Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
222
Like
207
Πόντοι
21
τρολάρει, μην ασχολείσαι
Πηγες 2 3 φορες μετα τις 9 το βραδυ και δεν ειχε κινηση;... τσεκαρετε πρωτα ωστε να πληροφορειται ο κοσμος σωστα. Εν ταξει πρεπει να την ιδρωσει τη φανελλα, δεν ειπαμε κσι στο πιατο, πρεπει να γινει παιχνιδι ελιγμος εινσινερασιτεχνικο το στυλ with benefits
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
222
Like
207
Πόντοι
21
Βαζελε μου και αγαπημενε , στο λεκανοπέδιο Αττικης υπαρχουν παρα πολλα Lidl ,!!! ??? γινε πιο σγκεκριμενος !!
Πηγαινε στα 5 πλησιεστερα σου , απο 3 φορες στο καθενα μετα τις 9. Στατιστικα εχεις 90%+ πιθανοτητες επιτυχιας ερασιτεχνικου... οτι σημαινει αυτο.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.804
Like
4.308
Πόντοι
456
Πηγες 2 3 φορες μετα τις 9 το βραδυ και δεν ειχε κινηση;... τσεκαρετε πρωτα ωστε να πληροφορειται ο κοσμος σωστα. Εν ταξει πρεπει να την ιδρωσει τη φανελλα, δεν ειπαμε κσι στο πιατο, πρεπει να γινει παιχνιδι ελιγμος εινσινερασιτεχνικο το στυλ with benefits
Πηγαινε στα 5 πλησιεστερα σου , απο 3 φορες στο καθενα μετα τις 9. Στατιστικα εχεις 90%+ πιθανοτητες επιτυχιας ερασιτεχνικου... οτι σημαινει αυτο.
Καταρχην Ι Μποκολε γιατι λες οτι τρολαρω ,απο που το συμπερενεις?? Οσο για σενα Βαbis Clara θα σου πω οτι μενω Β.Προαστια και σε ακτινα 6 χιλιομετρων εχω 6 LIDL εσυ πιστευεις οτι θα βρω αυτες που λες σε αυτες τις περιοχες ?? για αυτο ερωτω κατι πιο συνγκεκριμενα .Τον Μποκολο εαν και δεν τον ξερω τον εκτιμω γιατι ειναι ξεκαθαρος στις αναρτησεις του και τιμιος σε αυτα που λεει , τωρα πως του βγηκε οτι τρολαρω ,θα ηθελα μια απαντηση ομως .
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
222
Like
207
Πόντοι
21
Καταρχην Ι Μποκολε γιατι λες οτι τρολαρω ,απο που το συμπερενεις?? Οσο για σενα Βαbis Clara θα σου πω οτι μενω Β.Προαστια και σε ακτινα 6 χιλιομετρων εχω 6 LIDL εσυ πιστευεις οτι θα βρω αυτες που λες σε αυτες τις περιοχες ?? για αυτο ερωτω κατι πιο συνγκεκριμενα .
Ξεκινα απο δροσια.. ερχονται οι ρωσοποντιες οικιακες βοηθοι απο το ρεπω τους, και πριν μπουν μεσα στο σπιτι, περνανε για μια αρπαχτη και χαρτζηλικι αν κατσει.
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
187
Κριτικές
3
Like
1.211
Πόντοι
201
Ήθελα να γαμησω κώλο χθες το βράδυ και έπεσα πάνω στην Αλβανιδα milf 42 ετων Μαρία κοντουλα με μελαμψο δέρμα λίγο γκρίζο μαλλί. Αράζει απέναντι από το Κριστιάνα βραδυνές ώρες. Έδωσα 5 στο χοτελ και 15 σε αυτήν και της εσκησα τον κώλο προφανώς τι να πονέσει με τα λιπαντικά που της έβαλα χώραγε 2 πουτσες. Η συνέχεια στις φώτο πουτσα και δονητής μαζι στον κώλο.
 

Συνημμένα

  • 20240701_023517.jpg
    20240701_023517.jpg
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 19
  • 20240701_023455.jpg
    20240701_023455.jpg
    3,4 MB · Εμφανίσεις: 19
  • 20240701_023523.jpg
    20240701_023523.jpg
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 17
  • 20240701_023449.jpg
    20240701_023449.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 19

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.686
Κριτικές
34
Like
4.487
Πόντοι
7.195
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
Πολλά σημάδια όμως
 

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
222
Like
207
Πόντοι
21
Ήθελα να γαμησω κώλο χθες το βράδυ και έπεσα πάνω στην Αλβανιδα milf 42 ετων Μαρία κοντουλα με μελαμψο δέρμα λίγο γκρίζο μαλλί. Αράζει απέναντι από το Κριστιάνα βραδυνές ώρες. Έδωσα 5 στο χοτελ και 15 σε αυτήν και της εσκησα τον κώλο προφανώς τι να πονέσει με τα λιπαντικά που της έβαλα χώραγε 2 πουτσες. Η συνέχεια στις φώτο πουτσα και δονητής μαζι στον κώλο.
Αηδια σχετη
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
169
Like
466
Πόντοι
21

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
13
Like
4.910
Πόντοι
736
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
Ήθελα να γαμησω κώλο χθες το βράδυ και έπεσα πάνω στην Αλβανιδα milf 42 ετων Μαρία κοντουλα με μελαμψο δέρμα λίγο γκρίζο μαλλί. Αράζει απέναντι από το Κριστιάνα βραδυνές ώρες. Έδωσα 5 στο χοτελ και 15 σε αυτήν και της εσκησα τον κώλο προφανώς τι να πονέσει με τα λιπαντικά που της έβαλα χώραγε 2 πουτσες. Η συνέχεια στις φώτο πουτσα και δονητής μαζι στον κώλο.

Ωραίοι, αλλά αν μπορείτε ρε παίδες να μας λέτε αν είναι ζουζουνιάρες η όχι, καλό θα ήταν.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.645
Like
14.004
Πόντοι
3.656
Ωραίοι, αλλά αν μπορείτε ρε παίδες να μας λέτε αν είναι ζουζουνιάρες η όχι, καλό θα ήταν.
η φράση ..πολύ θερμή ανταπόκριση...., δεν σε καλύπτει; δηλαδή τι άλλο θέλεις από σεξεργάτρια;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
13
Like
4.910
Πόντοι
736

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
209
Κριτικές
4
Like
423
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδία ξέρετε τι έχει απογινει μια Σάρα Βουλγάρα που άραζε στο τρίγωνο και έκανε συναντήσεις στο minion hotel?
Ουτε στο τηλ απαντα ουτε στο viber,παιζει να με μπλοκαρε,μου χε δωσει τηλ απο την αρχη απο το δρομο πριν καν γινει κατι οταν την πρωτογνρισα που μιλουσαμε μονο γιατι πηγαινοερχομουν και με πειραζε πετουσε ατακες ελεγα κ γω τις μαλακιες μου ε καποια φαση της λεω τηλεφωνο δινεις η φοβασαι το δωσε οκ.Την εψαχνα πριν τις καταδρομικες καμια ανταποκριση.Δεν με νοιαζει σιγα βρηκα αλλες τοσες.Να ειναι καλα μονο γτ τετοια εξαφανιση ειναι πραγματικα υποπτη.
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
209
Κριτικές
4
Like
423
Πόντοι
21
Ήθελα να γαμησω κώλο χθες το βράδυ και έπεσα πάνω στην Αλβανιδα milf 42 ετων Μαρία κοντουλα με μελαμψο δέρμα λίγο γκρίζο μαλλί. Αράζει απέναντι από το Κριστιάνα βραδυνές ώρες. Έδωσα 5 στο χοτελ και 15 σε αυτήν και της εσκησα τον κώλο προφανώς τι να πονέσει με τα λιπαντικά που της έβαλα χώραγε 2 πουτσες. Η συνέχεια στις φώτο πουτσα και δονητής μαζι στον κώλο.
Πριν η μετα τις 12 φιλε μου?
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
209
Κριτικές
4
Like
423
Πόντοι
21
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Ευτυχώς έπεσα πάνω στη Μαρίνα τη Βουλγάρα. Λεπτό σώμα, μεγάλο βυζί για τα κυβικά της, πεντακάθαρη (έκανε μπάνιο και πριν και μετά τον αγώνα) και πολύ θερμή ανταπόκριση. Μου έκανε πρόταση να βγάλω το προφυλακτικό και να τα καταπιεί, αλλά εγώ ταρζανιές δεν κάνω. Συμφώνησε να τη φωτογραφίσω. Παίρνει 20€ για πίπα, μουνί, κώλο, συνήθως μεσημεριανές ώρες, πιατσάρει στη νοητή γραμμή του Ορφέα μετακινούμενη μέχρι τη διασταύρωση με τη Σωκράτους
Τι ωρα περιπου θυμασαι φιλε μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom