Νέα

Πηδηξα μανα και κορη μαζι!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Και αυτό το θεωρείς ΑΘΛΟ! ρε φίλε? Η ανάγκη  της κάνει, και η πείνα. Εσένα θα σου άρεσε, να ήταν η γυναίκα σου, και η κόρη σου, στην θέση αυτή???  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Dr No

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Και αυτό το θεωρείς ΑΘΛΟ! ρε φίλε? Η ανάγκη  της κάνει, και η πείνα. Εσένα θα σου άρεσε, να ήταν η γυναίκα σου, και η κόρη σου, στην θέση αυτή???  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Δεν ειναι όλα από ανάγκη
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
απο αναγκη ηταν
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.861
Πόντοι
21.896
Και αυτό το θεωρείς ΑΘΛΟ! ρε φίλε? Η ανάγκη  της κάνει, και η πείνα. Εσένα θα σου άρεσε, να ήταν η γυναίκα σου, και η κόρη σου, στην θέση αυτή???  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
νυμφομανεις ητανε και οι δυο τυπε αν ηθελαν θα μπορουσαν να δουλευουν και οπως εγραψα αν διαβασες καλα το ιδιο βραδυ ηθελα να τις παρω παρασκευη βραδυ η μανα μου ειπε οτι η κορη ειναι εξω σε κλαμπακι
 

Επισκέπτης
ναι τωρα τρεμω ολοκληρη!

Ρε ζωντοβολο τι σοι γυναικα μπορει να εισαι εσυ που απο το πρωι εισαι συνεχεια σε ενα site που ασχολειται με πουτανες ?
Πηγα για δουλεια, εφαγα, κοιμηθηκα, ηρθα στο καφενειο και εισαι ακομα on line απο το πρωι.
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Ρε ζωντοβολο τι σοι γυναικα μπορει να εισαι εσυ που απο το πρωι εισαι συνεχεια σε ενα site που ασχολειται με πουτανες ?
Πηγα για δουλεια, εφαγα, κοιμηθηκα, ηρθα στο καφενειο και εισαι ακομα on line απο το πρωι.
ειμαι αρρωστη σημερα και παρεμεινα σπιτι αντιμετωπιζεις προβλημα με την υπαρξη μου εδω;
 

Dr No

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
νυμφομανεις ητανε και οι δυο τυπε αν ηθελαν θα μπορουσαν να δουλευουν και οπως εγραψα αν διαβασες καλα το ιδιο βραδυ ηθελα να τις παρω παρασκευη βραδυ η μανα μου ειπε οτι η κορη ειναι εξω σε κλαμπακι

Φίλε εσύ τις πήρες ταυτοχρονα... συνήθως γίνεται χωριστά
 

Επισκέπτης
ειμαι αρρωστη σημερα και παρεμεινα σπιτι αντιμετωπιζεις προβλημα με την υπαρξη μου εδω;

Οχι ιδιαιτερο.
Παντως αν εισαι οντως γυναικα, πρεπει επειγοντως να βρεις καποιον να σε γαμησει, οτι και να ΄ναι. Φαινεσε να το εχεις αμεση αναγκη.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.861
Πόντοι
21.896
Οχι ιδιαιτερο.
Παντως αν εισαι οντως γυναικα, πρεπει επειγοντως να βρεις καποιον να σε γαμησει, οτι και να ΄ναι. Φαινεσε να το εχεις αμεση αναγκη.
ο τροπος που γραφει φαινεται γυναικειος η΄τουλαχιστον gay!!!
 

selena

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
567
Κριτικές
2
Like
31
Πόντοι
6
Οχι ιδιαιτερο.
Παντως αν εισαι οντως γυναικα, πρεπει επειγοντως να βρεις καποιον να σε γαμησει, οτι και να ΄ναι. Φαινεσε να το εχεις αμεση αναγκη.
τον εχω βρει ηδη!
 

loveforyour69

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
404
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
1
νυμφομανεις ητανε και οι δυο τυπε αν ηθελαν θα μπορουσαν να δουλευουν και οπως εγραψα αν διαβασες καλα το ιδιο βραδυ ηθελα να τις παρω παρασκευη βραδυ η μανα μου ειπε οτι η κορη ειναι εξω σε κλαμπακι
Αν ηταν νυμφομανεις και μονο δεν θα επρεπε να πληρωσεις, απο την στιγμη που πληρωσες το καναν απο αναγκη.....αυτο τα λεει ολα
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
ωραία το πάτε  :grin:


:coffee:
 

Dr No

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Αν ηταν νυμφομανεις και μονο δεν θα επρεπε να πληρωσεις, απο την στιγμη που πληρωσες το καναν απο αναγκη.....αυτο τα λεει ολα

Σε αυτό εισαι σωστός...

Και στο μκατω κατω γιατι να τρεχεις βουλγαρια ?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.861
Πόντοι
21.896
Αν ηταν νυμφομανεις και μονο δεν θα επρεπε να πληρωσεις, απο την στιγμη που πληρωσες το καναν απο αναγκη.....αυτο τα λεει ολα
nympho φιλε αν ηταν δεν θα γλεντουσε σε κλαμπακι απο εχτες το βραδυ η κορη της!!!!
εξαλλου το τερπνόν μετά του ωφελίμου ;)
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.861
Πόντοι
21.896
Σε αυτό εισαι σωστός...

Και στο μκατω κατω γιατι να τρεχεις βουλγαρια ?
διοτι ζω και εργαζομαι εκει
βλεπω διαβαζετε μονο το τιτλο και μπουκαρετε στη συζητηση :grin:
τα γρααφω ολα πιο πανω στην αρχη του κειμενου αναλυτικα
 

Dr No

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
διοτι ζω και εργαζομαι εκει
βλεπω διαβαζετε μονο το τιτλο και μπουκαρετε στη συζητηση :grin:
τα γρααφω ολα πιο πανω στην αρχη του κειμενου αναλυτικα

Sorry δικιο εχεις... εμεις παλεύουμε στην Ελλάδα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom