα social!

4. Βρίσκεις (ή σε βρίσκει κάποια) και το παλεύεις 2 χρόνια!

5. Σου στέλνει προκλητικές φωτο (2 χρόνια κι ακόμη θεωρείς τον εαυτό σου "Αγνωστο"??)

6. Βρίσκεστε κιόλας και μάλιστα και με τον "άνδρα" της! (αν κατάλαβα καλά)

7. Συνεχίζεις ακόμα την όλη φάση, όσο κι αν σου έχουν μπει ψύλλοι στα αυτιά!

Και ρωτάς τι???
Για τυχόν πικάντικο παρελθόν ή επαγγελματικό παρόν της, σε συνδυασμό με το δικό σου μέλλον?? :idiot:

Εκτός κι αν υπάρχει κάποιο από τα παραπάνω 7 που δεν ισχύει, πάρε και την αρραβωνιαστικιά σου μαζί την επόμενη φορά, να γνωριστείτε όλοι καλύτερα και γράψε μας την εμπειρεία σου στις "Ερωτικές Ιστορίες"


Απαντώ και στα επτά με την σειρά.
1) Ναι εγώ το είπα , είμαι .
2) Είμαι.
3) Από πού το συμπέρανες αυτό; Γνωρίζεις την επαγγελματική μου ιδιότητα ; πιστεύεις πως τα social media είναι μόνο για να βρίσκεις γκόμενες; Το ενδεχόμενο να τα χρησιμοποιώ για προβολή του εαυτού μου και της επιχείρησης μου πχ περνάει από το μυαλό σου ως ενδεχόμενο;
4) Με βρήκε.  Όχι δε το παλεύω δύο χρόνια. Εδώ και δύο χρόνια έγινε το περιστατικό. Από τότε πολύ συχνά μιλάμε και βγαίνουμε και μαζί.
5) «Άγνωστο» με θεωρούσα ΠΡΙΝ με συναντήσει.
6) Με τον άνδρα της συναντηθήκαμε μια φορά σε κοινό γεύμα.
7) Αν δεν υπάρχει κάτι επικίνδυνο στο backround γιατί όχι ;
Και ρωτάω τι: Αν παίζει να ανήκει σε κύκλωμα , αν είναι πουτάνα , αν αν αν..
Της αρραβωνιαστικιάς μου δεν της αρέσουν τα πολυμελή σχήματα. Είναι ΟΚ μαζί μου. Καθένας με τα γούστα του.
Σε περίπτωση που γίνει κάτι με όλους όμως θα σου γράψω την ιστορία μας αφού βρίσκεις ενδιαφέρον να διαβάζεις ιστορίες άλλων..
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα.
Είμαι αρραβωνιασμένος και σε σχετικά ώριμη ηλικία.
Εδώ και δύο έτη έχω αναπτύξει φιλικές σχέσεις με μια κοπέλα που γνώρισα μέσα από social media.
Η κοπέλα είναι παντρεμένη έχει και δυο παιδάκια μια νορμάλ οικογένεια.
Τα παράξενα ξεκινάνε από την στιγμή της προσέγγισης μου αλλά μέχρι σήμερα δεν είχα μπει στον κόπο να το ψάξω πέραν από συζητήσεις με φίλες μου χωρίς ποτέ να αναφέρω το όνομα της .
Κύριοι χωρίς να με έχει συναντήσει από κοντά ποτέ ,  άρχισε να μου στέλνει αισθησιακές φωτογραφίες της  και έπειτα όλο και πιο «σκληρές» χωρίς εγώ να το έχω ζητήσει άμεσα ή έμμεσα.
Οι φωτογραφίες αυτές όμως δεν είναι αυτό που λέμε ερασιτεχνικές . Είναι απόλυτα επαγγελματικές σύμφωνα με αξιολόγηση από φίλο μου επαγγελματία φωτογράφο.
Έδειξα ορισμένες χωρίς το πρόσωπο της και μου είπε χαρακτηριστικά «στις φωτογραφίες αυτές έχει ληφθεί υπόψη ο φωτισμός , η γωνία εστίασης καθώς και η μηχανή παίζει να είναι κι αυτή επαγγελματική»
Μέχρι την στιγμή της πρώτης μας συνάντησης πίστευα πως δεν πρόκειται για υπαρκτό πρόσωπο.
Βρεθήκαμε όμως και διαπίστωσα πως έκανα λάθος..
Το ερώτημα μου είναι πως νομίζω πως τρέχει κάτι με την κοπέλα..είτε το παρελθόν της είτε η δουλειά της..
Πιστεύω πως κάτι κάνει πικάντικο τώρα ή στο παρελθόν της.  Πως θα μπορούσα να το ανακαλύψω ;
Μήπως όλα είναι της φαντασίας μου ;
Παρακαλώ αν θέλετε παραπάνω περιγραφές να τις παραθέσω.
ΥΓ: Δεν θα απαντήσω σε κανένα personal message (PM) και δε θα παραθέσω φωτογραφίες για ευνόητους λόγους ηθικής και νομιμότητας.
Ποια η γνωμη σου για την δωρεα οργανων;;;;  :grin:
 
OP
OP
K

kinikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
καποιες ερωτησεις:

τις φωτογραφιες στις εστειλε απο την πρωτη στιγμη της γνωριμιας σας; ή μετα απο 2 χρονια;
στο μεταξυ οταν συναντιεστε πως ειναι η συμπεριφορα της;
η δικια σου την εχει γνωρισει, οπως εχεις γνωρισει εσυ τον δικο της;

μου εχει τυχει κατι παρομοιο... οχι ιδιο

ΠΡΙΝ συναντηθούμε καν.
Η συμπεριφορά της είναι εντελώς φυσιολογική. Μα δε κάνει κάτι κακό πρός το παρόν τουλάχιστον γιατί να μην είναι φυσιολογική άλλωστε ;
Δεν έτυχε. Γνωρίζει ότι είμαστε φίλοι όπως είμαι με πολλούς ανθρώπους άνδρες και γυναίκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom