Νέα

Ο Πετρόχειλος έκαψε φλάντζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Εμένα βλέπω είναι απο το 2006 , την προηγούμενη την είχα χάσει αλλά λογικά κάπου εκεί θα ήταν γύρω στο 94 - 95 - 96 ; Βασικά δεν βλέπω κάποια ημερομηνία λήξης στην ταυτότητα , οπότε όλα καλά !!!
Ε ναι τι πέταξες τώρα.
Όλη η ιστορία γίνεται επίσης γιατί δεν υπάρχει ημερομηνία λήξης στις μπουρδελοταυτοτητες της Ελλάδος.
Αλλά οκ προφανώς εσύ και άλλοι με τέτοια αρχαία έγγραφα δε βγαίνετε έξω από τη χώρα, οπότε μέσα στο μπουρδελο είστε οκ.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.200
Πόντοι
456
Τα εχουμε πει καλλιτεχνες, οι μουσικοι και πανω απο ολους οι ηθοποιοι ειναι ολοι με εγκεφαλικη βλαβη συναισθηματικα ασταθεις και καταθλιπτικοι.

Καθιστε εσεις να παιρνετε σοβαρα και να τους θεωρειτε πνευματικους ταγους.

Μιλησε λεει ο μπεζος, ο μπιμπιλας και αιβαζης :jerking::jerking::jerking:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931
Αυτός δεν είναι που είχε
κάνει διαφήμιση υπέρ των Χρυσών αυγών πριν καμιά δεκαετία πριν περίπου? Από εκεί βγάλε συμπέρασμα πόσο γκάου έχει γίνει πλέον...
Χρυσαυγήτης είναι και τώρα αποδείχθηκε και ψεκη... πέφτουμε από τα σύννεφα τυπε.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Τα εχουμε πει καλλιτεχνες, οι μουσικοι και πανω απο ολους οι ηθοποιοι ειναι ολοι με εγκεφαλικη βλαβη συναισθηματικα ασταθεις και καταθλιπτικοι.

Καθιστε εσεις να παιρνετε σοβαρα και να τους θεωρειτε πνευματικους ταγους.

Μιλησε λεει ο μπεζος, ο μπιμπιλας και αιβαζης :jerking::jerking::jerking:
είναι ένας γενικός κανόνας. Άλλωστε αν δεν είσαι αρπαγμένος από πριν, δεν έχεις στόχο ζωής να γίνεις ηθοποιός. Μεταξύ μας κιόλας, σιγά το κωλο-επάγγελμα.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
είναι ένας γενικός κανόνας. Άλλωστε αν δεν είσαι αρπαγμένος από πριν, δεν έχεις στόχο ζωής να γίνεις ηθοποιός. Μεταξύ μας κιόλας, σιγά το κωλο-επάγγελμα.
Μακάρι η κόρη μου να γίνει μια Μαρία Σολωμού μια Κατερίνα Παπουτσάκη να βγάζει σελφι τα βυζιά και την μούνα και να τα ανεβάζει στο insta και να κάνουν like και να ρίχνουν παχιές μαλακιες κάτι καλά παιδιά σε ένα φόρουμ που λέγεται bou

είχε πει κάποτε μια Ελλεηνίδα.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.236
Κριτικές
40
Like
21.377
Πόντοι
12.896
ενας τριτοτερτος ηθοποιος ειναι που επαιζε σε κατι βιντεοταινιες και αργοτερα με τον σεφερλη.
δεν ανοιξα το θέμα για να τον εξευτελισω. ανοιξα το θεμα γιατι ανησυχώ με το που μπορει να φτασει καθε άνθρωπος .

βασικά το άνοιξα για όσους αντιμετωπιζουν τετοια θέματα και έχουν καποιο τέτοιο συγγενή φιλο και τον αγαπάνε πρέπει να τον πηγαινουν σε ένα καλο ψυχιατρο γιατι ξεφεύγουν τα πράγματα αυτός έχει κάψει φλάντζα πιθανον σε λιγο θα βγαινει με τα αρχιδια εξω πιθανον θα χτυπησει κανενα άτυχο που θα βρεθει μπροστα του.
σκέψου τωρα να έχει παιδια και να τον βλέπουν να γράφει πουστηδες θα σας γαμησω ολους κλαστε μου τα αρχιδια οπως γραφει στα social........
ε καλα τι ψαχνεις τωρα,ως γνωστον η βλακεια δεν εχει πατο :2funny:
:2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Το μπλοκ εχει κανει βαθιες ρωγμες εδω και παρα πολλα χρονια, η φλαντζα ειναι πταισμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Αμα ανεβασει και το ΑΦΜ του ενημερωσε το νημα τυπε :coffee:
Στείλε του ένα μνμ ότι θες το αφμ του για να του κόψεις ένα τιμολόγιο για την τεράστια προσφορά του στην τέχνη...πες του πενήντα χιλιάδες ευρώ όμως...όχι παραπάνω γιατί μπορεί να μην τσιμπήσει....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.145
Like
15.748
Πόντοι
2.256
Εδώ ο άλλος έγραψε ότι τώρα με τις πλημμύρες δε δουλεύουν οι κάρτες και θα πρέπει να έχουμε μετρητά. Που ακριβώς θα τα δώσεις; Στο επίσης πλημμυρισμένο μαγαζί για να αγοράσεις λασπωμένο αλεύρι;

Αφήστε το. Η μαλακία έχει πάει σε άλλο επίπεδο. Εγώ πάντως χαίρομαι καθώς βλέπω πως κάποια πράγματα δεν είναι τυχαία. Άτομα του κύκλου μου αποδείχτηκαν πολύ μαλάκες. Είχα τις υποψίες μου αλλά τελικά επιβεβαιώθηκα. Άτομα που είναι άνεργα γιατί τους φταίει ο "Κούλης" με την "υποχρεωτικότητα". Τώρα βρήκαν τις ταυτότητες. Το να είναι μαλάκες οι ίδιοι δεν τους περνάει από το μυαλό.

Πχ τώρα ο Πετρόχειλος. Εξαφανισμένος από το θέατρο. Άλλοι στην ηλικία του γιατί δεν είναι; Πχ κάτι Καφετζόπουλοι, Παρτσαλάκηδες, ο Χατζησάββας κτλ. Μήπως γιατί τα μυαλά τους είναι λογικά και μπορούν να συνεννοούνται με τους υπόλοιπους;
Ο Χατζησάββας έχει πεθάνει αδερφέ!!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Ε ναι τι πέταξες τώρα.
Όλη η ιστορία γίνεται επίσης γιατί δεν υπάρχει ημερομηνία λήξης στις μπουρδελοταυτοτητες της Ελλάδος.
Αλλά οκ προφανώς εσύ και άλλοι με τέτοια αρχαία έγγραφα δε βγαίνετε έξω από τη χώρα, οπότε μέσα στο μπουρδελο είστε οκ.
Εγω όντως δεν ταξιδεύω καθόλου , πρίν κάποια χρόνια όμως που πήγαινα στα σύνορα με τα Σκόπια στα καζίνο περνούσα κανονικά με την ταυτότητα ... αλλά έχει αρκετά χρόνια και δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στο ενδιάμεσο.
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
987
Κριτικές
2
Like
484
Πόντοι
26
με εχουν σταματησει βραδυ για αναγνωριση το 2016 κ μου την ειπε "ευγενικα" το οργανο οτι στη φωτο δεν φαινομαι να ειμαι εγω οποτε για να μην εχω τιποτα κομπλες στο μελλον πηγα κ αλλαξα, αν θυμαμαι καλα στο τμημα μου ειχαν πει οτι καθε 10 χρονια εχω το δικαιωμα να την αλλαζω


στα δικα μας τωρα, ο Πετροχειλος παντα καμμενη την ειχε τη φλατζα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Εμένα βλέπω είναι απο το 2006 , την προηγούμενη την είχα χάσει αλλά λογικά κάπου εκεί θα ήταν γύρω στο 94 - 95 - 96 ; Βασικά δεν βλέπω κάποια ημερομηνία λήξης στην ταυτότητα , οπότε όλα καλά !!!
Τώρα πλέον θα έχουν ημ.ληξεως σαν να είναι κονσέρβες!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Εγω όντως δεν ταξιδεύω καθόλου , πρίν κάποια χρόνια όμως που πήγαινα στα σύνορα με τα Σκόπια στα καζίνο περνούσα κανονικά με την ταυτότητα ... αλλά έχει αρκετά χρόνια και δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στο ενδιάμεσο.
Κι εγώ...μέχρι που ένας παπάρας Σκοπιανούς με είπε ότι δεν μοιάζω με την φωτογραφία στην ταυτότητα .Περάσανε είκοσι χρόνια ( 2014 έγινε το σκηνικό) αλλά όχι κι έτσι...βγήκαμε σε ένα άλλο πέρασμα,εν μέσω κραξιματος από τους φίλους μου, και αφού πέσαμε σε όχι σπαζαρχιδη αστυνομικό στον έλεγχο περάσαμε και ανεβάσαμε λίγο το Α.Ε.Π.των βορείων γειτόνων μας...βέβαια λύσαμε και το πρόβλημα του φαγητού από τον πλουσιότατο μπουφέ του καζίνο.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.331
Πόντοι
1.056
Δε κανω γενικεύσεις συνήθως αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις βγάζει μάτι καμιά φορά…

Τα ιδια ατομα που δεν ήθελαν να κάνουν εμβόλια, τα ιδια δε θέλουν τις ταυτότητες για να μη τους χαράξει ο διάολος το κούτελο και να μην τους παρακολουθεί το κράτος, τα ιδια υποστηρίζουν την χρυσή αυγή, τα ιδια βλέπουν ψεκασμένα βιντεακια στο YouTube κτλπ

Θα πεθάνουμε όλοι :confused::confused::confused::confused:
Άστο η ιστορία με τα εμβόλια είναι πονεμένη ιστορία - εμείς όλοι οι ανεμβολιαστοι θα πρέπει να είχαμε πεθάνει όλοι αλλά δεν ... Το πρόβλημα σας δεν είναι ούτε οι διαολοι ούτε οι τριβόλοι ούτε το χρυσό αυγό - το πρόβλημα σας είναι ότι είμαστε πολλοί πάρα πολλοί και δεν ξέρετε τι να μας κάνετε :grin:. Peace and stop the war :2funny:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Κι εγώ...μέχρι που ένας παπάρας Σκοπιανούς με είπε ότι δεν μοιάζω με την φωτογραφία στην ταυτότητα .Περάσανε είκοσι χρόνια ( 2014 έγινε το σκηνικό) αλλά όχι κι έτσι...βγήκαμε σε ένα άλλο πέρασμα,εν μέσω κραξιματος από τους φίλους μου, και αφού πέσαμε σε όχι σπαζαρχιδη αστυνομικό στον έλεγχο περάσαμε και ανεβάσαμε λίγο το Α.Ε.Π.των βορείων γειτόνων μας...βέβαια λύσαμε και το πρόβλημα του φαγητού από τον πλουσιότατο μπουφέ του καζίνο.
Και εμείς πιό πολύ για το φαγητό πηγαίναμε και λιγότερο για να παίξουμε ... αμα ήτανε όλοι σαν και εμάς θα είχε φαληρίσει το καζίνο :P

Νομίζω υπήρχε και άλλη λύση , θα μπορούσατε να αφήσετε το αμάξι στα σύνορα και να πάτε με το λεωφορείο που έβαζαν τα καζίνο , εκεί ελέγχουν τις ταυτότητες όλες μαζι και έτσι λογικά θα σε περνούσαν.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.600
Πόντοι
3.656
Άστο η ιστορία με τα εμβόλια είναι πονεμένη ιστορία - εμείς όλοι οι ανεμβολιαστοι θα πρέπει να είχαμε πεθάνει όλοι αλλά δεν ... Το πρόβλημα σας δεν είναι ούτε οι διαολοι ούτε οι τριβόλοι ούτε το χρυσό αυγό - το πρόβλημα σας είναι ότι είμαστε πολλοί πάρα πολλοί και δεν ξέρετε τι να μας κάνετε :grin:. Peace and stop the war :2funny:
Τι ψήφισες τύπε :coffee:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.331
Πόντοι
1.056
Τώρα πλέον θα έχουν ημ.ληξεως σαν να είναι κονσέρβες!!
Άμα έχουν ημερομηνία λήξης οι ταυτότητες να έχουν και οι γυναίκες ημερομηνία λήξης - δεν μπορεί ο άλλος να είναι παντρεμένος με την ίδια γυναίκα 25 χρόνια -ειναι αμαρτία :angel: και βαρβαρότητα :angel:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Και εμείς πιό πολύ για το φαγητό πηγαίναμε και λιγότερο για να παίξουμε ... αμα ήτανε όλοι σαν και εμάς θα είχε φαληρίσει το καζίνο :P

Νομίζω υπήρχε και άλλη λύση , θα μπορούσατε να αφήσετε το αμάξι στα σύνορα και να πάτε με το λεωφορείο που έβαζαν τα καζίνο , εκεί ελέγχουν τις ταυτότητες όλες μαζι και έτσι λογικά θα σε περνούσαν.
Δεν ξέραμε τίποτα για λεωφορείο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom