Νέα

πεθανε ο μακης ψωμιαδης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raopau
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τώρα εκεί που πάει δεν έχει μαγκιές και λαμογιές. Τέρμα το διάλλειμα και μέσα τα κεφάλια.....όπως λέει και το γνωστό ανέκδοτο.
 

mike tri

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2015
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
Ριπ στον τιτανοτεραστιο.τον μεγιστο.τον μοναδικο.τον ανεπαναληπτο αληταρα μακη ψωμιαδη.η μαφια της χωρας εχασε ενα διαμαντι
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Εγώ ξέρω.
Από πρώτο χέρι.

Αλλά δεν έχει νόημα να λέμε ιστορίες για πεθαμένο άνθρωπο.

Ολοι απο πρώτο χέρι ξέρουν.....

:jerking:

Η αλήθεια είναι πως όσοι ξέρουν, λένε απλά δεν ξέρουν.... όλοι οι άλλοι, νομίζουν πως ξέρουν...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μπα. Άρχισε την κάθαρση ο ΣΥΡΙΖΑ?
 

sakis769

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Οτι και να έκανε συγχωρεμένος, μικρό ψάρι ήτανε τον φάγανε οι καρχαρίες!!!!
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
274
Πόντοι
281
Τον εφαγε η στενοχώρια και δεν προλαβε να τα χαρεί!  :vomit: :vomit:
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Οτι και να έκανε συγχωρεμένος, μικρό ψάρι ήτανε τον φάγανε οι καρχαρίες!!!!

Ποιοί καρχαρίες ?
Ακόμα και ο Λαλιώτης επί παντοκρατορείας, μία μόνο μέρα κατάφερε να τον βάλει φυλακή. Βγήκε με χαρτί νοσοκομείου, για βλάβη στα πνευμόνια, καπνίζοντας το πούρο του.

Αχ Ελλαδίτσα μου, έχει και θαυμαστές ο βλαχαδερός τραμπούκος
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
ήταν μεγάλη περίπτωση πάντως ότι και να πει κανείς.. :priest: :priest:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
ενας φιλος μου μου ειπε οτι την εκανε για βενεζουελα και οτι ζει κ βασιλευει :grin:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Τώρα είναι νεκρός και δεν μπορεί πια να βλάψει κανέναν. Το σύστημα που τον ανέχθηκε και τον διευκόλυνε, όμως, εξακολουθεί να είναι ζωντανό. Και αυτό θα έπρεπε να είναι ο αποδέκτης της κατάρας. Όχι σήμερα, αλλά όλα αυτά τα χρόνια που ο εκλιπών προμήθευε τον Τύπο με πρωτοσέλιδα, παραμένοντας σχεδόν ανέγγιχτος από τον νόμο. Επειδή αυτό το φαύλο σύστημα είναι που θα γεννήσει και θα συντηρήσει τους επόμενους Ψωμιάδηδες, είτε από πρόθεση είτε από ιδιοτέλεια είτε, στην καλύτερη περίπτωση, από ασυγχώρητη αμέλεια και αδιαφορία.
 

tsakalakos(1)

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα είναι νεκρός και δεν μπορεί πια να βλάψει κανέναν. Το σύστημα που τον ανέχθηκε και τον διευκόλυνε, όμως, εξακολουθεί να είναι ζωντανό. Και αυτό θα έπρεπε να είναι ο αποδέκτης της κατάρας. Όχι σήμερα, αλλά όλα αυτά τα χρόνια που ο εκλιπών προμήθευε τον Τύπο με πρωτοσέλιδα, παραμένοντας σχεδόν ανέγγιχτος από τον νόμο. Επειδή αυτό το φαύλο σύστημα είναι που θα γεννήσει και θα συντηρήσει τους επόμενους Ψωμιάδηδες, είτε από πρόθεση είτε από ιδιοτέλεια είτε, στην καλύτερη περίπτωση, από ασυγχώρητη αμέλεια και αδιαφορία.

Φιλαράκι μία παρατήρηση. Φταίει σίγουρα το σύστημα που είναι όντως σκατά. Αλλά .. Αλλά φταίνε και όσοι από μας, τύπους σαν τον Μακ, τους βαφτίζουν αρχιδαράδες και μάγκες.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Φιλαράκι μία παρατήρηση. Φταίει σίγουρα το σύστημα που είναι όντως σκατά. Αλλά .. Αλλά φταίνε και όσοι από μας, τύπους σαν τον Μακ, τους βαφτίζουν αρχιδαράδες και μάγκες.

Ναι σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Είμαστε μια κοινωνία που στη μεγάλη της πλειοψηφία έχει γαλουχηθεί να θεωρεί ως αρετή τη συμπεριφορά των Ψωμιάδηδων.
 

tsakalakos(1)

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ναι σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Είμαστε μια κοινωνία που στη μεγάλη της πλειοψηφία έχει γαλουχηθεί να θεωρεί ως αρετή τη συμπεριφορά των Ψωμιάδηδων.

Και κάπου εδώ νομίζω ξεκινά ο φαύλος κύκλος. Αν δεν αλλάξει η κοινωνία πως θα αλλάξει το σύστημα; Αλλά αν δεν αλλάξει το σύστημα μπορεί να αλλάξει η κοινωνία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom