Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε τριχωτέ το θέμα μερικές φορές είναι ο τρόπος που τα λές  ... Αυτό το ποστ το έκανες αμέσως μετά την μίνι αντιπαράθεση με τον war στο Τι εστί για να γίνει μανούρα ...

Αποψή σου...

 

Επισκέπτης
σίγουρα άποψη μου είναι ότι ήθελες επίτηδες να πικάρεις τον war αλλά το δεδομένο είναι οτι πόσταρες αμέσως μετά τον διαξιφισμό σας στο Εστι . Τεσπα εσυ ξέρεις...
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
να την εκφρασεις αλλα κοσμια!!μπορουσες π.χ να πεις ΄΄εμενα δεν μου αρεσουν τα τατουαζ και θα ηθελα να μαθω γιατι καποιες γυναικες ή αντρες κανουν τατουαζ''!!και θα καναμε μια ωραια και πολιτισμενη συζητηση!!δεν χρειαζοταν να χρησιμοποιησεις κοσμικα επιθετα....

Ενώ εσύ ξέρεις να τα χρησιμοποιείς σε άλλα θρέντ.... δε μας έχεις συνηθίσει σε πολιτισμένες συζητήσεις ( όπως και άλλοι )

Αγαπητέ, ότι δίνεις, παίρνεις...

ΦΙΛΙΚΑ



 

Επισκέπτης
Υβριστικά πόστ σβήνονται!!! Το thread έχει συγκεκριμένη γραμμή  και φυσικά δεν θα γίνει καμιά αντιπαράθεση εκτός θέματος.
Εγω ειπα...αν θελετε με κανετε μπαν...δν μ'απασχολει...σου εστειλα κ πμ πανο...
Ήθελα να ήξερα τί σαχλογκόμενες έχουν τέτοια tattoo στο τρισάθλιο σαρκίο τους;;;
Για να μη μιλήσουμε για το μυαλό τους....
αλλα μαλλον ξεχασες κατι...(εκτος κ αν νομιζεις οτι το να προσβαλει ο καθε τριχωτος την κοπελα μου ειναι οκ...)!!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007


Φίλε τριχωτέ το θέμα μερικές φορές είναι ο τρόπος που τα λές  ... Αυτό το ποστ το έκανες αμέσως μετά την μίνι αντιπαράθεση με τον war στο Τι εστί για να γίνει μανούρα ...

Και δικη μου ιδια με του nio τριχωτε. Ξερεις καλα τι κανεις
 

Επισκέπτης
οκ ρε BRUCE και εμένα η γυναίκα μου έχει τατουάζ αλλά δεν το πήρα προσωπικά . Αυτό που με ενόχλησε είναι αυτό που έγραψα παραπάνω . Η πρόθεση για μανούρα δηλαδή .   
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
καλά,όταν κάποιοι θέλουν να "τσιτώσουν" κάποιους άλλους,αυτό έχει...καταντήσει το πιο εύκολο΄,τελικά....
εγώ παιδιά δεν έχω tattoo και να σας πω την αλήθεια δεν ένιωσα ποτέ "καύλα" να το κάνω,αλλά εκτός του ότι σε κάποιες περιπτώσεις το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό και πανέμορφο,ο καθένας κάνει ότι θέλει,εφόσον δεν ενοχλεί κανέναν άλλον.τώρα στη συγκεκριμένη αντιπαράθεση,πιστεύω "τριχωτέ" πως έχεις την αναγκαία αντίληψη να καταλάβεις πως από τα 27257 εγγεγραμμένα μέλη του site+τους απλούς επισκέπτες,ζήτημα να είναι "μαζί" σου το 0,0002% στον διάλογο που προηγήθηκε
(πιθανότατα στ'@@@ σου,αλλά απλά στο αναφέρω,ως επισήμανση)
 

Επισκέπτης
το θεωρεις σωστο τριχωτε να μπαινεις σε αυτο το θρεντ με σκοπο να προκαλεσεις  για να σε βρισουν καποιοι και να φανε μπαν?αν εχεις καποια αντιδικια με καποιο μελος στειλε πμ να λυσετε την αντιδικια που τυχον εχετε!
 

Επισκέπτης
τι πμ να στείλει ??? ραντεβου σε 1 ωρα στα μπασκετακια :knuppel: :uzi: :hammer:
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
το θεωρεις σωστο τριχωτε να μπαινεις σε αυτο το θρεντ με σκοπο να προκαλεσεις  για να σε βρισουν καποιοι και να φανε μπαν?αν εχεις καποια αντιδικια με καποιο μελος στειλε πμ να λυσετε την αντιδικια που τυχον εχετε!

Το υβρίζεις εσύ και άλλοι ατα θρέντ που ανοίγω, δε βλέπω να ενοχλεί κανένα... και ειδικά τους μόντς...

Αλλά είπαμε...όλα με το ζύγι..

Αλήθεια έχει το θάρρος ο δίκαιος Πάνος να απαντήσει σε κάτι ή ξέρει μόνο να διαγράφει πόστς ;;;



 

Επισκέπτης
Το υβρίζεις εσύ και άλλοι ατα θρέντ που ανοίγω, δε βλέπω να ενοχλεί κανένα... και ειδικά τους μόντς...

Αλλά είπαμε...όλα με το ζύγι..

Αλήθεια έχει το θάρρος ο δίκαιος Πάνος να απαντήσει σε κάτι ή ξέρει μόνο να διαγράφει πόστς ;;;
στα πολιτικα θρεντ πραγματι βριστηκαμε και οι 2!!προσωπικα το μετανιωσα ,γιατι δεν εβγαλε πουθενα!γιατι επρεπε να κρατησω εγω σαν γουορ την ψυχραιμια μου και δεν το εκανα δυστυχως!αν εσυ τωρα θελεις να προκαλεσεις για να ξαναβριστουμε ,εγω δεν θα μπω σε αυτο το τριπακι!!
 

Επισκέπτης
Το υβρίζεις εσύ και άλλοι ατα θρέντ που ανοίγω, δε βλέπω να ενοχλεί κανένα... και ειδικά τους μόντς...

Αλλά είπαμε...όλα με το ζύγι..

Αλήθεια έχει το θάρρος ο δίκαιος Πάνος να απαντήσει σε κάτι ή ξέρει μόνο να διαγράφει πόστς ;;;

O δικαιος Πάνος μου θυμίζει τον Κόκκινο Πάνο :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    22,6 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 2.jpg
    2.jpg
    13,1 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 3.jpg
    3.jpg
    39,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
εγω βλεπω τον ταλαντούχο Κύριο Ριπλει λέμεεεεεεεεεεε. Α ρε Σαβάλα χαμπάρι δεν πήρα .
 

Επισκέπτης
;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 4.jpg
    4.jpg
    29,1 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 5.jpg
    5.jpg
    87 KB · Εμφανίσεις: 55
  • 6.jpg
    6.jpg
    36,7 KB · Εμφανίσεις: 22

Επισκέπτης
;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 7.jpg
    7.jpg
    19,4 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 8.jpg
    8.jpg
    21,2 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 9.jpg
    9.jpg
    96,4 KB · Εμφανίσεις: 21

Επισκέπτης
μακλειν μεγαλη καυλα η anastacia!!παρτε και μια φωτο..
 

Συνημμένα

  • feb_2004_40.jpg
    feb_2004_40.jpg
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 19
  • feb_2004_41.jpg
    feb_2004_41.jpg
    33,9 KB · Εμφανίσεις: 22

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Πέρα του ότι θα διαγραφούνε όπως είπα τα άσχετα πόστ με το θέμα για πές μου τι θέλεις ακριβώς μήπως βγάλουμε κάποια άκρη.

Χαίρομαι που επιτέλους βρήκες το θάρρος.
Απο ηθικής απόψεως και ΜΟΝΟ θέλω να εφαρμοστούν οι κανονισμοί, σύμφωνα με τους οποίους οφείλεις να μπανάρεις τον "κύριο" θρασύδειλο, αλλιώς δεν ΥΦΙΣΤΑΝΤΑΙ κανονισμοί,μέλη δεν προστατεύονται και με την ίδια λογική συντηρείς την ασυδοσία ορισμένων
και κατα δεύτερον θέλω να ξεκλειδωθεί το θρέντ "Απριλιανή Επανάσταση" και να διαγραφούν όλα τα υβριστικά πόστ εναντίον μου.

Ελπίζω να έχεις και το θάρρος να τα υλοποιήσεις. Αλλιώς πιστεύω να μην σε πειράξει αν υβρίσω οικογένειες άλλων...

 

Επισκέπτης
;) ;) ;)  (μπαναρετε με ρε μαγκες....αντε κ θελω ν'αλλαξω το νικ μου....ηθελα καποια γραμματα κεφαλαια απ'την αρχη...αλλα μπερδευτηκα τοτε που γραφομουν...αντε διαγραψτε μου το προφιλ να φτιαξω αλλο...)....
 

Συνημμένα

  • 10.gif
    10.gif
    66,3 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 11.jpg
    11.jpg
    56,5 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
ναι φίλε Σαβάλα αλλά μετά τον Κύριο Ριπλει εχει την σχολή ιππασίας Νο 4  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom